X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne co bysmy wybraly????
Odpowiedz

co bysmy wybraly????

Oceń ten wątek:
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakladam ten watek z czystej ciekawosci, gdybyscie mieli mozliwosci wyboru, to wybralybyscie cesarskie ciecie? czy wolalybyscie porod naturany?????

    marta
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba naturalny, bo naturalnie :P

    marta83 lubi tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 6 lutego 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe ile dziewczyn wybierze naturalny

    marta
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 6 lutego 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naturalny.
    Może dlatego, że ja z tych skazanych na cc. Chociaż samej cc nie wspominam źle (a właściwie to dochodzenia do siebie po cc, bo z cc nic nie pamiętam - narkoza całkowita), chciałabym spróbować naturalnie.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 6 lutego 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodzilam naturalnie i teraz tez tak bym chciała :)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 lutego 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NATURALNY! Rodziłam sn i to coś pięknego! Cudowne przeżycie, kiedy rodzisz dziecko sama, jak sama nazwa mówi NATURALNIE <3
    Panie Boże daj mi to przeżyć jeszcze raz <3

    weronika86, vanessa, sylwiunia lubią tę wiadomość

  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 6 lutego 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez rodzilam naturalnie i nie wyobrazam se inaczej :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    marta
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 lutego 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    otóż to, mam podobnie :)

  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 6 lutego 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale sa dziewczyny co niechca nawet slyszec o normalnym porodzie tylko cesarka

    marta
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 lutego 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale skąd to się bierze? Lęk przed nieznanym? Ja za żadne skarny nie dałabym się namówić na cc. Po prostu boję się i już. To zabieg. Operacja. Mimo wszytsko.

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 6 lutego 2014, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja rodzilam Stasia naturalnie i choc trwalo to dlugo nigdy nie zgodze sie na cc. Ja juz po 2 godzinach po nturalnym porodzie lazilam a babki po cc przez tydzien nie mogly sie z bolu podniesc i nawet dziecka nakarmic..teraz marzy mi sie porod w domu, z mezem ;)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Agataa Autorytet
    Postów: 252 188

    Wysłany: 7 lutego 2014, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chciałabym rodzić naturalnie, cc to jednak OPERACJA - poważny zabieg. Ból przy jednym i drugim jest taki sam, tylko przy sn ma się go od razu, a przy cc jest on dawkowany. Na porodówkach czasem widać takie snujące się widma - to mamy po cc, te po porodzie naturalnym najczęściej bardzo szybko dochodzą do siebie ;) Chociaż wiadomo, że dla dobra dziecka to i pociąć bym się dała.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    p19u3e3kzv3sw8vu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam porod 2w1. Zaczelam rodzic naturalnie. Pelne rozwarcie, wody odeszly. Maly bardzo szbko chcial wychodzic. Bole mialam takie ze pol szpitala mnie slyszalo a maz trafil na izbe przyjec z powodu serca. Bolalo tak ze w zyciu tego nie zapomne. Jednak szyjka nie skrocila sie do konca i byl problem i coraz wiekszy bol bo maly napieral a nijak nie szlo urodzic. Lekarz zdecydowal o cc. I mialam pod narkoza calkowita bo nie dali rady sie wkuc ze znieczuleniem przez moje skurcze. Maly urodzil sie przed 18. O 11 nastepnego dnia juz chodzilam co wszystkich szokowalo. Bolec owszem bolalo szczegolnie przy kaslaniu bo myslalam ze szwy mi sie porozrywaja. Ale pozbieralam sie zdecydowanie szybciej niz dziewczyny po sn. Moze taka moja natura? Mielismy wyjsc w czwartek wypuacili nas juz w poniedzialek :)

    Jasne ze chcialam rodzic sn. Ale.c nie zaluje. Najwazniejsze ze dziecko urodzilo sie zdrowe :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przezylam trzy porody naturalne i jedna cesarke, w zyciu nie bede chciala wiecej rodzic przez cc, bardzo dlugo dochochodzilam do siebie po niej, poprostu masakra, wole dluzej pocierpiec i swiadomie w bolu urodzic niz po cc z bolu sie zwijac.

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 7 lutego 2014, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym chciała naturalnie ze znieczuleniem :)

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • pysia88 Koleżanka
    Postów: 37 16

    Wysłany: 7 lutego 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zdecydowanie chciałabym naturalnie! :) To musi być coś niesamowitego, jak już urodzisz maleństwo i kładą ci je na piersi, możesz je od razu ucałować, przytulić... Ach, aż się rozmarzyłam :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja córę chciałam przez długi czas przez cc urodzić w ostatnim czasie ciąży było mi wszystko jedno i wyszło ze rodziłam naturalnie i nie żałuje, teraz tez chce naturalnie

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 7 lutego 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również chciałabym naturalnie własnymi siłami, to musi być niesamowite przeżycie

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • sponge Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 7 lutego 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jak już miała bym wybrać to cc. Tylko dlatego że przeraża mnie poród siłami natury, boję się i już. W sumie to wiem że narkoza, operacja, cięcie... Straszne to wszystko. I jedno i drugie straszne.

    rewelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym wolała cesarke, ale tylko dlatego, że obie siostry miały w końcu cesarke, choć chciały naturalnie. powód - u obu biodra się nie rozchodziły do porodu, parły, parły a główka nie wychodziła. rodziły kilkanaście godzin. boję się, że to może być dziedziczne, a nie da się tego sprawdzić ;/

    marta83 lubi tę wiadomość

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ