Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża- dziewięć miesięcy stwarzania świata.
Odpowiedz

Ciąża- dziewięć miesięcy stwarzania świata.

Oceń ten wątek:
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 maja 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki :)

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 31 maja 2013, 04:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) co slychac ? jak minal weekend ?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej co tam ?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej staraczka .. nic pracuje na maxa// miał byc spokój a jest full roboty.. brzuch mnie boli .. po za tym nastrój nie ciekawy .. widziałam ze Ljest w ciazy .. no to tylko My stare weteranki zostałyśmy na polu bitwy ..

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tylko my zostalysmy (: ja to już szaleje z niewiedzy ;/
    dziś kupimy test i jutro zrobie już sama nie wiem co myslec o moim wykresie;/ mało tego straaaaaaaaaasznie boli mnie prawy jajnik

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie boli brzuch .. dziwnie ciagnie mnie z obu stron , ale mam to gdzieś.. pogoda mnie dobija .. sytuacja z N tez .. w pracy cały tydz. harówki.. i nic pozytywnego.. jeszce wczoraj sie okazało jak montowali Wc ze jest walnieta i cieknie a kasy full dalismy i wybieralismy to gówn.. najdłuzej .. szkoda pisać

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to na reklamacje z wc :D

    mnie ciagnie boli jak przy owu az nie mogę wytrzymać boje się ze to torbiele się robia :(
    a co z n ?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pisałam ci na priv.. dostałaś? wiadmowsc

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic nie dostałam ;/

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wysłałam na priv

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ty wiesz ze ja znowu nic nie dostałam ? czekaj napsize do ciebie i wtedy prześlesz po raz kolejny skopiujesz najwyżej :)

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej i co tam ? u mnie dzis spadek pewnie @ przyjdzie :( chociaz termin @ byl wczoraj ale mozliwe ze wszystko sie wydluzylo przez zmiane klimatu

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc staraczka .. u mnie samopoczucie złe nawet bardzo , a temp. sama widzisz .. wczoraj postanowiłam to ostatni cykl.. dalej juz tak nie moge .. nie możemy sie dogadac.. ja pałzuje ze staraniami .. i nawet rozwazam wrócic do anty- bo mam dos wyprysków i humorów i itp. i PMS -u

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze zyj z tym castangusem on ci wszystko unormuje.
    rozumiem ze znowu sie poklociliscie?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    moze zyj z tym castangusem on ci wszystko unormuje.
    rozumiem ze znowu sie poklociliscie?


    nie... , chyba przestajemy nadawac na równych faklach .. ja wymiekam..:(

    to co nas zblizyło zrozumienie i rozmowa .. dzis juz nie jest tym samym.. ja nie mam zamiaru tak zyc.. jesli słysze , ze nic nie rozumiem i zle mysle .. to najchetniej odeszłabym .. bo nie widze uzdrowienia dla takich słów..

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w takiej sytuacji mzoe faktycznei odpusccie ze staraniami i poukladajcie relacje meidzy soba ?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    w takiej sytuacji mzoe faktycznei odpusccie ze staraniami i poukladajcie relacje meidzy soba ?


    ja odpuszczam , co on zrobi nie wiem .. nie chce sie starac o dziecko kiedy duzo nie brakuje bym zwineła zagle.. rok staran zrobił swoej , jego podejscie .. widzi , ze sam sex nie wystarcza - a obietnice mi składane / mam dośc .. jesli sie okaze ze sie udało .. trudno bedzie sie mi cieszyć .. po prostu tak to widze.. chce mi sie ryczec , ale powiedziałam soebie NIE.. mam niunie .. musze byc silna ,, chcialabym odpoczac od tego wszytskiego.. mam dosc problemów sytuacji stresowych .. zamierzam odpoczac w wakacje .. miałam byc w domu na 2 tyg, ale nie.. wyjezdzam sama z niunia .. odcianm sie od wszytskiego i wszystkich .. musze przemyslec.:(

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i bardzo dobrze ! przemyslisz i zobaczysz ze wszystko sie jakos ulozy ! :)

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najgorsze jest to , ze On mnie traci .. i chyba nawet nie zdaje sobie sprawy z tego ..:(

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ