X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja takie bierne czekanie miałam ok 2,5 roku...aż trafiłam na normalnego lekarza...dobry lekarz to już jest sukces, ale co z tego, że będę brała CLO w sumie wiem, że ono pomaga bo raz udało nam się zajść w ciążę, jednak zbyt szybko ją straciliśmy...czasem to myślę, że wolałabym wgl. w niej nie być niż przechodzić przez to wszystko :( z drugiej strony wyczytałam, że CLO stymuluje pęcherzyki by rosły no i dobrze, ale może też powodować, że urośnie pęcherzyk, który powiedzmy jest jakoby "wadliwy" i ta komórka którą wypuści jest "złej jakości" i jeśli taka się zapłodni dochodzi do poronienia...może to tak i u mnie jest..nie wiem jak nie zapomnę to spytam lekarza na kolejnej wizycie. I tak wgl. to nie ma co się licytować kto ma gorzej...może warto pomyśleć nad zmianą lekarza po prostu!! :|

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2014, 15:28

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki żadna z nas nie ma gorzej ani lepiej jesteśmy wszystkie w tej samej sytuacji tylko jedne mają problem z małżem a inne ze sobą a jeszcze inne jedno i drugie ale jesteśmy tu w jednym celu który nie długo osiągniemy zobaczycie. A Monia może warto chociaż się z innym lekarzem skonsultować?? Ni mówię żeby zmieniać ale zobaczyć co on Ci powie na to wszystko a może akurat zacznie Cię stymulować Clo i się uda??

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ni i ja pewnie też będę z Wami tutaj :D Najbardziej liczę na lipcowe testowanie nie wiem czemu ale jakoś mi tak się wydaje że do tego lipca powalczę.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Kochane czy ktora sie juz wpisaka na czerwcowe testowanie?
    Mnie mozecie wpisac na 01.06 :) Bo ja mam termin @ wlasnie wtedy, ale zamknelam tez liste majowek, tu moge otworzyc, bardzo chetnie :) A i poznam chetnie nowe Kolezanki :) Milego popoludnia! <3

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy jeszcze masz czas :) Do końca maja zdążysz zaciążyć :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miłego dnia <3 956906baa28auhic.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miłej niedzieli :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czerwcóweczki 2014 :)

    1 - Daisy
    2 -
    3 -
    4 -
    5 -
    6 -
    7 -
    8 -
    9 -
    10 -
    11 -
    12 -
    13 -
    14 -
    15 -
    16 -
    17 -
    18 -
    19 -
    20 -
    21 -
    22 -
    23 -
    24 -
    25 -
    26 -
    27 -
    28 -
    29 -
    30 -

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się wpiszę po majowej @ będzie ok.12-14

    Daisy fajnie by było dwie kreseczki w Dzień Dziecka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2014, 13:28

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 21:28

    samira lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Ja sie dopisze jak @ przylezie. Pewnie z tydzien, półtora bede musiala poczekac. Ciekawa jestem czy cykl bezowulacyjny nie pomiesza mi dlugosci cyklu :/
    a dlaczego bierzesz duphaston przez cały cykl ??
    niby on nie blokuje owulacji tylko luteina ale kto wie ?!

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA też po @ się dopiszę :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może i ja po @ się dopiszę :P

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Ja sie dopisze jak @ przylezie. Pewnie z tydzien, półtora bede musiala poczekac. Ciekawa jestem czy cykl bezowulacyjny nie pomiesza mi dlugosci cyklu :/
    u mnie ubiegły był bezowulacyjny i pytałam lekarza czy może się znacznie wydłużyć mówił, że tak ale ja miałam to szczęście w nieszczęściu, że @ spóźniła się 2/3dni więc nie dużo ale wtedy było tak, że jednak ten dominujący urósł tylko nie uległ pęknięciu, a teraz nie wiem jak będzie bo przez to, że w 16dc brak dominującego a pozostałe mają po ok.10mm może wydłużyć cykl, tak mi lekarz mówił, no ale na kolejnej wizycie przed @ dowiem się czegoś więcej czy może jednak coś tam urosło bo lekarz też mówił, że cykl może się wydłużyć i jednak moze owulacja być, ale raczej na 90% jej nie będzie..znowu to samo co w ubiegłym cyklu też szansa 10% była :P no ale poproszę go żeby na zaś w razie co wypisał mi receptę na dupka i spokojnie poczekam do 35dc i jak się @ nie pojawi a po wizycie okaże się, że owulacji nie było to sobie @ wywołam co by nie tracić czasu :P Uda Nam się w końcu się każdej z Nas uda :) Ja dziś dużo o tym myślałam i w sumie znalazłam wielki plus tej całej "trudnej" sytuacji, że w końcu wiemy iż to moje "problemy" z jajeczkowanie sprawiały to, że przez wiele cykli nie udało Nam się zajść, teraz wiemy, że bez farmakologii wspomagającej typu CLO się nie obejdzie no i w końcu wiemy jak działać :) i teraz będzie już tylko dobrze <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 21:28

    samira lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was :) to i ja dopiszę się na testowanko na 2go czerwca :) zapisana jestem tez na majówkach, ale wtedy będę na wyjeżdzie i mogę nie mieć możliwości zeby w spokoju zatestować :) więc jeśli wcześniej @ się nie pojawi to przeczekam i 2go zatestuje :)

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W jaki sposób mogę dopisać się na konkretny dzień listy czerwcowej? :)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym się dopisać na 1 czerwca :)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, źle spojrzałam na wyliczenia i będę testować jeszcze w maju, także proszę mnie nie dopisywać 01.06

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym musiała otworzyć listę na lipiec bądź sierpień o.O
    Oczekiwanie jest nurzące i meczące .
    Kwietniowy cykl bez owulacyjny, bez pęcherzyków potwierdzone monitoringiem .
    Wcześniejsze 2 cykle wywołane duphastonem aby wyregulować @ .
    Gin kazał odstawić tym razem dupka i czekać aż sama przyjdzie. Jednak ja nie posłuchałam bo ileż można czekać i czekać a żadnych pozytywnych wieści nie widać ..
    Tydzień temu skończyłam brać duphaston i @ jeszcze się nie pojawiła ..
    A objawy się już pojawiły kilka dni temu, opryszczka i bolące piersi :/
    Tak więc nie wiadomo kiedy łaskawa pani się pojawi, później kolejny cykl do obserwacji i kolejne nie kończące się oczekiwania na @ ..
    Nie wiem na co chce popatrzeć Gin skoro widzi że ewidentnie jest coś nie tak ze mną i zwleka z daniem CLO :/ ..


1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ