Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛
Odpowiedz

Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛

Oceń ten wątek:
  • Kaaamika Autorytet
    Postów: 263 158

    Wysłany: 14 października 2025, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola5555 wrote:
    Dziewczyny, odebrałam właśnie wynik AMH - 3,42. Jak na 32 lata to raczej normalnie?
    Wydaje mi się , że to bardzo ładny wynik

  • Kaaamika Autorytet
    Postów: 263 158

    Wysłany: 14 października 2025, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    Napisałam meila, że był wymyślony spontaniczne bez pomyślunku i mi pozwolili.
    O proszę :)

  • Kaaamika Autorytet
    Postów: 263 158

    Wysłany: 14 października 2025, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie mi zimno dziś, pamiętam, że w drugiej ciąży tak mnie telepało. Wkręcania ciąg dalszy :)

  • Mamacita Autorytet
    Postów: 361 751

    Wysłany: 14 października 2025, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola5555 wrote:
    Dziewczyny, odebrałam właśnie wynik AMH - 3,42. Jak na 32 lata to raczej normalnie?

    To dobry wynik, oznacza, ze masz duzo czasu na starania :) Tez mam 32 i wyszlo mi tez cos kolo 3,4 (bylo to rok temu wiec pewnie spadlo troszke?), powyzej 6 wskazuje na PCOS.

    Ola5555 lubi tę wiadomość

    💃🏼33🕺🏻30
    Starania o 1 👶🏻od 08/25 - 6 cs
    💔​ 10/25 biochem

    IO, PCOS

    🌟 15.01 - 7mm z serduszkiem 💓​
    🌟 30.01 - 22 mm, FHR 184
    🌟 20.02 - 55 mm 🍓ryzyka niskie
    🌟 24.03 - 157 g 🩷👧​
    🌟 06.05 - 547 g 🩷

    preg.png
  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1821 1633

    Wysłany: 14 października 2025, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaaamika wrote:
    Strasznie mi zimno dziś, pamiętam, że w drugiej ciąży tak mnie telepało. Wkręcania ciąg dalszy :)
    Lec po test do rossmana

    Kaaamika lubi tę wiadomość

    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
    11.2024 start starania o drugie dzieciątko
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 698 877

    Wysłany: 14 października 2025, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba tez sie zbliża owulacja, zrobiłam przed chwilą.
    11 dc.
    Dziwnie, zazwyczaj mialam późno.

    https://zapodaj.net/plik-7hJKMaC4vv

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2025, 12:38

    Kaaamika, Maalwii, Amelia96 lubią tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Kaaamika Autorytet
    Postów: 263 158

    Wysłany: 14 października 2025, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ostatnio też się skróciły cykle, ale zwalam to na wiek.

  • Maalwii Autorytet
    Postów: 591 835

    Wysłany: 14 października 2025, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    No właśnie Maalwii ja nie mam pojęcia co u mnie się dzieje, bo ten cykl jest taki dziwny że zaczynam go podejrzewać o bycie bezowulacyjnym a dałam pupy i nie umówiłam się na czas do gin żeby podejrzeć czy jajo rośnie.

    Mam nadzieję że nic z tych rzeczy i owulka była u Ciebie jak ta lala

    W nocy w pracy miałam mega mocne kłucie w prawym jajniku obstawiam wtedy pęknięcie bo teraz już cisza żadnen nie pobolewa

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
    22.06 - beta 17,52
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 14 października 2025, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2025, 20:41

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 14 października 2025, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2025, 20:41

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1821 1633

    Wysłany: 14 października 2025, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    U mnie chyba tez sie zbliża owulacja, zrobiłam przed chwilą.
    11 dc.
    Dziwnie, zazwyczaj mialam późno.

    https://zapodaj.net/plik-7hJKMaC4vv
    Jeszcze z dwa dni pewnie

    Ananabanana lubi tę wiadomość

    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
    11.2024 start starania o drugie dzieciątko
  • EVK Ekspertka
    Postów: 229 311

    Wysłany: 14 października 2025, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamacita wrote:
    To dobry wynik, oznacza, ze masz duzo czasu na starania :) Tez mam 32 i wyszlo mi tez cos kolo 3,4 (bylo to rok temu wiec pewnie spadlo troszke?), powyzej 6 wskazuje na PCOS.
    Oj, czy aby na pewno? Ja mam AMH 7 (30lat) i nie mam PCOS, ani cech policystycznych jajników

    👧30 👦31
    starania od 01/2025
    Od 5-6 miesiączki AH 🙈

    🤒Endometrioza IV st, adenomioza

    💉Badania/ zabiegi:
    AMH: 6.8 ✅
    Histeroskopia (polipy macicy): 2015r, 2017 🚩
    FSH, LH, Prolaktyna ✅
    Progesteron (8dc)= 6.2 🚩, 13.2 oraz 10.5
    Nasienie męża ✅

    💊Leki:
    Pueria Uno
    NAC, kurkumina, olej TRIO GLA, olej z wiesiołka, ashwaganda, koenzym Q10, magnez, selen
    Progesteron (od 2-10dpo)

    ⭐️08.10.2025 ⏸️, betaHCG=234
    ⭐️10.10.2025 betaHCG=633

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 698 877

    Wysłany: 14 października 2025, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Kurde, wszysxy maja owulacje tylko u mnie testy blade :P

    Spokojnie, bedzie i U Ciebie, U mnie ostatnio jak wczesniej pisalam wyskoczyła kreska silniejsza od testowej, a dzien wczesniej mialam blade wrecz białe. Teraz jakos tak rośnie stopniowo.
    I bardzo wcześnie jak na mnie. 🙄😃
    No ale dobra, to działam. Za tydzien lece na wakacje to przynajmniej nie bede myslec o testowaniu. 😅

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 698 877

    Wysłany: 14 października 2025, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta93 wrote:
    Jeszcze z dwa dni pewnie

    Tez tak myślę 😀

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 591 835

    Wysłany: 14 października 2025, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Mnie raz dziennie zakłuje leciutko raz jeden raz drugi a normalnie zawsze mam ból nie do zniesienia więc w sumie nie wiem o co kaman.

    Też tak mam zawsze przed owulką że delikatnie na zmianę boli a później samo pęknięcie kłuje mega mocno przez dłuższą chwilę.. może u Ciebie owulka będzie z lewego dlatego wszytko jest inaczej 🤔

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
    22.06 - beta 17,52
  • Mamacita Autorytet
    Postów: 361 751

    Wysłany: 14 października 2025, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EVK, tak czytalam gdzies, ale wychodzi na to ze sie myle, nie jestem specjalistka w tym temacie.
    Chyba chodzilo o to, ze moze wskazywac na PCOS w polaczeniu z innymi symptomami typu wysoki testosteron czy nieregularne cykle.

    💃🏼33🕺🏻30
    Starania o 1 👶🏻od 08/25 - 6 cs
    💔​ 10/25 biochem

    IO, PCOS

    🌟 15.01 - 7mm z serduszkiem 💓​
    🌟 30.01 - 22 mm, FHR 184
    🌟 20.02 - 55 mm 🍓ryzyka niskie
    🌟 24.03 - 157 g 🩷👧​
    🌟 06.05 - 547 g 🩷

    preg.png
  • Ola5555 Przyjaciółka
    Postów: 85 33

    Wysłany: 14 października 2025, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maalwii wrote:
    Też tak mam zawsze przed owulką że delikatnie na zmianę boli a później samo pęknięcie kłuje mega mocno przez dłuższą chwilę.. może u Ciebie owulka będzie z lewego dlatego wszytko jest inaczej 🤔
    Czy tylko ja nie mam objawów owulacji? Chyba nigdy nie czułam nic, albo nigdy o tym nie myślałam :/

  • Ola5555 Przyjaciółka
    Postów: 85 33

    Wysłany: 14 października 2025, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamacita wrote:
    EVK, tak czytalam gdzies, ale wychodzi na to ze sie myle, nie jestem specjalistka w tym temacie.
    Chyba chodzilo o to, ze moze wskazywac na PCOS w polaczeniu z innymi symptomami typu wysoki testosteron czy nieregularne cykle.
    Pewnie to sprawa indywidualna właśnie :)

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 14 października 2025, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2025, 20:41

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 591 835

    Wysłany: 14 października 2025, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola5555 wrote:
    Czy tylko ja nie mam objawów owulacji? Chyba nigdy nie czułam nic, albo nigdy o tym nie myślałam :/

    A robisz testy owulacyjne? Ja zazwyczaj wtedy się przyglądam się swojemu ciału bardziej i obserwuje te kłucia i stopień ich nasilenia ale to dopiero po paru cyklach to odkryłam bo nigdy nie zwracałam na to uwagi

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
    22.06 - beta 17,52
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ