Forum Starając się - ogólne Cykl z 15 marca
Odpowiedz

Cykl z 15 marca

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2014, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mlodziutka;) jesze 23 nawet nie mam:) ale instynkt mi daje sie we znaki

• Gwiazdeczka27 Autorytet

Wysłany: 25 marca 2014, 21:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj czas najwyższy- to dobry wiek do reprodukcji ;)

lenka123321 lubi tę wiadomość

mhsvp07w3ex0n696.png
  • Ania_84 Autorytet

Wysłany: 25 marca 2014, 21:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    dziewczyny jeszce pytanie apropo sluzu,kiedys mialam taka galaretke przezroczysta. zbity sluz. co to znaczy?? wiecie cos?
    tak przypadkiem zajrzałam :D

Ja tak czop mam na około 3 dni przed dniami płodnymi :) i to zwsze . po 2-3 dniach zaczyna mi sie wtedy normalny sluz płodny :)

lenka123321 lubi tę wiadomość

Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2014, 21:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to tez fajne wiesci.

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2014, 21:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    Aj czas najwyższy- to dobry wiek do reprodukcji ;)
    pewnie a co. na co tu czekac:)

Wysłany: 26 marca 2014, 11:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewuszki a co tu tak cicho się zrobiło? Jak tam starania?

mhsvp07w3ex0n696.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2014, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:) no ja do owulacji czekam. :)

Wysłany: 26 marca 2014, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kiedy u Ciebie ma się pojawić? My już zaczęliśmy, u mnie owulka ma być podobnież w ten czwartek. :P

mhsvp07w3ex0n696.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2014, 13:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja czekam,pierwszy xykl obserwuje,robie testy owulacyjne.

• totsima Przyjaciółka

Wysłany: 26 marca 2014, 17:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie to juz raczej po staraniach w tym tyg...maz wczoraj wyjechal :(
    ale nie mam pojecia co z ta owulacja. nie potrafie jej rozpoznac.

za to jestem coraz bardziej zdenerwowana, bo miesiac temu wykryto mi torbiel skorzasta i boli. zaczela bolec dwa dni temu (mysle, ze na owulacje) i czuje ze juz nie przestanie do @.
    ta torbiel raczej sama sie nie wchlania i zaczynam panikowac, bo moja kolezanka tez miala, zaniedbala a przy usuwaniu wycieli jej rowniez jeden caly jajnik i 2/3 drugiego...

. lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
  • totsima Przyjaciółka

Wysłany: 26 marca 2014, 17:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    no ja czekam,pierwszy xykl obserwuje,robie testy owulacyjne.

ja tez robilam w zeszlym cyklu testy, ale mam wrazenie, ze owulka byla wczesniej.
    pierwszy cykl dopiero sie starasz? a na forum ekspertka ;)

. lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2014, 17:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tossima. nie uprawiaj czarnowidztwa.bedzie dobrze. hehe ekspertka.;) tyle z wami pisze po prostu

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2014, 17:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak sobie mowie ze zaczne sprawzac testami owulke jak sluz sie pojawi ale zaczne od jutra.

• totsima Przyjaciółka

Wysłany: 26 marca 2014, 17:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    tak sobie mowie ze zaczne sprawzac testami owulke jak sluz sie pojawi ale zaczne od jutra.

pierwszy cykl sprawdzalam od pierwszego dnia po miesiaczce, taki eksperyment wykluczajacy wczesna owulacje

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2014, 17:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a teraz? masz wrazenie ze ominelas?

• totsima Przyjaciółka

Wysłany: 26 marca 2014, 17:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    fakt, ze nie lubie sobie negatywow nakrecac, ale mieszkam w anglii, a tutaj nawet ciazy nie podtrzymuja. ta kumpela tez tu mieszka i wlasnie tutejsi lekarze jej ta torbiel olali i operacje miala robiona w polsce.

usg dopochwowe robila mi pani "technik", dopiero czekam na skierowanie do ginekologa. pewnie za miesiac, a brzuch boli...

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2014, 17:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedna.

• totsima Przyjaciółka

Wysłany: 26 marca 2014, 17:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze nie wiem. zrobie dzisiaj test z ciekawosci. bralam troche wiesiolka pierwszy raz i mi calkowicie sluz zniknal, wiec pogubilam sie.

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2014, 18:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehee no to ladnie

• totsima Przyjaciółka

Wysłany: 26 marca 2014, 18:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    szyjke mam za to prawie zawsze tak samo wysoko, tylko czasami troche bardziej miekka. czemu to takie trudne???

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego