X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3170 8333

    Wysłany: 19 lipca, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majlen wrote:
    No sama zaczęłam się tak zastanawiać 🤔
    Ogólnie to ten stosunek lh:fsh, który wyniosł 1,4 to mnie tak wyprowadził z równowagi. Za 2 miechy mam iść do ginekologa, sprawdzić jak to tam będzie się prezentować.
    U mnie ten śluz typowy płodny to był gdy nie brałam supli, ledwo co wzięłam to już w tym obecnym cyklu praktycznie nie miałam 😄 tzn na papierze zauważyłam tylko malutkie ilości, to ja nie wiem o co chodzi, że te suple mi przyblokowały śluz 🙈

    To naprawdę nie jest zły stosunek. Niby powyżej 1,5 może świadczyć o PCOS, ale do tego musi być jeszcze kilka innych objawów, może u Ciebie tak to po prostu wygląda, może w tym konkretnym cyklu coś wpłynęło na wynik, tego się nie dowiemy, ale skoro nie masz PCOS to go po prostu nie masz i trzeba się z tego cieszyć 🤪
    Mi się też wydaje, że po suplach mam coraz gorszy ten śluz zamiast coraz lepszy. W zasadzie śluz typowo płodny zauważam 3-4 dni przed owu, potem się stopniowo pogarsza. Ostatnio w dzień owu nie widziałam go prawie wcale 🫣

    Majlen lubi tę wiadomość

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, drożność jajowodów✅ MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️
    👱🏻‍♂️ Badanie nasienia✅ hormony✅

    4 cykl stymulowany ⏳
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2134 3392

    Wysłany: 19 lipca, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    To naprawdę nie jest zły stosunek. Niby powyżej 1,5 może świadczyć o PCOS, ale do tego musi być jeszcze kilka innych objawów, może u Ciebie tak to po prostu wygląda, może w tym konkretnym cyklu coś wpłynęło na wynik, tego się nie dowiemy, ale skoro nie masz PCOS to go po prostu nie masz i trzeba się z tego cieszyć 🤪
    Mi się też wydaje, że po suplach mam coraz gorszy ten śluz zamiast coraz lepszy. W zasadzie śluz typowo płodny zauważam 3-4 dni przed owu, potem się stopniowo pogarsza. Ostatnio w dzień owu nie widziałam go prawie wcale 🫣
    I tak się właśnie przeprogramowałam, skoro 2 lekarzy już mi powiedziało, że ten obraz usg nie wygląda na typowe pcos, to go poprostu nie mam, może to tymczasowy wygląd po AH, I don't know 🤫
    Z tym śluzem i suplami, to naprawdę dziwna sprawa, jeszcze jak Ty też masz podobnie, to czemu to tak działa.
    No ja bez supli parodniowy śluz, ładny przezroczysty, ciągnący się i w dużej ilości, a teraz susza

    Starania o pierwszego maluszka 🩷

    ♀️96
    pcos, suplementacja, aktywność fizyczna,
    dieta-niski IG, wyrównane niedobory
    ♂️91
    badania nasienia✅️, aktywny tryb życia, suplementacja
    ______________________________

    • Start cykl 🩸 10.09
    • 🥚 15/16.09
    - pęcherzyk 25mm
    - włączenie duphastonu 10-25dc
    • testowanie 30.09 ❌️◻️
    - w oczekiwaniu na @ ⏳️

    🗓
    • 7.10 - badanie 💉: witamina b12
    • 28.10 • 11:15 - usg piersi 🍒

    💊
    magnez+B6+potas, folian, omega3, wit.D3+K2, wit.B12, cynk, inozytol, laktoferyna, wit.C, olej z wiesiołka+omega6, selen, wit.E, siemie lniane
    ______________________________

    „Wznoś się po każdym upadku,
    padniesz trupem albo urosną Ci skrzydła.”
    ~Maria von Ebner-Eschenbach 🦋
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2134 3392

    Wysłany: 19 lipca, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I minęła mi ta 1 godzinka 😝
    Wróciłam na forum i nawet nie wiem kiedy to zleciało

    Dropsik, grazka0022, Zaczarowan, Gregorka, Suzie, Pati2804, Vienna, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwszego maluszka 🩷

    ♀️96
    pcos, suplementacja, aktywność fizyczna,
    dieta-niski IG, wyrównane niedobory
    ♂️91
    badania nasienia✅️, aktywny tryb życia, suplementacja
    ______________________________

    • Start cykl 🩸 10.09
    • 🥚 15/16.09
    - pęcherzyk 25mm
    - włączenie duphastonu 10-25dc
    • testowanie 30.09 ❌️◻️
    - w oczekiwaniu na @ ⏳️

    🗓
    • 7.10 - badanie 💉: witamina b12
    • 28.10 • 11:15 - usg piersi 🍒

    💊
    magnez+B6+potas, folian, omega3, wit.D3+K2, wit.B12, cynk, inozytol, laktoferyna, wit.C, olej z wiesiołka+omega6, selen, wit.E, siemie lniane
    ______________________________

    „Wznoś się po każdym upadku,
    padniesz trupem albo urosną Ci skrzydła.”
    ~Maria von Ebner-Eschenbach 🦋
  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 19 lipca, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majlen witamy z powrotem. Cieszę się, że masz dobre wyniki 🥰 Teraz czekamy na krzywą a potem co zarządzi lekarz.

    Gregorka, Grażka miłego pakowania 🥰🥰

    Suzie, masakra. Ja kiedyś poszłam po zaświadczenie do kościoła, w którym nigdy nie byłam, ale jestem przypisana do niego po adresie. Kolędy nigdy nie przyjmowaliśmy i dostałam nawet bez większego gadania. A trafiłam na proboszcza, więc lipa 😂 w kolejce się dowiedziałam, że takie sprawy lepiej z wikarym omawiać 😁 więc niech Twój mąż idzie innego dnia i może trafi na innego księdza. Jeśli mu zależy. Na dzień dzisiejszy do kościoła przestaliśmy chodzić, dzieci nieochrzczone, więc próśb o bycie chrzestnym więcej nie ma 😂 Ja mam chrześniaka, mój mąż chrześnicę i więcej nie będzie.

    grazka0022, Gregorka lubią tę wiadomość

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2655 4506

    Wysłany: 19 lipca, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Oo, żabka wskoczyła na 12 tydzień 🥰❤️

    🥺♥️

    Zbuntowana, Zbuntowana, Speranza :) lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2134 3392

    Wysłany: 19 lipca, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj się zastanawiałam, czy jeśli pije fertistim 2 saszetki, czyli 400 folianu, to czy pić jeszcze osobno? Bo mam ten z Naturell i tam w tabletce jest 400, ale czy nie będzie za dużo wtedy? To może ewentualnie po pół tabletki, albo wcale 🙈
    Na badaniu z 13 czerwca , wyszedł mi 12.42

    Starania o pierwszego maluszka 🩷

    ♀️96
    pcos, suplementacja, aktywność fizyczna,
    dieta-niski IG, wyrównane niedobory
    ♂️91
    badania nasienia✅️, aktywny tryb życia, suplementacja
    ______________________________

    • Start cykl 🩸 10.09
    • 🥚 15/16.09
    - pęcherzyk 25mm
    - włączenie duphastonu 10-25dc
    • testowanie 30.09 ❌️◻️
    - w oczekiwaniu na @ ⏳️

    🗓
    • 7.10 - badanie 💉: witamina b12
    • 28.10 • 11:15 - usg piersi 🍒

    💊
    magnez+B6+potas, folian, omega3, wit.D3+K2, wit.B12, cynk, inozytol, laktoferyna, wit.C, olej z wiesiołka+omega6, selen, wit.E, siemie lniane
    ______________________________

    „Wznoś się po każdym upadku,
    padniesz trupem albo urosną Ci skrzydła.”
    ~Maria von Ebner-Eschenbach 🦋
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2655 4506

    Wysłany: 19 lipca, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vienna wrote:
    Dzień dobry 🌼
    Wczorajsze leczo mnie tak wykończyło, że poszłam spać o 21 😯 Ale jestem z siebie dumna, wyszło 13 dużych słoików, czyli mamy obiady na prawie pół miesiąca 🤣Jak się kładłam to było jasno i byłam pewna, że pomimo zmęczenia nie zasnę. Aż tu nagle obudziłam się dopiero o 6 rano 😅

    Dziś mam w planie odgruzowanie piwnicy 🫣 Od prawie 5 lat tylko tam dorzucamy kolejne kartony i worki, więc jest masakra. Ale w końcu kupiliśmy półki i trzeba się za to wziąć, wszystko poukładać i posegregować 🙂

    Zaczarowana trzymam kciuki za wizytę 🤞❤️

    J
    Powodzenia, niech moc będzie z Tobą 💪

    Ja do swojej piwnicy już nawet nie dam rady wejść 🤪 Ostatnio coś wynosiłam i z automatu przekroczyłam próg, to zaliczyłam zderzenie z kartonami 🤭 Tylko mym mamy malutką piwnicę w bloku, więc jeszcze pocieszam się, że może nie jest tak aż tak źle.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca, 09:33

    preg.png
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2134 3392

    Wysłany: 19 lipca, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dropsik wrote:
    Majlen witamy z powrotem. Cieszę się, że masz dobre wyniki 🥰 Teraz czekamy na krzywą a potem co zarządzi lekarz.

    Gregorka, Grażka miłego pakowania 🥰🥰

    Suzie, masakra. Ja kiedyś poszłam po zaświadczenie do kościoła, w którym nigdy nie byłam, ale jestem przypisana do niego po adresie. Kolędy nigdy nie przyjmowaliśmy i dostałam nawet bez większego gadania. A trafiłam na proboszcza, więc lipa 😂 w kolejce się dowiedziałam, że takie sprawy lepiej z wikarym omawiać 😁 więc niech Twój mąż idzie innego dnia i może trafi na innego księdza. Jeśli mu zależy. Na dzień dzisiejszy do kościoła przestaliśmy chodzić, dzieci nieochrzczone, więc próśb o bycie chrzestnym więcej nie ma 😂 Ja mam chrześniaka, mój mąż chrześnicę i więcej nie będzie.
    Witam witam 🤗

    A no właśnie, jeszcze zostaje kwestia pójścia gdy będzie inny ksiądz, może tamten miał zły dzień @Suzie

    Starania o pierwszego maluszka 🩷

    ♀️96
    pcos, suplementacja, aktywność fizyczna,
    dieta-niski IG, wyrównane niedobory
    ♂️91
    badania nasienia✅️, aktywny tryb życia, suplementacja
    ______________________________

    • Start cykl 🩸 10.09
    • 🥚 15/16.09
    - pęcherzyk 25mm
    - włączenie duphastonu 10-25dc
    • testowanie 30.09 ❌️◻️
    - w oczekiwaniu na @ ⏳️

    🗓
    • 7.10 - badanie 💉: witamina b12
    • 28.10 • 11:15 - usg piersi 🍒

    💊
    magnez+B6+potas, folian, omega3, wit.D3+K2, wit.B12, cynk, inozytol, laktoferyna, wit.C, olej z wiesiołka+omega6, selen, wit.E, siemie lniane
    ______________________________

    „Wznoś się po każdym upadku,
    padniesz trupem albo urosną Ci skrzydła.”
    ~Maria von Ebner-Eschenbach 🦋
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2655 4506

    Wysłany: 19 lipca, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majlen wrote:
    Hej dziewczyny 🫡
    Odmeldowuje się po ponad tygodniu nieobecności.
    Nie czytałam Was, nie wiem co się wydarzyło, jedynie wiem o Prezesowej, alee mam takie przeczucie, że wróci :)
    Co u mnie 😝
    Wczoraj byłam na USG brzucha, żeby sprawdzić wątrobę i te nadnercza, ze względu na podwyższony testosteron. No i wszystko bez zarzutu, idealne narządy , doktor powiedział, że gdyby mógł, to zrobiłby mi zdjęcia do atlasu 😅, to jestem spokojna, uff
    A teraz siedzę w labie na krzywej cukrowej, o 9:20 mam drugie pobranie i o 10:20 ostatnie, to trochę tu spędzę czasu.
    Miałam teraz tydzień urlopu i czuję się super, odpoczęłam, miałam dni bez tego ciągłego biegu, wracam od poniedziałku na 2 tygodnie do pracy i znowu mam urlop, tymrazem 2 tygodnie 😊
    A co tam u was kochane :*

    Majlen, fajnie że się odezwałaś 🥰 Super, że USG nie wykazało żadnych nieprawidłowości 💪 Czyli jednak te odchyły od normy w morfo nie są niczym niepokojącym. A wiesz już, z czego mogą wynikać?

    Super, że wypoczęłaś, a powrót do pracy ze świadomością, że to tylko na chwilkę, na pewno jest przyjemniejszy 🤭

    Majlen lubi tę wiadomość

    preg.png
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2073 4391

    Wysłany: 19 lipca, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    W miejscu zamieszkania nie przyjęliśmy księdza na kolędzie, bo nas nie było. A na drugi termin się nie umówiliśmy, bo nawet nie wiedzieliśmy. A dla tego księdza to już oznacza, że nie chodzimy do kościoła. :P Do kościoła tutaj chodzimy rzadko, bo często nas w weekendy nie ma. Chodzimy w mojej rodzinnej parafii albo w rodzinnej parafii męża. Matka dziecka powiedziała, że ona załatwi mu to zaświadczenie w tej rodzinnej parafii męża, bo przy pierwszym dziecku zaświadczenie chrzestnej tak załatwiła. Poszła do księdza a ona na dzień dobry mu mówi, że mój mąż tutaj nie mieszka, a ksiądz że skoro tu nie mieszka to do parafii nie należy i zaświadczenia nie będzie. :P
    Teraz ponoć bardzo zaostrzyły się wymagania wobec chrzestnych i wcale nie jest tak łatwo dostać. O ile ktoś nie ma nic wspólnego z kościołem to rozumiem, po co ma być w takim razie chrzestnym 🤷‍♀️ O tyle jeśli ktoś jest wierzący i bywa w kościele to trochę uprzykrzanie życia… 🫣

    grazka0022, elektro96, Zaczarowan, Leśneintro, Suzie lubią tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ beta 9(10dpo) - beta 43 (12dpo) - beta 134 (14dpo)
    💊 Euthyrox, Clexane
    6.06. 4mm i ❤️ (6+5)
    28.06. 3cm 🐨 (9+6)
    23.07. 8cm, ryzyka niskie i 90% 🩷 (13+3)
    20.08. 220g dziewczynki 💕 (17+3)
    17.09. Połówkowe, 490g klusi 🤭 (21+3)
    🩺 15.10.

    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2655 4506

    Wysłany: 19 lipca, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    Ja mam znowu doła poowulacyjnego. Do tej owulki i parę dni po jeszcze jakoś ciągnę, ale im bliżej okresu tym coraz większy dołek. Muszę chyba się porządnie czymś zająć w weekend, żeby nie myśleć. Dostałam powiadomienie z testDNA, że przygotowują moje zamówienie i poczułam autentyczny wkurw, że znowu wydałam w ch*j pieniędzy, żeby się zastanawiać czemu nie mogę normalnie zajść w ciążę 😂

    Wysyłam pozytywne wibracje 📳 Mogę dorzucić też młotek ja negatywne myśli, jeśli potrzebujesz 🤭 Myślę, że zajęcie głowy to dobry pomysł 🤤 A czy Ty wczoraj właśnie nie pisałaś, że nie myślisz? Wiem, że niełatwo się wyłączyć 😘 Podziwiam kobiety, które orientują się, że są w ciąży, dopiero po teście ciążowym albo jak spóźnia się im okres. Wiele z nas czeka na moment testowania jak na gwiazdkę, przynajmniej ja tak miałam.

    preg.png
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2073 4391

    Wysłany: 19 lipca, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowana, kciuki za wizytę 🤞

    Zbuntowana, Zaczarowan lubią tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ beta 9(10dpo) - beta 43 (12dpo) - beta 134 (14dpo)
    💊 Euthyrox, Clexane
    6.06. 4mm i ❤️ (6+5)
    28.06. 3cm 🐨 (9+6)
    23.07. 8cm, ryzyka niskie i 90% 🩷 (13+3)
    20.08. 220g dziewczynki 💕 (17+3)
    17.09. Połówkowe, 490g klusi 🤭 (21+3)
    🩺 15.10.

    preg.png
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2134 3392

    Wysłany: 19 lipca, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MummyYummy wrote:
    Majlen, fajnie że się odezwałaś 🥰 Super, że USG nie wykazało żadnych nieprawidłowości 💪 Czyli jednak te odchyły od normy w morfo nie są niczym niepokojącym. A wiesz już, z czego mogą wynikać?

    Super, że wypoczęłaś, a powrót do pracy ze świadomością, że to tylko na chwilkę, na pewno jest przyjemniejszy 🤭
    Narazie jeszcze nie wiem, dziś też poprawiam ten testosteron

    No a co do powrotu do pracy na chwilę, to fakt, masz rację 😊, wracam dużo łatwiej 😊

    Starania o pierwszego maluszka 🩷

    ♀️96
    pcos, suplementacja, aktywność fizyczna,
    dieta-niski IG, wyrównane niedobory
    ♂️91
    badania nasienia✅️, aktywny tryb życia, suplementacja
    ______________________________

    • Start cykl 🩸 10.09
    • 🥚 15/16.09
    - pęcherzyk 25mm
    - włączenie duphastonu 10-25dc
    • testowanie 30.09 ❌️◻️
    - w oczekiwaniu na @ ⏳️

    🗓
    • 7.10 - badanie 💉: witamina b12
    • 28.10 • 11:15 - usg piersi 🍒

    💊
    magnez+B6+potas, folian, omega3, wit.D3+K2, wit.B12, cynk, inozytol, laktoferyna, wit.C, olej z wiesiołka+omega6, selen, wit.E, siemie lniane
    ______________________________

    „Wznoś się po każdym upadku,
    padniesz trupem albo urosną Ci skrzydła.”
    ~Maria von Ebner-Eschenbach 🦋
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2655 4506

    Wysłany: 19 lipca, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gregorka wrote:
    Hejka 🧡

    Kciuki za nasza wizytującą🤞❤️
    Zaczarowana czekamy na widzonko z Tomciem🤗
    Wczoraj zaczęłam pakowanie na wyjazd,bo za tydzień rozpoczyna się nasza wielka podróż 🤗 segregowaliśmy z małżem ubrania,które na pewno zostawiamy tam, żeby odciążać plecaki 🤭 a w ndz mamy plan na calkowite pakowanie🎒

    Miłego dnia ❤️

    Hej 🥰

    Kochana, podzielisz się szczegółami? Oczywiście jeśli nie chcesz, to nie musisz 😘 Powiedziałam mojemu Mężowi, że wybieracie się w taką azjatycką podróż życia, a jego marzeniem jest odwiedzenie Japonii, więc jest bardzo ciekaw, jak to zaplanowaliście 😊

    elektro96, Zbuntowana, Gregorka lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 19 lipca, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    Ja mam znowu doła poowulacyjnego. Do tej owulki i parę dni po jeszcze jakoś ciągnę, ale im bliżej okresu tym coraz większy dołek. Muszę chyba się porządnie czymś zająć w weekend, żeby nie myśleć. Dostałam powiadomienie z testDNA, że przygotowują moje zamówienie i poczułam autentyczny wkurw, że znowu wydałam w ch*j pieniędzy, żeby się zastanawiać czemu nie mogę normalnie zajść w ciążę 😂
    Znam knajpkę z pysznymi i pięknie wyglądającymi drineczkami w Sopocie na Monciaku 😂 Może uda się zalać ten dołek, spróbujemy 🤭

    elektro96 lubi tę wiadomość

  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3170 8333

    Wysłany: 19 lipca, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majlen wrote:
    Wczoraj się zastanawiałam, czy jeśli pije fertistim 2 saszetki, czyli 400 folianu, to czy pić jeszcze osobno? Bo mam ten z Naturell i tam w tabletce jest 400, ale czy nie będzie za dużo wtedy? To może ewentualnie po pół tabletki, albo wcale 🙈
    Na badaniu z 13 czerwca , wyszedł mi 12.42

    Ja tak biorę, bo pomimo suplementacji 400 w fertistimie pół roku kwas foliowy ledwo dobijał do 15 🫣 więc dorzuciłam jeszcze 400 z naturell

    Majlen lubi tę wiadomość

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, drożność jajowodów✅ MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️
    👱🏻‍♂️ Badanie nasienia✅ hormony✅

    4 cykl stymulowany ⏳
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2134 3392

    Wysłany: 19 lipca, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ultramaryna_ wrote:
    Teraz ponoć bardzo zaostrzyły się wymagania wobec chrzestnych i wcale nie jest tak łatwo dostać. O ile ktoś nie ma nic wspólnego z kościołem to rozumiem, po co ma być w takim razie chrzestnym 🤷‍♀️ O tyle jeśli ktoś jest wierzący i bywa w kościele to trochę uprzykrzanie życia… 🫣
    Dla mnie to w ogóle jest niepojęte, że ksiądz ma decydować kto ma być rodzicami chrzestymi na mojego dziecka 🤪
    Po co jakiekolwiek zaświadczenia, do czego to niby jest potrzebne 🤯. Ta osoba ma być przez nas wybrana, aby była przy dziecku, przez resztę jego życia, a nie jakieś głupie zaświadczenie..

    Zaczarowan lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego maluszka 🩷

    ♀️96
    pcos, suplementacja, aktywność fizyczna,
    dieta-niski IG, wyrównane niedobory
    ♂️91
    badania nasienia✅️, aktywny tryb życia, suplementacja
    ______________________________

    • Start cykl 🩸 10.09
    • 🥚 15/16.09
    - pęcherzyk 25mm
    - włączenie duphastonu 10-25dc
    • testowanie 30.09 ❌️◻️
    - w oczekiwaniu na @ ⏳️

    🗓
    • 7.10 - badanie 💉: witamina b12
    • 28.10 • 11:15 - usg piersi 🍒

    💊
    magnez+B6+potas, folian, omega3, wit.D3+K2, wit.B12, cynk, inozytol, laktoferyna, wit.C, olej z wiesiołka+omega6, selen, wit.E, siemie lniane
    ______________________________

    „Wznoś się po każdym upadku,
    padniesz trupem albo urosną Ci skrzydła.”
    ~Maria von Ebner-Eschenbach 🦋
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3170 8333

    Wysłany: 19 lipca, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dropsik wrote:
    Znam knajpkę z pysznymi i pięknie wyglądającymi drineczkami w Sopocie na Monciaku 😂 Może uda się zalać ten dołek, spróbujemy 🤭

    Tego mi dzisiaj trzeba, you know… 🤪🙊

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, drożność jajowodów✅ MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️
    👱🏻‍♂️ Badanie nasienia✅ hormony✅

    4 cykl stymulowany ⏳
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2655 4506

    Wysłany: 19 lipca, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majlen wrote:
    Narazie jeszcze nie wiem, dziś też poprawiam ten testosteron

    No a co do powrotu do pracy na chwilę, to fakt, masz rację 😊, wracam dużo łatwiej 😊

    O, to zobaczymy, co wyjdzie ✊

    Majlen lubi tę wiadomość

    preg.png
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2505 6161

    Wysłany: 19 lipca, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dropsik wrote:
    Znam knajpkę z pysznymi i pięknie wyglądającymi drineczkami w Sopocie na Monciaku 😂 Może uda się zalać ten dołek, spróbujemy 🤭
    Śliwka ? 🤪🤣

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
‹‹ 1438 1439 1440 1441 1442 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ