X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciążą pomimo okresu
Odpowiedz

Ciążą pomimo okresu

Oceń ten wątek:
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli jakieś potwierdzone przypadki są.

    Ja właśnie się zaczęłam zastanawiać, bo normalnie u mnie @ to 3dni lekkie średnie krwawienie (czasem mocne) plus jeden,dwa na plamienie na zakończenie... teraz dziwnie, 2 dni lekkie krwawienie, 2 dni plamienie takie prawie że wcale...
    Krwawienie się pojawiło po terminie @, zrobiłam dzień wcześniej test i negatyw. Ale dziś zaczęłam się zastanawiać nad tym skąpym krwawieniem...

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • Lala233 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 9 września 2021, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej pomóżcie! Staram się z narzeczonym o dzidzie od 2 miesięcy i mam dziwny "okres". Zazwyczaj trwa do 6-7 dni i bardzo boli...a teraz mam od 06.09 pierwszego dnia jakby normalny obfity drugi dzień juz tylko takie plamy na tamponie i brak bolu a trzeciecie tylko przy siku leci i dalej nic nie boli..robilam test w dzień okresu I nic nie było.. powtarzać test ?

  • Kaja2017 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 18 marca 2023, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 (no już prawie 11 lat) temu dostałam jak zawsze miesiączki z bardzo dużymi bólami w dole brzucha (od zawsze tak miałam), miesiączka była dość obfita, ale trwała tylko 3 dni (zwykle trwała 5,6 dni), tydzień po miesiączce okazało się, że jestem w ciąży. Więc tak miesiączka może się zdarzyć, gdy jesteś w ciąży, ale wygląda inaczej niż zwykle. Nie pamiętam już, czy skrzepy miałam, czy nie (bo mam je od pierwszej miesiączki), ale pamiętam, że była dosyć obfita, ciemnoczerwona.

  • Nana266 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 26 marca 2023, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciąży krwawiłam na początku 6 dni. Zrobiłam test w dniu kiedy dostałam krwawienia, nie wiem chyba miałam jakieś przeczucie. Dzisiaj mój 6letni Synek śpi w pokoju obok 🥰

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ