X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bydgoszczanki łączmy się! :D
Odpowiedz

Bydgoszczanki łączmy się! :D

Oceń ten wątek:
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat jest poświęcony dla Bydgoskich staraczek,ewentualnie mniejsze miejscowości po za Bydgoszczą SERDECZNIE ZAPRASZAM ! :)

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja z okolic Bydgoszczy, jest ktoś jeszcze ?

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • Angie1212 Ekspertka
    Postów: 189 78

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątek Bydgoszczanek już był kiedyś :)

    h4zpyx8di03rzb31.png

    Aniołek 22.03.2018r. 9tc [*]

    zem3df9hktjtbque.png
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byl ale umarl smiercia naturalna, wiec moze jest ktos z Bydgoszczy aby na nowo ruszyc ten watek

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) pogodnego tygodnia 1163522bv9ldil084.gif

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bydgoszcz :)

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sporo Bydgoszczanek jest na "Kujawsko- pomorskie łączmy się" :)


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nakujawsko-pomorskie tez cisza

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze warto ozywic ten watek, napiszcie cos o sobie, u kogo sie leczycie,

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem Anka mam 24 lata od roku szczęśliwa mężatka posiadająca rocznego wymarzonego psa, od czerwca mgr ;)
    Juz w 1cs zobaczyliśmy 2 krechy niestety nasza kropka od 6tc przestała się rozwijać. Jestem świeżo po poronieniu samoistnym w pn mam kontrolę u lekarza a w listopadzie zaczynamy starania znowu :)
    Mój ginekolog to Rafał Adamczak Klinika Zdrówko Niemcz, ordynator w szpitalu im. Biziela

    Teraz kolejna kilka słów o sobie

  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Aniu, strasznie mi przykro.

    Ja mam na na imie Agnieszka, ponad 14 lat szczesliwa mezatka z dwojka dorastajacych latorosli. Od miesiaca staramy sie o jeszcze jedna pocieche. Myslalam ze male dzieci juz pozamna, a tu taki instynkt sie obudzil, ze nie potrafie o niczym innym myslec.
    Odkad pamietam lecze sie u doktora Lisiaka.
    Tez od roku mam psa a w zasadzie dzieci i o dziwo nie wymiguja sie od opieki nad nim a w zasadzie nia bo to suczka.

    anka418 lubi tę wiadomość

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    Na imię mam Magda :D brzmi jak w klubie AA :P ten początek :) w sumie to Magdalena ale jakoś nie lubię tej oficjalnej całości :P o Malucha staramy się dość długo w sumie dokładnie widać na suwaczki a ogólnie w styczniu będzie już 4 lata z czego 2 lata z pomocą lekarza z powołania a nie konowała na którego straciłam prawie 2 pierwsze lata :| Mężatką jestem w październiku puknie 4 lata :) same 4 :P może to na szczęście :) w tym cyklu jednak pomimo ładnie wyglądającego wykresu na nic nie liczę w 27dc w którym rzekomo była owulacja pęcherzyk miał z rana 28mm bo byłam na USG chyba, że cudem pękł wieczorem..zobaczymy. Obecnie leczę się u lek. P. Domarackiego. Młody lekarz obecnie jest w trakcie robienia spec. z położnictwa i może dlatego, że taki młody to jeszcze nie jest wypalony zawodowo i dlatego coś robi a nie ciągle mówi, że mamy czas...Obecnie przyjmuje on prywatnie w Bydgoszczy na Glinkach ale jest też na oddziałach w MSW i w Bizielu. A ja trafiłam do niego jak przyjmował w poradni na nfz w MSW. Jednak wizyty prywatne nie są drogie bo kompleksowa wizyta 100zł. A monitoring jak mam to umawiam się jak dr. ma dyżur w jakimś szpitalu i wtedy nie płace nic :) to miło z Jego strony :) Kochane życzę Wam powodzenia :)
    Ja w pt. idę tak sama dla siebie zbadać poziom progesteronu by chociaż zobaczyć czy ten wielki pęchol pękł. Bo niestety w tym tyg. nie mam możliwości zrobienia monitoringu bo lekarz w sb wyjechał na urlop a do innego dostać się ciężko poza tym u mnie ciężko z zaufaniem do innych lekarzy :| się zraziłam po ginie do którego chodziłam na początku a myślałam, że skoro jest to dział profilaktyki i promocji zdrowia i lekarz z tytułem prof. to będzie jakiś konkretny a ciagle słyszałam, że mam czas i że stres i tak przez 2 lata aż w końcu od tak bez żadnych badań, bez usg wysłał mnie na zabieg łyżeczkowania ale szczęście w tej całej historii takie, że tam pierwszy raz spotkałam się z moim obecnym ginem (chociaż jeszcze nie wiedziałam, że to on będzie mnie wspierał w dalszej walce). Jak trafiłam do lek. P. Domarackiego zajęło Nam w sumie 9 mce by zajść w ciąże niestety zbyt długo czekaliśmy a zbyt krótka była nasza radość bo kruszynka odeszła w 6tc :( mam nadzieję, że tym razem uda się szybciej. Bo kolejny cykl możliwe, że będzie ostatnim stymulowanym chyba, że ten wielki pęcherzyk się nie wchłonął to czeka mnie kolejny naturalny cykl i pewnie znowu ok 40/45dni :|

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo wam wspolczuje dziewczyny, nie powiem ze was rozumie bo t nie prawda. Dwa razy udalo nam sie w pierwszym cyklu staran, a teraz pewnie tak latwo nie bedzie. Ale wiem co to strach o dziecko, bo kilka lat temu o maly wlos nie stracilismy corki ktora zachorowala na sepse.

    Trzymam za was kciuki i z calego serca wierze ze napewno jeszce bedziecie miec mozliwosc trzymania w ramionach waszego szczescia, pamietajcie ze wiara czyni cuda.

    Jesli chodzi o waszych lekarz to ich nie znam, moj tez pracije w MSW. I tu sie zgodze z toba Madziu, ze trzeba trafic n odpowiedniego lekarza nie z tytulami ale z zaangarzowsniem i powolaniem.

    Ale sie rozpisalam :)

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja osobiście myślę, że trafić na dobrego lekarza przy długotrwałych staraniach o dziecko to już 1/2 sukcesu :) a reszta ta najważniejsza druga połówka mam nadzieję, że pojawi się u każdej z Nas w swoim czasie :)
    Ale się rozpadało :O

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem bardzo zadowolona z mojego lekarza i na pewno go nie zamienię ;) zajmuje się on in vitro i leczeniem niepłodności także na pewno jestem w dobrych rękach. Jednak z zajściem w ciążę problemu nie mieliśmy na szczęście ;) oby teraz teraz tak było tylko juz szczęśliwie do końca ;)
    Tez mamy suczkę ;)

  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem Iwona. Czytam to forum i czytam aż w końcu nie wytrzymałam i sama postanowiłam napisać :)
    Ja staram się z mężem już dobre dwa lata. Po pół roku się udało ale w 5tc niestety już nie miałam się z czego cieszyć :(
    Obecnie lecze się u dr. Senterkiewicz (ginekolog-endokrynolog) i chyba dzięki niej widzę światełko w tunelu, bo moje wyniki w końcu zaczęły wyglądać normalnie a nie jak u poprzednich lekarzy ( nie wymienię po nazwisku bo jak wspomnę co narobili to mi się nóż w kieszeni otwiera).

    No, a ja mam 3 czworonogi i tyle samo chciałabym mieć potomstwa, żeby dla każdego był jeden zwierzaczek do kochania :)

    <3 49 cykl starań...
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy cie Iwonka, ciesze sie ze w koncu odwarzylas sie napisac, ja tez dlugo sie tylko przypatrywalam.

    Kurcze cos spac nie moge, tzn. chyba sie juz wyspalam :)

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty już się wyspałaś a ja dopiero poszłam spać ;)

    To ja tak skorzystam z okazji że tu bydgoszczanki to zapytam czy któraś z Was korzysta z prywatnych badań lekarskich i może polecić jakieś laboratorium gdzie mają przystępne ceny? Bo ja ze względu na końieczność regularnego kontrolowania moich hormonków muszę średnio raz w miesiącu zrobić badania to szukam jakiegoś laboratorium gdzie może uda mi się oszczędzić parę złotych na tych badaniach ;P 5-10zł na badaniu to jednak robi różnicę bo jak sie robi ich 4-6 to jednak wychodzi sporo. Na przykład teraz robię badanka w Synevo ( np. Za prolaktyne wychodzi 25 zł, za TSH 22zl itd) a poprzednio robiłam w laboratorium w przychodni to różnica w cenie była ok. 11zł na jednym badaniu :O

    <3 49 cykl starań...
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze Vitalabo czy jakos tak :)

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie vitalabo tam za podstawowe hormony typu prolaktyna, progesteron, FSH, TSH cena wynosi 19zł :) możesz wyszukać tego w google i tam na ich stronie zawsze jest aktualny cennik :) jedyne co mają dość drogiego to hCG z krwi bp 40zł :) ale ogólnie polecam. Ja chodze do tego w Fordonie i zawsze jak ładnie poproszę to wyniki mam tego samego dnia nie jak każdy po 16 ale np. już o 13stej w necie :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ