X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne brak owulacji???
Odpowiedz

brak owulacji???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 3 stycznia 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi ja przy tak krótkich cyklach radziłabym poczekać ze 2-3 dni po spodziewanej@ ale oczywiście cały czas mierz tempk to będzie coś widać czy jest szansa

    Meginka lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 3 stycznia 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    agula wrote:
    ja tez nie wykrylam jeszcze u siebie sluzu rozciagliwego, tylko caly czas mam kremowy :/ z tempka to jeszcze nie wiem bo nie mierzylam, ale od nastepnego cyklu zaczne, ale nie podoba mi sie, ze sluz sie nie zmienia.co to moze byc?

    od jak dawna tak masz? stosowałaś antykoncepcję? przebyłaś ostatnio jakąś infekcję pochwy?
    spróbuj na początek pić siemię lniane - może pomże...

    to jest moj pierwszy cykl, ktory obserwuje. raz na jakis czas miewam lekko "mokra" bielizne. bralam anty przez 3 lata, ale przestalam juz rok temu. ja sie boje, ze nie mam owu w ogole :( no i mam niestety sklonnosc do grzybicy, chociaz juz jakis czas mam spokoj (odpukac :P )

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 3 stycznia 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki bede mierzyc codziennie :)
    Libra wspominałaś cos o infekcjach, przypomniało mi się że jakos tak na początku cyklu miałam lekkie zapalenie pecherza i brałam uro furaginum, więc może to wpłynęło na mój śluz?? To by wyjasniało sprawę... Całkiem o tym zapomniałam!

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 3 stycznia 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha no i kilka razy sprawdzalam u lekarza czy nie mam infekcji i zawsze czysto bylo.

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 3 stycznia 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ze zrobieniem testu wstrzymam sie do 15 (termin @ to 12) bo mój m ma wtedy urodziny, jeśli wyjdą 2 krechy to na pewno bardzo sie ucieszy z takiego prezentu, bo widze że jemu też jest źle z tym że nam nie wychodzi i bardzo by chciał dzidziusia. Myślę że się trochę obwinia, ale tłumacze mu że to przecież nie jest niczyja "wina". Przeciez nie mamy na to wpływu... Trzymajcie kciuki dziewuszki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2013, 18:30

    Beata lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nikitka Koleżanka
    Postów: 49 34

    Wysłany: 3 stycznia 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam pytanie zażywała któraś z Was krople PERIONORM? Albo słyszała cos na ich temat?

    nikitka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane staraczki, mam małą nie jasność w tym cyklu otóż byłam dwa razy na monitoringu w tym cyklu-lekarz patrzył ile ma pęcherzyk, wypatrzył jakiś taki zwiędnięty i drugi ale mniejszy i kazał przyjść po rzekomej owulacji sprawdzimy czy ten większy pękł. Byłam u gina w 19 dc i okazało się, ze pęcherzyk nie pękł i owulacji nie było. Ja oczywiście załamana, bo dwa cykle temu również nie pękł i zrobiła się torbielka, która wchłonęła się. Proszę luknijcie na mój wykres-przecież nie jest to wykres bezowulacyjny????

    Sama już nie wiem, czy któraś z Was kochane miała podobną historię?

    Już nie chodzi mi o to czy ten cykl zakończy się ciążą, bo na to nie liczę-żadnych objawów ale o samo to komu wierzyć? Lekarzom i temu co widzą na monitorze czy własnemu organizmowi???


    582a4768f2ed150d0dcf8d91eca86469.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy żadna z Was kochane nie miała podobnej sytuacji co ja????

  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 23 lutego 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem zdarza sie ze pecherzyk nie peknie i robi sie torbiel, u mnie tak sie czsem dzieje. Przed pierwsza ciaza tez zrobil mi sie torbiel, a w nastepnym cyklu zaszlam w ciaze. Od jakiegos czasumoj lekarz podczas badania usg obserwuje ze w danym cyklu nie bylo ovy, jak twierdzi jest to normalne w pewnym wieku.

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 23 lutego 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej słyszałam że brak miesiączki nie skreśla owulacji nie wiem ile jest w tym prawdy ale ja chociaż że długo okresu nie miałat i z mężem próbowaliśmy co 2-3 dni ale i tak pudło :( życzę wyregulowania :)

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 23 lutego 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej mierzyć codziennie temperaturę i obserwacja śluzu

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że przy typowo owulacyjnych wykresach, też może nie dochodzić do owulacji, więc najlepiej jest się udać do lekarza na monitoring cyklu i wtedy wszystko mamy czarno na białym

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ