X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Cykl z 13 lutego
Odpowiedz

Cykl z 13 lutego

Oceń ten wątek:
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli dożyję i nie dostanę @ to mogę też. Ale jestem pewna, że dostanę dzisiaj lub jutro w nocy. Tego bólu nie da się z niczym pomylić :/

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Nelka Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wstrzymam się z testowaniem do poniedziałku. Jeśli do tego czasu @ się nie pojawi to jest jakaś nadzieja:) Powodzenia!

    Nelka
  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie testuje do terminu@ ale mam cichą nadzieję ze nie nadejdzie ta wredota... Kurcze fajnie by bylo gdyby którejś z naszej grupy sie udało :-) jakieś przeczucia? Ja staram sie nie wsłuchiwać w swoje ciało. Nie chce nic sobie wkręcać objawów różnych itp. No cóż pora spać. Jutro trza do roboty wstać rano..

    Nelka oby nie przyszła @ ja mam dostać rzekomo we wtorek. Ehh.

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 10 marca 2014, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tu sie watek rozwija a ja bylam nieobecna :D, dzis ostania tabletka progesteronu...ponoc po odstawiniu potrzeba 3 dni na dostanie @ ...juz sie boje...bo nie mam zadnych objawow, ani na okres ani na ciaze..dziwnie jakos zwlaszcza, ze mi cycki rozrywalo i macica szalala a teraz cicho jak makiem zasial, sama nie wiem o myslec...no nic do czwartku testowac nie bede



  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 10 marca 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do mnie przyszła:(:(:( wiec nie testuje:(

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam pewna, że dzisiaj w nocy @ przyjdzie. Nie ma jej, ale na pewno pojawi się w ciągu dnia, więc i ja odpadam z testowanka :P

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia nowy cykl nowe nadzieje:) ja czuję ze jutro też przyjdzie ta pierońska @ także jestem z Tobą. Another i co przylazła do ciebie też?? Ale co tam głowa do góry przyszła wiosna więc u nas się też zazieleni :)ciekawe czy komuś z tego wątku sie uda ? trzymam kciukasy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 19:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja intuicja i nieomylne przeczucie mówi mi, że ja też nie będę miała okazji testować. Małpa zbliża się do mnie wielkimi krokami

  • Nelka Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia powodzenia w nowym cyklu. Nie poddajemy się! W końcu musi się nam udać:)

    Agawa, trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła!

    agawa lubi tę wiadomość

    Nelka
  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Lista testujących :)

    9.03 - Landryneczka
    I co tam wyszło na teście :)??

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli @ wczesniej sie nie pojawi to ja testuje 13 lub 14 marca...ale jestem poddenerwowana i niecierpliwa...bo to juz tutututztuz ..

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agawa wrote:
    I co tam wyszło na teście :)??

    no wlasnie! co tam wyszlo???? Landryneczka ! melduj sie! :D

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 10 marca 2014, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana, do niedzieli to ja jajo zniose z ciekawosci :)

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 10 marca 2014, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agawa wrote:
    Zizia nowy cykl nowe nadzieje:) ja czuję ze jutro też przyjdzie ta pierońska @ także jestem z Tobą. Another i co przylazła do ciebie też?? Ale co tam głowa do góry przyszła wiosna więc u nas się też zazieleni :)ciekawe czy komuś z tego wątku sie uda ? trzymam kciukasy
    A gdzie tam, nie ma. Ale na bank pojawi się dzisiaj w nocy, więc z rana się zamelduję :)

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    A gdzie tam, nie ma. Ale na bank pojawi się dzisiaj w nocy, więc z rana się zamelduję :)
    Przyszła?? U mnie jednodniowe opóźnienie. Hm.

  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 11 marca 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba bym zwariowała ze szczęścia :-) ale nic to nie nakręcam sie :-P czekam cierpliwie i będę informować :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,a ja "walentynkowa", staramy się już dość długo i kolejny raz mam nadzieję że się tym razem uda :)

  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 11 marca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Kiedy testujesz ?
    Kurcze nie wiem poczekam jeszcze parę dni i wtedy jak nie przyjdzie@ mam nadzieję ze to fasola nie jakieś inne cholerstwo....

  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 11 marca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż tempka nie spada. Zawsze to jakiś promyk nadzieji ;-)

  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 11 marca 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    u mnie do dupy temp :/ ale mała nadzieja jest :)
    kciukam za cb :)
    Bedzie dobrze. Nie teraz to następnym razem. Ty w sobotę test? Jak długie masz cykle? Ja miałam zawsze regularne odkąd zaczęłam sie staram to sie troche porabalo. Więc sie nie nakręcam jeszcze.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ