X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Cykl z 15 marca
Odpowiedz

Cykl z 15 marca

Oceń ten wątek:
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 25 marca 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wiecie, że jakby się udało w tym cyklu to poród w okolicach św. BN
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 13:38

    lenka123321, iwcia77 lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze no zalezy mi na dobrym lekarzu ale laber ma cennik z kosmosu. zostane przy holowczycu raczej. ale na nfz chce zobaczyc. hmm na swieta, zimnooo wolalabym wiosna rodzic:) moj luby juz dostal liste z zakupami gdzie dopisalam wiesiolek:)

    Anutka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewcny w jakim wieku jesescie ?

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 25 marca 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agawa wrote:
    Ja stosuje w kapsułkach nie jest to jakieś drogie tu ok 20 zł za 60 kapsow. Biorę 3-4 dziennie czyli ok 1500 mg olejku. I musze powiedzieć ze jest ogromna różnica dosłownie od 9 dnia juz jest potop śluzu :-D ale bierze sie go do owulacji bo moze powodować mikroskurcze macicy. Mi to pomaga :-) i jak iwcia znalazłas???

    Tak kochana, udalo mi sie!!!!!!!!! hurra!!!!!!!!! ciesze sie jak diabli!
    w aptece na zamowienie:) bo nie mieli akurat w magazynie:). Kupilam siemie lniane niemielone, ( nie wiem jak je sie uzywa?:(, olej z wiesiolka w kapsulkach, i C+ ( lubrykant 75 ml za 20 euronow) :D ciesze nie bardzo. teraz tylko trzeba sie zaznajomic z instrukcja obslugi i od nowego cyklu bede zaczynac :)

    agawa lubi tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 25 marca 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    dziewcny w jakim wieku jesescie ?

    dojrzala 37 :)

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 25 marca 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    dziewcny w jakim wieku jesescie ?
    26 wiosenek :D

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia super. ja tez kupie ten c+ ....
    ja 23

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ten wiesiolek brac od 1 dc do ktorego???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do owulki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ile dziennie tego wiesiolka

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 25 marca 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    kurcze no zalezy mi na dobrym lekarzu ale laber ma cennik z kosmosu. zostane przy holowczycu raczej. ale na nfz chce zobaczyc. hmm na swieta, zimnooo wolalabym wiosna rodzic:) moj luby juz dostal liste z zakupami gdzie dopisalam wiesiolek:)

    FAKTYCZNIE CENY Z KOSMOSU... TERAZ CHODZE SO FEDORCZAKA W NS :) NA NFZ

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poki w ciazy nie jestem moge na nfz a pozniej bede do holowczyca chodzic ciezarowki sobie chwala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja i tak w sulechowie chce rodzic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa zobaczy sie

  • totsima Przyjaciółka
    Postów: 79 20

    Wysłany: 25 marca 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i znowu jestem, a juz myslalam, ze totalna klapa w tym miesiacu...
    malo magiczne 35 mi stuknelo w styczniu ;)

    tyle lat juz sie staramy, ale dopiero od kiedy badam swoje cykle z ovufriend (dopiero drugi) mam parcie na nieodpuszczanie i swiadomie celuje w owulke.

    juz sie poddawalam w tym cyklu, bo maz mial miec badania nasienia, a tu nieoczekiwany wylot meza do polski i ani badan (przelozone na poczatek maja), ani owulacji. co prawda drugi dzien czuje bol podbrzusza i rano udalo sie serduszkowac, wiec jakby owu byla jutro to kto wie...
    tylko sluzu zero (uzywam C+ drugi miesiac) i plemniczki slabe...

    ale jest cos, co mi nie daje spokoju. w tamtym cyklu oprocz C+ i witamin nic nie bralam i sluz, mimo ze malo, to jakis tam byl.
    w tym miesiacu dorzucilam wiesiolek (3000mg dziennie), duzo wody + ocet jablkowy i sluzu jest tak malo, ze nawet go nie moge okreslic. totalnie tego nie rozumiem, bo wielu dziewczynom te specyfiki pomagaja, ale zeby szkodzily?

    pocieszam sie, ze grudzien jest dla mnie najmniej wymarzonym okresem w roku na porod. tez chce na wiosne...i najlepiej blizniaki :)

    a jakie dlugie macie cykle?


    . lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tosima no ja ten sluz tez mam slabiutki. raz kieedys zauwazylam taki ciagnacy taki ksiazkowy myslalam ze okres dostalam ale otamtej pory nic, no nie wiem bede lykac wiesiolek zobaczymy. ja mam cykle hmm chujowe;P rozregulowalam sie. teraz niby ok nie mam plamien i mam nadzieje ze tak zostanie. zawsze mialam 31 dniowe mam nadzieje ze castagnusem je skroce. nie jest to b.dlgi ale przy starankach im krotsze tym lepsze:D

  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 25 marca 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę 3-4 kapsy dziennie, na mnie to działa :) a co do wieku to świeżynka jestem 32 latka ;D haha.
    Gdyby sie udało w tym cyklu zajść to termin porodu jest mi zupełnie obojętny może być i nawet Bożenarodzenie :)

    lenka123321 lubi tę wiadomość

  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 25 marca 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    totsima wrote:
    no i znowu jestem, a juz myslalam, ze totalna klapa w tym miesiacu...
    malo magiczne 35 mi stuknelo w styczniu ;)

    tyle lat juz sie staramy, ale dopiero od kiedy badam swoje cykle z ovufriend (dopiero drugi) mam parcie na nieodpuszczanie i swiadomie celuje w owulke.

    juz sie poddawalam w tym cyklu, bo maz mial miec badania nasienia, a tu nieoczekiwany wylot meza do polski i ani badan (przelozone na poczatek maja), ani owulacji. co prawda drugi dzien czuje bol podbrzusza i rano udalo sie serduszkowac, wiec jakby owu byla jutro to kto wie...
    tylko sluzu zero (uzywam C+ drugi miesiac) i plemniczki slabe...

    ale jest cos, co mi nie daje spokoju. w tamtym cyklu oprocz C+ i witamin nic nie bralam i sluz, mimo ze malo, to jakis tam byl.
    w tym miesiacu dorzucilam wiesiolek (3000mg dziennie), duzo wody + ocet jablkowy i sluzu jest tak malo, ze nawet go nie moge okreslic. totalnie tego nie rozumiem, bo wielu dziewczynom te specyfiki pomagaja, ale zeby szkodzily?

    pocieszam sie, ze grudzien jest dla mnie najmniej wymarzonym okresem w roku na porod. tez chce na wiosne...i najlepiej blizniaki :)

    a jakie dlugie macie cykle?
    A jak długo stosujesz wiesiołek?? Czytałam gdzieś że widoczne efekty są dopiero po 3 miesiącach. U mnie już w pierwszym było troche lepiej. Moje cykle to książkowe 28 dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak dokladnie. jak juz sie uda to mi to wsio ryba kiedy bede rodzic:) chcialabym 28 dniowe cykle.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jeszce pytanie apropo sluzu,kiedys mialam taka galaretke przezroczysta. zbity sluz. co to znaczy?? wiecie cos?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ