X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Bąbelki
Odpowiedz

Czerwcowe Bąbelki

Oceń ten wątek:
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 18:28


  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka30 wrote:
    dziewczyny gratuluję i zazdroszczę! oczywiście bardzo pozytywnie;)
    Zuzanna pytałaś o fałszowanie progesteronu luteiną. Mój gin mówi żeby badać progesteron po 10 a najlepiej po 12 gpdzinach od wzięcia luteiny. np. o 18 wieczorem brać luteiną a o 8 rano iśc na krew.


    ooo dzięki, czyli dzisiaj wieczorem zaaplikuję,ale jutro rano pominę. Wezmę koło południa.

  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurczę, chwilkę mnie nie było a tu już pierwsze zafasolkowane! Gratuluję! Oby pozytywna passa towarzyszyła całemu czerwcowi!

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzanna tyle testow nie moze sie mylic :) <3

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gdzie na opakowaniu pisze jaka to czułość ? i rozumiem, że przy liczbie 10 będzie bardziej czuły na hormon ?

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co.. Przestałam wierzyć tym testom owulacyjnym. Bo wychodzi ze mi pekly pęcherzyki z wczoraj na dzisiaj. A testy tego nie pokazują bo w sobotę i niedzielę jedna kreska. Wczoraj lekko druga i dzisiaj tez lekko druga ale to wg instrukcji nadal negatywna.. Wiec jak dla mnie testy są do niczego i może przez to dziadostwo nue trafiliśmy w termin.. Sama już jestem ciekawa czy się udało...aaaaaa nie mogę się nakręcac kurcze..

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Justaw Autorytet
    Postów: 960 588

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    A wiecie co.. Przestałam wierzyć tym testom owulacyjnym. Bo wychodzi ze mi pekly pęcherzyki z wczoraj na dzisiaj. A testy tego nie pokazują bo w sobotę i niedzielę jedna kreska. Wczoraj lekko druga i dzisiaj tez lekko druga ale to wg instrukcji nadal negatywna.. Wiec jak dla mnie testy są do niczego i może przez to dziadostwo nue trafiliśmy w termin.. Sama już jestem ciekawa czy się udało...aaaaaa nie mogę się nakręcac kurcze..
    Ja nie wierze w nie już kompletnie... W tym cyklu mi nie pokazały owulacji I(2 kreska nigdy nie była tak mocna jak ta testowa), a robiłam je 2 razy dziennie ;) Teraz mi wychodza ;) Jak już zobaczyłam 2 kreski na ciazowym hehe.

    atdcuay3ldmph2xy.png
    l22n6iyevmb0dg7d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rotenkopf wrote:
    Dziewczyny, gdzie na opakowaniu pisze jaka to czułość ? i rozumiem, że przy liczbie 10 będzie bardziej czuły na hormon ?

    Powinno pisać na ulotce zaraz na początku

  • Justaw Autorytet
    Postów: 960 588

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rotenkopf wrote:
    Dziewczyny, gdzie na opakowaniu pisze jaka to czułość ? i rozumiem, że przy liczbie 10 będzie bardziej czuły na hormon ?
    Ja mam allegrowe i 10 i 25. Niby 10 to wieksza czułosc, ale ja mam wyrazniejsze kreski na tych 25 ;) Jak nie jest nic napisane to test jest raczej 25

    atdcuay3ldmph2xy.png
    l22n6iyevmb0dg7d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez owulacyjnym nie wierze szkoda na nie kasy, najlepszy jest monit:)

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rotenkopf wrote:
    Dziewczyny, gdzie na opakowaniu pisze jaka to czułość ? i rozumiem, że przy liczbie 10 będzie bardziej czuły na hormon ?

    Często nic nie pisze.

    Ja robiłam wczoraj z porannego sika bobo test strumieniowy, niby pisze,że czułość 10 ale ani cienia cienia.

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    A wiecie co.. Przestałam wierzyć tym testom owulacyjnym. Bo wychodzi ze mi pekly pęcherzyki z wczoraj na dzisiaj. A testy tego nie pokazują bo w sobotę i niedzielę jedna kreska. Wczoraj lekko druga i dzisiaj tez lekko druga ale to wg instrukcji nadal negatywna.. Wiec jak dla mnie testy są do niczego i może przez to dziadostwo nue trafiliśmy w termin.. Sama już jestem ciekawa czy się udało...aaaaaa nie mogę się nakręcac kurcze..

    Lej na te testy i temperatury. Kochajcie się mimo to.
    Ja się tak nakręcałam, teraz bardziej wyluzowałam (choć testy robiłam,z ciekawości jak zawsze).

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak mnie bolą jajniki i podbrzusze, że oszaleje. Nie mogę z łóżka wstać :( a łazienkę odwiedzam co 15 min z zegarkiem w ręku. 5dpo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 22:34

  • Larisa Autorytet
    Postów: 462 309

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja też bym chciała do Was dołączyć. 3 cykl starań można powiedzieć. Chciałabym żeby czerwiec był szczęsliwy! Powodzenia wszystkim i gratuluje tym co już zobaczyły 2 kreski.

    f2w3ol2anio3j8u2.png
    mhsv15nmt1i18xj8.png
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany, gratulacje dziewczyny! 3 bąbelki a tu dopiero 2 czerwca! Piję wasze zdrowie :)

    cachaarel, trochę wcześnie na objawy ciążowe, ja bym szła do lekarza. Może masz zapalenie pęcherza albo coś :/

    Landryneczka lubi tę wiadomość

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czerwiec zaczal sie znakomicie;)gratuluje pierwszym,oby tak dalej i jak najwiecej fasolek;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 04:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dost@ jeszcze sie zalapie na koniec czerwca;*

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie jeszcze nic pewnego, jak pisałam.

    Test z porannego moczu taki, jak wczoraj wieczorem, a powinien wyjść ciemniejszy:(
    Wczoraj wieczorem jak aplikowałam luteinę to na aplikatorze była taka różowawa wydzielina, w sumie nic nie poszło do teraz "na zewnątrz",ale już mam złe myśli. Po tej ciąży biochemicznej.
    No nic, beta i wszystko się okaże...

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojego czerwcowego babelka nie bedzie :( Zegnam sie z Wami i zycze powodzenia wszystkim testujacym.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje fasolek pierwszym czerwcówkom :)

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ