X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Cykl z 15 marca
Odpowiedz

Cykl z 15 marca

Oceń ten wątek:
  • tomiika Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 31 marca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki... Powiedzcie o co chodzi. Mierzę dziś temperaturę i normalnie gmyram tym termometrem między nogami bo nie mogę znaleźć wejścia do pochwy. Jakby się zamknęła ale jednocześnie była miękka, jakby pulchna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdza ktos owulacje mikroskopem owulacyjnym??

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyna z cyklu od 15 marca czy Wy już po owu ??? ja czekam i czekam a druga kreska bladziuchna :(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też cykl nieudany :/ Jestem po owu, ale tak sobie liczę to nie ma tragedii jeszcze tylko 9 dni i przyjdzie @ :) I znowu do dzieła :) No któryś z cykli w końcu okaże się tym szczęśliwym , trzeba walczyć i się nie poddawać :)

    Anutka lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    u mnie też cykl nieudany :/ Jestem po owu, ale tak sobie liczę to nie ma tragedii jeszcze tylko 9 dni i przyjdzie @ :) I znowu do dzieła :) No któryś z cykli w końcu okaże się tym szczęśliwym , trzeba walczyć i się nie poddawać :)
    Gwiazdeczko nasza a który to już cykl ???

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulki brak a to juz 17 dc

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    Owulki brak a to juz 17 dc
    jak u mnie :D będzie cykl 30-coś dni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 18:30

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety 17 dc i jakoś nie widac owulacji, śluz nie wskazuje bo kremowy cały czas i test owulacyjne skonczyły mi się, choc już ta 2 kreska 3 razy była już ciemniejsza, a dziś już nie miałam jak sprawdzic, choc czuję, że jajniki pobolewają, choc w piersiach nic nie czuje tak jak wczesniej przed owulacją.]
    Kreski na owu też brak... Wczoraj temp miałam 36,6 a dziś już 36,1 to nie wiem o co kaman

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 18:47



  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monifah wrote:
    No niestety 17 dc i jakoś nie widac owulacji, śluz nie wskazuje bo kremowy cały czas i test owulacyjne skonczyły mi się, choc już ta 2 kreska 3 razy była już ciemniejsza, a dziś już nie miałam jak sprawdzic, choc czuję, że jajniki pobolewają, choc w piersiach nic nie czuje tak jak wczesniej przed owulacją.]
    Kreski na owu też brak... Wczoraj temp miałam 36,6 a dziś już 36,1 to nie wiem o co kaman
    może soadek przed owu właśnie :) ???

    Monifah lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dIsiaj skok temp 36.8 ale test mowi ze owulki nie ma

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    Ja mam dIsiaj skok temp 36.8 ale test mowi ze owulki nie ma
    udostępnij wykres... zobaczymy co tam się porobiło :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co i co ?:))

  • paula86 Koleżanka
    Postów: 50 44

    Wysłany: 31 marca 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    dziewczyna z cyklu od 15 marca czy Wy już po owu ??? ja czekam i czekam a druga kreska bladziuchna :(

    ja też się chyba nie doczekam (no chyba, że przegapiłam?), ale ani bólu jajnika, ani śluzu takiego jak trzeba nie zaobserwowałam, więc sama nie wiem :/ łudzę się, że może jeszcze owu przyjdzie, choć w moim 26-dniowym cyklu to chyba już nikłe szanse :/ Jeśli w tym cyklu nic nie wyjdzie, to w następnym kupuję testy owulacyjne, a może i zacznę temp. mierzyć? Kurde, a myślałam, że uda się bez takiego zaangażowania i wyliczania (wiem, to naiwne, ale tyle dziewczyn zalicza "wpadki", a człowiek się po prostu nie zabezpiecza i nie może zajść ;/)

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 31 marca 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam owu w weekend. Teraz najgorsze dni czekania...

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe nawet sobie nie wyobrazam jak ja bede to przechodzic:)

    polkosia lubi tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz po owulce ( 10dc) stwierdzonej przez monitoring i ginexa i obecnie czekam....na wredote ktora planowo ma przyjs za 5 dni...objawow brak ( tzn ani na ciaze ani na okres nie mam objawow...0recourse.gif blagam wredote aby sie nie zjawila...

  • totsima Przyjaciółka
    Postów: 79 20

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 01:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez niby po, ale glownie wg ovufriend, bo inaczej sprawdzic nie moglam. prawdopodobnie 26 marca.
    testy zaprzestalam po 3 dniach, bo negatywne (choc w tamtym miesiacu pokazaly +), ale bol byl 4 dniowy w tym czasie (przez torbiel calkiem konkretny). przez ocet albo wiesiolek nie mialam sluzu, dopiero zaczyna mi sie pojawiac...

    wy dziewczyny te testy ciazowe tak co miesiac robicie? czy tylko jak macie podejrzenia?


    . lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
  • totsima Przyjaciółka
    Postów: 79 20

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 01:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    u mnie też cykl nieudany :/ Jestem po owu, ale tak sobie liczę to nie ma tragedii jeszcze tylko 9 dni i przyjdzie @ :) I znowu do dzieła :) No któryś z cykli w końcu okaże się tym szczęśliwym , trzeba walczyć i się nie poddawać :)

    czemu myslisz, ze nieudany?

    lenka123321 lubi tę wiadomość

    . lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
  • totsima Przyjaciółka
    Postów: 79 20

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 01:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    Ja mam dIsiaj skok temp 36.8 ale test mowi ze owulki nie ma

    lenka, ja miewam duzo skokow i ogolnie ovu glupieje - musisz poczekac, ktory uzna za ten wlasciwy (teoretycznie, bo nie mozna tego na 100% stwierdzic bez monitoringu). i niekoniecznie musi to byc ten najwiekszy.
    mnie teraz zaznaczyl owulke w polowie skoku LOL!

    . lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
  • totsima Przyjaciółka
    Postów: 79 20

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 01:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomiika wrote:
    Kobitki... Powiedzcie o co chodzi. Mierzę dziś temperaturę i normalnie gmyram tym termometrem między nogami bo nie mogę znaleźć wejścia do pochwy. Jakby się zamknęła ale jednocześnie była miękka, jakby pulchna.

    wiesz, chyba Ci nie doradze w tej kwestii ;) ale moze maz pomoze? albo lusterko, jesli jestes na tyle przytomna, zeby sie w to bawic.

    ja za to poszlam na latwizne i mierze pod pacha. gdyby tempka byla najistotniejszym czy jedynym wyznacznikiem owulacji to pewnie bym mierzyla np w ustach, ale jakos rano mi sie nie chce i nie dam sie zwariowac.

    . lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ