X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Cykl z 15 marca
Odpowiedz

Cykl z 15 marca

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taki czop jakby

  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki!!! I ja również przyłączam się do Was. @ 13 marca :)
    Słyszałam, że taki galaretkowaty sluz jest przed miesiączką, ale nie mogę w 100% tego potwierdzić. Kiedyś też taki miałam w jakimś cyklu ale nie zwróciłam większej uwagi czy było to przed w trakcie czy po owulacji.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witamy Cie gwiazdeczko. no nie wazne z ciekawosci tak pytam:) ile sie starasz,ile masz lat?

  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 27 :) Mi za pierwszym podejściem się udało, jednak poroniłam w 21 tygodniu ciąży :( Najgorszemu wrogowi nie życzę takich przejść... teraz po pierwszej miesiączce znowu podejmujemy starania, jestem zwarta i gotowa, chociaż przyznam , że i strach też jest ( ale chyba po takich przejściach już tak zostanie)
    Ale przyznam, że wątpię aby po raz kolejny miało by się udać za pierwszym podejściem... no zobaczymy, trzymam za Was i za siebie kciukasy :)

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak z Waszymi dniami płodnymi? podczytałam, że niektóre z Was robią testy owu. Ja zrobiłam wczoraj wyszły dwie prawie takie same kreski, a dzisiaj już jedna bledsza od drugiej... dodam, że zazwyczaj czuję owulację w postaci kłucia w jajniku ( zwykle lewy) jak do tej pory nie zaobserwowałam u siebie tegoż zjawiska, a śluz mam jak na razie wodnisty. (obliczyłam sobie, że owulka ma wystąpić w czwartek) więc mąż może być szczęśliwy bo będziemy robić bzyku bzyku przez caaały tydzień :P

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gwiazdeczko przykro mi, boje sie tego mimo ze to nie przeszlam. ja tez trzymam

  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj to powiem, że jak pojawiaja się dwie upragnione krechy to jest wielka radość, szczęście potem etap strachu się zaczyna
    1. żeby tylko ciąża nie była pozamaciczna
    2. żeby tylko nie poronić do 12 tygodnia
    3. żeby pierwsze badanie wyszło dobrze
    4. czemu nie czuje ruchów dziecka
    5. żeby badanie połówkowe wyszło dobrze
    6. i tak dalej i tak dalej aż do rozwiązania a potem podejrzewam , że przez resztę życia jak dzidzia przyjdzie już na świat :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 19:31

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie. ciagle w strachu i jak tu byc zrelaksowanym

  • totsima Przyjaciółka
    Postów: 79 20

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agawa wrote:
    A jak długo stosujesz wiesiołek?? Czytałam gdzieś że widoczne efekty są dopiero po 3 miesiącach. U mnie już w pierwszym było troche lepiej. Moje cykle to książkowe 28 dni.

    no wlasnie dopiero pierwszy miesiac. tylko, ze bez wiesiolka bylo lepiej...ale bede dalej brala, moze faktycznie potrzeba czasu

    . lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh trudne to wszystko.:) jak juz sie zdecydowaklam na obserwacje to ni chu chu nie ma co obserwowac hehe

    totsima, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • totsima Przyjaciółka
    Postów: 79 20

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    Jeszcze 27 :) Mi za pierwszym podejściem się udało, jednak poroniłam w 21 tygodniu ciąży :( Najgorszemu wrogowi nie życzę takich przejść... teraz po pierwszej miesiączce znowu podejmujemy starania, jestem zwarta i gotowa, chociaż przyznam , że i strach też jest ( ale chyba po takich przejściach już tak zostanie)
    Ale przyznam, że wątpię aby po raz kolejny miało by się udać za pierwszym podejściem... no zobaczymy, trzymam za Was i za siebie kciukasy :)

    strasznie wspolczuje :( kolezanka miala podobnie, ale w 8 miesiacu. podziwiam, ze tak szybko sie zebralas i powodzenia zycze.

    . lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 8 miesiacu??????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezuuu,dramat. juz pewnie wszystko gotowe dla dziecka i taka tragedia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a 21 tydzien to jakos 5 miesiac jezu masakra.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie gadajmy o tym bo zaraz wyc bede.

  • totsima Przyjaciółka
    Postów: 79 20

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    taki czop jakby

    nie wiem, ale wlasnie sobie wyobrazilam transport chlopakow na takim czopie ;)
    dziewczyny na forum miewaly taki wlasnie przed owulacja.

    . lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm a to ciekawe.

  • totsima Przyjaciółka
    Postów: 79 20

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie nie chcialam za duzo pisac, bo to bardzo smutne. na szczescie ma juz wspanialego synka, ale dlugo sie pozbierac nie mogla. niestety do dzisiaj nie wie dlaczego tak sie stalo.

    wiecie, jak zaszlam w pierwsza ciaze, to nie mialam nawet internetu (syn ma juz 11 lat), ciagle zmienialam miejsca zamieszkania, nie znalam zadnych ciezarnych i nic na ten temat nie czytalam.
    i musze powiedziec, ze przynajmniej sie nie stresowalam. nie czytalam o porodzie, no moze tylko troszke o rozwoju malusza na danym etapie i gdybym nie fakt, ze mi po prostu wody odeszly, to bym nawet nie wiedziala co ile mam skurcze liczyc.
    i celowo tego nie robilam, bo czlowiek potrafi sobie duzo chorob wkrecic niepotrzebnie. fakt, ze wszystko przebiegalo bezproblemowo, ale jakies czarne scenariusze czasami sie pojawialy - niestety taka rola kobiety.
    na tym forum czuje sie jak totalna nowicjuszka :)

    . lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie czuje jak dzieciak znowu:D

  • totsima Przyjaciółka
    Postów: 79 20

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo ty lenka taka mloda jeszcze jestes ;)
    dokladnie w twoim wieku w ciaze zaszlam. w czerwcu. fajnie jest urodzic na wiosne :)

    . lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ