X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża w pierszym cyklu po laporoskopii ?
Odpowiedz

Ciąża w pierszym cyklu po laporoskopii ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest ktoś kto cieszy sie takim szczesciem ?

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tobie sie udalo ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie wiem.. okaże się za kilka dni. .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po laparoskopii 8 miesięcy i nadal nic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara a jaki powod laporoskopii byl u Ciebie? Mi powiedzieli ze mam poł roku po aby zajsc w ciaze z kazdym miesiacem bedzie coraz trudniej.. mam PCO..

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam laparoskopowo usuwany jeden jajowód.. nadal nic ale jestem dobrej myśli :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez:) ale czekam na dobre wiesci ze komus sie udalo w pierwszym cyklu no dobra chociaz w drugim lub trzecim ? Ja jestem dzis w 6 dniu po owulacji.. ktora widzialam sama na monitoringu.. tylko ze ten cykl po lapo byl i jest dziwny.. ale to wg mojej lekarki normalne.. lapo mialam w 5 dniu cyklu na samej koncowce okresu.. w 11 dniu cyklu po operacji juz nic nie bylo widac jeszcze.. w 21 dniu cyklu pojawil sie ok 18 mm pecherzyk.. mial peknac niebawem , tymczasem pojawilam sie u lekarki w 28 dniu cyklu a on sobie wlasnie peknal.. i przytulalismy sie z narzeczonym jeszcze tego dnia, ale co z tego wyjdzie nie wiadomo :) Lekarka mowila ze cienkie endometrium ale ale cuda sie zdarzaja i z calej sily wierze w ten cud :)

    Aleksia85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze ja mam pco i z tego powodu byla laporoskopia wykonywana..

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się udało w drugim cyklu po laparoskopii.. W pierwszym zazwyczaj organizm dopiero dochodzi do siebie, ale życzę ci powodzenia :)

    Kaśka, Aleksia85 lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola dałas nadzieje :) super, gratuluje Tobie :)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam torbiel endometrialną, blokowała mi owulację. Torbiel w maju usunięta a ciąży nadal brak. Myślę, że do końca stycznia będę miała wyniki wszystkich badań moich i męża i będziemy wiedzieli co i jak :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W październiku mialam usuwana ciążę pozamaciczna oraz jajnik bo byl guz a w jajowodzie ciąża, teraz sie udało, lekarze zalecają 3 miesiące odczekać aby w srodku sie zagoilo oczywiście po każdym zabiegu trzeba sprawdzić czy wszystko ok, ja mialam cięcie jak do cesarki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 ale widze ze sie udalo i dzidzius rosnie:) jak sie czujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udało ale jestem pełna obaw :/ Wiem powinnam sie cieszyć ale wiesz jak to jest , ja w ciąży pozamacicznej prawie jedną nogą na tamten świat poszłam przez konowałów z miejskiego szpitala , czuję się dobrze mam luteinę na podtrzymanie , lekarz powiedział że może być to zasługa kwasu foliowego któy zaczęłam brać od owulacji . Wam również życzę szybkiego maluszka

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella wrote:
    Ja miałam torbiel endometrialną, blokowała mi owulację. Torbiel w maju usunięta a ciąży nadal brak. Myślę, że do końca stycznia będę miała wyniki wszystkich badań moich i męża i będziemy wiedzieli co i jak :)

    Ja mialam z tego samego powodu. ROk temu w lutym i nic... 1 IMSI i tez nic.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    lekarz powiedział że może być to zasługa kwasu foliowego któy zaczęłam brać od owulacji . Wam również życzę szybkiego maluszka

    Kwas filiowy pomaga w zajściu w ciążę? :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W lipcu laparoskopia usuwanie torbieli endometrialnej nadal brak ciąży.

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    Kwas filiowy pomaga w zajściu w ciążę? :)
    Nie mam pojęcia ale widzę po wykresach ze dziewczyny biorą i lekarz też mówił więc coś w tym może być, słyszałam ze dobrze brać witaminy dla przyszłych matek jak np falvit mama czu fembion, w ciąży trzeba kontynuować oczywiście

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwas foliowy nie pomaga zajść w ciążę tylko ma chronić dziecko przed wrodzonymi wadami cewy nerwowej, dlatego powinno się go zacząć brać min. 3 mies. przed planowaną ciążą.

    Aleksia85, mgielka1983 lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w pierwszym cyklu po laparo miałam się regenerować więc była wstrzemięźliwość;) Drugi cykl wielkie nadzieje i niestety malpiszon, teraz probuje 3 cykl po laparo, ide w przyszlym tyg. do gina i zobacze co powie.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ