Forum Starając się - ogólne Ciąża biochemiczna ;(
Odpowiedz

Ciąża biochemiczna ;(

Oceń ten wątek:
  • ListDoNieba Debiutantka

Wysłany: 9 lutego 2016, 15:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w grudniu przeszlam taka ciąże :( cieszylam sie jak głupia bo juz dlugo sie staramy.Niestety krwawienie przyszlo dokladnie w dzien moich urodzin :( taki prezent dostalam od losu :(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2016, 15:27

ListDoNieba
  • dreambaby Autorytet

Wysłany: 10 lutego 2016, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ListDoNieba bardzo współczuję i wiem co czujesz. Ja przechodzę to już drugi raz i podobnie jak u Ciebie krwawienie przyszło dokładnie w dniu moich urodzin.

w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • ListDoNieba Debiutantka

Wysłany: 17 lutego 2016, 13:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dreambaby...strasznie mi przykro.Mam nadzieje ze jakos sie trzymasz.Ja strasznie rozpaczalam, a Ty przeszlaś to już 2 razy :( życie jest takie niesprawiedliwe.Ale nie można sie poddawac.Robiłaś już jakieś badania? Wiesz co mogło być przyczyną? Podobno strasznie trudno to stwierdzic.Pozdrawiam dreambaby <przytul>

ListDoNieba
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego