X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie jesteś la złą sosobą nie wiem od czego to zależy ale napewno nie od naszego charakteru tez juz sobie myślałam ze to kara za moje grzechy i błędy w zyciu może kara za to że kogoś skrzywdziłam tylko ze są osoby które prowadzą gorsze zycie ja zawsze byłam dobrą uczynną osoba zawsze się dzeiliłam tym co mam a i tak nie było mi dane mieć dziecka do tej pory

    la, mizzelka lubią tę wiadomość

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 25 maja 2014, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia dokładnie, ja w głębi wiem, że nie jestem zła. Jak mogą mieć dzieci kobiety, które po porodzie od razu zabijają swoje dzieci i mieć więcej niż jedno, ja nie mogę być aż tak zła jak one.

    Kasia *, czrnula 22, zonaboba, mizzelka lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z calego serducha zycze Ci la zeby sie wkoncu udalo ;-)

    la lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poprostu zycie jest cholernie niesprawiedliwe boli mnie to jak patrze na matke która ma 4 dzieci wszystkie zasmarkane brudne głodne a kobieta z papierosem w ustach bo na fajki musi byc na jedzenie nie koniecznie wrzeszczy po tych dzieicach .widizłam ostatnio w sklepie taka skromna hmm malopowiediznae skromna kobiete miala 3 dzieci te dzieciaczki bily sie miedzy soba o jeden wafelek roztargaly go i wybieraly sobie okruszki z reki masakra dalam im czekolade bo to za kasami bylo to jedno z tych dzieci wyrwalo ja i ucieklo widizlam jak ja potem polykalo zeby sie nie dzielic z rodzenstwem ehh życie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2014, 23:49

    czrnula 22, samira, Lena87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide spać dziewczyny dobranoc pa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bywa okrutne...

    Kasia * lubi tę wiadomość

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 25 maja 2014, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie narzekam na wszystko, bo wiem, że może być gorzej. Jestem po przeszczepie nerki, do końca życia na lekach, a na tej nerce, na której teraz jestem nie wiem do kiedy, bo ona nie jest na zawsze, ale znalazłam kochanego męża, mam cudownych rodziców i teściów, super psa i tak na prawdę ja w życiu mam dobrze, bo zawsze mogło być gorzej :)
    Dobranoc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2014, 23:54

    czrnula 22, Krokodylica, mizzelka, Lena87 lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 26 maja 2014, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    Choć nie zaprzeczam bo może i tak być. ale czy by były i te bóle i skok tempki? itd? Nie wiem. ale na ten monitoring się skuszę... tylko ten cykl i tak już klamka zapadla. odpoczywam:) a potem można do tego monitoringu plus badania na hormony i będzie dobrze:)

    A może uda ci się namówić męża na badania, skoro u ciebie wszystko w porządku?

    mizzelka lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 26 maja 2014, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    dziewczyny powiedzcie mi po jkaim czasie wasz gin dał wam tabletki na owulke po 3.4 mieisacach staran czy dluzej

    W tym cyklu zmieniłam lekarza, powiedziałam że staram się 4 m-ce, gdzie faktycznie dopiero 2 m-ce i dodałam, że chciałabym przyśpieszyć. Zasugerował, że może poczekać jeszcze 2 m-ce, ale ja się uparłam. Także zapisał mi CLO + zastrzyk już od najbliższego cyklu, czyli za parę dni :)

    Lena87 lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 26 maja 2014, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny za rok nasze swieto wiec dzis zycze Wam pieknych II kreseczek a na przyszly rok pociechy z melenstw i wielkiej radosci z macierzynstwa :-) <3

    aisza, mizzelka, Izuniaa89, Lena87 lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 26 maja 2014, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie sa tu i mamuski ktore normalnie moga swietowac dzien matki i nie musza czekac do nast. roku wiec tez zycze wszystkiego naj :-)

    Daisy, czrnula 22, mizzelka, Lena87 lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 26 maja 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja tez zycze wszystkim Mamuskom wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamusi, a reszcie zycze zeby za rok juz tulily swoje maluszki :) :) :).

    A my sie staramy 7cs, w 2 cs juz zmienilam gina i powiedzialam ze chce zajsc w ciaze i od tamtej pory robimy jak nalezy.Clo mialam zapisane w 3cs ale w koncu sie okazalo ze brac nie musze, w 4cs juz mielismy wyniki ogolne nasienia, w 6cs pct i mielismy robic IUI, ale sie okazalo, ze o dziwo pct wyszlo super i nasienie tez ok..no ale jak widac sie nie udalo, teraz ide 14dc na monitoring znowu i maz musi zrobic fragmentacje dna plemnikow i wiazania z hialuronianem..jesli wyniki beda ok to dalej naturalnie, jesli tfu tfu negatywne, to pogadamy co dalej..

    Doprawdy nie wiem dlaczego teraz sie nie udalo. :/

    czrnula 22, Lena87 lubią tę wiadomość

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 26 maja 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    W tym cyklu zmieniłam lekarza, powiedziałam że staram się 4 m-ce, gdzie faktycznie dopiero 2 m-ce i dodałam, że chciałabym przyśpieszyć. Zasugerował, że może poczekać jeszcze 2 m-ce, ale ja się uparłam. Także zapisał mi CLO + zastrzyk już od najbliższego cyklu, czyli za parę dni :)

    Julita przystopuj trochę. Naprawdę chcesz się po 2 miesiącach starań faszerować hormonami? Ja odwlekam Clo chociaż lekarz mi zapisał od razu, ale najpierw chcę spróbować naturalnie przez parę miesięcy. Oczywiście to Twoja decyzja ale kogo okłamujesz, lekarza czy samą siebie?

    Roxanka, Ewa99, czrnula 22, samira, Tamka, Lena87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki ;) Na wstępie wszystkim szczęściarom, które już są mamami życzę wszystkiego co najlepsze ;) Ja dzisiaj mam humor jakis kiepski owulacja robi mnie w konia... Ani widu ani słychu, gdzieś zaginął mój skok temperatury po owulacji... I co? Nie było jej? Aj zła jestem i już :( Miłego dnia dziewczyny chociaż dla Was :)

    czrnula 22, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego mamusiom które mamy :)

    La, ja podobnie, myślałam, że może kurczaczka na Wielkanoc się uda, na dzień matki, teraz czekam może na dzień ojca :)
    A do rocznicy to już w ogóle mam zamiar się wyrobić :P

    czrnula 22, samira, mizzelka, Lena87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naszym mamuskom wszystkiego najlepszego ;-) a nam zebysmy za rok tak jak Deisy napisala tulily swoje Maluchy ;-)

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 26 maja 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Julita przystopuj trochę. Naprawdę chcesz się po 2 miesiącach starań faszerować hormonami? Ja odwlekam Clo chociaż lekarz mi zapisał od razu, ale najpierw chcę spróbować naturalnie przez parę miesięcy. Oczywiście to Twoja decyzja ale kogo okłamujesz, lekarza czy samą siebie?


    każda z nas ma bardzo indywidualne podejście do sprawy.
    faszerować się? słowo nad wyrost. mam się czuć winna temu, że chcę pomóc naturze? może jestem zbyt mało cierpliwa w tej kwestii.
    co do faszerowania się, to każda z nas robi to na co dzień, ale chemią która jest we wszystkich produktach kupowanych w sklepach.

    fakt, faktem to moja decyzja i jestem z niej dumna, że podejmuję kroki aby zajść w ciążę jak naszybciej, a z tym że okłamuje (znowu słowo nad wyrost) lekarza czy siebie, to chyba oczywiste że lekarza :)


    cycki do przodu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 09:19

    mizzelka, Lena87 lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita nie poddawaj sie..nie wolno w ten sposob my staramy sie od stycznia i odwlekam wszelkie.chormony chce zajsc w ciaze naturalnie wiem ze do tego trzeba czasu nie ma tak ze pstrykniesz palcami i jest. ..Nie nie to tak nie dziala mnie jestesu nakrecania.sie to nir.pomaga w niczym serduszkuj spontanicznie bez nacisku na dzidzie. ..Bo facet ci sie zbuntuje i bedzie. .moim zdanie nie powinnas oklamywac lekarza on ma ci pomoc a klamswo w niczym nie pomoze..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na twoim miejscu zastanowilabym sie jakie sa piorytety...
    Najwazniejsze jest dojrzale podejscie do ciazy..
    To ze chcesz pomoc naturze...nie sprawdza sie na dluzsza mete nakrecazz sie a pozniej bedziesz zalamana..

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 26 maja 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czrnula 22 wrote:
    Julita nie poddawaj sie..nie wolno w ten sposob my staramy sie od stycznia i odwlekam wszelkie.chormony chce zajsc w ciaze naturalnie wiem ze do tego trzeba czasu nie ma tak ze pstrykniesz palcami i jest. ..Nie nie to tak nie dziala mnie jestesu nakrecania.sie to nir.pomaga w niczym serduszkuj spontanicznie bez nacisku na dzidzie. ..Bo facet ci sie zbuntuje i bedzie. .moim zdanie nie powinnas oklamywac lekarza on ma ci pomoc a klamswo w niczym nie pomoze..


    ok, ok, ok
    ale o jakim poddawaniu się mówimy, my się dopiero rozkręcamy :)
    w takim razie przyjmijmy, że nie mam w 100% takiego ciśnienia na ciąże bez żadnych wspomagaczy - nie każdy chce tego samego, a tego się nie ocenia.
    co do faceta, mam w nim pełne wsparcie i popiera moje/nasze decyzje - także czego trzeba więcej? dziecka oczywiście, ale to kwestia czasu.
    facet się zbuntuje? haha no na pewno nie mój :D

    samira lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ