Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛
Odpowiedz

Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛

Oceń ten wątek:
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17179 23901

    Wysłany: 19 października 2025, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 14:06

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 486 424

    Wysłany: 19 października 2025, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klimciaaa wrote:
    Melduję się…u mnie 8dpo kreska już prawie nie widoczna. Więc to chyba był skok po Ovitrelle.

    8dpo to jeszcze bardzo wcześnie. Moze trwać nadal implantacja. Powtorz test za 2-3 dni

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 851 614

    Wysłany: 19 października 2025, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Zawsze możesz przejść się na USG np w środę i zobaczyć co się dzieje. Wtedy powinno być już ciałko żółte, jeśli owulacja dopiero zachodzi.

    No wlasnie nie wiem czy tak nie zrobie. Też o tym pomyślałam

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 851 614

    Wysłany: 19 października 2025, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Pokaz zdjecie testow :)
    Twoj poziom progesteronu wskazywał, że poprzednio nie doszlo do owulacji wiec pozytywne testy pwulacyjne teraz by się zgadzaly

    Kurczę nie umiem wklejać zdjęć tutaj 😆 Ale wyszedł mi pik już po minucie i to krecha mocniejsza od tej testowej. Tylko że na USG jak byłam to miałam tylko jeden pęcherzyk taki spory. Nic nie wskazywało żeby rosło coś jeszcze

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 851 614

    Wysłany: 19 października 2025, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Anett, a moze Twoj organizm dopiero dochodzi do siebie po ciąży pozamacicznej? I jeszcze ten cykl nie jest taki jak powinien?

    No całkiem możliwe. Poprzedni cykl miałam normalny 28 dni. Zobaczymy w tym

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 19 października 2025, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett9300 wrote:
    Kurczę nie umiem wklejać zdjęć tutaj 😆 Ale wyszedł mi pik już po minucie i to krecha mocniejsza od tej testowej. Tylko że na USG jak byłam to miałam tylko jeden pęcherzyk taki spory. Nic nie wskazywało żeby rosło coś jeszcze
    Ale te usg było dość dawno co nie?
    Ten pecherzyk mógł zaniknąć i się inny pojawił po prostu 😊
    Najlepiej to zrobić usg albo skoro dzisisj mialas pik to zrobić jeszcze raz progesteron tak za 8-9 dni. Jeśli np umiesz rozpoznać się jak się owulacja odbywa to łatwiej ale niektórzy wgl owulacji nie czują.

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 851 614

    Wysłany: 19 października 2025, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka96 wrote:
    Ale te usg było dość dawno co nie?
    Ten pecherzyk mógł zaniknąć i się inny pojawił po prostu 😊
    Najlepiej to zrobić usg albo skoro dzisisj mialas pik to zrobić jeszcze raz progesteron tak za 8-9 dni. Jeśli np umiesz rozpoznać się jak się owulacja odbywa to łatwiej ale niektórzy wgl owulacji nie czują.

    Monitoring miałam w zeszły piątek równo w 14dc i lekarz zasugerował owulację w dniu następnym. No czuję cały czas lewy jajnik ale podbrzusze pobolewało mnie już od środy.

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 19 października 2025, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett9300 wrote:
    Monitoring miałam w zeszły piątek równo w 14dc i lekarz zasugerował owulację w dniu następnym. No czuję cały czas lewy jajnik ale podbrzusze pobolewało mnie już od środy.
    Jeśli monitoring był tydzień temu to jeśli urósł nowy pęcherzyk, to przy założeniu że rośnie on 2mm na dzień, wtedy mógł być po prostu zbyt mały żeby ginekolog zwrócił na niego uwagę. A teraz urósł, dojrzał i szykuje się do uwolnienia komórki jajowej. :)

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 851 614

    Wysłany: 19 października 2025, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Jeśli monitoring był tydzień temu to jeśli urósł nowy pęcherzyk, to przy założeniu że rośnie on 2mm na dzień, wtedy mógł być po prostu zbyt mały żeby ginekolog zwrócił na niego uwagę. A teraz urósł, dojrzał i szykuje się do uwolnienia komórki jajowej. :)

    No czegoś takiego w życiu nie miałam. Aż sama ciekawa jestem co z tego wyniknie. Nawet bym się nie spodziewała że coś takiego może się dziać. Myślałam że te pęcherzyki dojrzewają w podobnym czasie

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Sysia87 Przyjaciółka
    Postów: 122 37

    Wysłany: 19 października 2025, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dzisiaj 14 dzień po ovitrelle i jest biel 😟 podbrzusze boli jak na okres… kolejny cykl starań stracony 😔

    👩‍🦰 38
    🧔‍♂️38

    2017 rozpoczęcie starań z przerwą
    11.2023 ponowne starania
    Pół roku z letrozolem ❌
    11.2024 gonal f+ ovitrelle ✅
    06.12.24 ⏸️
    17.12.24 poronienie 💔
    02.25 gonal f +ovitrelle❌
    04.25 gonal f + ovitrelle ✅
    09.05.25 ⏸️
    10.06.25 pierwsze USG (puste jajo płodowe)
    17.06.25 kolejne USG brak zarodka i wywołanie poronienia lekami 💔
    08.25 kolejna próba gonal f+ovitrelle ❌
    09.25 gonal f + ovitrelle ❌
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 682 1140

    Wysłany: 19 października 2025, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Jeśli monitoring był tydzień temu to jeśli urósł nowy pęcherzyk, to przy założeniu że rośnie on 2mm na dzień, wtedy mógł być po prostu zbyt mały żeby ginekolog zwrócił na niego uwagę. A teraz urósł, dojrzał i szykuje się do uwolnienia komórki jajowej. :)
    Siesiepy ❤️ gratulacje, dawno mnie tu nie było i tak miło zobaczyć Twój pasek 👑🥰 bardzo się cieszę i trzymam kciuki 🥳✊🏻👏🏻

    siesiepy lubi tę wiadomość

    Starania od : 10.2021

    HyCoSy ✅
    AMH 4.40 ng/ml

    2025
    31.03 ⏸️ beta 6.53 🥳
    03.04 ⏸️ beta 57 🥳
    10.04 ⏸️ beta 2069 🥳
    8 tydzień ciąży - 🖤

    2026
    31.03 - IUI 🤞🏻
  • Monia• Autorytet
    Postów: 1054 1278

    Wysłany: 19 października 2025, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    Masz 2 dni przede mną termin?
    Mi też jest niedobrze często i czuję taką gulę w gardle. A w pierwszej ciąży zero objawów prócz senności
    Według aplikacji i miesiączki to tak. A jak pójdę na USG to się okaże 😀 gule w gardle też mam ale dlatego że jestem chora 😅

    👩 29 👨28

    🔹2 cs ❤️
    ⏸️ 23.12.2023
    27.12,2023 - beta hcg 332,86 mIU/ml
    30.12.2023 - beta hcg 1076,36 mIU/ml
    19.01.2023 - usg, jest kropek 1,20cm i serduszko 😻
    26.04.2024 - połówkowe, 484g dziewczynki 👧🏼🩷
    27.06.2024 - III badania prenatalne, 1512g 🩷
    29.08.2024 - poród SN🥰

    🔹3 cs starań o drugie dziecko
    ⏸️16.10.2025
    1.11.2025 - poronienie 💔 6+5tc

    🔹wznawiamy starania🌈

    event.png
  • Kofii Autorytet
    Postów: 1513 2689

    Wysłany: 19 października 2025, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Miesiąc się już powoli kończy, ale chciałam nieśmiało dołączyć do Was, można? 🙈 Poki co jako wolny strzelec, bo starania rozpoczęte, ale było już raczej po owulacji...
    Na forum jestem od dawna, od 2021 roku, mam już synka, który ma 2,5 roku 🥰 starania i ciążę spędziłam tu na forum 😄 i w końcu podjęliśmy decyzję, że chyba czas na rodzeństwo... Jeszcze kilka miesięcy temu byłam pewna, że nie chcę więcej dzieci. Moja historia jest dość trudna, bo miałam traumatyczny poród z próżnociągiem, a po porodzie synek nie był ze mną w szpitalu, tylko był na obserwacji z powodów kardiologicznych. Po porodzie miałam PTSD i stany depresyjne przez pierwszy rok życia mojego synka. To niestety był najgorszy rok mojego życia 😓 i jak już w końcu minęło tyle czasu i stwierdziliśmy, że chcemy, aby miał rodzeństwo, to tak po cichu liczę, że może drugie dziecko "odczaruje" mi ten poród i pierwszy rok, że może będzie lepiej 🥺 🙏🏻pewnie wraz z zajściem w ciążę będę musiała zapisać się na terapię, ale jestem gotowa znów to wszystko przeżyć, bo widzę ile radości do naszego życia wnosi dziecko 🥰 i że z czasem jest coraz łatwiej.
    Troszkę się rozpisalam 🙈 postaram się tu często zaglądać, mimo że z czasem bywa ciężko 🫣

    MimiM29, Mamacita, Eliora, Wister12, Markotka, Hari, Kaaamika lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️29🙋🏻33

    2023 💙👶🏻

    23.11 ⏸️ 💖
    24.11 beta 2148
    26.11 beta 5693
    preg.png
  • Karinaaa Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 19 października 2025, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, co do moich pleców czasami coś poczuje ale ten ból nie jest już taki mocny a nawet mało wyczuwalny bardziej bym powiedziała ból pleców podczas okresu 😁 za to boli nadal lewa strona podbrzusza co do innych objawów mam mdłości ale bez wymiotów w randomowych momentach i brak apetytu za to bym piła i piła śluzu mam mnóstwo taki niby mleczny niby wodnisty ale nie nakręcam się na nic potrafiłam mieć każde możliwe objawy i z ciąży nici ale po cichu manifestuje 🤫 no i dzisiejszy sen…robiłam betę miałam wysoką dwa dni później mi spadła i kolejne dwa dni później wzrosła także te nasze sny dają popalić 😂

  • J.ss Autorytet
    Postów: 425 397

    Wysłany: 19 października 2025, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy to jest pik? Pierwszy cykl z testami owulacyjnymi, boli mnie lewy jajnik i mega wzdety brzuch.

    https://zapodaj.net/plik-hlRAZNaASO

    09/25 -początek starań
    🩸 28-35
    TSH ✔️
    FSH, LH, Estradiol ✔️
    Czynnik męski ❌
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2556 3459

    Wysłany: 19 października 2025, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiax wrote:
    Zauwazyłam, że mam takie badania robione 5 sierpnia :) czyli byłam chyba w 3 dniu cyklu jakoś.

    Lh - 4, 25
    Estradiol - 20,00
    Prolaktyna zawyżona bo 35,24 ng/ml ( po czym zrobiłam po tygodniu kontrolnie i była już w środku normy.)
    Kortyzol - 14,06
    Fsh - 6,96
    IGF-1 - 188, 10
    Tsh - 0,497
    Ft3- 2,88
    Ft4 - 1,05

    LEKARKA endokrynolog widziała te wyniki i nic w sumie nie skomentowała. 3 lata temu jak aię nie staraliśmy a byłam u ginekologa to lekarka powiedziała, że ooo będzie czy jest owulacja, możecie działać jak chcecie. Ale do tego czasu różnie mogło się podziać. Glukoza oraz insulina badana regularnie- wyniki w normie.

    Zastanawia mnie ta ciąża biochemiczna czy to dobry znak, że coś się tam zadziało i ta beta chwilę rosła.. czy wręcz przeciwnie.
    A glukozę i insulinę badałaś tylko na czczo?

    Ja tak miałam, że na czczo zawsze wyniki idealne. Natomiast jak zrobiłam krzywą cukrowa insulinowa z 3 punktowym oznaczeniem, to okazało się że mam lekka insulinooporność. Insulina rośnie za dużo i nie spada. Od razu dostałam na to metformine.

    Przy staraniach zbyt wysoka insulina może namieszać

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 591 838

    Wysłany: 19 października 2025, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.ss wrote:
    Dziewczyny, czy to jest pik? Pierwszy cykl z testami owulacyjnymi, boli mnie lewy jajnik i mega wzdety brzuch.

    https://zapodaj.net/plik-hlRAZNaASO

    Wygląda na pik tym bardziej że testowa jest mocniejsza od kontrolnej

    J.ss lubi tę wiadomość

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
    22.06 - beta 17,52
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 19 października 2025, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    A glukozę i insulinę badałaś tylko na czczo?

    Ja tak miałam, że na czczo zawsze wyniki idealne. Natomiast jak zrobiłam krzywą cukrowa insulinowa z 3 punktowym oznaczeniem, to okazało się że mam lekka insulinooporność. Insulina rośnie za dużo i nie spada. Od razu dostałam na to metformine.

    Przy staraniach zbyt wysoka insulina może namieszać
    Mam podobnie. Na czczo insulina 10, glukoza 86 (HOMA wychodzi w porządku), a po godzinie insulina już 122 😵‍💫

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Monica91 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 19 października 2025, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    Mi teraz wyszedł 10 dpo
    Gratulacje! Ja jestem 6dpo, czekam niecierpliwie na testowanie. Słyszałam że niektórym pozytywne testy wychodzą już 8 dpo. :)

  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 486 424

    Wysłany: 19 października 2025, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.ss wrote:
    Dziewczyny, czy to jest pik? Pierwszy cykl z testami owulacyjnymi, boli mnie lewy jajnik i mega wzdety brzuch.

    https://zapodaj.net/plik-hlRAZNaASO

    Według mnie pik, działajcie 🔥

    J.ss lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ