X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bydgoszczanki łączmy się! :D
Odpowiedz

Bydgoszczanki łączmy się! :D

Oceń ten wątek:
  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 2 września 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no też tak podejrzewałam, ale jednak miałam cichą nadzieję, że pacjenci też zyskują ;)

    A mnie kusi żeby potestować. Niby jest 15 dpo ale sama nie wiem czy nie lepiej po prostu poczekać do @ żeby się nie rozczarować zbyt wcześnie. :)

    W ogóle jestem zła, bo OF po wpisaniu temp dziś rano znowu zmienił mi dzień owulacji mimo że na początku dobrze wyznaczył i teraz przez ten wykres jestem totalnie skołowana :(

    <3 49 cykl starań...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie czekaj do @ ja dopiero prawie tydzień po @ zobaczyłam dwie grube krechy jak juz zaliczyłam wizytę u gina, wcześniej była słaba kreska taki cień w dniu @.

    Ja byłam wczoraj na kontroli po poronieniu i wszystko jest okej :) listopad/grudzień możemy starać się znowu :) wiec narazie wracamy do gumek :(

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 2 września 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudainka wrote:
    A mnie kusi żeby potestować. Niby jest 15 dpo ale sama nie wiem czy nie lepiej po prostu poczekać do @ żeby się nie rozczarować zbyt wcześnie. :)

    W ogóle jestem zła, bo OF po wpisaniu temp dziś rano znowu zmienił mi dzień owulacji mimo że na początku dobrze wyznaczył i teraz przez ten wykres jestem totalnie skołowana :(
    Kochana co do OF to tylko program prawda jest taka, że przebytą owulację może Nam na 100% potwierdzić widoczne ciałko żółte na USG oraz dać namiastkę tego, że mogło dojść do owulacji po przez zbadanie prg chociaż to też nie zawsze jest miarodajne więc ufamy tylko USG :) co do temp. śluzu itp. odczuć to tylko sygnały jakie wysyła Nam Nasz organizm, że szykuje się do owulacji ale czy do niej doszło bez monitorowania nie możemy mieć pewności 100%. Dlatego warto chociaż przez 3 cykle zafundować sobie monitoring ;)
    A co do testowania Nam w cyklu w którym się udało test robiłam w 15dpo i miałam bladą druga kreskę a dzień później hCg z krwi wynosiło 93..niestety ciąża się nie utrzymała..może jak teraz się uda to już będzie lepiej :) Ja sama bym nie testowała tak szybko tylko dzień/dwa po terminie @ ale wiem, że od początku dostanę dup-ka dlatego muszę w miarę szybko "wyłapać" fasolkę :) Zobaczymy co mi dziś lekarz powie :)
    :) :) :) :) :) :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 2 września 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja byłam na monitoringu w 14dc i okazało się że jest już po. Ten cykl mnie wyjątkowo zaskoczył bo według tempki wyglądałoby na to, że owu była w 9dc ( i tak też na początku zaznaczył OF). Dziś OF zmienił mi owu na 19 dc a już tak ładnie miałam wyliczone dni po :(
    No cóż, pozostaje mi czekać do @ (albo jej brak).
    Tylko to częste siusianie mnie zbija z tropu... Mam nadzieję, że to nie będzie kolejne zapalenie pęcherza ;)

    <3 49 cykl starań...
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 2 września 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudainka wrote:
    No ja byłam na monitoringu w 14dc i okazało się że jest już po. Ten cykl mnie wyjątkowo zaskoczył bo według tempki wyglądałoby na to, że owu była w 9dc ( i tak też na początku zaznaczył OF). Dziś OF zmienił mi owu na 19 dc a już tak ładnie miałam wyliczone dni po :(
    No cóż, pozostaje mi czekać do @ (albo jej brak).
    Tylko to częste siusianie mnie zbija z tropu... Mam nadzieję, że to nie będzie kolejne zapalenie pęcherza ;)
    nie ma co bazować na OF jeśli 14dc już byłaś po owulacji wg. USG to bazuj na tym :)
    A ja po wizyta USG - pęcherzyk z 28mm zmalał do 16mm więc nie ma dużej torbieli, ale oznacza to, że w tym cyklu cudu nie będzie :( pozostaje czekać na @ :|za tydz. dzwonić powiedzieć jak wygląda syt. jeśli w między czasie pojawi się @ to od 3 do 7dc CLO 2x1 plus później dup-ka no i monitoring...

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 2 września 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie w tym to w następnym ;)
    Na mnie już też czeka CLO ale łudzę sie że jednak @ nie przyjdzie.

    Aaaa, no i udało mi się poprawić wykres. Jak zaznaczyłam żeby OF nie brał pod uwagi dzisiejszej tempki to wykres wrócił do prawidłowego stanu :)
    Jakoś tak teraz mi to przejrzyściej wygląda :)

    <3 49 cykl starań...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    odkopałam ten wątek po długich poszukiwaniach...
    może się przyłączą jakieś Bydgoszczanki jeszcze i postawimy go razem na nogi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Hej nie ma Bydzi na OF ?
    Gdzie się skrywacie kobitki :)

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystkie pewno już w ciąże pozachodziły ;) no chyba że zajęte staraniami i dlatego nie piszą ;)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz moja droga a o tym nie pomyślałam ...
    a Ty jesteś z Bydzi?

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 2 lipca 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem z nakła :) sorki że długo nie pisałam, ale od miesiąca staram się nie zaglądać na forum. wszystko jakoś przygnębia. już rozpoczęłam 3 rok starań, 2 z ovu...

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długo strasznie a wiesz dlaczego to tyle trwa miałaś jakieś badania ?
    Ja mam już dwoje dzieci teraz staramy się o trzecie więc bardziej na luzie ale i tak nie do końca bo po głowie i tak krążą myśli czy się uda.
    z poprzednimi ciążami nie miałam problemów a dopiero trzecią ciążę poroniłam to był szok nie mogłam uwierzyć że ciąża się nie rozwinęła.

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 3 lipca 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się 2 lata starałam- rok bez suplementów, w drugim zaczelam szukac pomocy u lekarzy. pierwszy kazal mi sie z mężem kochać- zmieniłam go, drugi chciał badania męża a mnie nie chciał wogóle badań zrobić,trzeci zbadał mi w końcu prolaktynę i wyszła mi bardzo wysoka więc leczył mnie...ziołowymi tabletkami. do czwartego trafiłam przypadkiem i już zostałam :) babeczka przepisała mi bromergon i w 2 cyklu jego brania zaszłam :) niestety poroniłam. :(
    od marca minęło sporo czasu a u mnie nadal pustka. powoli wybieram się do mojego lekarza i liczę, że jeszcze w tym roku zobacze II kreski :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z lekarzami już tak jest niestety.
    dobry lekarz to już pół sukcesu więc jestem pewna że niebawem zobaczysz dwie kreski czego oczywiście bardzo ci życzę i będę trzymała kciuki za zdrową ciążę i maleństwo które będziesz tuliła w swych ramionach <3 :)

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 4 lipca 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję :) nam wszystkim życzę tego :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 10 lipca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę tu pisać chętnie :) Jestem z okolic Bydg, a w samej Bydg pracuję :)

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kokardka44 miło że się odezwałaś napisz coś więcej o sobie i jak długo jesteś na OF ?
    W jakim rejonie Bydzi pracujesz?

  • KaśkaKwa Autorytet
    Postów: 951 941

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reanimuje wątek ;)
    Jest jakaś Bydgoszczanka?

    cd7c541a76.png
    35 lat / 9 lat starań / 3xIUI /
    3xICSI/1x(*)6tc
    ET-09.10 / 9dpt-II 10dpt-198,99 13dpt-1046,69 15dpt-3295,10 22 dpt - 2xz 2,4mm 35dpt-<3 <3 - PARKA !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2017, 20:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2017, 20:39

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ