Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • patience Ekspertka
    Postów: 147 334

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecacie testy ciążowe pink?
    Strumieniowe, płytkowe - ktore bardziej lubicie?

    ~ patience
  • Amira Autorytet
    Postów: 461 722

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    Za wcześnie 🤞 zawsze miałaś taką długą fazę lutelną?

    No właśnie nie... Najczęściej trwała 16-17 dni max.

    Starania o 👶🏻od 2021
    Insulinooporność
    PCOS

    suple:
    Żelazo
    Magnez
    Inozytol+cholina
    Omega3
    Wit E w płynie
    Wit C
    Ubichinol
    Wit D3
  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2448 4745

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amira wrote:
    34-36 dni
    Rozumiem.. a chodzisz na monitoringi żeby zobaczyć czy rzeczywiście była owulacja?


    Oczywiście trzymam kciuki! 🫂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    age.png
  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2448 4745

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patience wrote:
    Polecacie testy ciążowe pink?
    Strumieniowe, płytkowe - ktore bardziej lubicie?

    Polecam strumieniowy :)

    patience, Pati2804 lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    age.png
  • patience Ekspertka
    Postów: 147 334

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowan wrote:
    Polecam strumieniowy :)

    Chyba najwygodniejszy 😊😁

    ~ patience
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anonim1992 wrote:
    A robiłaś testu na helicobacter?

    Nie, nie robiłam. Póki co nic nie robiłam, zobaczę czy się to będzie utrzymywało jeszcze bo pierwszy raz tak mam.

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • Amira Autorytet
    Postów: 461 722

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie się dowiedziałam, że moja przyjaciółka wpadła... Napisała do mnie z nowiną. Że nie wie jak to się stało. Więc teraz już będzie miała trójkę... A ja... Ja czuję się okropnie źle, że nie mogę nawet mieć jednego. W mojej głowie już się wiją takie myśli, żeby przestać już się starać i pogodzić się z losem, ale to i tak boli ...

    Starania o 👶🏻od 2021
    Insulinooporność
    PCOS

    suple:
    Żelazo
    Magnez
    Inozytol+cholina
    Omega3
    Wit E w płynie
    Wit C
    Ubichinol
    Wit D3
  • Anonim1992 Autorytet
    Postów: 420 793

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena321 wrote:
    Nie, nie robiłam. Póki co nic nie robiłam, zobaczę czy się to będzie utrzymywało jeszcze bo pierwszy raz tak mam.
    Sprawdz też może skład może jesteś prze witaminowana bo muszynianka ma mnóstwo minerałów ja jej nie mogę z racji wapna moja kamica nerkowa jej bardzo nie lubi 😅

    Hashimoto, niedoczynność,IO, hiperprolaktynemia

    04.2021- CC -nasz synek
    Starania 06.2023
    Zawieszone starania pozostawienie wszystkiego 🍀🍀🍀





    "W każdy możliwy sposób rodzina jest naszym połączeniem z przeszłością i mostem do naszej przyszłości." - Alex Haley
  • Anonim1992 Autorytet
    Postów: 420 793

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amira wrote:
    Właśnie się dowiedziałam, że moja przyjaciółka wpadła... Napisała do mnie z nowiną. Że nie wie jak to się stało. Więc teraz już będzie miała trójkę... A ja... Ja czuję się okropnie źle, że nie mogę nawet mieć jednego. W mojej głowie już się wiją takie myśli, żeby przestać już się starać i pogodzić się z losem, ale to i tak boli ...
    🫂🫂 nie poddawaj się! Niestety nie mamy wpływu na to co zsyla nam los ale wierzę że jeszcze u Ciebie się to zaraz odwróci

    Hashimoto, niedoczynność,IO, hiperprolaktynemia

    04.2021- CC -nasz synek
    Starania 06.2023
    Zawieszone starania pozostawienie wszystkiego 🍀🍀🍀





    "W każdy możliwy sposób rodzina jest naszym połączeniem z przeszłością i mostem do naszej przyszłości." - Alex Haley
  • Rachelka23 Autorytet
    Postów: 327 603

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @MummyYummy, a może mąż ma jakieś problemy w pracy i to go stresuje?

    @Amira, @patience cały czas trzymam ✊

    Słuchajcie, czy badania TSH, FT3, FT4, AntyTPO, AntyTG można zrobić 7dpo razem z progiem i estradiolem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2024, 13:30

    🧑 38. 🧔 41
    1 ciąża 2008 r.
    30 cs o 🤱
    AMH 7.02 przy normie 6.96
    LH. 8.96
    FSH. 5.55
    Drożny jeden jajodów - lewy.
    21.06.2025 ⏸️
    _________
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anonim1992 wrote:
    Sprawdz też może skład może jesteś prze witaminowana bo muszynianka ma mnóstwo minerałów ja jej nie mogę z racji wapna moja kamica nerkowa jej bardzo nie lubi 😅

    O właśnie, na to nie wpadłam. Możliwe 🧐 ona ma magnez a ja biorę jeszcze magnez w kapsułkach

    Anonim1992 lubi tę wiadomość

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amira wrote:
    Właśnie się dowiedziałam, że moja przyjaciółka wpadła... Napisała do mnie z nowiną. Że nie wie jak to się stało. Więc teraz już będzie miała trójkę... A ja... Ja czuję się okropnie źle, że nie mogę nawet mieć jednego. W mojej głowie już się wiją takie myśli, żeby przestać już się starać i pogodzić się z losem, ale to i tak boli ...

    Tulę mocno 🫂🫂

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1717 3453

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    Przytulam Cie mocno :* rozumiem jak się czujesz, bo niedawno miałam podobną sytuację. Myślisz, że dałabyś radę zrezygnować ze starań?

    A jak u Ciebie sytuacja? Lepiej?

    Start starania: Marzec 2024
    9 cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych (Aromek, Clo) ❌

    👩26 lat
    👨28 lat
    🐶5 lat

    📆
    I procedura IVF - 4 komórki, 0 zarodków❌
    II procedura IVF - 40 komórek, 20 zamrożonych, 16 zapłodnionych -> 4 zarodki
    05.2026
    I FET - biochem ❌

    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1717 3453

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    A z czym? Z mężem?

    Taak :)

    Start starania: Marzec 2024
    9 cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych (Aromek, Clo) ❌

    👩26 lat
    👨28 lat
    🐶5 lat

    📆
    I procedura IVF - 4 komórki, 0 zarodków❌
    II procedura IVF - 40 komórek, 20 zamrożonych, 16 zapłodnionych -> 4 zarodki
    05.2026
    I FET - biochem ❌

    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • Malinowysorbet Autorytet
    Postów: 1148 3128

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amira wrote:
    Właśnie się dowiedziałam, że moja przyjaciółka wpadła... Napisała do mnie z nowiną. Że nie wie jak to się stało. Więc teraz już będzie miała trójkę... A ja... Ja czuję się okropnie źle, że nie mogę nawet mieć jednego. W mojej głowie już się wiją takie myśli, żeby przestać już się starać i pogodzić się z losem, ale to i tak boli ...
    Takie wieści o ciążach wpadkach albo och jakie to proste cyk pyk i mamy dziecko, bolą najbardziej właśnie przez to ile my musimy przejść i się nameczyc i dalej nic... przytulam 🫂

    nick nieaktualny, elektro96, Rachelka23, Chmurka21 lubią tę wiadomość

    ,,Miłość potrafi znaleźć drogę tam, gdzie nie ma nawet ścieżki"🌸
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2515 4045

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kupiłam z DOZ strumieniowe, bo czytałam o pinkach, to że nie wykrywają wczesnej .

    d75bda82-scale-800x800.webp
    I też przemyślałam, że nie będę się nakręcać i na luzie podejde do tego wszystkiego.
    Nie chce też testować przed spóźnionym okresem, ileś dni po owulce 🤷‍♀️ . Po prostu poczekam, aż mi się spóźni @ i dopiero sprawdzę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2024, 13:56

    Anonim1992, Vienna, Rachelka23 lubią tę wiadomość

    ♀️29
    PCOS

    🍀Zapukało szczęście w 11 cyklu ❤️
    ( 5 cykl na lamecie + ovitrelle )

    ✨️08.11.2025 - nasza maleńka na świecie 🩷P
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amira wrote:
    Właśnie się dowiedziałam, że moja przyjaciółka wpadła... Napisała do mnie z nowiną. Że nie wie jak to się stało. Więc teraz już będzie miała trójkę... A ja... Ja czuję się okropnie źle, że nie mogę nawet mieć jednego. W mojej głowie już się wiją takie myśli, żeby przestać już się starać i pogodzić się z losem, ale to i tak boli ...

    Ja w weekend też się dowiedziałam o ciazy moich najlepszych przyjaciół. Cieszę się mocno bo też dlugo się starali. Jednak zabolało że to nie ja. My zaczynamy 9cs i też powoli tracę zapał. Jednak wiem że ich ciaza nieodbiera mi mojej. I gdzieś tam jest ta moja gwiazdka Jednak muszę na nią trochę dłużej poczekać..

    Anonim1992, Rachelka23 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Anonim1992 Autorytet
    Postów: 420 793

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Ja w weekend też się dowiedziałam o ciazy moich najlepszych przyjaciół. Cieszę się mocno bo też dlugo się starali. Jednak zabolało że to nie ja. My zaczynamy 9cs i też powoli tracę zapał. Jednak wiem że ich ciaza nieodbiera mi mojej. I gdzieś tam jest ta moja gwiazdka Jednak muszę na nią trochę dłużej poczekać..

    Dokładnie tak czasami trzeba dłużej poczekać...
    Ja wam powiem ze większość moich znajomych ma dzieciaczki i w większości to jeden max 2 cykle starań smutne to ze człowiek sie tyle stara, bada poświęca i tak nic z tego

    Hashimoto, niedoczynność,IO, hiperprolaktynemia

    04.2021- CC -nasz synek
    Starania 06.2023
    Zawieszone starania pozostawienie wszystkiego 🍀🍀🍀





    "W każdy możliwy sposób rodzina jest naszym połączeniem z przeszłością i mostem do naszej przyszłości." - Alex Haley
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie coś innego boli. Dowiedziałam się, że dobra znajoma jest w ciąży (na moim ślubie była obecna, a później coś się wydarzyło i z dwoma dziewczynami kontakt się nagle urwał, w sumie trudno powiedzieć co się stało). Dowiedziałam się z social mediów (o ile wcześniej były plotki to widziałam, że wybiera się na szkołę rodzenia niedługo). I nie boli mnie, że zaszła, tylko że nic o tym oficjalnie nie wiem. Nie wiem czy się dowiem, ale trudno. Pokażę mi to po prostu, że nie będzie warto, żebym ja w przyszłości o tym informowała.

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 20:13

‹‹ 193 194 195 196 197 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ