X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bydgoszczanki łączmy się! :D
Odpowiedz

Bydgoszczanki łączmy się! :D

Oceń ten wątek:
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez czasem robie w Fordonie, lub w szpitalu dzieciecym, albo normalnie w swojej przychodni dle to dluzej trzeba czekac.

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, faktycznie Vitalabo ma ładne ceny :) i sprawdziłam to laboratorium i okazało się że jest całkiem niedaleko mojego domu :) spacerkiem mogę spokojnie iść :) dzięki dziewczyny :)

    <3 49 cykl starań...
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma za co :) jesteśmy po to by sobie pomagać <3 ja jutro się wybieram do vitalabo (chyba) zbadać prg. by zobaczyć czy chociaż ten mój wielki pęcherzyk pękł :) bo owulacji raczej z niego to nie miało być w tym cyklu wg. lekarza.

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chetnie na bete poszla, ale szkoda mi pieniedzy, lepiej poczekam jak @ przyjdzie to trudno a jak nie to przeciez test pokaze.

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanila wrote:
    Ja bym chetnie na bete poszla, ale szkoda mi pieniedzy, lepiej poczekam jak @ przyjdzie to trudno a jak nie to przeciez test pokaze.
    teoretycznie tak :P ale ja np miałam tak w 3cs pp, że dzień przed @ i w dniu @ testy miałam pozytywne a hCG z krwi w dniu @ tylko 3,04 więc ja za bardzo nie wierze tym testom :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi vitalabo wydawało się drogie... ale nie mam porównania ;)
    Wiem tylko ze badania 1 trymestru wycenili mi w pakiecie za ok 250zl... a koleżanki płaciły mniej o 100zl... no ale może miały mniej zleconych badań niż tam jest wyszczególnione :)

  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A orientujecie się jak to jest jak się ma skierowanie ( zlecenie) od lekarza na badanka? Czym się różni jak sie idzie samej a jak z takim zleceniem? Bo w sumie to się ostatnio zastanawiałam jaka jest różnica i nie doszłam do żadnych wniosków ;P

    <3 49 cykl starań...
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziendobry Bydgoszcz, jak samopoczucie w tak piekny dzien?

    U mnie nadal nic , @ brak a testy wychodza ujemne, zobaczymy co czas przyniesie.

    Zycze wszystkim milutkiego dnia :)

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowia ze nadzieja umiera istatnia no i u mnie wlasnie umarla,zaczynam kolejny cykl :(

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanila wrote:
    Mowia ze nadzieja umiera istatnia no i u mnie wlasnie umarla,zaczynam kolejny cykl :(
    Kochana nowy cykl nowa nadzieja <3
    Rudainka pisząc "zlecenie" od lekarza masz na myśli skierowanie na NFZ bo jeśli tak no to za takie badania nie płacisz (myślę, że to wiesz) a jak idziesz sama to jest ro prywatne i musisz zapłacić :) chyba, że chodzi o to, że lekarz wypisał Ci na kartce co masz zbadać ale nie dał skierowania bo jeśli tak to idziesz wtedy prywatnie no i efekt taki, że płacisz :)
    Ja właśnie odebrałam swój wynik progesterony w teoretycznym 7dpo i szału nie ma.
    Progesteron 10,24 ng/ml

    Faza folikularna 0,31 - 1,52
    Faza lutealna 5,16 - 18,56
    Po menopauzie 0,08 - 0,78
    Ciąża 1-trymestr 4,73 - 50,74
    Ciąża 2-trymestr 19,41 - 45,3
    Ciąży raczej w tym cyklu z tego nie będzie ale chyba dało mi to odp. na pyt. dot. mojego wielkiego ubiegłotygodniowego pęcherzyk i chyba taki wynik świadczy, że uległ on pęknięciu..a kto wie może jakiś CUD :)
    Pozdrawiam <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cuda się zdarzają :)

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może teraz ja się przedstawię :D
    Hej laski ;)
    Jestem Lusi mam 21 lat jestem szczęśliwą mężatką od "prawie" 2 lat ;D
    Z mężem staramy się o fasolinkę od stycznia tego roku,może w tym miesiącu się uda kto wie ;) dzisiaj powinnam dostać @ lecz jej brak,wcześniej przez 3 dni miałam bóle w dzień i noc takie jak podczas @ dzisiaj ustąpiły,w poniedziałek robię test więc mam nadzieję że zobaczę w końcu te II upragnione krechy :D

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    am i zapomniałam dodać że jestem z Bydgoszczy ;)

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za ciebie kciuki Lusia, oby sie udalo, i czekamy na wiadomosci w poniedzialek, obys zobaczylaswoje upragnione dwie kreseczki, buziaki i dobranoc bo jestem padnieta i chyba ide spac.

    Truskaffeczka, anka418 lubią tę wiadomość

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudainka wrote:
    O matko, faktycznie Vitalabo ma ładne ceny :) i sprawdziłam to laboratorium i okazało się że jest całkiem niedaleko mojego domu :) spacerkiem mogę spokojnie iść :) dzięki dziewczyny :)
    Ja też mam koło domu beta HCG tylko 40 zł więc jak dla mnie przystępna cena ;)

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanila wrote:
    Trzymam za ciebie kciuki Lusia, oby sie udalo, i czekamy na wiadomosci w poniedzialek, obys zobaczylaswoje upragnione dwie kreseczki, buziaki i dobranoc bo jestem padnieta i chyba ide spac.
    Kochana niestety @ przyszła z podwojoną siłą :/ zaczynam nowy cykl starań ale w tym miesiącu już z większą dawką witamin także dla mojego męża :D i tym razem mam nadzieję że się uda :D Za was też trzymam kciuki ;)

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    Kochana nowy cykl nowa nadzieja <3
    Rudainka pisząc "zlecenie" od lekarza masz na myśli skierowanie na NFZ bo jeśli tak no to za takie badania nie płacisz (myślę, że to wiesz) a jak idziesz sama to jest ro prywatne i musisz zapłacić :) chyba, że chodzi o to, że lekarz wypisał Ci na kartce co masz zbadać ale nie dał skierowania bo jeśli tak to idziesz wtedy prywatnie no i efekt taki, że płacisz :)
    Ja właśnie odebrałam swój wynik progesterony w teoretycznym 7dpo i szału nie ma.
    Progesteron 10,24 ng/ml

    Faza folikularna 0,31 - 1,52
    Faza lutealna 5,16 - 18,56
    Po menopauzie 0,08 - 0,78
    Ciąża 1-trymestr 4,73 - 50,74
    Ciąża 2-trymestr 19,41 - 45,3
    Ciąży raczej w tym cyklu z tego nie będzie ale chyba dało mi to odp. na pyt. dot. mojego wielkiego ubiegłotygodniowego pęcherzyk i chyba taki wynik świadczy, że uległ on pęknięciu..a kto wie może jakiś CUD :)
    Pozdrawiam <3

    Tak, tak, na NFZ to wiem. Nie wiedziałam jak to opisać. Chodzi mi o różnicę jak się idzie samemu, tak po prostu na badania np. prolaktynę a jak się idzie to lekarza (prywatnie) i lekarz daje zlecenie na tą prolaktynę do konkretnego laboratorium. Czy to jest jakaś różnica czy po prostu lekarz dostaje wpływ na konto, bo pewnie ma podpisaną umowę z tym laboratorium? :P


    No,to jutro dzieci do szkoły więc pora i na nas łapać bociany żeby za parę lat uzupełnić frekfencję w szkołach ;)

    <3 49 cykl starań...
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 1 września 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudainka jak jesteś prywatnie na wizycie to lekarz raczej nie daje Ci skierowania więc możesz sobie badania zrobić w jakim chcesz lab. tak przynajmniej ja mam. Ostatnio po prostu poprosiłam lekarza by mi wypisał na kartce jakie badania te podstawowe hormonalne warto by było raz jeszcze powtórzyć no i mi wypisał od myślników :P Jedyny problem w prywatnej wizycie jest taki, że nie w każdym lab. chcą zrobić prolaktynę po obciążeniu jeśli nie ma się od lekarza "zgody" (nie wiem jak to nazwać)..jak byłam w pt. w Vitalabo u siebie w Fordonie to pytałam i w rejestracji mówiła kobieta, że lepiej takie coś mieć bo oni nie mogą każdemu "z ulicy" kto sobie przyjdzie podać tej tabl. chociaż to nie jest jakiś silny "lek" no ale jak mus to mus. Ja mam jutro wizytę tylko, że to tzw. "szybkie usg" w szpitalu jak mój lekarz ma dyżur i nie wiem czy znajdzie chwilę by mi coś takiego napisać..może się uda ;)Bo czasem jest tak, że podstawowa prolaktyna jest w normie a po obciążeniu jest za wysoka a na obciążenie wpływa np. stres, wysiłek fizyczny i to też może blokować owulację..
    udanego tygodnia 2358113xuaoczloui.png2358113xuaoczloui.png2358113xuaoczloui.png

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 2 września 2014, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    Kochana nowy cykl nowa nadzieja <3
    Rudainka pisząc "zlecenie" od lekarza masz na myśli skierowanie na NFZ bo jeśli tak no to za takie badania nie płacisz (myślę, że to wiesz) a jak idziesz sama to jest ro prywatne i musisz zapłacić :) chyba, że chodzi o to, że lekarz wypisał Ci na kartce co masz zbadać ale nie dał skierowania bo jeśli tak to idziesz wtedy prywatnie no i efekt taki, że płacisz :)

    tak tak, to wiem :) w sumie nie wiedziałam jak to opisać dokładnie.
    Chodzi mi to że np. idę zmierzyć sobie na przykład prolaktynkę sama bo tak uważam za słuszne, a jak idę do lekarza (prywatnie) i lekarz też uzna że trzeba prolaktynkę zmierzyć ale daje mi takie zlecenie ze wskazaniem danego laboratorium. Czy to wtedy jest jakaś różnica (np. w cenie badań) czy po prostu lekarz dostaje wpływ na swoje konto za "zdobycie" klienta od tego właśnie laboratorium bo np. ma podpisaną umowę z tym laboratorium?

    <3 49 cykl starań...
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 2 września 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudainka wrote:
    tak tak, to wiem :) w sumie nie wiedziałam jak to opisać dokładnie.
    Chodzi mi to że np. idę zmierzyć sobie na przykład prolaktynkę sama bo tak uważam za słuszne, a jak idę do lekarza (prywatnie) i lekarz też uzna że trzeba prolaktynkę zmierzyć ale daje mi takie zlecenie ze wskazaniem danego laboratorium. Czy to wtedy jest jakaś różnica (np. w cenie badań) czy po prostu lekarz dostaje wpływ na swoje konto za "zdobycie" klienta od tego właśnie laboratorium bo np. ma podpisaną umowę z tym laboratorium?
    Mi się wydaje, że Ty i tak idziesz prywatnie na badanie więc, że tak to ujmę nie masz "zniżki" płacisz 100% a lekarz możliwe, że ma coś z tego, że werbuje danemu lab. klientów to tak jak z lekami są lekarze którzy wypisują Luteinę, która jest refundowana i jest zniżka jak jest na receptę a są tacy co ciągle dup-ka przepisują, który nawet na receptę kosztuje 100% - po prostu lekarz ma z daną firmą farmaceutyczną jakiś kontrakt i ma z tego kasę..każdy orze jak może, że tak rzeknę :) a ja dziś testowałam no i negatyw plus do tego spadek temp. pozostaje czekać na @ i na dzisiejsze wieści z wizyty którą mam dziś..Miłego dnia :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ