X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co zakloca sluz plodny?
Odpowiedz

Co zakloca sluz plodny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 28 października 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. U mnie juz 23 dzien cyklu a sluzu rozciagliwego plodnego jak nie bylo tak nie ma. Zawsze 19/20 dc wystepowal obrzek piersi i sluz rozciagajacy sie nawet na 15 cm, w naprawde baardzo dlugie i grube nitki. W tym miesiacu przeszlam (i dalej lecze) zapalenie pochwy, czy to mozliwe ze to zapalenie albo zmienilo sluz albo przesunelo owulacje? Dodam ze wczoraj pare razy zakulo mnie w jajniku...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:26

  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 28 października 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosuje clotrimazolum w masci. Nie pije mniej wody niz w tamtych cyklach, alkoholu i kawy nie pije... To mozliwe ze przez ten stan zapalny? Czekac na owulacje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:26

  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 28 października 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie stosuje zadnych wspomagaczy i nigdy nie stosowalam

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 października 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, że przez tą maść nie masz śluzu. Może ona jakoś go wysusza?
    Skoro zawsze miałąś ładny śluz płodny to raczej nie jest to wina, że teraz mniej wody pijesz itp, ja stawiałabym na maść.


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 28 października 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A fakt ze brak u mnie typowych oznak owulacji? Zawsze baardzo bolaly mnie piersi i mialam duuzo pryszczy. Teraznnic. Czy samo takie zapalenie moze spowodowac ZMIANE TERMINU owulacji? W dodatku mocny stres na poczatku cyklu mialam teraz ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:26

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 28 października 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juleczka22 wrote:
    A fakt ze brak u mnie typowych oznak owulacji? Zawsze baardzo bolaly mnie piersi i mialam duuzo pryszczy. Teraznnic. Czy samo takie zapalenie moze spowodowac ZMIANE TERMINU owulacji? W dodatku mocny stres na poczatku cyklu mialam teraz ...

    Witam, u mnie ten cykl stracony.. chyba zablokowałam sobie owulkę tym ciągłym chodzeniem na monitoring i wyczekiwaniem kiedy owulka nadejdzie... i w tym cyklu to już raczej nici z niej... dziś 24 dc a moja tempka ani drgnie.. tak niskiej i tak prostego cyklu jeszcze nie miałam odkąd mierze (czyli od ponad 2 lat) :/ piersi tez mnie nie bolą (a po owulce zawsze bolały) śluzu wogóle nie miałam i nie mam nadal...czas chyba odpuscić, bo nawet organizm mi się zbuntował...

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 28 października 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli ze to chyba wszystko siedzi w glowie ehhh...

    Mam jeszcze jedno pytanie z pytan "dziwnych"- bylam u ginekologa i pani przy badaniu palcem powiedziala "macica malutka, wszystko jest ok". Czy ZAKLADAJAC ze podczas tej wizyty bylabym w 9 tyg ciazy (mialam ostatnio 2 b skape okresy jak nigdy" pani doktor WYCZULABY juz jakies zmiany w mojej pochwie/macicy podczas takiego badania?

  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 28 października 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I czy jezeli owulaja nie nadejdzie to jest roznoznaczne z tym ze nie dostane miesiaczki w terminie?

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 28 października 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ograniczają sluz w ogóle leki antyhistaminowe, czyli na alergie.

    Nona lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 28 października 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem jak z tą macicą bo nigdy takiego określenia nie słyszałam, ale w 9 tyg ciąży jakieś zmiany mysle że gin mogłaby wyczuc.. tak mi się wydaje... a co do cyklu bezowulacyjnego to miesiączka moze się spóźnić.. przypominam sobie że jakies 2,5 roku temu mialam jeden cykl bezowulacyjny który trwał 60 dni :/ mam nadzieje że ten tyle nie będzie trwał i @ przyjdzie w terminie...

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 października 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle bezowulacyjne trwają zazwyczaj dłużej ale nie jest to regułą.
    Stres mógł spowodować, że owulacja przesunie się o kilka dni.
    W 9 tyg ciąży lekarz raczej zauważył by ją przy badaniu, jeśli nie jesteś pewna to zrób test ciążowy.


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 28 października 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bralam zadnych lekow...
    Czyli ze wg Was dziewczyny gin "wydotykalaby" jakies zmiany juz?

  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 28 października 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam test 22 dni po stosunku (niestety po poludniu) i wyszedl negatywny. Potem juz nie powtarzalam bo dostalam okres znowu mniej obfity, ale jedbak okres...

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 28 października 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysle że po takim czasie to test powinien wyjść pozytywny,nawet po południu.. moze w tym cyklu @ miałaś mniej obfitą po prostu.. różne czynniki na to wpływają, stres tez..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 13:35

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 28 października 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc skoro test był negatywny, był okres i badania lekarskie, które nic nie wykazały to raczej nie nastawiaj się na ciąże, bo to byłoby zbyt dużo zbiegów nietypowych dla ciąży okoliczności.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 28 października 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm sluz nadal bialawo-mleczny, rozciagliwy na jakies 2 cm max (na palcu zostaje go taka ilosc ze trzeba go zebrac z calego palca w jedno miejsce zeby w ogole go zobaczyc...) ehhh nie wiem co sadzic, pewnie trzeba bedzie poczekac, a moze owulka byla albo bedzie tylko ten cykl jakos wynatkowo ubogi w sluz?

    Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze - wg Was dostanie bardzo skapego okresu (przy zawsze obfitych) i krotkiego ale z bolami menstruacyjnymi a potem miesiac pozniej kolejny tak samo skapy i krotki okres ale tez z bolami to znaczy ze to nie byly krwawienia takie jak wystapuja np na pocAtku ciazy w terminach misiaczek? Chodzi o te bole- czy podczas "moesiaczek w ciazy" towarzysza kobietom bole menstruacyjne/tradzik/obrzek poersi?

  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 29 października 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak okreslilybyscie dziewczyny taki sluz :
    Rano jak sie budze jest go duzo (nie wyplywa na zewnatrz tylko siedzi w srodku), wodnisto-kremowego. Z uplywem czasu jest bialy, rozciagliwy na jakis 1/1,5 cm max i szybko sie rwie. Jednak w srodku uczucie sliskosci i naoliwienia. Dodam ze zawsze juz dawno (mam 24 dc, okolo 18dc byl juz sluz piekny rozciagliwy przezroczysty) bylabym po owulce. Okolo 8dc-12dc mialam zapalenie okolic pochwy (zaczerwienienie, piecznie, bol), ktore juz minely... Moze to to zapalenie tak mi namieszalo w cyklu?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ