X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bydgoszczanki łączmy się! :D
Odpowiedz

Bydgoszczanki łączmy się! :D

Oceń ten wątek:
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat jest poświęcony dla Bydgoskich staraczek,ewentualnie mniejsze miejscowości po za Bydgoszczą SERDECZNIE ZAPRASZAM ! :)

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja z okolic Bydgoszczy, jest ktoś jeszcze ?

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • Angie1212 Ekspertka
    Postów: 189 78

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątek Bydgoszczanek już był kiedyś :)

    h4zpyx8di03rzb31.png

    Aniołek 22.03.2018r. 9tc [*]

    zem3df9hktjtbque.png
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byl ale umarl smiercia naturalna, wiec moze jest ktos z Bydgoszczy aby na nowo ruszyc ten watek

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) pogodnego tygodnia 1163522bv9ldil084.gif

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bydgoszcz :)

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sporo Bydgoszczanek jest na "Kujawsko- pomorskie łączmy się" :)


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nakujawsko-pomorskie tez cisza

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze warto ozywic ten watek, napiszcie cos o sobie, u kogo sie leczycie,

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem Anka mam 24 lata od roku szczęśliwa mężatka posiadająca rocznego wymarzonego psa, od czerwca mgr ;)
    Juz w 1cs zobaczyliśmy 2 krechy niestety nasza kropka od 6tc przestała się rozwijać. Jestem świeżo po poronieniu samoistnym w pn mam kontrolę u lekarza a w listopadzie zaczynamy starania znowu :)
    Mój ginekolog to Rafał Adamczak Klinika Zdrówko Niemcz, ordynator w szpitalu im. Biziela

    Teraz kolejna kilka słów o sobie

  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Aniu, strasznie mi przykro.

    Ja mam na na imie Agnieszka, ponad 14 lat szczesliwa mezatka z dwojka dorastajacych latorosli. Od miesiaca staramy sie o jeszcze jedna pocieche. Myslalam ze male dzieci juz pozamna, a tu taki instynkt sie obudzil, ze nie potrafie o niczym innym myslec.
    Odkad pamietam lecze sie u doktora Lisiaka.
    Tez od roku mam psa a w zasadzie dzieci i o dziwo nie wymiguja sie od opieki nad nim a w zasadzie nia bo to suczka.

    anka418 lubi tę wiadomość

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    Na imię mam Magda :D brzmi jak w klubie AA :P ten początek :) w sumie to Magdalena ale jakoś nie lubię tej oficjalnej całości :P o Malucha staramy się dość długo w sumie dokładnie widać na suwaczki a ogólnie w styczniu będzie już 4 lata z czego 2 lata z pomocą lekarza z powołania a nie konowała na którego straciłam prawie 2 pierwsze lata :| Mężatką jestem w październiku puknie 4 lata :) same 4 :P może to na szczęście :) w tym cyklu jednak pomimo ładnie wyglądającego wykresu na nic nie liczę w 27dc w którym rzekomo była owulacja pęcherzyk miał z rana 28mm bo byłam na USG chyba, że cudem pękł wieczorem..zobaczymy. Obecnie leczę się u lek. P. Domarackiego. Młody lekarz obecnie jest w trakcie robienia spec. z położnictwa i może dlatego, że taki młody to jeszcze nie jest wypalony zawodowo i dlatego coś robi a nie ciągle mówi, że mamy czas...Obecnie przyjmuje on prywatnie w Bydgoszczy na Glinkach ale jest też na oddziałach w MSW i w Bizielu. A ja trafiłam do niego jak przyjmował w poradni na nfz w MSW. Jednak wizyty prywatne nie są drogie bo kompleksowa wizyta 100zł. A monitoring jak mam to umawiam się jak dr. ma dyżur w jakimś szpitalu i wtedy nie płace nic :) to miło z Jego strony :) Kochane życzę Wam powodzenia :)
    Ja w pt. idę tak sama dla siebie zbadać poziom progesteronu by chociaż zobaczyć czy ten wielki pęchol pękł. Bo niestety w tym tyg. nie mam możliwości zrobienia monitoringu bo lekarz w sb wyjechał na urlop a do innego dostać się ciężko poza tym u mnie ciężko z zaufaniem do innych lekarzy :| się zraziłam po ginie do którego chodziłam na początku a myślałam, że skoro jest to dział profilaktyki i promocji zdrowia i lekarz z tytułem prof. to będzie jakiś konkretny a ciagle słyszałam, że mam czas i że stres i tak przez 2 lata aż w końcu od tak bez żadnych badań, bez usg wysłał mnie na zabieg łyżeczkowania ale szczęście w tej całej historii takie, że tam pierwszy raz spotkałam się z moim obecnym ginem (chociaż jeszcze nie wiedziałam, że to on będzie mnie wspierał w dalszej walce). Jak trafiłam do lek. P. Domarackiego zajęło Nam w sumie 9 mce by zajść w ciąże niestety zbyt długo czekaliśmy a zbyt krótka była nasza radość bo kruszynka odeszła w 6tc :( mam nadzieję, że tym razem uda się szybciej. Bo kolejny cykl możliwe, że będzie ostatnim stymulowanym chyba, że ten wielki pęcherzyk się nie wchłonął to czeka mnie kolejny naturalny cykl i pewnie znowu ok 40/45dni :|

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo wam wspolczuje dziewczyny, nie powiem ze was rozumie bo t nie prawda. Dwa razy udalo nam sie w pierwszym cyklu staran, a teraz pewnie tak latwo nie bedzie. Ale wiem co to strach o dziecko, bo kilka lat temu o maly wlos nie stracilismy corki ktora zachorowala na sepse.

    Trzymam za was kciuki i z calego serca wierze ze napewno jeszce bedziecie miec mozliwosc trzymania w ramionach waszego szczescia, pamietajcie ze wiara czyni cuda.

    Jesli chodzi o waszych lekarz to ich nie znam, moj tez pracije w MSW. I tu sie zgodze z toba Madziu, ze trzeba trafic n odpowiedniego lekarza nie z tytulami ale z zaangarzowsniem i powolaniem.

    Ale sie rozpisalam :)

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja osobiście myślę, że trafić na dobrego lekarza przy długotrwałych staraniach o dziecko to już 1/2 sukcesu :) a reszta ta najważniejsza druga połówka mam nadzieję, że pojawi się u każdej z Nas w swoim czasie :)
    Ale się rozpadało :O

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem bardzo zadowolona z mojego lekarza i na pewno go nie zamienię ;) zajmuje się on in vitro i leczeniem niepłodności także na pewno jestem w dobrych rękach. Jednak z zajściem w ciążę problemu nie mieliśmy na szczęście ;) oby teraz teraz tak było tylko juz szczęśliwie do końca ;)
    Tez mamy suczkę ;)

  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem Iwona. Czytam to forum i czytam aż w końcu nie wytrzymałam i sama postanowiłam napisać :)
    Ja staram się z mężem już dobre dwa lata. Po pół roku się udało ale w 5tc niestety już nie miałam się z czego cieszyć :(
    Obecnie lecze się u dr. Senterkiewicz (ginekolog-endokrynolog) i chyba dzięki niej widzę światełko w tunelu, bo moje wyniki w końcu zaczęły wyglądać normalnie a nie jak u poprzednich lekarzy ( nie wymienię po nazwisku bo jak wspomnę co narobili to mi się nóż w kieszeni otwiera).

    No, a ja mam 3 czworonogi i tyle samo chciałabym mieć potomstwa, żeby dla każdego był jeden zwierzaczek do kochania :)

    <3 49 cykl starań...
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy cie Iwonka, ciesze sie ze w koncu odwarzylas sie napisac, ja tez dlugo sie tylko przypatrywalam.

    Kurcze cos spac nie moge, tzn. chyba sie juz wyspalam :)

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty już się wyspałaś a ja dopiero poszłam spać ;)

    To ja tak skorzystam z okazji że tu bydgoszczanki to zapytam czy któraś z Was korzysta z prywatnych badań lekarskich i może polecić jakieś laboratorium gdzie mają przystępne ceny? Bo ja ze względu na końieczność regularnego kontrolowania moich hormonków muszę średnio raz w miesiącu zrobić badania to szukam jakiegoś laboratorium gdzie może uda mi się oszczędzić parę złotych na tych badaniach ;P 5-10zł na badaniu to jednak robi różnicę bo jak sie robi ich 4-6 to jednak wychodzi sporo. Na przykład teraz robię badanka w Synevo ( np. Za prolaktyne wychodzi 25 zł, za TSH 22zl itd) a poprzednio robiłam w laboratorium w przychodni to różnica w cenie była ok. 11zł na jednym badaniu :O

    <3 49 cykl starań...
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze Vitalabo czy jakos tak :)

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie vitalabo tam za podstawowe hormony typu prolaktyna, progesteron, FSH, TSH cena wynosi 19zł :) możesz wyszukać tego w google i tam na ich stronie zawsze jest aktualny cennik :) jedyne co mają dość drogiego to hCG z krwi bp 40zł :) ale ogólnie polecam. Ja chodze do tego w Fordonie i zawsze jak ładnie poproszę to wyniki mam tego samego dnia nie jak każdy po 16 ale np. już o 13stej w necie :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ