X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 maja 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    To jest bardzo niesprawiedliwe. Ja już dawno powinnam tulić moje dziecko w domu, a tak, tylko patrzę jak moje znajome i sąsiadki rodzą,zachodzą w ciążę i się cieszą, chwalą, że wystarczył jeden raz. Wiele razy myślałam o tym, że ja muszę być bardzo złym człowiekiem, że nie mogę dostać mojej małej kruszynki.
    mi dziś się śniło... że byłam na jakimś weselu i pełno znajomych z brzuchami i z maluchami na rękach... zrobiło mi się przykro.
    i potem coś się stało że poszłam na usg tak jak zwykle bo @ daleko
    i gin pokazuje mi "małego Grzesia" (mój mąż się tak nazywa)...
    ja pierdziele co to był za szok, a jaka radość!
    aż nie chciało mi się obudzić....

    Daisy, samira, Ewa99, Lena87 lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 maja 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    A może uda ci się namówić męża na badania, skoro u ciebie wszystko w porządku?
    no jak dalej nie bd powodzenia, to na pewno......

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 26 maja 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    no jak dalej nie bd powodzenia, to na pewno......


    mój jest w tej chwili na badaniach żołnierzyków :P
    oby wszystko było w porządku!

    Daisy, mizzelka, Lena87 lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita twierdze tak jak dziewczyny ,na clo za wcześnie,ja wprawdzie mam dorosłego syna a o drugie dziecko staram się ponad dwa lata a clo wyżebrałam od ginki (NFZ) dopiero w zeszłym roku ok. czerwca ,to nie jest lek obojętny dla organizmu i nie bierze się go od tak ,on nie gwarantuje ciąży tylko ewentualny wzrost pęcherzyków,mówisz ze nie masz parcia na dziecko a ja z twojego opisu wnioskuje co innego,jak bym tak myślała to już powinnam być po kilku UI i z jednym in vitro...

    porostu poluzuj warkocze troszkę ,to pomoże,chociaż wiadomo zrobisz jak uważasz :)

    Ewa99 lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 26 maja 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nie naskakujcie tak na Julite :) Jesli chce sie 'faszerowac' to przeciez to Jej sprawa. Ja nie widze w tym nic zlego i osobiscie sama robie wszystko zeby wykluczyc ew. przeszkody na drodze do szczescia :) Nie wyobrazam sobie czekania roku czasu, az mi lekarz zapisze hormony do zrobienia. I moim zdaniem zaoszczedzilismy naprawde duzo czasu dzieki temu, ze tak szybko postanowilismy zbadac np. nasienie. Tak to pewnie bysmy sie wkurzali ze sie nie udaje, a przynajmniej leki zrobily swoje i po 2 msc juz nie bylo problemu z uplynnieniem i mozna dzialac dalej. :)

    Sorki jesli pisze w rozlazly sposob, ale wstalam dzis skacowana (dzien mamy) i chora. :/

    samira, mizzelka, julita, Lena87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita ja tez powiem swojemu ginowi żeby mi pomógł tabletkami wie co przeszłam wiec mysle że nie bedzie mi kazał czekac rok teraz ide na monitoring jesli nie ma owulacji chce zeby dał mi cos na wywołanie owulki jak mam do wyboru naturalne starania rok a z tabletkami pol to wybieram to drugie .nie naskakujcie na julite ja ja doskonale rozumiem dziewczyny prosze was ja bede meczyc swojegi gina tak ąz mi nie da tabletek nie chodzi o parcie o dziecko tylko oczas po co mam go marnowac będe sie starala np rok potem sie okaze ze mąz cos tam z plemnikami np zanim to wróci do normy to kolejne 3 mieisace potem ja moge nie miec owulki i z tego roku zrobia sie 2 bezowocnych starań ja jestem zdania że nalezy pomóc wczesniej moj gin mi pow że jak pólroku nic nie bedzie mam przyjsc imi pomoze nie minleo pol roku ale licze ze mi szybciej pomoże rozumiem Cię julita i popieram

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 10:00

    julita lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej, co słychać? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    mi dziś się śniło... że byłam na jakimś weselu i pełno znajomych z brzuchami i z maluchami na rękach... zrobiło mi się przykro.
    i potem coś się stało że poszłam na usg tak jak zwykle bo @ daleko
    i gin pokazuje mi "małego Grzesia" (mój mąż się tak nazywa)...
    ja pierdziele co to był za szok, a jaka radość!
    aż nie chciało mi się obudzić....
    umysł płata figle ,śni się to co przezywamy ale mam nadzieje ze to ci się sprawdzi w miesiącu czerwcu :) (szczególni eta końcowa część snu)

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Kochane nie naskakujcie tak na Julite :) Jesli chce sie 'faszerowac' to przeciez to Jej sprawa. Ja nie widze w tym nic zlego i osobiscie sama robie wszystko zeby wykluczyc ew. przeszkody na drodze do szczescia :) Nie wyobrazam sobie czekania roku czasu, az mi lekarz zapisze hormony do zrobienia. I moim zdaniem zaoszczedzilismy naprawde duzo czasu dzieki temu, ze tak szybko postanowilismy zbadac np. nasienie. Tak to pewnie bysmy sie wkurzali ze sie nie udaje, a przynajmniej leki zrobily swoje i po 2 msc juz nie bylo problemu z uplynnieniem i mozna dzialac dalej. :)

    Sorki jesli pisze w rozlazly sposob, ale wstalam dzis skacowana (dzien mamy) i chora. :/
    ale nikt nie naskakuje ,to tak z dobroci serca i nikt nie ma nic złego na myśli :)

    zdrówka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego naj naj dla Wszystkich Mam :D

    czrnula 22, Lena87 lubią tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 maja 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piękny sen... :D szkoda że tylko sen :D ale co tam inne mają testy pozytywne to ja chociaż sobie pomarzyc mogę :D
    ale za was trzymam kciuki, oby czerwiec był szczęśliwy :)))

    czrnula 22, samira lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    ok, ok, ok
    ale o jakim poddawaniu się mówimy, my się dopiero rozkręcamy :)
    w takim razie przyjmijmy, że nie mam w 100% takiego ciśnienia na ciąże bez żadnych wspomagaczy - nie każdy chce tego samego, a tego się nie ocenia.
    co do faceta, mam w nim pełne wsparcie i popiera moje/nasze decyzje - także czego trzeba więcej? dziecka oczywiście, ale to kwestia czasu.
    facet się zbuntuje? haha no na pewno nie mój :D
    Ja nie mowie ze napewno sie zbuntuje tylko ze yak moze byc...
    To doskonale.ze mazz w nim wsparcie. .
    J.Rowniez je mam i jest ciagle przy mnie to sa nasze decyzje...Julita moge Ci tylko zyczyc duzo cierpliwosci i.sczescia aby sie udalo ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czerwiec mizzelka musi juz byc szczesliwy ;-)

    mizzelka, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie Samira ma racje my tylko radzimy bron boze nie mamy nic zlego na mysli

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie, muszę zajść w czerwcu :D bo wyjdzie mi termin na luty, a wtedy mam imieniny, więc muszę dostać taki piękny prezent ;)

    mizzelka, samira, czrnula 22, julita, Lena87 lubią tę wiadomość

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 26 maja 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie Daisy! czekać rok siedząc na czterech literach aż lekarz łaskawie przepisze mi tabsy - mamy XXI wiek a nie średniowiecze.
    opinie koleżanek w stylu "trzeba być świadomym", "zastanów się czego chcesz", "nie oszukuj siebie" bawią mnie do śmiechu :D
    dziewczyny kochane to jest moja decyzja i jestem mega ale to mega z niej zadowolona, podobnie jak mój mąż - ciąży to ja sobie nie wymodlę.

    Kasia* weź sprawy w swoje ręce, powodzenia! :)

    samira, Lena87 lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 maja 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w czerwcu minie rok i co? i nic...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 26 maja 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    ale nikt nie naskakuje ,to tak z dobroci serca i nikt nie ma nic złego na myśli :)

    zdrówka :)


    z szacunkiem Samira, dziękuję za dobroć serca, ale pozwól że zaufam swemu ginekologowi i się NAFASZERUJĘ w najbliższym cyklu :D

    Lena87 lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki tak czy inaczej starac sie musimy dziecko nam znieba nie spadnie bedzie dobrze głowa do góry piers do przodu i jedziemy z tym czerwcem oby było jeszcze więcej serduszek wszytkim wam tego życze

    czrnula 22, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo ze to sza nasze indywidualne decyzje i kazdy podchodzi do tego inaczej...zgodze sie z toba ze trzeba cos robic nie siedziec na tylku....zycze ci dwoch kreseczek ;-)

    julita lubi tę wiadomość

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ