X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża biochemiczna ;(
Odpowiedz

Ciąża biochemiczna ;(

Oceń ten wątek:
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    No może twoja waga przez tarczycę jest taka niska !!
    Ale wagę mam po tacie ja się wrodziłam do taty a on była też taki szczupły mogę jeść po 2 pizze co wieczór pić słodkie napoje chipsy batoniki , tłuste nie tłuste ale i tak nic nie tyje :(

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak prowadzisz taką dietę to wiesz, że to też ma wpływ na utrzymanie ciąży? takie jedzenie raczej nie pomaga :/

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może już taka moja natura , robiłam badania ale wszystko jest ze mną ok, chyba po prostu już taka jestem, no z wyjątkiem badań na tarczycę.

    MrsP. lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sury wrote:
    jak prowadzisz taką dietę to wiesz, że to też ma wpływ na utrzymanie ciąży? takie jedzenie raczej nie pomaga :/
    Coś Ty :) Nie prowadzę takiej diety... Jem to na co mam ochotę , zaczęłam jeść więcej warzyw , staram się nie jeść świństw

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa ano bo zabrzmiało to tak, jakbyś codziennie sobie takie "dobroci" serwowała :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinka1992 wrote:
    Być może już taka moja natura , robiłam badania ale wszystko jest ze mną ok, chyba po prostu już taka jestem, no z wyjątkiem badań na tarczycę.

    a ja szczupła też jestem ze wzrostem 164 cm ważę 50 kg, no teraz tyć zaczynam, tarczycę mam zdrowiuteńką, kamicę żółciową mam jedynie, ale przy pierwszym usg lekarz syczał, że waga moja mała

    Cosma lubi tę wiadomość

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sury wrote:
    a ja szczupła też jestem ze wzrostem 164 cm ważę 50 kg, no teraz tyć zaczynam, tarczycę mam zdrowiuteńką, kamicę żółciową mam jedynie, ale przy pierwszym usg lekarz syczał, że waga moja mała
    Ile ja bym dała ,żeby przytyć... :/
    Może znacie jakąś specjalna dietę bo golonki codziennie nie zamierzam jeść :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się , żę moja waga też miała wpływ na ciążę , z tym , że nam udało się za 3 razem i i tak się skończyło , to chyba nie jest tak zle jak za 3 razem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 12:52

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to dobry czas, my się staraliśmy 5 cykli

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sury wrote:
    no to dobry czas, my się staraliśmy 5 cykli
    To super , to jest dopiero szczęście :) Tak sobie myślę żeby zniknąć stąd na jakiś czas przestać myśleć o tym wszystkim zająć się innymi rzeczami , chyba tak zrobię :) Wynajdę sobie jakieś zajęcie, tylko mam jeszcze ostatnie pytanie , jaka była reakcja waszych facetów pytam te dziewczyny które przeszły taką ciążę biochemiczną?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinka1992 wrote:
    ) Wynajdę sobie jakieś zajęcie, tylko mam jeszcze ostatnie pytanie , jaka była reakcja waszych facetów pytam te dziewczyny które przeszły taką ciążę biochemiczną?
    Wiesz co reakcja faceta zależy od jego charakteru, tak myślę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinka1992 wrote:
    Wydaje mi się , żę moja waga też miała wpływ na ciążę , z tym , że nam udało się za 3 razem i i tak się skończyło , to chyba nie jest tak zle jak za 3 razem...
    Ja w ciążę zaszłam w 1 cyklu starań

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w 2 pierwszych była radość a później jak się zakończyło przygnebienie dalej mój mąż stwierdził że będzie się dopiero cieszyć jak będzie serduszko ma usg a więc też w jakimś stopniu to przeżył

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój to na zasadzie, że noo stało się i tyle.. i żaden płacz, lament ani wyzywanie Boga tego nie zmieni, trzeba zyć dalej.
    Gorzej było po drugim poronieniu ale to bardziej też ja przeżyłam..

    mój to taki twardy chłop, który raczej nie okazuje swoich uczuć na wierzch

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój powiedział , że jest mu bardzo przykro, widziałam po nim był bardzo smutny ;/ Wytłumaczyłam mu , że będzie wszystko dobrze , że przecież to nie oznacza , że nie będziemy mogli mieć dzieci pozniej, wręcz przeciwnie, okazało się , że możemy je mieć i w pewnym sensie powinien się cieszyć, dobrze , żę to się tak skończyło a nie jak już biło serduszko. Działamy od razu , krwawienie jest już słabsze zaczyna zanikać...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • november123 Autorytet
    Postów: 303 158

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    ja też niestety na Mikołaja dostałam prezent w postaci cb :( cholerny Mikołaj

    U mnie 10 dni po planowanej @ zaczeło się krwawienie i po kilku dniach było już po wszystkim :(
    Ja niestety muszę przerwę w staraniach zrobić na badania ale słyszałam że lepiej jest zajść w ciąże po samoistnym poronieniu bo hormony szaleją w organizmie także do dzieła dziewuszki :)

    Tobi [*] Odszedłeś zanim się urodziłeś :( 24tc - 20.05.2014
    Kruszynki 12.2014 :( 05.2015
    Zuzia <3 22.03.2016 3260g i 57cm :)
    l22npx9is3xkpd8a.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak w lutym miałam biochemiczna to w następną ciąże zaszłam w 2 cyklu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2014, 12:02

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    november123 wrote:
    Cześć
    ja też niestety na Mikołaja dostałam prezent w postaci cb :( cholerny Mikołaj

    U mnie 10 dni po planowanej @ zaczeło się krwawienie i po kilku dniach było już po wszystkim :(
    Ja niestety muszę przerwę w staraniach zrobić na badania ale słyszałam że lepiej jest zajść w ciąże po samoistnym poronieniu bo hormony szaleją w organizmie także do dzieła dziewuszki :)
    Przykro mi :( Bo przeszłąm to samo, to była niedziela a miała być taka piękna czekałam na mojego kochanego robiłam obiad, a tu nagle coś poczułam , szybko do łazienki i..... szok :/ krew... no i stało się, teraz tylko czekam aż wszystko ze mnie zleci i biore się do pracy :) tzn. bierzemy :) Nie ma co , pomyślałam stało się trudno, byc może tak musiało być dzięki Bogu , że serduszka jeszcze nie było, bo wtedy było by gorzej to przechodzić :/ Było minęło, następnym razem będzie ok. Tylko mam nauczkę od razu po tym jak zobaczyłam dwie kreski poleciałam do koleżanki zadzwoniłam do rodziców do siostry i im powiedziałam... teraz zrobię to trochę inaczej poczekam przynajmniej do tego momentu jak zobaczę na usg i lekarz powie że wszystko ok :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • november123 Autorytet
    Postów: 303 158

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuje kochana ja byłam przygotowana i wiedziałam co będzie bo mi beta nie przyrastała :(

    Tobi [*] Odszedłeś zanim się urodziłeś :( 24tc - 20.05.2014
    Kruszynki 12.2014 :( 05.2015
    Zuzia <3 22.03.2016 3260g i 57cm :)
    l22npx9is3xkpd8a.png


  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    november123 wrote:
    Współczuje kochana ja byłam przygotowana i wiedziałam co będzie bo mi beta nie przyrastała :(
    Ja też przeczuwałam ;/ Też mi spadała beta.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ