Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Cykl z 15 marca
Odpowiedz

Cykl z 15 marca

Oceń ten wątek:
  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rzekomo tez juz po owulacji nie wiem czy naprawdę była bo sie spóźniłam z testami, śluz był delikatny ból tez a of zaznaczył mi owulacje na 13 dc chyba na podstawie temperatury która mierze codziennie rzetelnie. Ale nie wiem czy sama tempka jest wiarygodnym źródłem informacji ze ta owulacja naprawdę wystąpiła. Byłam troche chora więc ten cykl potraktuje jako nieudany. Jeszcze 7 dni do wredoty :|

  • tomiika Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy korygowałyście temperaturę przy zmianie czas na letni??

  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totsima, uważam za nieudany ponieważ jak byłam raz w ciąży ( zakończona poronieniem 21 tydz) to po paru dniach po owulacji już zaczęłam mieć ciężkie piersi i bóle w podbrzuszu inne niż zazwyczaj. Byłam tym bardziej zdziwiona, gdyż znając swój organizm i wnikliwie go obserwując zauważyłam, że jest inaczej. Owszem spodziewałam się wręcz miesiączki, ale byłam zdziwiona, że pojawiły się objawy tak wcześnie... Teraz nie ma zupełnie żadnych objawów , więc zdaję sobie sprawę, że pobolewanie jajników czy tkliwe piersi pojawią się tuż przed miesiączką :)
    Chociaż faktycznie dopóki nie spóźni się @ , dopóki nie zrobię testu to i sie nie przekonam. :)

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    totsima wrote:

    wy dziewczyny te testy ciazowe tak co miesiac robicie? czy tylko jak macie podejrzenia?

    Ja co miesiąc robię test sikany :P A w ostatnim miesiącu zrobiłam betę, bo myślałam, że się udało, ale nie... Ale teraz mam dobre przeczucia, więc znów polecę na betę :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia przyjelam zaproszenie. ja dzis dzialam, na tescie owul. dwie kreski jedna bledsza no ale moze moze. bo jutro nie bedzie jak:((((

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się, plemniki powinny 2-3 dni przeżyć :)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obyyy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze core zmajstrujemy.... moj reproduktor juz jedzie :) hahaha

    polkosia, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja marzę o córce, ale u mojego męża w rodzinie same chłopaki i to jedynaki... :(

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj ma syna i mowi ze on to tylko chlopakow robi. no zobaczymy:) on tez zadnej siostry nie ma. ma braci.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po prostu chciałabym dziewczynę, bo wiem, że potem, jak będzie dorosła, to będę miała z nią lepszy kontakt niż z synem. Mam siostrę i brata i mój brat ma słaby kontakt z mamą, a my z sis jesteśmy z nią bardzo zżyte i jej zdanie jest dla nas bardzo ważne, dlatego chciałabym mieć też taką "zaprzyjaźnioną" ze mną córę ;) Ale co ma być, to będzie. Najwyżej będę próbować do skutku :D

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to prawda tez tak planowlam pod tymi aspektami wlasnie no ale ja juz po prostu. chce byc mama. moj siostrzeniec ma swietny kontakt z moja siostra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh a u mnie dalej blada kreska na tescie owu. ehh ciezko to widze.

  • paula86 Koleżanka
    Postów: 50 44

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się też najbardziej marzy dziewczynka, ale z biegiem starań (tzn. jak widzę, ze to tak wcale nie jest "raz dwa"), to zaczynam myśleć, że chyba już coraz mniej mi zależy na płci..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi plec jest obojetna

  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez płeć jest zupełnie obojętna chociaż zarówno u mojego małża jak i u mnie w rodzinie jest więcej dziewczynek. Na ironię losu oboje pochodzimy z rozdzin wielodzietnych :-) a u nas ciągle na stanie 0 sztuk :| i jak dziewczyny juz po owulacji jesteście? Jakie przeczucia? Mi zostało 5 dni starego cyklu i pewnie trzeba bedzie zaczynać od nowa.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzIsiaj owulacja. ale czy do <3 dojdzie to nie wiem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale watpie wiec moze w nast cyklu.

  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli robiłaś testa owu i wyszedł pozytyw to prawdopodobnie do owluacji dojdzie w ciągu 24-36 godzin. Także kochana jeszcze nic straconego :D a w międzyczasie zrób jakieś podchody ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no przeciez nie odpuszcze

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ