X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2254 4492

    Wysłany: 14 sierpnia, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kori_ wrote:
    Super 🥰
    A wy dziewczyny co robicie w długi weekend ? Ja wróciłam do domu rodzinnego i mam wizytę u fryzjera.

    Wczoraj zrobiłam nieśmiało test i wyszedł pozytywny , ale jest bardzo wcześnie wychodzi,że 3 tydzień , czy mogę zaplanować wizytę u gina na przyszły tydzień czy poczekać jeszcze trochę ??

    Gratuluję! 😘😘 co będziesz robiła na włoskach?

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    preg.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5288 9846

    Wysłany: 14 sierpnia, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kori gratulacje. Najpierw zbadaj betę 🤞🏻 a wizyta tak jak dziewczyny piszą 7/8 tydzień powinno już być serduszko.

    Kori_ lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2005 3217

    Wysłany: 14 sierpnia, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Kori gratulacje. Najpierw zbadaj betę 🤞🏻 a wizyta tak jak dziewczyny piszą 7/8 tydzień powinno już być serduszko.
    Dokładnie, najpierw beta, a dopiero później można myśleć o lekarzu.

    Kori_ lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego maluszka 🩷

    ♀️96
    pcos, suplementacja, aktywność fizyczna,
    dieta-niski IG
    ♂️91
    badania nasienia✅️, aktywny tryb życia, suplementacja
    ______________________________

    • Start cykl 🩸 10.09
    • 🥚 15/16.09
    • testowanie 30.09 🤞

    🗓
    • 28.10 - usg piersi 🍒

    💊
    magnez+B6+potas, folian, omega3, wit.D3+K2, wit.B12, cynk, inozytol, laktoferyna, wit.C, olej z wiesiołka+omega6, selen, wit.E
    ______________________________

    „Wznoś się po każdym upadku,
    padniesz trupem albo urosną Ci skrzydła.”
    ~Maria von Ebner-Eschenbach 🦋
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4419 8133

    Wysłany: 14 sierpnia, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza co u Ciebie kochana ? 😘 Mam nadzieję że plamienie się uspokoiło bo czytalam że znowu nawróciło trochę.. ☹🫂 Ja ruchy poczułam w 19tc dokładnie 😘 a mam łożysko na przedniej ścianie.

    U mnie od tygodnia kiepsko bo się rozchorowałam, jestem na antybiotyku i niezbyt mam siły na forum.. ☹ale od wczoraj biorę antybiotyk więc mam nadzieję że szybko mi przejdzie..
    no i zanim się rozchorowałam to zaczęłam zamawiać wyprawke i teraz codziennie odbieram paczki od kurierów..🙈 a nie mam siły ich odpakowac 🤣

    Zimozielona daj znać co u Ciebie ..😘

    elektro96, ellevv lubią tę wiadomość

    preg.png
    9tc 💔
    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)

    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    12.03-pęcherzyk 0,52 cm
    19.03- 0,24cm 🐻 i bije❤🍀
    28.03- 1,15cm❤
    09.04- 2,3 cm❤
    30.04- prenatalne I, niskie ryzyka 💙👶🌈 6cm 😍
    10.05- 7,25cm 🐻😍
    04.06- 192 g 💙
    18.06- pierwsze ruchy 🥺❤ 19tc +0
    01.07- prenatalne II, 406 g 🐻❤
    05.07- 470g 🐻
    30.07- 724g 👶
    27.08- 1148g 👶
    02.09- III prenatalne, 1487 g ❤
    10.09- 1500 gram 🤔
    24.09- wizyta 8.20
    08.10- wizyta 10.20
  • Kori_ Koleżanka
    Postów: 54 33

    Wysłany: 14 sierpnia, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziękuję za wskazówki zrobię betę pierwsze w takim razie :)
    Zaczarowan wrote:
    Gratuluję! 😘😘 co będziesz robiła na włoskach?
    Robiłam odrost pasemka z tonowaniem i podcięcie końcówek, mam włosy do talii i np w Krakowie taka usługa kosztuje około 500 , 550 zł jak nie więcej a tutaj na wsi kochana pani fryzjerka liczy sobie za to 190, to jak wygrać życie 😄

    Zaczarowan, Speranza :) lubią tę wiadomość

    preg.png

    budujemy 🏠
    kwiecień 2025 czekamy ❤️
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 14 sierpnia, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😊 U mnie intensywnie ostatnio. Plamienie na szczęście się skończyło jakieś dwa dni temu, więc liczę na to, że krwiak się wykrwawił i więcej przygód nie będzie. Dowiem się dopiero na kontroli pod koniec sierpnia. Na początku schizowałam, że tyle muszę czekać na kolejną wizytę i nawet chciałam się zapisać do jakiegokolwiek innego ginekologa, ale teraz jestem już spokojna. Ufam, że bobas rośnie sobie zdrowo i nie będę mu w tym przeszkadzać. Jak to powiedział mój narzeczony - nie ma mu tam po co co chwilę świecić tym USG 😅 On na szczęście ma zdecydowanie bardziej luźne podejście i czasami sprowadza mnie na ziemię. Poza tym przez ten czas siedzenia i leżenia w domu jadłam słodycze, nic się nie ruszałam i mam 2,5 kg więcej w stosunku do czasu sprzed ciąży. Na szczęście ruszam się teraz więcej i nie jem słodyczy, więc wracam na zdrowe dla mnie i bejbika tory. Czy na Whatsappie dużo się u Was dzieje? Czy też taki spokój jak tutaj?

    Pati, przeziębiłas się bidulko? Co Cię za chorobsko dopadło? Dobrze, że jakieś leki Ci lekarz wynalazł. Mam nadzieję, że szybko minie ☺️

    Pati2804, elektro96, ellevv lubią tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 14 sierpnia, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Dokładnie, Ty będziesz chillować, a ja już dawno zapomnę że byłam na urlopie 😆

    Ja mojego kwietniowego już prawie też nie pamiętam. Ten Wietnam wydaje mi się nierealny. Na szczęście zrobiłam dużo zdjęć ☺️ W ogóle dzisiaj telefon pokazał mi galerie zdjęć zrobionych na wakacjach dokładnie rok temu - na Lofotach i się rozmarzyłam ☺️ To naprawdę były świetne wakacje z namiotem na dachu samochodu ☺️ Teraz na długi weekend chcieliśmy gdzieś pojechać, ale dopiero w poniedziałek się okazało, że niemaz ma jednak w piątek wolne i jak zaczęliśmy czegokolwiek szukać, to wszystko zarezerwowane albo zostały same mega drogie oferty, a jakoś mnie to nie kreci żeby ileś tysięcy wydawać ma trzy dni. Jakie macie plany na długi weekend?

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 14 sierpnia, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    Kto ma ten ma, ja w piątek pracuje 🤣

    Suzie wygląda na to, że polacze się z Tobą w pracowniczym bólu, zdalnie bo zdalnie, ale jednak trochę boli 😅

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 14 sierpnia, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dropsik wrote:
    Po wizycie:) 1,8kg dziewczynki 🥰 Wszystko ok, a teraz wizyta już we wrześniu na wymaz GBS 🥺 Jak będzie wynik to można rodzić 🤩

    Ja nie wierzę, że już jest taka duża 🥰 Jak ten czas na suwaczkach zasuwa! Cieszę się, że wszystko u Was dobrze ❤️

    Dropsik, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 14 sierpnia, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    Hej, jestem już po wizycie. Na lewym jajniku 17mm pęcherzyk dominujący, w czwartek rano mam wziąć ovitrelle i ok. 29 sierpnia zrobić test :)

    Suzie, super znaczy się, że stymulacja podziałała - mocno trzymam kciuki ☺️🍀

    Zbuntowana lubi tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 14 sierpnia, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majlen, Grażka, Niedoszławielodzietna - czasem takie olanie tematu w sensie zrobienie sobie przerwy w staraniach, testowaniu I myśleniu w kółko o tym się bardzo mocno przydaje. Sama tak miałam i to mocno czyściło głowę. A może będą z tego pozytywne niespodzianki, czego bardzo mocno Wam życzę 😘

    Zbuntowana, grazka0022 lubią tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 14 sierpnia, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra zaspamowałam trochę wątek i idę zrobić herbatę 😄 Aaaa jeszcze się pochwalę, że dzisiaj odebrałam zamówiona książkę - album 'Historia sztuki'. Od dzieciństwa o takim albumie marzyłam, nie wiem dlaczego tyle lat z tym czekałam. Teraz się jaram jak dziecko 😄

    Dropsik, elektro96, Zbuntowana, Gregorka, notsobadd, Kori_, Paima, Katsue, MummyYummy, Leśneintro lubią tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4419 8133

    Wysłany: 14 sierpnia, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Cześć dziewczyny 😊 U mnie intensywnie ostatnio. Plamienie na szczęście się skończyło jakieś dwa dni temu, więc liczę na to, że krwiak się wykrwawił i więcej przygód nie będzie. Dowiem się dopiero na kontroli pod koniec sierpnia. Na początku schizowałam, że tyle muszę czekać na kolejną wizytę i nawet chciałam się zapisać do jakiegokolwiek innego ginekologa, ale teraz jestem już spokojna. Ufam, że bobas rośnie sobie zdrowo i nie będę mu w tym przeszkadzać. Jak to powiedział mój narzeczony - nie ma mu tam po co co chwilę świecić tym USG 😅 On na szczęście ma zdecydowanie bardziej luźne podejście i czasami sprowadza mnie na ziemię. Poza tym przez ten czas siedzenia i leżenia w domu jadłam słodycze, nic się nie ruszałam i mam 2,5 kg więcej w stosunku do czasu sprzed ciąży. Na szczęście ruszam się teraz więcej i nie jem słodyczy, więc wracam na zdrowe dla mnie i bejbika tory. Czy na Whatsappie dużo się u Was dzieje? Czy też taki spokój jak tutaj?

    Pati, przeziębiłas się bidulko? Co Cię za chorobsko dopadło? Dobrze, że jakieś leki Ci lekarz wynalazł. Mam nadzieję, że szybko minie ☺️
    Na WhatsApp też zapanował spokój 🙈 wszyscy odpoczywają 😅
    A jak nie wiem co to za choróbsko, ale antybiotyk mam więc liczę że zadziała 🙏
    Cieszę się że plamienie ustało, po cichu zaciskam kciuki aby tak zostało ✊🍀😘 mnie się już przytyło 4 kg, także ten 😅🙈 uważam że to i tak mało 🙂 a jak u Ciebie z wyprawka? Coś już masz dla bobasa ? 😊

    Speranza :) lubi tę wiadomość

    preg.png
    9tc 💔
    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)

    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    12.03-pęcherzyk 0,52 cm
    19.03- 0,24cm 🐻 i bije❤🍀
    28.03- 1,15cm❤
    09.04- 2,3 cm❤
    30.04- prenatalne I, niskie ryzyka 💙👶🌈 6cm 😍
    10.05- 7,25cm 🐻😍
    04.06- 192 g 💙
    18.06- pierwsze ruchy 🥺❤ 19tc +0
    01.07- prenatalne II, 406 g 🐻❤
    05.07- 470g 🐻
    30.07- 724g 👶
    27.08- 1148g 👶
    02.09- III prenatalne, 1487 g ❤
    10.09- 1500 gram 🤔
    24.09- wizyta 8.20
    08.10- wizyta 10.20
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 14 sierpnia, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati2804 wrote:
    Na WhatsApp też zapanował spokój 🙈 wszyscy odpoczywają 😅
    A jak nie wiem co to za choróbsko, ale antybiotyk mam więc liczę że zadziała 🙏
    Cieszę się że plamienie ustało, po cichu zaciskam kciuki aby tak zostało ✊🍀😘 mnie się już przytyło 4 kg, także ten 😅🙈 uważam że to i tak mało 🙂 a jak u Ciebie z wyprawka? Coś już masz dla bobasa ? 😊

    Dla bobaska na razie mam jedną książeczkę z bajkami do czytania 🤣 Chociaż to w sumie bardziej dla nas 😄 Wybraliśmy prawie łóżeczko, to znaczy nad dwoma firmami jeszcze się zastanawiamy. Okazało się, że mój brat i bratowa mają jeszcze dużo rzeczy po chlopcach (mój młodszy bratanek ma 4 latka) i chcą nam dać - wózek gondole, nosidełko do samochodu, jakieś ubranka. Wszystko kupowali porządne i jest nie zniszczone. Oddam do gruntownego czyszczenia jeszcze i chętnie skorzystam ☺️ Na razie szczerze mówiąc nie kupuje niczego, bo uważam że trochę u mnie za wcześnie. Za to wybieram różne rzeczy w necie i sobie notuje ☺️

    Dropsik, Pati2804 lubią tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2503 6161

    Wysłany: 14 sierpnia, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Ja mojego kwietniowego już prawie też nie pamiętam. Ten Wietnam wydaje mi się nierealny. Na szczęście zrobiłam dużo zdjęć ☺️ W ogóle dzisiaj telefon pokazał mi galerie zdjęć zrobionych na wakacjach dokładnie rok temu - na Lofotach i się rozmarzyłam ☺️ To naprawdę były świetne wakacje z namiotem na dachu samochodu ☺️ Teraz na długi weekend chcieliśmy gdzieś pojechać, ale dopiero w poniedziałek się okazało, że niemaz ma jednak w piątek wolne i jak zaczęliśmy czegokolwiek szukać, to wszystko zarezerwowane albo zostały same mega drogie oferty, a jakoś mnie to nie kreci żeby ileś tysięcy wydawać ma trzy dni. Jakie macie plany na długi weekend?
    Ja w sumie nie mam żadnych planów. W niedzielę idę do pracy 😁
    Takie wyjazdy w długi weekend też nie są dla mnie, bo nie dość że jest drogo, to jeszcze wszędzie są tłumy… nie umiem wypocząć w takim otoczeniu 😩

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 14 sierpnia, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Ja w sumie nie mam żadnych planów. W niedzielę idę do pracy 😁
    Takie wyjazdy w długi weekend też nie są dla mnie, bo nie dość że jest drogo, to jeszcze wszędzie są tłumy… nie umiem wypocząć w takim otoczeniu 😩

    O tak, mam tak samo!!! Nie cierpię tłumów i w ogóle wtedy nie odpoczywam. Także przybijam piąteczkę 😅 Współczuję pracy w niedzielę, ale mam nadzieję, że chociaż będziesz miała spokojnie i szybko zleci

    Zbuntowana, elektro96 lubią tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4419 8133

    Wysłany: 14 sierpnia, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Dla bobaska na razie mam jedną książeczkę z bajkami do czytania 🤣 Chociaż to w sumie bardziej dla nas 😄 Wybraliśmy prawie łóżeczko, to znaczy nad dwoma firmami jeszcze się zastanawiamy. Okazało się, że mój brat i bratowa mają jeszcze dużo rzeczy po chlopcach (mój młodszy bratanek ma 4 latka) i chcą nam dać - wózek gondole, nosidełko do samochodu, jakieś ubranka. Wszystko kupowali porządne i jest nie zniszczone. Oddam do gruntownego czyszczenia jeszcze i chętnie skorzystam ☺️ Na razie szczerze mówiąc nie kupuje niczego, bo uważam że trochę u mnie za wcześnie. Za to wybieram różne rzeczy w necie i sobie notuje ☺️
    Rozumiem Cię 🙂 ja też dosyć długo czekałam bo "to jeszcze za wcześnie" a czas tak szybko leci...😅🙈 ale ja nie lubię robić takich rzeczy na ostatnią chwilę, bo bym nerwowo nie wytrzymała, zylabym w napięciu haha 🤣😘
    Ale super że dostaniesz coś od brata, to dużo mniej kosztów 🥰 my raczej nic nie dostaniemy.. 😬 no bo nie ma od kogo.. u nas same dziewczynki i wszystko różowe, a jak są gdzieś chłopcy to albo oddali komuś innemu albo jeszcze trzymają dla siebie 😅🙈 I ja to rozumiem 🙂 ale my nie liczyliśmy na nic .

    preg.png
    9tc 💔
    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)

    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    12.03-pęcherzyk 0,52 cm
    19.03- 0,24cm 🐻 i bije❤🍀
    28.03- 1,15cm❤
    09.04- 2,3 cm❤
    30.04- prenatalne I, niskie ryzyka 💙👶🌈 6cm 😍
    10.05- 7,25cm 🐻😍
    04.06- 192 g 💙
    18.06- pierwsze ruchy 🥺❤ 19tc +0
    01.07- prenatalne II, 406 g 🐻❤
    05.07- 470g 🐻
    30.07- 724g 👶
    27.08- 1148g 👶
    02.09- III prenatalne, 1487 g ❤
    10.09- 1500 gram 🤔
    24.09- wizyta 8.20
    08.10- wizyta 10.20
  • Zbuntowana Autorytet
    Postów: 946 800

    Wysłany: 14 sierpnia, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć a już raczej dobranoc ja chyba też będę musiała oczyścić głowę bo mój cykl ciągle trwa okres nie przyszedł... zrobiłam dziś kolejny test wiedząc że to bapewno nie ciaza bo już by dawno wyszło... no i co seria pilnować z allegro i też dziś bialy... choć mozg staraczki mówi że tu objaw tu objaw...a tu masz nic nie ma od czerwca... proszę przyjdź już w końcu.. bo ile można? Mam być cierpliwa do piątku prawie jestem...🤪😜🤭 chyba się spielam jednak że mamy czas do końca roku..bo później może urodzić sie np chore... pomarudzilam buziaki gla was i samych pozytywnych snów...

    mięśniak macicy usunięty 2017
    drożność jajowodów 2018
    niedoczynność tarczycy
    nadwaga
    euthyrox N 25
    ona&on 2016
    naturalny cud boy 2021
    poronienie 2023
    poronienie 2024
    staramy się o drugi cud..07.2023
    po drodze torbiele mięśniaki..
    wiek ah ten wiek..

    nadzieja zawsze umiera ostatnia...
  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 15 sierpnia, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza ja też bardzo dużo dostałam od znajomych po ich dzieciach i to jest mega fajna opcja. Za free można sobie choćby przetestować różne rzeczy, a w razie niewypału nie ma poczucia straty kasy lub żalu, że jednak trzeba kupić coś innego.
    I przyłączam się do tych, którzy w długie weekendy nie wyjeżdżają, bo nie lubią tłumów 🙋 Jedziemy tylko do moich rodziców, bo dawno nie byliśmy, ale mam nadzieję, że ominiemy korki 🙏

    Miłego weekendu 🥰 dla tych pracujących, obyście lekko przeszły przez te pracujące dni 🥺

    Speranza :) lubi tę wiadomość

  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 15 sierpnia, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbuntowana wrote:
    Cześć a już raczej dobranoc ja chyba też będę musiała oczyścić głowę bo mój cykl ciągle trwa okres nie przyszedł... zrobiłam dziś kolejny test wiedząc że to bapewno nie ciaza bo już by dawno wyszło... no i co seria pilnować z allegro i też dziś bialy... choć mozg staraczki mówi że tu objaw tu objaw...a tu masz nic nie ma od czerwca... proszę przyjdź już w końcu.. bo ile można? Mam być cierpliwa do piątku prawie jestem...🤪😜🤭 chyba się spielam jednak że mamy czas do końca roku..bo później może urodzić sie np chore... pomarudzilam buziaki gla was i samych pozytywnych snów...
    No Twoja lekarka nieźle Cie przetrzymała 🥺 Nic dziwnego, że tak ciężko Ci psychicznie przez to przejść, dlatego namawiałyśmy Cię, żebyś jednak to skróciła.
    Do końca roku jeszcze trochę czasu, a potem nadal masz szansę na zdrowe dziecko i nawet nie myśl o takiej presji 🥺🥺

    Speranza :) lubi tę wiadomość

‹‹ 1709 1710 1711 1712 1713 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ