X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne co robic...
Odpowiedz

co robic...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to nie moze dzialac na zasadzie "nie biore". Jesi nie decydujesz sie na ten, to idziesz po inny do rodzinnego, albo po 18. Zapalenie jajnika nie minie samo. To masz jak w banku. A jak tego nie wyleczysz to sobie narobisz klopotow. Zadna fasolka sie nie zechce zagniezdzic w chorym organizmie. A zdrowy jajnik Ci potrzebny jak nic innego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 15:27

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • kim88 Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak masz racje :)

  • kim88 Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekarz mi przepisał ketoprofen narazie czytam i wyczytałam ze w ciazy nie nalezy brac...

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ketoprofen to nie jest antybiotyk tylko lek przeciwzapalny. Moim zdaniem, jest wskazanie i nalezy go brac. Chyba wlasnie to mialam w czopkach. Stan zapalny w organizmie dla potencjalnej fasolki jest gorszy niz 5 dni leczenia lekiem przeciwzapalnym.

    Na no-spie tez jest napisane, ze nie nalezy jej brac w ciazy, a jest gl lekiem przeciwskurczowym podawanym w ciazy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 15:53

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • kim88 Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i jeszcze Cipronex no a tych ostatnich pewnie to antybiotyk nie umiem rozczytac wsumie mysle ze wezne te tabletki bo bola strasznie a wsumie moze byc tylko gorzej :(

  • kim88 Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a pamietasz czy okres miałas?gdy miałas zapalenie?

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem. Minely 4 lata. Nie wiem, w ktorej fazie cyklu to mialam. Pamietam, ze bol sie nasilal i ze leki szybko przyniosly ulge. Popatrzylam na ten drugi lek. Ma spectrum antybakteryjne. Moze nie byl mily i szczegolnie gadatliwy lekarz, ale do leczenia wie jak podejsc. Mozesz zrobic bete w pn, ale nie oszukujmy sie organizm wie kiedy jest dobry czas na ciaze, a kiedy nie. Stan zapalny narzadow kobiecych sprzyjajacy nie jest...

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • kim88 Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wsumie....chyba sie nakreciłam z nadzieje ze moze sie udało

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie jest wykluczone, ale wysoka tempka ze sporym prawdopodobienstwem jest wynikiem stanu zapalnego. Mozesz zrobic bete w pn bedziesz wiedziala. Powinna juz cos pokazac w razie czego. Jesli wyszlaby dodatnia to znow skonsultujesz leki z lekarzem czy nalezy dalej brac czy nie, czy cos zmienic :) samo na pewno nie minie.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • anuska1.2 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki ja tak z inym tematem ale nie daje mi on spokoju, może któras z was tak miała albo coś na ten temat słyszała. wczoraj powinnam dostać @ - nie dostałam,dzisiaj rano myślałam że dostałam @ ale było tylko kilka plamek krwi przez cały dzień nic nie było nawet plamki a teraz znów zaczęło się tak jakby okres. nigdy wcześniej tak nie małam zawsze jak dostawałam @ to tak normalnie obficie i tak się zastanawiam co to może być?

    anuska1.2
  • anuska1.2 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy to może być poprostu zwykła @ czy jakieś krwawienie które można mieć w ciąży

    anuska1.2
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze @ sie rozkrecac powoli. Plamienie implantacyjne - to nie ten czas. Zrob test rano jak wstaniesz z porannego moczu - powinien dac jednoznaczna odpowiedz :) powodzenia :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • kim88 Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczysz jutro czy bedziesz nadal krwawic a jak nie to zrób test :)

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim, wzielas te leki? Jak sie czujesz?

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ