Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛
Odpowiedz

Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛

Oceń ten wątek:
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17178 23900

    Wysłany: 19 października 2025, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 14:06

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Basiax Autorytet
    Postów: 644 362

    Wysłany: 19 października 2025, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seabird wrote:
    Dziękuję ❤ Niestety przez 8 cykli nic nie zaskoczyło, nawet na chwilkę, także nie mam już nadziei na ten. Ale nie mam czasu się poddawać, walczymy dalej w kolejnym miesiącu.
    To też nasz 8 cykl .. w 2 ujrzałam 2 kreski, beta miała nawet odpowiedni przyrost, mdłości, a potem wielkie rozczarowanie bo ciąża biochemiczna. W tym miesiącu testuje za 8 dni. Powodzenia ❤️

  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 486 424

    Wysłany: 19 października 2025, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seabird, Nutka15 przytulam mocno za biel 🫂 bardzo mi przykro, trzymajcie sie

    Seabird lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • Basiax Autorytet
    Postów: 644 362

    Wysłany: 19 października 2025, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to nie wiem,.jak się w tym cyklu nie udalo, czy powinnam gdzieś pójść, coś zbadać, czy czekać do roku starań. Jakby coś było nie tak jednak to szkoda czasu na czekanie :(

  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 19 października 2025, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiax wrote:
    A ja to nie wiem,.jak się w tym cyklu nie udalo, czy powinnam gdzieś pójść, coś zbadać, czy czekać do roku starań. Jakby coś było nie tak jednak to szkoda czasu na czekanie :(
    Ja po pol roku badałam podstawowe hormony bo czułam że coś nie ten teges z owulacja.

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2556 3459

    Wysłany: 19 października 2025, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiax wrote:
    A ja to nie wiem,.jak się w tym cyklu nie udalo, czy powinnam gdzieś pójść, coś zbadać, czy czekać do roku starań. Jakby coś było nie tak jednak to szkoda czasu na czekanie :(
    Ja bym zbadała podstawowe hormony, AMH, przeszła się do lekarza na monitoring czy jest owualcja.
    Ja się staram rok, ale zaczęłam diagnostykę wcześniej. Niestety okazało się, że mam dużo ciężkich problemów

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Basiax Autorytet
    Postów: 644 362

    Wysłany: 19 października 2025, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Ja bym zbadała podstawowe hormony, AMH, przeszła się do lekarza na monitoring czy jest owualcja.
    Ja się staram rok, ale zaczęłam diagnostykę wcześniej. Niestety okazało się, że mam dużo ciężkich problemów
    Podstawowe hormony czyli? Ja badałam panel tarczycowy bo chodzę do endokrynologa tylko. Trzymam kciuki za Ciebie ❤️

  • Maalwii Autorytet
    Postów: 591 838

    Wysłany: 19 października 2025, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wister12 wrote:
    Testowanie też mam na 24.10, trzymam za nas kciuki, Maalwii, Stokroteczka25, oby był to nasz szczęśliwy dzień 🥹😍
    Nie mogłam się dziś powstrzymać, zrobiłam test i biel… ale wiem, jeszcze dużo za wcześnie 🫣

    Znam to 😅 ale tym razem dzielnie chcę poczekać do tego 10dpo.. a czas pokaże 😃
    Wierzę w nas 🤞🏼❤️

    Wister12 lubi tę wiadomość

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
    22.06 - beta 17,52
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2556 3459

    Wysłany: 19 października 2025, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiax wrote:
    Podstawowe hormony czyli? Ja badałam panel tarczycowy bo chodzę do endokrynologa tylko. Trzymam kciuki za Ciebie ❤️
    Pierwszej strony:
    W 2-5 DC:
    estradiol, LH, FSH, prolaktyna, testosteron

    7-8dpo
    progesteron (najlepiej ok. 20 ng/ml ale 10-15 też spoko), estradiol

    I dla mnie takim must have jest AMH.

    stokroteczka25 lubi tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Wister12 Przyjaciółka
    Postów: 94 47

    Wysłany: 19 października 2025, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które miały dwie kreski w tym cyklu, mam pytanie: czy stosowałyście jakieś szczególne rzeczy w tym szczęśliwym cyklu, inne niż zazwyczaj? Albo jadłyście coś szczególnego? Chodzi mi o to, że w poprzednim miesiącu, któraś z dziewczyn napisała że to był jej pierwszy cykl z żelem wspomagającym poczęcie i się udało 🥹 Wiem że to może być przypadek, ale jestem ciekawa czy macie takie rzeczy 😄

    lilka2025 lubi tę wiadomość

    27👩🏻❤️🧑🏻31
    Starania o pierwszą kruszynkę 🧸 od 03.2025 (12 cs ⏳)

    👩🏻Hashimoto - TSH: 1,02 ✅ -> Euthyrox N25
    Progesteron (7 dpo): 28,1 ✅
    Prolaktyna: 10,6 ✅
    Ft4: 1,36 ✅
    Owulacje potwierdzone u gin ✅
    Endometrium po owulacji 13.1 mm ✅
    Cytologia ✅
    MUCHa ✅
    🧑🏻 Morfologia: 7% ✅
    Ruchliwość plemników: 60%✅

    Suplementacja:
    👩🏻Neofolian, DHA+EPA, selen, magnez, B-Komplex, UroLact, wit. D
    🧑🏻Pregna ON
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 486 424

    Wysłany: 19 października 2025, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Pierwszej strony:
    W 2-5 DC:
    estradiol, LH, FSH, prolaktyna, testosteron

    7-8dpo
    progesteron (najlepiej ok. 20 ng/ml ale 10-15 też spoko), estradiol

    I dla mnie takim must have jest AMH.

    Ja bym jeszcze dorzucila tsh, ft3, f44, glukoze oraz insuline. Warto tez partnera wysłać na badanie nasienia i przejść sie na monitoring owulacji

    Hari lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • Basiax Autorytet
    Postów: 644 362

    Wysłany: 19 października 2025, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Pierwszej strony:
    W 2-5 DC:
    estradiol, LH, FSH, prolaktyna, testosteron

    7-8dpo
    progesteron (najlepiej ok. 20 ng/ml ale 10-15 też spoko), estradiol

    I dla mnie takim must have jest AMH.
    Zauwazyłam, że mam takie badania robione 5 sierpnia :) czyli byłam chyba w 3 dniu cyklu jakoś.

    Lh - 4, 25
    Estradiol - 20,00
    Prolaktyna zawyżona bo 35,24 ng/ml ( po czym zrobiłam po tygodniu kontrolnie i była już w środku normy.)
    Kortyzol - 14,06
    Fsh - 6,96
    IGF-1 - 188, 10
    Tsh - 0,497
    Ft3- 2,88
    Ft4 - 1,05

    LEKARKA endokrynolog widziała te wyniki i nic w sumie nie skomentowała. 3 lata temu jak aię nie staraliśmy a byłam u ginekologa to lekarka powiedziała, że ooo będzie czy jest owulacja, możecie działać jak chcecie. Ale do tego czasu różnie mogło się podziać. Glukoza oraz insulina badana regularnie- wyniki w normie.

    Zastanawia mnie ta ciąża biochemiczna czy to dobry znak, że coś się tam zadziało i ta beta chwilę rosła.. czy wręcz przeciwnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2025, 11:36

  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 19 października 2025, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiax wrote:
    Zauwazyłam, że mam takie badania robione 5 sierpnia :) czyli byłam chyba w 3 dniu cyklu jakoś.

    Lh - 4, 25
    Estradiol - 20,00
    Prolaktyna zawyżona bo 35,24 ng/ml ( po czym zrobiłam po tygodniu kontrolnie i była już w środku normy.)
    Kortyzol - 14,06
    Fsh - 6,96
    IGF-1 - 188, 10
    Tsh - 0,497
    Ft3- 2,88
    Ft4 - 1,05

    LEKARKA endokrynolog widziała te wyniki i nic w sumie nie skomentowała.
    A jakie masz normy dla tsh ft3 i ft4?

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Basiax Autorytet
    Postów: 644 362

    Wysłany: 19 października 2025, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka96 wrote:
    A jakie masz normy dla tsh ft3 i ft4?
    Tsh - 0,350 - 4,940
    Ft3 - 1,58-3,91
    Ft4 - 0,70-1,48

    Endokrynolog nic nie mówiła o zmianie leków, dawek. (Niedoczynność). Wspomniała że to lepiej że tsh jest przy dolnej granicy bo w ciąży zazwyczaj idzie w górę . Jak się nie staraliśmy to utrzymywałam wynik na poziomie około 2 zawsze. Potem jak sie dowiedziała, że chcemy się starać to zwiększyła dawkę. Jakbym zobaczyła 2 kreski to mam zrobić ponownie tsh, ft3, ft4 i dobierze dawkę leków.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2025, 11:42

  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 19 października 2025, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiax wrote:
    Tsh - 0,350 - 4,940
    Ft3 - 1,58-3,91
    Ft4 - 0,70-1,48

    Endokrynolog nic nie mówiła o zmianie leków, dawek. (Niedoczynność). Wspomniała że to lepiej że tsh jest przy dolnej granicy bo w ciąży zazwyczaj idzie w górę . Jakbym zobaczyła 2 kreski to mam zrobić ponownie tsh, ft3, ft4 i dobierze dawkę leków.
    Ogolnie ładne te wyniki 😊

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Basiax Autorytet
    Postów: 644 362

    Wysłany: 19 października 2025, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka96 wrote:
    Ogolnie ładne te wyniki 😊
    Dziękuję. 🥰 zastanawiam się, może nie udaje się przez nadmierny mój stres.. bo zawsze wszystko przeżywam. Mój mąż od stycznia nie pije wcale, rzucił jakieś nałogi, zdrowiej się odżywia. Jakieś profilaktyczne badania z krwi,.moczu itd które robi co rok ma zawsze w normie..ale jak się nie uda to trzeba się dokładniej zbadać. To nasienie itd.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2025, 11:45

  • lilka2025 Ekspertka
    Postów: 132 304

    Wysłany: 19 października 2025, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wister12 wrote:
    Dziewczyny, które miały dwie kreski w tym cyklu, mam pytanie: czy stosowałyście jakieś szczególne rzeczy w tym szczęśliwym cyklu, inne niż zazwyczaj? Albo jadłyście coś szczególnego? Chodzi mi o to, że w poprzednim miesiącu, któraś z dziewczyn napisała że to był jej pierwszy cykl z żelem wspomagającym poczęcie i się udało 🥹 Wiem że to może być przypadek, ale jestem ciekawa czy macie takie rzeczy 😄

    Ja pierwszy raz po dwóch latach zobaczyłam wczoraj dwie kreski, stosowałam pierwszy raz feminum pregna i acard od owulacji

    Wister12 lubi tę wiadomość

    💊inofem, Vit D3, Omega 3, Q10,Tardyferon, Neurovit, Metformax, Dostinex

    Starania od 09.2023
    Z pomocą medyczną od 10.2024

    06.2025 drożność z lipidolem ✅
    07.2025 I stymulacja clo ❌
    09.2025 II stymulacja aromek+bemfola+ovi
    18.10.2025 10dpo ⏸️ beta 25
    20.10.2025 12dpo beta 84,20
    22.10.2025 14dpo beta 270

    07.11 pierwsza wizyta, jest serduszko 🩵
    03.12 Nifty - zdrowa dziewczynka 🩷



    preg.png
  • Markotka Ekspertka
    Postów: 149 99

    Wysłany: 19 października 2025, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilka2025 wrote:
    Ja pierwszy raz po dwóch latach zobaczyłam wczoraj dwie kreski, stosowałam pierwszy raz feminum pregna i acard od owulacji

    Na jakiej podstawie miałaś zalecony acard?

    👩🏼‍🤝‍👨🏻31l
    Starania o pierwsze 👶🏼 od 06/2022

    - Endometrioza IV st. ❌
    - adenomioza ❌
    - owulacje, regularne cykle ✔️
    - wymazy MUCHa, cytologia ✔️
    - prolaktyna w górnej granicy normy❔
    - homocysteina 9,19 > 5,56 ✔️
    - Badanie nasienia 6/2023, 2/2025 ✔️
    - Suplementacja ✔️
    - AMH 1,97 (9/2024) ✔️
    - 5/2025 histeroskopia: usunięcie ognisk adenomiozy podśluzówkowej, przewlekłey stan zapalny endometrium (antybiotyk)✔️
    - 08/2025 drożność z lipiodolem - prawy udrożniony ✔️
    - 04/2026 ponowna biopsja endometrium - stan zapalny ❌
    - 06,07,08/2026 - diphereline ⏳
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 850 614

    Wysłany: 19 października 2025, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mi 3 razy w tym cyklu wyszedł pik. Co tu się odpier… Ja już nie wierzę w te testy owulacyjne

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Basiax Autorytet
    Postów: 644 362

    Wysłany: 19 października 2025, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett9300 wrote:
    Dziewczyny mi 3 razy w tym cyklu wyszedł pik. Co tu się odpier… Ja już nie wierzę w te testy owulacyjne
    A z jakiej firmy robisz? Podobno z facelle są polecane.

‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ