X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki :) no i przed chwilą przyszła do mnie niechciana @ ;(;( więc od razu zapisuję się do czerwcówek...:) testować będę 27 jakbyście mogły mnie wpisać :) dziękuje !

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja juz na Ciebie kochana od dawna tu czekam :******** a mówiłam nie rób bety nie rób testów bo @ przyjdzie no ja to w kościach czuje :)))))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 17:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    samirko to ja nieiweidzłam że my wszystkie juz wciaży jesteśmy cos mnie omineło ok jak mówisz że jestesmy to pewnie tak jest najwyzej wylądujemy u lekarza z ciaża urojona:))))))

    to taka symulacja naszych ciąż za nie cały miesiąc zostaną potwierdzone :D

    kwiatuszek789, Kasia * lubią tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 maja 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    to taka symulacja naszych ciąż za nie cały miesiąc zostaną potwierdzone :D
    Wróżko nasza <3

    mizzelka lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo miałaś rację, ale w czwartek ide do mojego gina porobić wszystkie badania :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łąąąąąą bede za miesiac w ciązy jeee to juz nie muszę serduszkowac hmmm bo jak przepowiedziałaś to tak będzie to ja poprosze o dziewczynke :))) moge teraz jesc do woli no trzeba sie przygotowac :)))))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 17:51

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czerwcóweczki :)

    1 - inezka, Katiś
    2 - aisza
    3 - aja, Betty Boop
    4 - XxMoniaXx, paaulla84
    5 - Emily83
    6 - Kaśka
    7 - Gosiacu
    8 - kasia1988, Lulu
    9 - slodka100
    10 - Iwka, Roxanka, Mega, Paragonik_93
    11 - Welonisia, Anuśka, czrnula22, Tygrysek86
    12 - Rubi
    13 -potforzasta, Krokodylica, Brawurka84, zara, olencja, maja35, kasiatoja, magdaleka_ka,
    14 - Ania_84, aTyna, motyl1993
    15 - przedszkolanka, kierzynka, Kasia*
    16 - Ewa99
    17 -
    18 - kwiatuszek789
    19 -
    20 -
    21 - samira
    22 -
    23 - chmurreczkaa, Nasturcja,Izuniaa89
    24 -
    25 - Daisy
    26 -
    27 - Iwonaa11
    28 - la, Pysiaaa21
    29 - mizzelka
    30 -

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja mam ciążę urojoną co miesiąc, także luuuzik. Nie jesteście same. A teraz, jak mi się okres spóźniał, to już nawet zaczęłam chodzić jak ciężarna, głaskałam się po brzuchu (wtf???) i bałam się schylać, żeby nic tam w środku w razie W nie uszkodzić. No na łeb mi spadło.
    Bolesna @ jednak szybko postawiła mnie do pionu a teraz śmieje mi się w twarz, małpa jedna.

    Katiś lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Kochane ja mam ciążę urojoną co miesiąc, także luuuzik. Nie jesteście same. A teraz, jak mi się okres spóźniał, to już nawet zaczęłam chodzić jak ciężarna, głaskałam się po brzuchu (wtf???) i bałam się schylać, żeby nic tam w środku w razie W nie uszkodzić. No na łeb mi spadło.
    Bolesna @ jednak szybko postawiła mnie do pionu a teraz śmieje mi się w twarz, małpa jedna.
    ahahaah o matko jakbym siebie widziala awiesz ja wymyslilam ze jeszcze poleze na lewym boku dla lepszego zagniezdzenia ciazy ahahhaaha ktorej nie ma

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    łąąąąąą bede za miesiac w ciązy jeee to juz nie muszę serduszkowac hmmm bo jak przepowiedziałaś to tak będzie to ja poprosze o dziewczynke :))) moge teraz jesc do woli no trzeba sie przygotowac :)))))


    tak tak dziewczynka też ja chce :D

    Kasia *, Katiś lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nasturcja nie jestes samam ja co mieisac widze u siebie objawy ciaży

    Katiś lubi tę wiadomość

  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 27 maja 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieeeeekuje Wam za wyrozumiałość :)

    samira, Kasia * lubią tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma za co katiś

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie akurat bardzo kłuło po prawej stronie w zeszłym cyklu, więc po <3 kladłam się na prawy bok, żeby żołnierzyki sobie tam lepiej doleciały. No i nie doleciały. Zginęły po drodze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    ahahaah o matko jakbym siebie widziala awiesz ja wymyslilam ze jeszcze poleze na lewym boku dla lepszego zagniezdzenia ciazy ahahhaaha ktorej nie ma


    nawet nie jest udowodnione ze jak się trzyma nogi do góry po serduszku to jest większa szansa na ciążę a co dopiero zagnieżdżenie jak się leży na boku ;)

    żołnierzyki same znajda drogę do celu i zapłodnione jajeczko też :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 17:58

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba będę musiała zapytać się Belldandy jak zajść w ciążę. Nie pogardziłabym taką świetną płodnością jaka jest u niej :)

    Lena87, Kasia *, mizzelka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak ale my samirko mamy ciaże urojona i wiesz moja juz byla wedlug mnie we mnie i sobie pomyslalm ze poleze na boku no to fakt nie powinnysmy sie schylac bo a nóż widelec moze to ciąża i co poleci to wiecie co najlepeij caly miesiac nie róbmy nic bo cos moze zaszkodzić ciązy :))))) teraz mam wymówkę żeby nie sprzątać ahahaha :)))))

    Lena87, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś odstawiłam duphaston, teraz oczekuję @ i zaczynam cykl z CLO ;D
    Nie wpisuję się na testowanie, bo nie wiem kiedy to będzie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Mnie akurat bardzo kłuło po prawej stronie w zeszłym cyklu, więc po <3 kladłam się na prawy bok, żeby żołnierzyki sobie tam lepiej doleciały. No i nie doleciały. Zginęły po drodze.
    nasturcja a moze one jeszcze ida i dojda w nasteonym cyklu ja tez mam takie odchyły żartuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 18:03

    Lena87, Nasturcja lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    no tak ale my samirko mamy ciaże urojona i wiesz moja juz byla wedlug mnie we mnie i sobie pomyslalm ze poleze na boku no to fakt nie powinnysmy sie schylac bo a nóż widelec moze to ciąża i co poleci to wiecie co najlepeij caly miesiac nie róbmy nic bo cos moze zaszkodzić ciązy :))))) teraz mam wymówkę żeby nie sprzątać ahahaha :)))))

    ja tam nie mam nic urojonego ja się staram na serio :P

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ