X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • Prezesoowa Autorytet
    Postów: 4544 8988

    Wysłany: 25 kwietnia, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majuna wrote:
    Dziękuję, że pytasz. ❤ Nie wiem, jak przeżyłam, ale wiem, że mam dosyć tej "szybkiej" atmosfery, bo "już teraz, trzeba kończyć". Zbliżamy się do finału sprawy, ale najcięższe przed nami, bo niestety widzę wiele niedociągnięć, więc pierwsze tygodnie po majówce będą ciężkie. W moim idealnym świecie byłabym w tym czasie na zwolnieniu z powodu ciąży, ale życie mnie naprostowało. 🤣

    A jak tam u Ciebie? Jak humorek? 😊

    Co w ogóle u Was? Trochę podczytywałam dziś.

    @Chmurka @Majlen tulę. 🫂

    Bądź twarda i nie ustępuj, walcz o swoje :) będziesz mieć nowe doświadczenie i o ile trafi Ci się taka kolejna ciężka sprawa (oby nie!) to będziesz wiedzieć jak to dobrze rozegrać z najmniejszym uszczerbkiem dla siebie :) na pewno sobie poradzisz, bo kto jak nie Ty? W weekend odpocznij, zrób coś dla siebie, winko, drineczek, dobre jedzonko, towarzystwo męża i będzie dobrze :*

    Speranza :), Majuna, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    36 👱🏻‍♀️37🧔🏻‍♂️

    4 cs o maluszka 🥰

    🩸 - 24.04.
    🥚 - 06.05.

    🗓️
    14.05. - USG piersi i tarczycy 👍
    16.05. - rozmowa o pracę 🤔
    04.06. - wizyta u lekarza
    25.07. - wizyta u gin-endo 🙏🏼

    Niedoczynność tarczycy, hashimoto, IO, PCOS, nadwaga

    Letrox, selen, jod, magnez, cynk, Wit. C, D, E, Omega, Fertisim, NAC, Ubichinol, Folian, Cholina, Sanprobi
  • Leśneintro Autorytet
    Postów: 588 1306

    Wysłany: 25 kwietnia, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    Hm, tata ma w sercu pompę, która wspomaga pracę jego lewej komory serca i jest zasilana zewnętrznie, czyli z brzucha wystaje mu kabel. No i dzisiaj cały opatrunek przy tym wyjściu był zakrwawiony :( tata twierdzi, że nigdzie nie uderzył ani nie pociągnął za ten kabel, no i nie mógł tego zrobić niezauważenie, bo ten kabel przyrósł mu do brzucha od wewnątrz, wiec to boli jak diabli. No i jest szansa, że to po zastrzykach clexane, bo podają mu je zamiast jego leków przeciwkrzepliwych albo coś tam się w środku dzieje :( zobaczymy jutro jak to będzie wyglądało.. u nas w szpitalu nikt nie zareagował na to, bo oni nie mają pojęcia co z tym zrobić, na szczęście porobiłyśmy zdjęcia i wysłałyśmy do taty kliniki, ale powiedzieli, żeby się nie martwić i obserwować... Ciężko się nie martwić no ale będziemy obserwować..
    No tak, ciężko się nie martwić, gdy ktoś bliski cierpi :( ale w klinice widzieli pewnie nie jedno i gdyby to było groźne, na pewno by Was inaczej pokierowali. Wysyłam przytulaski otuchy

    Prezesoowa, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    5 cs o pierwszego maluszka 💕
    cykl rozpoczęty 7.05 🤞🏻

    ________
    Letrox 25, Dostinex, Fertistim
  • Prezesoowa Autorytet
    Postów: 4544 8988

    Wysłany: 25 kwietnia, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem gotowa na maj 😂😂😂

    IMG-6571.jpg

    M93, Leśneintro, Speranza :), Majuna, notsobadd, Pati2804, Zaczarowan, elektro96, Liyss🧚🏻, Gregorka, Rachelka23, CoffeeDream, Vienna, Chmurka21, KejtKa, MummyYummy lubią tę wiadomość

    36 👱🏻‍♀️37🧔🏻‍♂️

    4 cs o maluszka 🥰

    🩸 - 24.04.
    🥚 - 06.05.

    🗓️
    14.05. - USG piersi i tarczycy 👍
    16.05. - rozmowa o pracę 🤔
    04.06. - wizyta u lekarza
    25.07. - wizyta u gin-endo 🙏🏼

    Niedoczynność tarczycy, hashimoto, IO, PCOS, nadwaga

    Letrox, selen, jod, magnez, cynk, Wit. C, D, E, Omega, Fertisim, NAC, Ubichinol, Folian, Cholina, Sanprobi
  • M93 Przyjaciółka
    Postów: 85 33

    Wysłany: 25 kwietnia, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym się tu wbić ale nie wiem jak Was wszystkie mam zapamiętać! 😅

    Zbuntowana lubi tę wiadomość

    👧2020

    PCOS.
  • Leśneintro Autorytet
    Postów: 588 1306

    Wysłany: 25 kwietnia, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się Wam pochwalić, że przezwyciężyłam wewnętrznego turbolenia i wytoczyłam się na bieganie. Pykneło 55 min, a planowałam max 30 💪🏻💪🏻

    M93, Majuna, notsobadd, Speranza :), Prezesoowa, elektro96, Liyss🧚🏻, Gregorka, CoffeeDream, Vienna, Zbuntowana, MummyYummy lubią tę wiadomość

    5 cs o pierwszego maluszka 💕
    cykl rozpoczęty 7.05 🤞🏻

    ________
    Letrox 25, Dostinex, Fertistim
  • Leśneintro Autorytet
    Postów: 588 1306

    Wysłany: 25 kwietnia, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    A ja jestem gotowa na maj 😂😂😂

    IMG-6571.jpg
    Przepraszam, że tak brutalnie zapytam, mam nadzieję, że nie będziesz mi miała tego za złe, ale na czym u Was staneło-ostatecznie staracie się?

    5 cs o pierwszego maluszka 💕
    cykl rozpoczęty 7.05 🤞🏻

    ________
    Letrox 25, Dostinex, Fertistim
  • Prezesoowa Autorytet
    Postów: 4544 8988

    Wysłany: 25 kwietnia, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leśneintro wrote:
    No tak, ciężko się nie martwić, gdy ktoś bliski cierpi :( ale w klinice widzieli pewnie nie jedno i gdyby to było groźne, na pewno by Was inaczej pokierowali. Wysyłam przytulaski otuchy

    Dziękuję <3 właśnie tata był z nas wszystkich najdzielniejszy, bo mówił, że na pewno nic go nie boli i nic mu się nie stało, to my z mamą wpadłyśmy w panikę :P

    Leśneintro, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    36 👱🏻‍♀️37🧔🏻‍♂️

    4 cs o maluszka 🥰

    🩸 - 24.04.
    🥚 - 06.05.

    🗓️
    14.05. - USG piersi i tarczycy 👍
    16.05. - rozmowa o pracę 🤔
    04.06. - wizyta u lekarza
    25.07. - wizyta u gin-endo 🙏🏼

    Niedoczynność tarczycy, hashimoto, IO, PCOS, nadwaga

    Letrox, selen, jod, magnez, cynk, Wit. C, D, E, Omega, Fertisim, NAC, Ubichinol, Folian, Cholina, Sanprobi
  • Majuna Autorytet
    Postów: 975 2918

    Wysłany: 25 kwietnia, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    Bądź twarda i nie ustępuj, walcz o swoje :) będziesz mieć nowe doświadczenie i o ile trafi Ci się taka kolejna ciężka sprawa (oby nie!) to będziesz wiedzieć jak to dobrze rozegrać z najmniejszym uszczerbkiem dla siebie :) na pewno sobie poradzisz, bo kto jak nie Ty? W weekend odpocznij, zrób coś dla siebie, winko, drineczek, dobre jedzonko, towarzystwo męża i będzie dobrze :*

    Co do robienia czegoś dla siebie, właśnie upiekłam babeczki czekoladowe i nadziałam je nutellą. 😶

    Pati2804, Prezesoowa, elektro96, Liyss🧚🏻, Zbuntowana, KejtKa, MummyYummy lubią tę wiadomość

    👩‍💼👨🏼‍🦱27 + 🐕🐾
    13 cs o👶🏻🍀

    ⏳13 cs: Letrozole💊
    ❌12 cs: Letrozole💊 Gonapeptyl Daily 💉
    ❌11 naturalnych cykli

    🔜
    21.05. - Androlog
    27.05. - Monitoring

    💊👩‍💼FertilWoman PLUS, ovi, ferr C+, OEPAROL, Methyl B-12, Witamina C, Witamina D, Estabiom mama
    💊👨🏼‍🦱TENfertil ON, Witamina C, Witamina D, NAC
    _____
    "Pewnego dnia rzeczywistość będzie piękniejsza od marzeń." ✨
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 538 1225

    Wysłany: 25 kwietnia, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa, a na przeniesienie do tej kliniki nie ma szans? Jeśli już pisałaś, a mi gdzieś to umknęło, to przepraszam

    Mi już wieczorem siadł humor. Chyba się łamie żeby już jutro zrobić test, nie czekać do soboty. Zobaczę wcześniej biel, to wcześniej się wyplacze i będzie z głowy. Już to czuję po kościach. Niedługo będzie dwa lata staran, z badaniami i leczeniem i nic z tego. Może po prostu to się nigdy ma nie wydarzyć. Wybaczcie moje marudzenie ... Nawet na to nie ma co odpisać

    👱🏻‍♀️ - 37
    🩸26.04.2024
    🍳9.05.2024


    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 1612 4886

    Wysłany: 25 kwietnia, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    Hm, tata ma w sercu pompę, która wspomaga pracę jego lewej komory serca i jest zasilana zewnętrznie, czyli z brzucha wystaje mu kabel. No i dzisiaj cały opatrunek przy tym wyjściu był zakrwawiony :( tata twierdzi, że nigdzie nie uderzył ani nie pociągnął za ten kabel, no i nie mógł tego zrobić niezauważenie, bo ten kabel przyrósł mu do brzucha od wewnątrz, wiec to boli jak diabli. No i jest szansa, że to po zastrzykach clexane, bo podają mu je zamiast jego leków przeciwkrzepliwych albo coś tam się w środku dzieje :( zobaczymy jutro jak to będzie wyglądało.. u nas w szpitalu nikt nie zareagował na to, bo oni nie mają pojęcia co z tym zrobić, na szczęście porobiłyśmy zdjęcia i wysłałyśmy do taty kliniki, ale powiedzieli, żeby się nie martwić i obserwować... Ciężko się nie martwić no ale będziemy obserwować..

    O kurczę, brzmi poważnie :( dobrze, że to zauważyłyście i że macie inną klinikę do konsultacji 🤞🏻

    Prezesoowa lubi tę wiadomość

    7 cs 🍀

    👩🏼 96’ PCOS, niedoczynność tarczycy
    ▫️ Euthyrox, Fertistim, olej z wiesiołka, wit. D, magnez, Omega-3, NAC

    👱🏻‍♂️ 88’ Badanie nasienia ✅ morfologia 9%
    ▫️ Fertistim Men, olej z czarnuszki

    🐒 2.05., 3-7 dc Aromek
    🥚 14.05
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 1612 4886

    Wysłany: 25 kwietnia, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    A ferrytynę badałaś? Albo na test sikałaś? :D :D

    No ferrytyna ostatnio 31, ale dostałam żelazo i lykam.
    Chyba jutro już siknę dla sportu, ale bez większych nadziei bo dopiero 10 dpo będzie 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia, 20:56

    Speranza :), Prezesoowa, Gregorka, Pati2804, MummyYummy lubią tę wiadomość

    7 cs 🍀

    👩🏼 96’ PCOS, niedoczynność tarczycy
    ▫️ Euthyrox, Fertistim, olej z wiesiołka, wit. D, magnez, Omega-3, NAC

    👱🏻‍♂️ 88’ Badanie nasienia ✅ morfologia 9%
    ▫️ Fertistim Men, olej z czarnuszki

    🐒 2.05., 3-7 dc Aromek
    🥚 14.05
  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 1225 2805

    Wysłany: 25 kwietnia, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    No ferrytyna ostatnio 31, ale dostałam żelazo i lykam.
    Chyba jutro już siknę dla sportu, ale bez większych nadziei bo dopiero 10 dpo będzie 😀

    A siknij co ci szkodzi :D 😘 będziemy tuptać pod kibelkiem

    Prezesoowa, notsobadd, Majuna, Leśneintro, Liyss🧚🏻, Zbuntowana, Pati2804, MummyYummy lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    👩🏻‍💼26| 🧑🏻37

    Suple:
    - Magne B Forte
    - Prenatal Duo
    -Trilac

    Połówkowe- 28.05
    Wizyta (NFZ)- 05.06
    Wizyta z prowadzącym- 14.06
    ———
    Czekamy na Ciebie Synku 💙💙

    preg.png
  • Prezesoowa Autorytet
    Postów: 4544 8988

    Wysłany: 25 kwietnia, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leśneintro wrote:
    Muszę się Wam pochwalić, że przezwyciężyłam wewnętrznego turbolenia i wytoczyłam się na bieganie. Pykneło 55 min, a planowałam max 30 💪🏻💪🏻

    Super! Podziwiam, bo u mnie zwykle leń wygrywa :)

    Zbuntowana lubi tę wiadomość

    36 👱🏻‍♀️37🧔🏻‍♂️

    4 cs o maluszka 🥰

    🩸 - 24.04.
    🥚 - 06.05.

    🗓️
    14.05. - USG piersi i tarczycy 👍
    16.05. - rozmowa o pracę 🤔
    04.06. - wizyta u lekarza
    25.07. - wizyta u gin-endo 🙏🏼

    Niedoczynność tarczycy, hashimoto, IO, PCOS, nadwaga

    Letrox, selen, jod, magnez, cynk, Wit. C, D, E, Omega, Fertisim, NAC, Ubichinol, Folian, Cholina, Sanprobi
  • Majuna Autorytet
    Postów: 975 2918

    Wysłany: 25 kwietnia, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Prezesoowa tata ma szczęście, że przy sobie tak czujne kobiety. 😉 z Wami nie zginie i żadna krzywda mu się nie stanie.

    notsobadd, elektro96, Prezesoowa, Gregorka, Zbuntowana, Pati2804, MummyYummy lubią tę wiadomość

    👩‍💼👨🏼‍🦱27 + 🐕🐾
    13 cs o👶🏻🍀

    ⏳13 cs: Letrozole💊
    ❌12 cs: Letrozole💊 Gonapeptyl Daily 💉
    ❌11 naturalnych cykli

    🔜
    21.05. - Androlog
    27.05. - Monitoring

    💊👩‍💼FertilWoman PLUS, ovi, ferr C+, OEPAROL, Methyl B-12, Witamina C, Witamina D, Estabiom mama
    💊👨🏼‍🦱TENfertil ON, Witamina C, Witamina D, NAC
    _____
    "Pewnego dnia rzeczywistość będzie piękniejsza od marzeń." ✨
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 538 1225

    Wysłany: 25 kwietnia, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze w południe się chwaliłam, że taka jestem spokojna w tym cyklu. A teraz siedzę i jestem na skraju płaczu. Cholerne hormony

    Zbuntowana lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ - 37
    🩸26.04.2024
    🍳9.05.2024


    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 1306 3679

    Wysłany: 25 kwietnia, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majuna wrote:
    Dziękuję, że pytasz. ❤ Nie wiem, jak przeżyłam, ale wiem, że mam dosyć tej "szybkiej" atmosfery, bo "już teraz, trzeba kończyć". Zbliżamy się do finału sprawy, ale najcięższe przed nami, bo niestety widzę wiele niedociągnięć, więc pierwsze tygodnie po majówce będą ciężkie. W moim idealnym świecie byłabym w tym czasie na zwolnieniu z powodu ciąży, ale życie mnie naprostowało. 🤣

    A jak tam u Ciebie? Jak humorek? 😊

    Co w ogóle u Was? Trochę podczytywałam dziś.

    @Chmurka @Majlen tulę. 🫂
    Ja zaraziłam się dzisiaj jakimś ogólnym wk*rwem… 🤪 stary mnie drażni nawet głośnym oddychaniem 🤣🤣

    Zbuntowana lubi tę wiadomość

    21 cs
    Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    10.05. - HSG ✅
    13.05. - dietetyk kliniczny
    23.05. - USG piersi
    Lipiec 2024 - kolejna kontrola nasienia


    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Życzę Ci, abyś wygrała tę wojnę, o której nikt nie wie.
    Bo czasem najtrudniejsze bitwy toczymy w samotności, a nasza siła tkwi w nadziei i wierze, płonącej gdzieś głęboko w naszym wnętrzu.” 🦋
  • Majuna Autorytet
    Postów: 975 2918

    Wysłany: 25 kwietnia, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Prezesoowa, a na przeniesienie do tej kliniki nie ma szans? Jeśli już pisałaś, a mi gdzieś to umknęło, to przepraszam

    Mi już wieczorem siadł humor. Chyba się łamie żeby już jutro zrobić test, nie czekać do soboty. Zobaczę wcześniej biel, to wcześniej się wyplacze i będzie z głowy. Już to czuję po kościach. Niedługo będzie dwa lata staran, z badaniami i leczeniem i nic z tego. Może po prostu to się nigdy ma nie wydarzyć. Wybaczcie moje marudzenie ... Nawet na to nie ma co odpisać

    Przytulam Cię. U mnie dziś były łzy, morze łez... Moje i mojego męża. Obydwoje jesteśmy strasznie rozżaleni... Rozumiem Cię... Może się miło zaskoczysz. Tego Ci życzę. ❤

    Speranza :), Chmurka21 lubią tę wiadomość

    👩‍💼👨🏼‍🦱27 + 🐕🐾
    13 cs o👶🏻🍀

    ⏳13 cs: Letrozole💊
    ❌12 cs: Letrozole💊 Gonapeptyl Daily 💉
    ❌11 naturalnych cykli

    🔜
    21.05. - Androlog
    27.05. - Monitoring

    💊👩‍💼FertilWoman PLUS, ovi, ferr C+, OEPAROL, Methyl B-12, Witamina C, Witamina D, Estabiom mama
    💊👨🏼‍🦱TENfertil ON, Witamina C, Witamina D, NAC
    _____
    "Pewnego dnia rzeczywistość będzie piękniejsza od marzeń." ✨
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 1612 4886

    Wysłany: 25 kwietnia, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowan wrote:
    A siknij co ci szkodzi :D 😘 będziemy tuptać pod kibelkiem

    No dobra, sikne z samego rańca, do pracy mam 20 min to zdążę chwilę popłakać w razie co 😃😝

    Speranza :), Gregorka, Leśneintro, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    7 cs 🍀

    👩🏼 96’ PCOS, niedoczynność tarczycy
    ▫️ Euthyrox, Fertistim, olej z wiesiołka, wit. D, magnez, Omega-3, NAC

    👱🏻‍♂️ 88’ Badanie nasienia ✅ morfologia 9%
    ▫️ Fertistim Men, olej z czarnuszki

    🐒 2.05., 3-7 dc Aromek
    🥚 14.05
  • Prezesoowa Autorytet
    Postów: 4544 8988

    Wysłany: 25 kwietnia, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leśneintro wrote:
    Przepraszam, że tak brutalnie zapytam, mam nadzieję, że nie będziesz mi miała tego za złe, ale na czym u Was staneło-ostatecznie staracie się?

    Nie mam nic za złe :) noł stres :)
    Pogadaliśmy i mamy się starać, tzn. mąż twierdzi, że teraz już będzie wszystko dobrze i działamy, bo przecież on też marzy o dziecku. Ja na nic go nie namawiam, nie naciskam ani nic z tych rzeczy, dopytywałam jak tak, kiedy owu itp. to powiedziałam, zobaczymy jak będzie z faktycznym działaniem. Dałam mu dwa miesiące próby, zobaczymy co z tego wyjdzie :) a testy to będzie moja kolejna zabawa w tym miesiącu, jestem ciekawa czy pokażą mi pik i czy pokryje się z tempką :)

    Leśneintro, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    36 👱🏻‍♀️37🧔🏻‍♂️

    4 cs o maluszka 🥰

    🩸 - 24.04.
    🥚 - 06.05.

    🗓️
    14.05. - USG piersi i tarczycy 👍
    16.05. - rozmowa o pracę 🤔
    04.06. - wizyta u lekarza
    25.07. - wizyta u gin-endo 🙏🏼

    Niedoczynność tarczycy, hashimoto, IO, PCOS, nadwaga

    Letrox, selen, jod, magnez, cynk, Wit. C, D, E, Omega, Fertisim, NAC, Ubichinol, Folian, Cholina, Sanprobi
  • Majuna Autorytet
    Postów: 975 2918

    Wysłany: 25 kwietnia, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    Chciałabym się tu wbić ale nie wiem jak Was wszystkie mam zapamiętać! 😅

    😅😅😅 ogarniesz, ogarniesz

    Prezesoowa, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    👩‍💼👨🏼‍🦱27 + 🐕🐾
    13 cs o👶🏻🍀

    ⏳13 cs: Letrozole💊
    ❌12 cs: Letrozole💊 Gonapeptyl Daily 💉
    ❌11 naturalnych cykli

    🔜
    21.05. - Androlog
    27.05. - Monitoring

    💊👩‍💼FertilWoman PLUS, ovi, ferr C+, OEPAROL, Methyl B-12, Witamina C, Witamina D, Estabiom mama
    💊👨🏼‍🦱TENfertil ON, Witamina C, Witamina D, NAC
    _____
    "Pewnego dnia rzeczywistość będzie piękniejsza od marzeń." ✨
‹‹ 484 485 486 487 488 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ