X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Bąbelki
Odpowiedz

Czerwcowe Bąbelki

Oceń ten wątek:
  • kredeczka91 Ekspertka
    Postów: 226 480

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ brak ale ciąży raczej też, temp niska i to wszystko... w pon pójdę na bede o ile @ nie przylezie bo jak pisaly nie raz dziewczyny "tylko beta prawdę Ci powie" :D

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati87 wrote:
    u mnie jest 1 pozytywna rzecz z ostatniego czasu wczoraj z mezem zauwazylismy ze u mnie zmniejszyl sie cellulit i to znacznie :)

    bo ja mimo wagi 51kg przy 164cm, to ostatnio mialam bardzo duzy cellulit najbardziej widoczny na udach na wewnetrznej stronie i z tylu i to z daleka widoczny

    a teraz mam malo widoczny i to tylko z bliska :) a krem na cellulit uzywam caly czas ten sam

    to chyba organizm mi sie oczyszcza po tabletkach anty bo nie biore od 2.04


    Oj ja też na pigułkach miałam celulit, ale też przytyłam trochę i bardzo mi piersi urosły, ale dawna nie biorę, a nie schudłam niestety, mimo, że ograniczyłam słodkości, chipsów prawie nie tykam (a kiedyś wcinałam) i staram się nie podjadać wieczorem.
    Niby może na ciuchach widzę lekką poprawę figury, ale na wadze ani deko mniej :(

    inaa lubi tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Dziewczynki życzę powodzenia i trzymam kciuki za wszystkie testujące:* Bedzie dobrze <3
    kredeczka91 i Anulk88k, Agnesia co u was ?

    U mnie to:

    c76de0b87c387bb7m.jpg

    Ale okazało się że owu była w 20dc więc dziś 9dpo. test nie jest z pierwszego moczu :)

    Landryneczka, basiulkaa_89, zonaboba, inaa, Jagah, coffee lubią tę wiadomość

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    U mnie to:

    c76de0b87c387bb7m.jpg

    Ale okazało się że owu była w 20dc więc dziś 9dpo. test nie jest z pierwszego moczu :)


    No ewidentnie pozytyw - gratuluję jako pierwsza ;)
    Spokojnej ciąży życzę :)

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra wrote:
    No ewidentnie pozytyw - gratuluję jako pierwsza ;)
    Spokojnej ciąży życzę :)
    powtórze jutro rano bo boje się że test wadliwy. Jak @ nie będzie do wtorku to ide na bete rano :)

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    powtórze jutro rano bo boje się że test wadliwy. Jak @ nie będzie do wtorku to ide na bete rano :)


    Tylko jutro zrób innej firmy test i czekamy na dobre wieści :)

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • Justaw Autorytet
    Postów: 960 588

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Agnesia :)))))

    atdcuay3ldmph2xy.png
    l22n6iyevmb0dg7d.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Agniesia!!!

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie co ma być to będzie. Umówiłam się do lekarza już na prowadzenie ciąży:) mam wizytę 16.06 :D

    miszkaaa, inaa lubią tę wiadomość

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    W sumie co ma być to będzie. Umówiłam się do lekarza już na prowadzenie ciąży:) mam wizytę 16.06 :D


    No to nie próżnujesz :D
    Ale wizytę zawsze można odwołać, a lepiej mieć już zarezerwowaną ;)

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuje zwolnienia z pracy. Nie mogę dźwigać i się przemęczać pracować z wszystkimi niebezpiecznymi środkami itd. Tylko dlatego tak wczesnie:)

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Agnesia gratuluję :-) i mamy kolejnego bąbelka.. Ale ten czerwiec owocny jest.. Super :-)

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę, że pozytywne testy mają te, które są wpisane na pierwszej stronie na końcu danego dnia? to mi odpowiada taki układ ;)

    edit:
    oj, teraz widzę, że u littleladybird się nie sprawdziło.. czyli jednak niezbyt pewny ten system. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2015, 16:20

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • Justaw Autorytet
    Postów: 960 588

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myshka84 wrote:
    widzę, że pozytywne testy mają te, które są wpisane na pierwszej stronie na końcu danego dnia? to mi odpowiada taki układ ;)

    edit:
    oj, teraz widzę, że u littleladybird się nie sprawdziło.. czyli jednak niezbyt pewny ten system. :)
    Chyba nie do końca, bo ja np bylam wpisana na 5 czerwca, ale zatestowalam wczesniej ;) i mnie Landryneczka przeniosla.

    Landryneczka lubi tę wiadomość

    atdcuay3ldmph2xy.png
    l22n6iyevmb0dg7d.png
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm, szukam wszelkich tropów które potwierdzą u mnie ciążę której nie ma ;)

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • Justaw Autorytet
    Postów: 960 588

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to powodzenia :D

    atdcuay3ldmph2xy.png
    l22n6iyevmb0dg7d.png
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :) już tylko parę dni, więc świruję. ;)

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo proszę o wpisanie mnie na 11.06
    Dziękuję!

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam problem z tą tempką, bo ja ogólnie mam niską temperaturę ciała od małego w granicach 35.2-36. Teraz odkąd zaczęłam mierzyć tempkę to znaczących różnic nie ma ale zaczęłam też mierzyć w pochwie i np. dziś rano miałam pod pachą 36.5 a w pochwie 37,5. Nie wiem co o tym sądzić, doradźcie coś :)

  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel, nie ma znaczenia różnica między tym co pod pachą a tym co w pochwie. ważne, żebyś mierzyła cały cykl w tym samym miejscu (usta, pochwa lub odbyt) najlepiej o tej samej porze (dopuszczalne drobne odstępstwa) zawsze rano, przed wstaniem z łóżka - to ma być temperatura spoczynkowa, więc jak wstaniesz wyłączyć budzik albo przynieść termometr to po zawodach.
    no i przy mierzeniu w ten sposób powinna się nakreślić pewna prawidłowość, mianowicie przed owulacją temperatury są niższe, po owulacji wyższe.
    nie ma znaczenia, że czyjaś faza wyższych temperatur to zakres taki jak moja faza niższych (czyli np. 36,5-36,7).
    ważne, żebyś zobaczyła jak wygląda to u Ciebie. :)

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ