Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3183 8351

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KejtKa wrote:
    Tak lecę 😁 ale że jestem trochę psychiczna i przypomniało mi się, że facelle lubią robić psikusy, to zużyłam pinka (kuzyn brata cienia) i skoczyłam do apteki po dodatkowe 🤣 chora głowa 🤣 ale dalej to do mnie nie dociera 🙈 sorry, za zdjęciowy spam 🙈

    IMG-0638.jpg
    IMG-0640.jpg
    IMG-0641.jpg

    Właśnie, Liyss? Jak tam???

    😳 ale różnica jest między Pink a Facelle, szok
    PS. Sikaj na zdrowie, piękny widok 😜♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2024, 14:11

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩🏼 PCOS (ustabilizowane, są regularne owulacje), niedoczynność tarczycy
    drożność jajowodów✅ pasożyty✅ AMH 3,69✅ KIR Bx (obecne wszystkie implantacyjne)✅
    MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️


    👱🏻‍♂️ morfologia 3%, ale ładna ilość, lekko obniżona ruchliwość ✖️ stres oksydacyjny 3,4✖️
    posiew nasienia✅ HBA 80%✅ fragmentacja 10%✅

    kilka cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych letrozolem ❌

    Walczymy 💪🏻
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 20:22

    nick nieaktualny, Majuna lubią tę wiadomość

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 20:22

    grazka0022, Pati2804 lubią tę wiadomość

  • Majuna Autorytet
    Postów: 1183 3633

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2024, 19:00

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 20:23

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 20:23

    Majuna, Rachelka23, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Majuna Autorytet
    Postów: 1183 3633

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2024, 19:00

    CoffeeDream lubi tę wiadomość

  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MummyYummy wrote:
    To ja poproszę ten order ziemniaka 😂 Ja planuję pracować do końca, ALE... pracuję zdalnie, przed komputerem, a dzisiaj to nawet z łóżka 🤪 Mam nieregulowany czas pracy, więc nikogo nie obchodzi, o której zacznę i czy danego dnia w ogóle pracuję - abym przestrzegała norm i terminów.

    W dodatku, tak jak pisałam, niedawno zaczęłam nowy projekt, więc nie chcę tak szybko uciekać. A ludzi i atmosferę mam w pracy naprawdę cudowne ♥️ I co najważniejsze: pracuję na pół etatu, a mam szczęście pracować w branży, w której zarobki nawet przy takim wymiarze pracy są satysfakcjonujące, także na razie nawet nie czuję potrzeby odpoczynku 😉

    Natomiast w swojej poprzedniej pracy odliczałam dni do prenatalnych i zwolnienia 🙄 Dlatego serio rozumiem kobiety, które ewakuują się nawet po pozytywnym teście ciążowym i nieważne, czy z powodu szkodliwych warunków pracy, czy szkodliwych współpracowników i szefostwa.
    Na order trzeba zapracować 😆 Musisz o tym przypominać po porodzie i wszędzie dawać info: ciąża to nie choroba, ja do końca pracowałam i nie narzekałam albo inne tego typu. Bez tego nie ma orderu 🤣 Oczywiście zero wspominania o tym, że to pół etatu czy zdalna, bo wtedy się nie liczy i punkty są odejmowane 😎

    nick nieaktualny, MummyYummy, nick nieaktualny, grazka0022, Pati2804, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • CoffeeDream Autorytet
    Postów: 2300 3478

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MummyYummy wrote:
    Polecam, absolutnie cudowny wynalazek ♥️

    Również pracuje zdalnie. Czasami jeżdżę do biura, ale zdecydowanie wolę pracować w domu. Nie myślałam, że aż tak mi to podpasuje. Chociaż nie wszyscy z mojego otoczenia to rozumieją 🤪 i jak jadę do biura to jest głupie gadanie "O, do ludzi idziesz"... No jakbym na codzien wcale nie wychodziła z domu 🙄 Pomijam fakt, że w biurze garstka ludzi pracuje, bo większości sprawdza się praca zdalna.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • CoffeeDream Autorytet
    Postów: 2300 3478

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    Warto, tylko one się później wybarwiają :) ja też miałam tylko pinki w domu, aż z załamania pojechałam kiedyś po facelle, a teraz to mam już ze 4 rodzaje :D

    A tak apropo testów - jakie polecacie owulaki? próbowałam z Domowego Laboratorium i są spoko, ale widziałam tylko paczki po 5, a wolałabym większe. Jak szaleć to szaleć :P

    Ja z owulakow polecam facelle. Już drugi cykl robiłam i mi lepiej się wybarwialy niż z Testeo. Ale z DL podobno też spoko.

    Speranza :), nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1641 3901

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    Warto, tylko one się później wybarwiają :) ja też miałam tylko pinki w domu, aż z załamania pojechałam kiedyś po facelle, a teraz to mam już ze 4 rodzaje :D

    A tak apropo testów - jakie polecacie owulaki? próbowałam z Domowego Laboratorium i są spoko, ale widziałam tylko paczki po 5, a wolałabym większe. Jak szaleć to szaleć :P

    Ja polecam owulaki z Facelle :) Aż chciałoby się jakąś reklamową pioseneczkę pod ten post wsadzić :D

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Anonim1992 Autorytet
    Postów: 420 793

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie ale pochłonęło mnie robienie pierozkow ruskich 😅 mogę się podzielić trochę😅

    Majuna, CoffeeDream, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Suzie, MummyYummy, Vienna, elektro96, Dropsik, Malinowysorbet, Pati2804, nick nieaktualny, Zbuntowana, Lauraa lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność,IO, hiperprolaktynemia

    04.2021- CC -nasz synek
    Starania 06.2023
    Zawieszone starania pozostawienie wszystkiego 🍀🍀🍀





    "W każdy możliwy sposób rodzina jest naszym połączeniem z przeszłością i mostem do naszej przyszłości." - Alex Haley
  • Majuna Autorytet
    Postów: 1183 3633

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2024, 19:00

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 20:23

    CoffeeDream lubi tę wiadomość

  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1717 3453

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesowa, na necie są paczki DL
    https://domowelaboratorium.pl/product-pol-753-TEST-LH-Owulacyjny-25-szt.html?selected_size=R&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwrIixBhBbEiwACEqDJVWHg1GKz6xVEFqYCSIzp9910-JWLhbcZ_OU4FRhja7D5mpKGlGNAhoC8NcQAvD_BwE
    Po 25 szt. :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Start starania: Marzec 2024
    9 cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych (Aromek, Clo) ❌

    👩26 lat
    👨28 lat
    🐶5 lat

    📆
    I procedura IVF - 4 komórki, 0 zarodków❌
    II procedura IVF - 40 komórek, 20 zamrożonych, 16 zapłodnionych -> 4 zarodki
    05.2026
    I FET - biochem ❌

    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • Vienna Autorytet
    Postów: 844 2071

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2025, 12:53

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Majuna, MummyYummy, Dropsik, Gregorka, Malinowysorbet, nick nieaktualny, Pati2804, Zbuntowana, Lauraa lubią tę wiadomość

  • Anonim1992 Autorytet
    Postów: 420 793

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20240419-142921.jpg
    Proszę zaraz idą się gotować 😅 sorki za syf ale to bałagan twórczy 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2024, 14:31

    Vienna, nick nieaktualny, nick nieaktualny, notsobadd, Majuna, CoffeeDream, elektro96, MummyYummy, Dropsik, Gregorka, Malinowysorbet, Rachelka23, nick nieaktualny, Pati2804, Liyss🧚🏻, Zbuntowana, Lauraa lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność,IO, hiperprolaktynemia

    04.2021- CC -nasz synek
    Starania 06.2023
    Zawieszone starania pozostawienie wszystkiego 🍀🍀🍀





    "W każdy możliwy sposób rodzina jest naszym połączeniem z przeszłością i mostem do naszej przyszłości." - Alex Haley
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do owulaków to mi podpasowaly te z action, no ale one też po 5 sztuk 🙄

    Kurde, żałuję, że tego prezentu dla starego nie kupiłam wcześniej 🙈🤣 ale wytrzymam!!! Dobrze, że wy jesteście, bo inaczej to bym skisła z tą wiadomością w samotności 🤣

    Majuna, Speranza :), CoffeeDream, elektro96, Chmurka21, MummyYummy, Gregorka, Rachelka23, nick nieaktualny, Pati2804, Liyss🧚🏻, Lauraa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anonim1992 wrote:
    20240419-142921.jpg
    Proszę zaraz idą się gotować 😅 sorki za syf ale to bałagan twórczy 🤣
    🤤🤤🤤

  • Vienna Autorytet
    Postów: 844 2071

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2025, 12:54

‹‹ 263 264 265 266 267 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ