X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne clostilbegyt !
Odpowiedz

clostilbegyt !

Oceń ten wątek:
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki czy bierze może któraś z Was te tabletki ? Bez monitoringu cyklu ? Czy którejś z Was pomógł ten specyfik zajść w ciążę ? :)

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za kilka dni zaczynam drugie podejście do clo. Pierwszy raz był rok temu po dwóch cyklach- rozwalony cały cykl i chyba wszystkie mozliwe negatywne dolegliwosci. Wtedy miałam tylko raz monitoringi i jajeczko w 12 dc miało 30 mm.
    Teraz mam zgłosić się do gina jakby coś sie złego działo. Tak więc bez monitoringu- co mi się strasznie nie podoba,boprzy clo monitoring jest wymagany przynajmniej po to by ew.podac pregnyl czy zobaczyć jak reaguje organizam na stymulację.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja też mam brać te tabletki bez monitoringu. . Ale może pomogą. .

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tu najważniejsze jest jak zareaguje organizm na stymulację, czy jak urosną pęcherzyki to pękną, czy trzeba bedzie podać pegnyl, czy nie zrobi się torbiel etc. Dlatego ważny jest ten moitoring. Zobaczysz jak sie będziesz czuła w trakcie brania clo.
    Od którego dc masz brać?, myślę, że tak ok. 10-12 dc warto by było zobaczyć co tam się będzie działo.

    Ja wczesniej strasznie krwawiłam od 16 do 25 dc, teraz lekarz polecił w razie takich krwawień przyjść na wizyte i on zobaczy od czego to krwawienie.

    Powodzenia

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam brać od 3 do 7 dc, na razie biorę duphaston ale czuje ze znowu nic z tego cyklu. . Bardzo dziękuję i również powodzenia :)

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Nuteczka ja tez mam zapisane CLO od 5dc-9dc jaką masz dawkę?i dlaczego został Tobie przepisany ?Ja dla porównania również bez monitoringu pierwszy cykl,na drugi mam przyjsc w celu montorowania(chyba,że zajdę w ciąże :D )moja dawka to 2x1

  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam przepisana jedna dziennie dla poprawienia jajeczek :) boje się trochę bo czytałam ze mogą po tym leku wystąpić ciążę mnogie :)

  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam przez dwa cykle, od 1 do 5 dnia cyklu ai dodatkowo od 3-13 dnia cyklu duphaston. Na monitoringu widać było 2 jaja i potem płyn w zatoce douglasa więc lekarz stwierdził, ze owulacja była, niestety w żadnym z dwóch stymulowanych cykli nie udało mi się zajść w ciąże. Z tego powodu lekarz stwierdził, że trzeba zrobić HSG bo może coś jest z drożnością a nie ma sensu mnie truć lekami, które nie są przecież obojętne dla organizmu.

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to problem leży w brak owulacjitzn jajeczka osiągają 8-10mm i to wszystko,nie rosną więcej.Dodam,że wszystkie znaki na niebie zawsze swiadczą o tym,że miałam owulację,łącznie z testami owu,sluzem,kłuciem jajników oraz temperaturą :O więc u mnie samoobserwacja nie wypaliła,jestem bardzo pozytywnie nastawiona na to całe CLO bo czytałam bardzo duzo dobrego o tych lekach,owszem mogą pojawic sie torbiele,ale mam nadzieję,że u mnie jajeczka tylko urosną bo przecież i tak są malusienkie.Jestem po 2 poronieniach więc jakoś w tamte ciąże zaszłam,po ostatnim poronieniu jakby cos sie przestawiło w moim organizmie.Tak czy siak nie moge sie doczekać pierwszej kuracji z tym lekiem.

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuteczka1337 wrote:
    Ja mam przepisana jedna dziennie dla poprawienia jajeczek :) boje się trochę bo czytałam ze mogą po tym leku wystąpić ciążę mnogie :)



    Co ma być to będzie :) ja już nie bede oniczym myslec,ani o torbielach,ani o ciąży mnogiej,jestem pełna nadzieji na ten lek :)Daj znać jak przechodzisz kuracje,ja zaczynam najprawdopod.w okresie swiątecznym :)

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuteczka spokojnie z tą ciążą mnogą i bez clo może się taka zdarzeyć.
    A nawet jeśli to o ile więcej szcęścia z takimi bliźniakami.

    Powodzenia wszystkim.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka, która ma nieregularne cykle (np co 2-3 miesiące) i długie krwawienia po 10 dni też dostała od lekarz clo i zaszła w ciąze w pierwszym cyklu i dzis jest szcześliwą mamą prawie 3 letniej córeczki :)

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kochane ! Wam również życzę powodzenia! Na pewno będę zdawała relację z mojego samopoczucia itp. I liczę oczywiście na to samo od Was :)

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuteczka1337 wrote:
    Dziękuję Kochane ! Wam również życzę powodzenia! Na pewno będę zdawała relację z mojego samopoczucia itp. I liczę oczywiście na to samo od Was :)


    Proszę zdawać relacje na bieżąco :) jestem pełna optymizmu co do tej kuracji!
    musi być dobrze!

  • kathuz Koleżanka
    Postów: 45 45

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy pierwszym cyklu z clo zaszłam w ciążę :-) nie miałam monitoringu bo lekarz akurat miał wolne ale sie udało :-)
    Także działajcie z nadzieją a się uda

    km5sf71x5qx0ypfi.png
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kathuz a jaka dawkę miałaś przypisana? ? Brała tez może duphaston?

  • wera 12 Przyjaciółka
    Postów: 288 23

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co macie do clomidu dodatkowo bo czytalam ze zmniejsza on endometrium? ja tez dzis dostalam clomid od 5-9 dnia. zobaczymy jak bedzie wiec tak naprawde po swietach zaczynamy proby z tym lekiem.

    START 2014 ;(
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wera 12 wrote:
    Dziewczyny co macie do clomidu dodatkowo bo czytalam ze zmniejsza on endometrium? ja tez dzis dostalam clomid od 5-9 dnia. zobaczymy jak bedzie wiec tak naprawde po swietach zaczynamy proby z tym lekiem.
    Ja dostałam do tego duphaston pd 16dc więc zobaczymy.

  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam duphaston i jestem pełna nadziei :)

  • wera 12 Przyjaciółka
    Postów: 288 23

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiec przy nastepnej wizycie i ja poprosze moze o duphaston, a jaki zazywacie kwas foliowy czy moze folian? bo sama juz nie wiem

    START 2014 ;(
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ