X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża biochemiczna ;(
Odpowiedz

Ciąża biochemiczna ;(

Oceń ten wątek:
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , postanowiłam założyć ten wątek , chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was przeszła taką ciążę?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja przeszłam prawdopodobnie 4 takie ciążę pisze prawdopodobnie bo tylko 2 z nich po teście sikanym potwierdziła beta. U nas przyczyną mogło być słabe nasienie bądź moje Hashimoto i niedoczynność tarczycy która wyszła dopiero w październiku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam jedną biochemiczną
    a w drugiej pusty pęcherzyk ciążowy...

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się właśnie dowiedziałam że prawdopodobnie była to taka ciąża, nadal krwawie... Ale jak tylko się skończy od razu zaczynamy się starać jeszcze raz, jakie jest prawdopodobieństwo , że przytrafi się nam to kolejny raz? Czy w następnej ciąży może być tak , że znowu się to zdarzy?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej,

    ja też jestem po ciąży biochemicznej..
    Dziś jest mój 17dc, liczę że uda się od razu :)

    Mój lekarz powiedział,że to taka naturalna selekcja.. Bardzo dużo kobiet jest w takiej ciąży i nawet nie wie.

    atdc3e5e035kp155.png
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek wrote:
    Hej hej,

    ja też jestem po ciąży biochemicznej..
    Dziś jest mój 17dc, liczę że uda się od razu :)

    Mój lekarz powiedział,że to taka naturalna selekcja.. Bardzo dużo kobiet jest w takiej ciąży i nawet nie wie.
    Ale wydaje mi się , że taka ciąża nie zmniejsza ryzyka następnej?

    Kasiak89 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że nie. Bo skoro udało się zajść, to znaczy że z tym zajściem nie ma problemów :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i jak jakieś 3 lata temu miałam taką ciażę bio testy pozytywne beta pozytywna ale zaraz zaczęła spadać !!
    Plamiłam dosć długo po takiej ciaży bo chyba 3 tygodnie !!

    Podobno może się zdarzyć po raz kolejny czego oczywiście nie życze wam dziewczynki !!!

    Powodzenia !:)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, też słyszałam że sytuacja może się powtórzyć. Ale tego się nie przewidzi.. :/
    Trzeba mysleć pozytywnie :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po biochemicznej krwawiłam tylko 3 dni.
    Mogą się zdarzyć kolejne takie ale to nie reguła.
    Wiele kobiet ma ciąże biochemiczne i o tym nie wiedzą, wiec nie ma się co stresować :)

    Gin mi mówiła, że zarodek był wadliwy i natura sama go usuneła.

    Głowa do góry ;)

    Mona_M lubi tę wiadomość

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje , że to co mi się przytrafiło już nigdy więcej nie przytrafi, mam takiego lekarza , że nawet mi tego racjonalnie nie wytłumaczył musiałam się sama dowiadywać, a był polecony przez moją dobra koleżankę, nie jestem z niego zadowolona a ona bardzo. Powiedział tylko , że ciąży nie było i nie ma, tylko ciekawe skąd te testy pozytywne i z krwi również. Kurczę jestem tak wkur. na niego że szok !!! Dowiedziałam , że również że mam torbiel 30mm ale na następnej wizycie już 2,5mm . Czy torbiel może mieć wpływ na taką ciąże?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci nie wszyscy lekarze uznawają ciąże biochemiczną... u mnie w mieście wiele ginekologów nie wiedziało o czym w ogole mówie, kiedy im o tym opowiadałam wiec może dlatego nic Ci lekarz nie wytłumaczył.

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziulka wrote:
    Powiem Ci nie wszyscy lekarze uznawają ciąże biochemiczną... u mnie w mieście wiele ginekologów nie wiedziało o czym w ogole mówie, kiedy im o tym opowiadałam wiec może dlatego nic Ci lekarz nie wytłumaczył.
    Możliwe...Ale z drugiej strony to dziwne na prawdę bardzo , żeby lekarz nie wiedział o takich rzeczach hmm... :/ Zastanawiam się czy nie zmienić lekarza , zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia może to nie mieć znaczenia ale ja jestem osobą dosyć szczupłą mam 172 i waże 46 kg , to jest bardzo mało :/ może to miało też jakiś wpływ może mój organizm jest za słaby nie wiem... :/

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak wystąpiła taka ciaża to byłam u dwóch lekarzy na usg i żaden nie potwierdził ciazy tak jak i żaden nie powiedziął nic że to ciaża bichemiczna :/
    Jeden bąknął a była ciaża i już jej nie ma poszło wraz z krwawieniem i tyle!!

    A po jakimś czasie rozmawiałam z ginem innym to powiedział że nie mamy wpływu na taką ciażę że to zarodek wadliwy i organizm się go pozbyl a nawet jakby taka ciaża przeżyła to mogłoby dojść do poronienia na dalszym etapie!!!

    Więc nie ma co się obwiniać bo podobno są kobiety które nawet nie wiedzą ze były w takiej ciaży ( mowa o tych przeważnie co się nie starają bo nie liczą dni )


    Karolinka a co do twojej wagi to naprwadę szczypiorek z ciebie więc radziąłbym porozmawiać z lekarzem czy nie będzie problemów przez to u ciebie z zajściem w ciażę lub jej donoszeniem !!!
    Bo mam znajomą która też chuda jest jak patyczeka i cieżo jej bylo donosić ciażę !!

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    U mnie jak wystąpiła taka ciaża to byłam u dwóch lekarzy na usg i żaden nie potwierdził ciazy tak jak i żaden nie powiedziął nic że to ciaża bichemiczna :/
    Jeden bąknął a była ciaża i już jej nie ma poszło wraz z krwawieniem i tyle!!

    A po jakimś czasie rozmawiałam z ginem innym to powiedział że nie mamy wpływu na taką ciażę że to zarodek wadliwy i organizm się go pozbyl a nawet jakby taka ciaża przeżyła to mogłoby dojść do poronienia na dalszym etapie!!!

    Więc nie ma co się obwiniać bo podobno są kobiety które nawet nie wiedzą ze były w takiej ciaży ( mowa o tych przeważnie co się nie starają bo nie liczą dni )


    Karolinka a co do twojej wagi to naprwadę szczypiorek z ciebie więc radziąłbym porozmawiać z lekarzem czy nie będzie problemów przez to u ciebie z zajściem w ciażę lub jej donoszeniem !!!
    Bo mam znajomą która też chuda jest jak patyczeka i cieżo jej bylo donosić ciażę !!
    Właśnie ta waga mnie najbardziej martwi, ale przytyć nie jest tak łatwo , ja się nigdy nie odchudzałam staram si e jeść ale ja chyba już taką mam budowę , lekarz nic nie wspomniał , że waga jest za niska a przecież mnie ważył

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinka1992 wrote:
    Właśnie ta waga mnie najbardziej martwi, ale przytyć nie jest tak łatwo , ja się nigdy nie odchudzałam staram si e jeść ale ja chyba już taką mam budowę , lekarz nic nie wspomniał , że waga jest za niska a przecież mnie ważył

    Bo moze a nie musi być przyczyną problemów ale jak o mówią lepiej dmuchać na zimne :)

    No czasami taka natura jedni za duzi drudzy za mali :)

    Powodzenia życze !!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina - strasznie dużo wątków zakładasz.
    Mi ginekolog powiedział, z na 100 ciąż utrzymuje się tylko 42. 58 ciąż ulega poronieniu wcześniej czy później. Możesz nawet nie wiedzieć że doszło do zapłodnienia, bo @ przychodzi w terminie.
    Niektórzy ginekolodzy nie uznają ciąży dopóki nie będzie słychać bijącego serca. I nawet jak pobiegniesz 1 dzień po pozytywnym teście to odeślą Cie do domu. Jeżeli ciąża będzie zdrowa i będzie się rozwijała to się utrzyma.

    A co do wagi to ty nie jesteś dość szczupła. Ty masz dużą niedowagę.

    Staraj się dalej i nie panikuj, a wszelkie męczące Cię pytania spróbuj zadać ginekologowi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem tyle ze jeśli ma się problemy zdrowotne jakaś choroba autoimmunologiczna typu np Hashimoto to niszczy nawet zdrowe zarodki bo to ciało obce i traktuje zarodek jak zagrożenie,tak samo przyczyną może być słabe zagnieżdżane bądź tak jak dziewczyny wspomnialy wady zarodka. Karolina badalas juz tarczyce?

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Ja wiem tyle ze jeśli ma się problemy zdrowotne jakaś choroba autoimmunologiczna typu np Hashimoto to niszczy nawet zdrowe zarodki bo to ciało obce i traktuje zarodek jak zagrożenie,tak samo przyczyną może być słabe zagnieżdżane bądź tak jak dziewczyny wspomnialy wady zarodka. Karolina badalas juz tarczyce?
    Tarczycy nie badałam, ale wybiorę się do lekarza i zrobie te badania na tarczyce

    hajka lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinka1992 wrote:
    Tarczycy nie badałam, ale wybiorę się do lekarza i zrobie te badania na tarczyce


    No może twoja waga przez tarczycę jest taka niska !!

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ