Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 2003 2380

    Wysłany: 4 kwietnia 2024, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fermina wrote:
    @Smerfetka! Wspaniała wiadomość! Gratuluję! :*

    Kochana gratulacje przyjmę za 9 miesięcy! 😀 Nie mogę się doczekać aż minie pewnien czas i będę mogła wysyłać Wam wiruski!!! :)

    Fermina, Dropsik, Gregorka, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    age.png
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 2003 2380

    Wysłany: 4 kwietnia 2024, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majlen wrote:
    Gratulacje 🤩🫶
    Ananas pomaga w zapłodnieniu?

    Podobno w zagnieżdżeniu! Pierwszy raz go jadłam w tym czasie 🍍 więc stwierdzę że mi pomógł 🤞🏻🥰

    Fermina, damrade, Malinowysorbet, Majlen, Gregorka, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    age.png
  • Fermina Autorytet
    Postów: 3129 5977

    Wysłany: 4 kwietnia 2024, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Podobno w zagnieżdżeniu! Pierwszy raz go jadłam w tym czasie 🍍 więc stwierdzę że mi pomógł 🤞🏻🥰

    Takiego świeżego? I ze środkiem? Bo ja wywołanie porodu ten środek najwazniejszy a jak z zagnieżdżeniem?

    Zbuntowana lubi tę wiadomość

    2018 - 👱🏻‍♂️
    2019 - 👱🏻‍♀️
    2025 - 👶🏼

    1cs o 4 bobasa.
    09.04 ⏸️ beta: 11.28
    11.04 beta: 39.47 prog: 23.9
    15.04 beta: 418,41 prog: 27,5 😍
    05.05 - ❤️ + crl: 1.05cm💗
    26.06 - wizyta
    15.06 - prenatalne I trym

    preg.png
  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 4 kwietnia 2024, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majlen wrote:
    Gratulacje 🤩🫶
    Ananas pomaga w zapłodnieniu?
    Pomaga chyba na implantację? Dziewczyny, które mają in vitro zdaje się jedzą ananasa, bo chodzi o ten enzym, który zawiera. Bromo coś tam 🙈 Czy to mit czy nie u Smerfetki nie przeszkodziło 😁

    Super wieści Smerfetka, robiłaś betę też czy tylko test?

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 4 kwietnia 2024, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 16:28

    Dropsik, Gregorka, ellevv lubią tę wiadomość

  • Fermina Autorytet
    Postów: 3129 5977

    Wysłany: 4 kwietnia 2024, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dropsik wrote:
    Pomaga chyba na implantację? Dziewczyny, które mają in vitro zdaje się jedzą ananasa, bo chodzi o ten enzym, który zawiera. Bromo coś tam 🙈 Czy to mit czy nie u Smerfetki nie przeszkodziło 😁

    Super wieści Smerfetka, robiłaś betę też czy tylko test?

    No to jak Bromocośtam to że środkiem, bo to samo jest na poród😁

    2018 - 👱🏻‍♂️
    2019 - 👱🏻‍♀️
    2025 - 👶🏼

    1cs o 4 bobasa.
    09.04 ⏸️ beta: 11.28
    11.04 beta: 39.47 prog: 23.9
    15.04 beta: 418,41 prog: 27,5 😍
    05.05 - ❤️ + crl: 1.05cm💗
    26.06 - wizyta
    15.06 - prenatalne I trym

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2024, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fermina wrote:
    Wydajesz się być bardzo zaniepokojona swoim zdrowiem i w tej sytuacji szukanie odpowiedzi na forum albo w Google to najgorsze co możesz zrobić. Od stresu może być wszystko i nic, niczego więcej się nie dowiesz bez wizyty a jeżeli odczuwasz tak duży poziom niepokoju to zawsze możesz pójść do lekarza rodzinnego rozwiać wątpliwości.
    Jestem bardzo zaniepokojona....dziękuję że odpisała Pani na moją wiadomość...lekarza ginekologa mam za 2 tyg...

  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 2003 2380

    Wysłany: 4 kwietnia 2024, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dropsik wrote:
    Czy to mit czy nie u Smerfetki nie przeszkodziło 😁

    Super wieści Smerfetka, robiłaś betę też czy tylko test?

    Dropsik - Wiesz co mój lekarz nie jest zwolennikiem bety więc badałam progesteron. I 28.03 - 32, a ostatanio 02.02- ponad 50 🤞🏻 ( zrobiłam drugi raz ze względu na te plamienia). Dzisiaj zrobilam tez test bo jeszcze mam zapas i takie tłuste krechy z dnia na dzień sobie tak ciemniały :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2024, 15:46

    Dropsik, damrade, pp2018, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    age.png
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2537 6179

    Wysłany: 4 kwietnia 2024, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Dziewczyny! 🥰 Nie było mnie kilka dni.. ale marzec u mnie zakończył się z małym sukcesem :) 27.03 - ⏸️🍀, czekam na pierwszą wizytę - 12.04 🍀 Obecnie mam niewielkie plamienia jasnoróżowe tzw plamienie implatacyjne. Proszę trzymajcie kciuki za mnie i za kropka 🐥 🤞🏻Bardzo się martwię, ale myślę że z Wami dam radę przetrwać do wizyty.

    PS. To co zmieniłam w marcu.. po owulacji zaczęłam jeść ananasa 1 plasterek dziennie 🍍😁
    Ale zrobiłaś nam niespodziankę! Cudownie ♥️♥️♥️ Gratuluję Ci!

    Piękny dzień i piękne informacje sypią się od samego rana. Ale się cieszę 😊

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 8.2022
    💁🏽‍♀️
    ❌ kir AA
    ❌ lamblia
    ❌ MTHFR A1298 homo
    ❌ histeroskopia z biopsją - luty 2026 -> zapalenie endometrium - cd138⬆️ cd56⬆️ -> antybiotykoterapia ⏳
    ✅ USG endometriozy - prawidłowe

    💁🏽
    ❌ hla-c C2
    ❌ koncentracja nieco poniżej normy, morfologia 1%
    ❌ posiew nasienia -> antybiotykoterapia x2 -> stan zapalny wyleczony ✅

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 2003 2380

    Wysłany: 4 kwietnia 2024, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati2804 wrote:
    Mówiłam że czuje że uda się Tobie i miałam rację 🥰 nie puszczam kciuków ✊🍀 wizyta już tuż tuż.. 😊
    Zresztą miałyśmy bardzo podobny a nawet identyczny wykres.. 😂

    Kochana <3 !!!!!

    Pati2804 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 4 kwietnia 2024, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Dziewczyny! 🥰 Nie było mnie kilka dni.. ale marzec u mnie zakończył się z małym sukcesem :) 27.03 - ⏸️🍀, czekam na pierwszą wizytę - 12.04 🍀 Obecnie mam niewielkie plamienia jasnoróżowe tzw plamienie implatacyjne. Proszę trzymajcie kciuki za mnie i za kropka 🐥 🤞🏻Bardzo się martwię, ale myślę że z Wami dam radę przetrwać do wizyty.

    PS. To co zmieniłam w marcu.. po owulacji zaczęłam jeść ananasa 1 plasterek dziennie 🍍😁

    Gratulacje ❤️

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1715 3453

    Wysłany: 4 kwietnia 2024, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Podobno w zagnieżdżeniu! Pierwszy raz go jadłam w tym czasie 🍍 więc stwierdzę że mi pomógł 🤞🏻🥰
    Gratuluje!! Właśnie wysłałam mojego po ananasa 😅 według aplikacji jestem dwa dni po owu także akurat hah

    MummyYummy, Vienna, Rachelka23, Gregorka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Start starania: Marzec 2024
    9 cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych (Aromek, Clo) ❌

    👩26 lat
    👨28 lat
    🐶5 lat

    📆
    I procedura IVF - 4 komórki, 0 zarodków❌
    II procedura IVF - 40 komórek, 20 zamrożonych, 16 zapłodnionych -> 4 zarodki
    05.2026
    I FET - biochem ❌

    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • Amira Autorytet
    Postów: 461 722

    Wysłany: 4 kwietnia 2024, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiedoszlaWielodzietna wrote:
    Dziewczyny, witam Was. Zrobiłam test aż cała się trzęsę:

    https://ibb.co/JntQcpy

    O raju 😍 kochana gdwie krechy jak się patrzy😍 gratki 😍😁🫶🏻

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania o 👶🏻od 2021
    Insulinooporność
    PCOS

    suple:
    Żelazo
    Magnez
    Inozytol+cholina
    Omega3
    Wit E w płynie
    Wit C
    Ubichinol
    Wit D3
  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 4 kwietnia 2024, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Deopsik - Wiesz co mój lekarz nie jest zwolennikiem bety więc badałam progesteron. I 28.03 - 32, a ostatanio 02.02- ponad 50 🤞🏻 ( zrobiłam drugi raz ze względu na te plamienia). Dzisiaj zrobilam tez test bo jeszcze mam zapas i takie tłuste krechy z dnia na dzień sobie tak ciemniały :)
    Jasne rozumiem :) To czekamy na wizytę i nie puszczamy kciuków 🤞 Progesteron bardzo ładny, a test z takimi kreacjami to będzie piękną pamiątka 🥰

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

  • pp2018 Autorytet
    Postów: 1894 2074

    Wysłany: 4 kwietnia 2024, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka, gratulacje :) wspaniała wiadomość.

  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 2003 2380

    Wysłany: 4 kwietnia 2024, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Ale zrobiłaś nam niespodziankę! Cudownie ♥️♥️♥️ Gratuluję Ci!

    Piękny dzień i piękne informacje sypią się od samego rana. Ale się cieszę 😊


    Elektro96 🥰 taki tam prezent od zajączka 🐣 chciałam poczekać jeszcze kilka dni, ale zatęskniłam mocno za Wami <3 i stwierdziłam że razem będzie raźniej :)

    Pati2804, elektro96 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 4 kwietnia 2024, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzisiaj dzień dobrych wiadomości, może ktoś jeszcze coś ukrywa albo chce siknąć? :D

    Pati2804, Smerfetkaa, elektro96, nick nieaktualny, MummyYummy, grazka0022, nick nieaktualny, Malinowysorbet, Lauraa, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2448 4745

    Wysłany: 4 kwietnia 2024, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka gratuluje kochana! ❤️ Szybko minie i ujrzysz swojego Kropka 🌞

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    age.png
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 2003 2380

    Wysłany: 4 kwietnia 2024, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grazka0022 wrote:
    Gratuluje!! Właśnie wysłałam mojego po ananasa 😅 według aplikacji jestem dwa dni po owu także akurat hah[/QUOTE

    Zdecydowanie tak, dobry czas! 3mam kciuki żeby anans pomógł 🤞🏻😘

    grazka0022 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 4 kwietnia 2024, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    To, że coś jest sprzedawane w aptece to nie znaczy, że jest super dobre. Ile jest preparatów multiwitaminowych, gdzie łączy się witaminy, które zaburzają swoje wchłanianie? Wg mnie, lepiej samemu/ w konsultacji dobrać każdy składnik odrębnie, bo wiemy co zażywamy. Czasem są preparaty z dobrym składem, a np. z niewielką ilością składników, na których nam zależy. Ja wychodzę z założenia, że jak dbać to po całości :)

    Swoją drogą, to mega mnie irytuje jak ginekolodzy polecają preparaty, bo się dogadali z przedstawicielem czy koncern dużo lekarzom za to płaci, a nie dokształcają się i nie sprawdzają takich rzeczy. Mój mi początkowo powiedział, że mam brać ten podstawowy Folik, a jak go zapytałam co z tym syntetycznym i aktywnym kwasem foliowym to zgłupiał, że w ogóle wiem o czymś takim :P no tak, bo rok przed ciążą interesujmy się wózkami czy ubrankami, ale nie patrzmy na to co pakujemy w swoje organizmy ;)

    Mówisz prawdę, ale ja już widziałam kwiatki jak jakaś dziewczyna drugiej dziewczynie mówiła o folianach, to ta druga aferę zrobiła, że lekarzom się ufa i ona nie będzie informacji z internetu brać co ma brać 🫣

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ