X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bydgoszczanki łączmy się! :D
Odpowiedz

Bydgoszczanki łączmy się! :D

Oceń ten wątek:
  • Jamajca Ekspertka
    Postów: 493 70

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Endometrium w czw 1.cm.
    Miałam dostać w pt info od kiedy luteine mam włączyć, ale zapomniano o mnie ;). Jutro mam dostać telefon z Płocka z ustaleniami co i jak dalej. ;)

    http://ovufriend.pl/graph/5ecbba88813add7c6493c0535fb88d36
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie szykuje się raczej dłuższa przerwa. Ta antykoncepcja, którą mam zupełnie na mnie nie działa i jestem prawie pewna, że na wizycie dostanę inną na kolejne miesiące. Już się oswoiłam z tą myślą. Zostanę daleko za wami dziewczyny.

  • Jamajca Ekspertka
    Postów: 493 70

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, to nie wyścigi :) ważne, aby leczenie przyniosło wreszcie upragniony skutek.
    Niestety każda z nas walczy z czasem, ja juz chyba ze 3 lata za chwile, przestałam liczyć.

    Nadal czekam na wieści z Płocka, telefon milczy...

    http://ovufriend.pl/graph/5ecbba88813add7c6493c0535fb88d36
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jamajca piękne endometrium 😉 a z Płocka w końcu dzwonili? Próbowałaś się im przypomnieć? Przykro mi, bo to niepotrzebne nerwy.

    Kasztanek nie upadaj na duchu! Rozmawiałaś z lekarzem, masz jakieś niepokojące objawy?

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę mam dopiero 27 czerwca, ale mam wrażenie, że ta antykoncepcja jest za słaba dla mnie. Od zawsze walczę z migrenami po owulacji i kilka dni przed okresem. Zakładam, że wpływ na to ma spadek estrogenów, jak zwykle przy migrenach hormonalnych. Teraz przez te 3 opakowania, zawsze w terminie, kiedy w normalnym cyklu miałaby wystąpić owulacja, przy 8 tabletce dostaję kilkudniowe plamienie, które kończy się atakiem migreny. Od tego czasu mam ból podbrzusza, który przechodzi wraz z nadejściem z kolei kolejnego ataku migreny razem z okresem. W tym miesiącu nawet nastąpiło to wcześniej, bo okres dostanę we wtorek, a plamienia mam od przedostatniej tabletki już i ból głowy też.
    Nie wiem czy nie zakręciłam za bardzo. I teraz nie wiem czy spróbować zadzwonić albo podejść do lekarza, czy wziąć to ostatnie opakowanie, bo mówi się, że przez trzy pierwsze mogą dziać się cuda. Choć nie wierzę, żeby to kolejne opakowanie coś zmieniło.

  • Jamajca Ekspertka
    Postów: 493 70

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaveGahan wrote:
    Jamajca piękne endometrium 😉 a z Płocka w końcu dzwonili? Próbowałaś się im przypomnieć? Przykro mi, bo to niepotrzebne nerwy.

    Kasztanek nie upadaj na duchu! Rozmawiałaś z lekarzem, masz jakieś niepokojące objawy?

    Dzwoniłam do Pani dr ale nie odbiera. Płock się nie odzywa. Nie wiem co robić.
    P.s.
    Dzwoniłam właśnie do Płocka. Jutro rano maja oddzwonić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2019, 17:29

    http://ovufriend.pl/graph/5ecbba88813add7c6493c0535fb88d36
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jamajca dobrze zrobiłaś. Pani Doktor często zdarzało się zapominać, żeby do mnie odpisać czy oddzwonić. Denerwowalo mnie to pośrednictwo z Płockiem, bo jakoś Pan doktor zawsze pamiętał, żeby oddzwonić czy odpisać, a wydaje mi się, że mimo wszystko ma więcej na głowie niż ona. Jutro pewnie każą Ci włączyć luteinę i ustalą termin transferu zapewne na początek przyszłego tygodnia. Trzymaj się 😀

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanek, nie znam się na migrenach, które opisujesz, ale jeśli występują pomimo antykoncepcji i mogą zwiastować, że ona na Ciebie nie działa, to dla spokoju ducha próbowałabym pogadać z lekarzem. W końcu leki, które przyjmujemy nie są dla nas obojętne, może przepisze coś bardziej dostosowanego dla Ciebie. Powodzenia.

  • Mojra1983 Przyjaciółka
    Postów: 244 26

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanek a jak dlugi masz okres teraz wczasie brania tabletek Bo moj ostatni trwal 2 dni Mam już dość tych tabletek boję sie ze mi uspia jajniki i te nie beda chcialy dzialac

    Starania od 2015 r.
    Jajniki drożne
    Niskie amh
    Menopur, mensinorm,ovitrelle, clo teraz 3 ostatni z letrozolem
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojra1983 wrote:
    Kasztanek a jak dlugi masz okres teraz wczasie brania tabletek Bo moj ostatni trwal 2 dni Mam już dość tych tabletek boję sie ze mi uspia jajniki i te nie beda chcialy dzialac

    5 dni. Przy pierwszym pudełku myślałam, że nigdy mi się nie skończy. 10 dni się męczyłam. Później już na szczęście normalnie. Ale czuję, że coś nie gra. Już się nastawiam na przedłużenie tej wątpliwej przyjemności łykania pigułek. Zwłaszcza, że lekarz mówił, że niektóre kobiety potrzebują pół roku na uregulowanie. Pewnie należę do tej grupy. Kto jak nie ja.

  • Mojra1983 Przyjaciółka
    Postów: 244 26

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm a moze lekarz postanowi inaczej ? Również mam dosc tych tabletek im blizej wizyty mam czarne myśli Najbardziej sie boje ze moje jajniki śpią:( a tam zobaczymy co będzie:)

    Starania od 2015 r.
    Jajniki drożne
    Niskie amh
    Menopur, mensinorm,ovitrelle, clo teraz 3 ostatni z letrozolem
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety też się przedłuża bo pani doktor do teraz nie przygotowała historii leczenia. Wszystkich innych lekarzy mam załatwionych. Nawet kartę ze szpitala sprzed 25 lat o moim wzwb szpital wydał mi od ręki. Trzymam dziewczyny za Was wszystkie kciuki :)

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • Jamajca Ekspertka
    Postów: 493 70

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Już mam info. W piątek jadę do Płocka na wlew endoczegostam (biegłam do pracy i w chaosie nie zapamamietalam) a w poniedzialek 10.06 transfer :D

    Davegahan miałaś tak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2019, 08:32

    DaveGahan, Aisak88 lubią tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/5ecbba88813add7c6493c0535fb88d36
  • Mojra1983 Przyjaciółka
    Postów: 244 26

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jamajka super :) dzieje się :) trzymam mocno kciuki :)

    Starania od 2015 r.
    Jajniki drożne
    Niskie amh
    Menopur, mensinorm,ovitrelle, clo teraz 3 ostatni z letrozolem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jamajca super! Już niewiele zostało i przygarniesz maluszka! Takiego wlewu nie miałam, ale jestem pewna, że to jakiś wspomagacz tego procesu, żeby się powiodło. Oni tam w Płocku ciągle się szkolą, jeżdżą na międzynarodowe konferencje, a Pan doktor trochę ponad rok temu robił kolejną specjalizację z endokrynologii, także no... Jeśli chodzi o Gravidę, to wierzę, że jesteś w dobrych rękach 🙂

    Juna, a może skierować wniosek o wydanie badań na piśmie? Wtedy mają 14 dni na odpowiedź, bo tak to można czekać w nieskończoność... A zapewne wystarczy wydrukować... Pacjent ma prawo do swojej dokumentacji medycznej, więc to nie żaden dobry gest lekarza, że łaskawie wyda. Powodzenia i trzymam kciuki za dalsze starania.

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juna, wczoraj właśnie sobie pomyślałam, że pewnie jesteś już na zaawansowanym etapie. Kurczę, to ja chyba zacznę zbierać już papiery na wszelki wypadek, żeby się później nie denerwować. Przykro mi, bo przecież wiadomo jak bardzo jest to dla ciebie ważne, powinien to rozumieć zwłaszcza lekarz, u którego się leczyłaś. Mam nadzieję, że szybko wszystko nadrobi.

    Jamajca,jesteś na ostatniej prostej. Kciuki zaciśnięte.

    Mojra, z tym okresem w przerwie między opakowaniami nie przejmuj się, podczas antykoncepcji to może być nawet plamienie i też jest ok.

    Mnie jest smutno, bo myślałam, że przebrnęłam jako tako przez te pigułki, ale nie jest ok. Jakieś plamienia, jakieś bóle. Zamiast się stabilizować jest coraz gorzej. Trudno, postanowiłam, że doprowadzę sprawę do końca, zrobię co będzie kazał lekarz, bo to mój ostatni przystanek już. Do tej pory nic nie wymyśliłam, więc poddaję się innym.

  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaveGahan, ja złożyłam wniosek na piśmie. Serio mają 2 tygodnie? Racja, przecież to tylko wydrukowanie i podpis pani doktor.
    Edit: sprawdziłam i mają czas na to do miesiąca.

    Kasztanek, a to po antykoncepcji lekarz będzie wiedział czy już jest ok na podstawie wyników badań? Może organizm reaguje jak reaguje ale wyniki będą ok?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2019, 10:03

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • Mojra1983 Przyjaciółka
    Postów: 244 26

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co myślicie o tsh 2,2?

    Starania od 2015 r.
    Jajniki drożne
    Niskie amh
    Menopur, mensinorm,ovitrelle, clo teraz 3 ostatni z letrozolem
  • Jamajca Ekspertka
    Postów: 493 70

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Tak się cieszę.
    Jeszcze będę dzwonić do Płocka, bo zapomniałam się zapytać czy mam nadal brać leki na tarczyce i jak się przygotować do tego wlewu. Jakas nieogarnieta z tym wszystkim jestem :/

    http://ovufriend.pl/graph/5ecbba88813add7c6493c0535fb88d36
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juna racja, w szoku jestem, bo zwykle 14 dni zgodnie z kpa, a wyczytałam, że w rozporządzeniu stoi "bez zbędnej zwłoki" czyli do miesiąca. Nieźle sobie prawo pod siebie napisali. Pozostaje czekać, a przecież wystarczy odrobina dobrej woli. Przykre...

    Mojra, ja miałam 2,5 TSH i Pani Doktor wprowadziła mi Euthyrox 25,ładnie zeszło, zawsze w granicach 1-1.5, co podobno jest pożądanym stanem przy staraniach.

    Jamajca to emocje! Dzwoń i zapytaj, będziesz spokojniejsza, ja Euthyrox brałam.

    juna lubi tę wiadomość

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ