X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2503 6161

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Elektro, Notsobadd co u Was słychać moje drogie?
    W sumie to nic nowego. Czekałam długo na owulację, temperatura szorowała po dnie, no i chyba w końcu się doczekałam. Wygląda na to, że owulka była tym razem w 20dc 🤣 a tak się ostatnio chwaliłam, że mam piękne i skrócone cykle jak nigdy… 🤪 także czekam na efekty 😊
    Mąż od wczoraj bierze większą dawkę Bromocornu, a jutro kończy antybiotyk 😊 i właściwie to byłoby na tyle 😁

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3164 8305

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Elektro, Notsobadd co u Was słychać moje drogie?

    Dziękuję, że pytasz kochana 🫶🏻
    Jakoś przędę, w sobotę powinna przyjść 🐒 więc jestem już typowo przedokresowa. Nie mam też żadnej nadziei na powodzenie w sobie, więc jestem nijaka z raczej złym humorem 🤣 ostatnia stymulacja we wrześniu, a potem odpuszczamy raczej intensywniejsze starania na jakąś chwilkę - dziewczyny wiedzą z Whatsappa z jakiego powodu, ale tu nie chcę za wiele pisać niestety 🙁

    A Twoje samopoczucie? Pewnie odliczasz już do wizyty… 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia, 21:37

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, drożność jajowodów✅ MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️
    👱🏻‍♂️ Badanie nasienia✅ hormony✅

    4 cykl stymulowany ⏳
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    W sumie to nic nowego. Czekałam długo na owulację, temperatura szorowała po dnie, no i chyba w końcu się doczekałam. Wygląda na to, że owulka była tym razem w 20dc 🤣 a tak się ostatnio chwaliłam, że mam piękne i skrócone cykle jak nigdy… 🤪 także czekam na efekty 😊
    Mąż od wczoraj bierze większą dawkę Bromocornu, a jutro kończy antybiotyk 😊 i właściwie to byłoby na tyle 😁

    Ważne, że w końcu przyszła owulka ☺️ A mąż dobrze się czuje na tych lekach? Ciekawe co napro doradzi na kolejne wizycie

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    Dziękuję, że pytasz kochana 🫶🏻
    Jakoś przędę, w sobotę powinna przyjść 🐒 więc jestem już typowo przedokresowa. Nie mam też żadnej nadziei na powodzenie w sobie, więc jestem nijaka z raczej złym humorem 🤣 ostatnia stymulacja we wrześniu, a potem odpuszczamy raczej intensywniejsze starania na jakąś chwilkę - dziewczyny wiedzą z Whatsappa z jakiego powodu, ale tu nie chcę za wiele pisać niestety 🙁

    A Twoje samopoczucie? Pewnie odliczasz już do wizyty… 🙈

    Może akurat 🦍 się nie pojawi ☺️ To się wszystko dzieje w super niezapowiedziany sposób 😅 Taaa, odliczam już dni do wizyty. Mam nadzieję, że u małego wszystko dobrze. W ogóle się czuję jakos jak beznadziejna ciężarówka, nie mam nic przygotowanego dla dziecka. Nie mam listy wyprawkowej itd. Trochę czytam. Mam jakąś blokadę wewnętrzna i nie umiem tego wyjaśnić. Tak długo się starałam, że teraz myślę tylko od wizyty do wizyty i żeby codziennie bejbik w brzuchu miał się dobrze. Ale nic poza tym. To znaczy dla mnie perspektywa nawet jednego miesiąca do przodu jest jakaś kosmiczna, nie wiem może to strach. Nie wiem czy da się to zrozumieć.
    Wszędzie tylko czytam jak dziewczyny robią kocyki, kupują laktatory i wózki, a dla mnie to abstrakcja jeszcze. Nie wiem co jest ze mną nie tak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia, 21:48

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I chyba poproszę o przyjęcie na Whatsapp.... Nie obiecuję że będę tam super aktywna, ale może kontakt z Wami będzie łatwiejszy niż tutaj. Brakuje mi Was 🥹

    notsobadd, elektro96, Majlen, Katsue, Suzie, Liyss🧚🏻, MummyYummy, Vienna, Pati2804 lubią tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3164 8305

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Może akurat 🦍 się nie pojawi ☺️ To się wszystko dzieje w super niezapowiedziany sposób 😅 Taaa, odliczam już dni do wizyty. Mam nadzieję, że u małego wszystko dobrze. W ogóle się czuję jakos jak beznadziejna ciężarówka, nie mam nic przygotowanego dla dziecka. Nie mam listy wyprawkowej itd. Trochę czytam. Mam jakąś blokadę wewnętrzna i nie umiem tego wyjaśnić. Tak długo się starałam, że teraz myślę tylko od wizyty do wizyty i żeby codziennie bejbik w brzuchu miał się dobrze. Ale nic poza tym. To znaczy dla mnie perspektywa nawet jednego miesiąca do przodu jest jakaś kosmiczna, nie wiem może to strach. Nie wiem czy da się to zrozumieć.

    Nie rozumiem z punktu widzenia ciężarnej, ale rozumiem z punktu widzenia szarego człowieczka. Myślę, że po tylu latach walki to zupełnie normalne, że to wszystko wydaje się takie „kruche” i nierzeczywiste… 🥹
    Mam nadzieję, że kiedy poczujesz pierwsze intensywne ruchy swojego Synka to będzie sygnał, że masz się w końcu matka wziąć za robotę bo on tam wiecznie siedzieć nie będzie 🤪🫶🏻 jesteś w zdrowej, fizjologicznej ciąży, tu nie ma opcji na brak happy endu 🙏🏻

    Speranza :), elektro96 lubią tę wiadomość

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, drożność jajowodów✅ MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️
    👱🏻‍♂️ Badanie nasienia✅ hormony✅

    4 cykl stymulowany ⏳
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3164 8305

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    I chyba poproszę o przyjęcie na Whatsapp.... Nie obiecuję że będę tam super aktywna, ale może kontakt z Wami będzie łatwiejszy niż tutaj. Brakuje mi Was 🥹

    Czekałam na to!!! 🫶🏻 dawaj mi numer na priv, a ja już szykuję z dziewczynami komitet powitalny! 🤪

    elektro96, Malinowysorbet lubią tę wiadomość

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, drożność jajowodów✅ MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️
    👱🏻‍♂️ Badanie nasienia✅ hormony✅

    4 cykl stymulowany ⏳
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2503 6161

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Ważne, że w końcu przyszła owulka ☺️ A mąż dobrze się czuje na tych lekach? Ciekawe co napro doradzi na kolejne wizycie
    Tak, wszystko jest w porządku 😁 też jestem bardzo ciekawa jaki bedzie dalszy plan. Chciałabym go jeszcze dopytać o tą immunologię i ewentualnie stymulację, bo wiem, że Majunka też ją ma, mimo że owulacje ma własne…

    Speranza :) lubi tę wiadomość

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Notsobadd właśnie tak jak napisałaś to wydaje mi się takie kruche... Nie żebym miała źle przeczucia czy złe nastawienie, bo codziennie skupiam się tylko na tym co dzisiaj i czuję spokój,ale nie planuje nic do przodu, bo boje się że to zniszczę 🫣 Mam nadzieję, że oo drugich prenatalnych zacznę się ogarniac, czyli po 16 września

    Zbuntowana lubi tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2503 6161

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    Czekałam na to!!! 🫶🏻 dawaj mi numer na priv, a ja już szykuję z dziewczynami komitet powitalny! 🤪
    Ja też czekałam i bardzo się cieszę 😘

    Speranza :), notsobadd lubią tę wiadomość

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    Czekałam na to!!! 🫶🏻 dawaj mi numer na priv, a ja już szykuję z dziewczynami komitet powitalny! 🤪

    No weź, teraz to się będę wstydziła tam zajrzeć 🤣🤣🤣🤣

    Zbuntowana lubi tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2503 6161

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Notsobadd właśnie tak jak napisałaś to wydaje mi się takie kruche... Nie żebym miała źle przeczucia czy złe nastawienie, bo codziennie skupiam się tylko na tym co dzisiaj i czuję spokój,ale nie planuje nic do przodu, bo boje się że to zniszczę 🫣 Mam nadzieję, że oo drugich prenatalnych zacznę się ogarniac, czyli po 16 września
    Myślę, że to całkowicie normalne odczucia. Gdzieś tam człowiek myśli, że jeżeli zajdzie w tą upragnioną ciążę po długich staraniach, to wszystko już będzie dobrze i bezproblemowo. A to wcale tak nie jest. Myślę, że ciąża to jeszcze większy rollercoaster emocji…

    Speranza :) lubi tę wiadomość

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2002 3214

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    I chyba poproszę o przyjęcie na Whatsapp.... Nie obiecuję że będę tam super aktywna, ale może kontakt z Wami będzie łatwiejszy niż tutaj. Brakuje mi Was 🥹
    Tyle kazałaś na siebie czekać, nareszcie!!🫶

    Speranza :) lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego maluszka 🩷

    ♀️96
    pcos, suplementacja, aktywność fizyczna,
    dieta-niski IG
    ♂️91
    badania nasienia✅️, aktywny tryb życia, suplementacja
    ______________________________

    • Start cykl 🩸 10.09
    • 🥚 15/16.09
    • testowanie 30.09 🤞

    🗓
    • 28.10 - usg piersi 🍒

    💊
    magnez+B6+potas, folian, omega3, wit.D3+K2, wit.B12, cynk, inozytol, laktoferyna, wit.C, olej z wiesiołka+omega6, selen, wit.E
    ______________________________

    „Wznoś się po każdym upadku,
    padniesz trupem albo urosną Ci skrzydła.”
    ~Maria von Ebner-Eschenbach 🦋
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Notsobadd wysłałam zaproszenie, bo bez tego nie mam jak podać nr

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majlen wrote:
    Tyle kazałaś na siebie czekać, nareszcie!!🫶

    Przecież pisałam, że muszę dojrzec do nowinek 🤣 Dobrze, że stacjonarki Wam nie podaje tylko już komórkowy 🤣

    elektro96, Katsue, Suzie, MummyYummy, Pati2804, Zbuntowana, Anonim1992 lubią tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 20 sierpnia, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elektro Tobie też wysłałam zaproszenie ☺️

    elektro96, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3164 8305

    Wysłany: 20 sierpnia, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Notsobadd właśnie tak jak napisałaś to wydaje mi się takie kruche... Nie żebym miała źle przeczucia czy złe nastawienie, bo codziennie skupiam się tylko na tym co dzisiaj i czuję spokój,ale nie planuje nic do przodu, bo boje się że to zniszczę 🫣 Mam nadzieję, że oo drugich prenatalnych zacznę się ogarniac, czyli po 16 września

    Nie pozwolimy Ci się „nie ogarniać” choćbyśmy miały razem z Tobą tą wyprawkę wybierać :* przed Tobą taki piękny czas, nie mogę się doczekać jak będziesz nam podsyłać zdjęcia tych tyci ciuszków!

    Speranza :), elektro96, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, drożność jajowodów✅ MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️
    👱🏻‍♂️ Badanie nasienia✅ hormony✅

    4 cykl stymulowany ⏳
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3164 8305

    Wysłany: 20 sierpnia, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Przecież pisałam, że muszę dojrzec do nowinek 🤣 Dobrze, że stacjonarki Wam nie podaje tylko już komórkowy 🤣

    Najwyżej będziesz nadawać z budki 🤪 zaakceptowałam

    Speranza :), elektro96 lubią tę wiadomość

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, drożność jajowodów✅ MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️
    👱🏻‍♂️ Badanie nasienia✅ hormony✅

    4 cykl stymulowany ⏳
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 20 sierpnia, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    Najwyżej będziesz nadawać z budki 🤪 zaakceptowałam

    Na żetony 🤣🤣🤣

    elektro96, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2503 6161

    Wysłany: 20 sierpnia, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pośmiałam się 🤣🤣🤣

    Speranza :) lubi tę wiadomość

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
‹‹ 1717 1718 1719 1720 1721 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ