X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie coś z organizmem w tym cyklu nie tak:/ co zjem to odrazu do toalety latam.. dodam, że mało jem i nie zmieniłam diety. Rok temu zaczęłam się odchudzać i straciłam te 20kg w 5msc. Takze nie obzeram się, jem tak jak zawsze przez ostatnie parę msc... A w tym cyklu mam codziennie jakieś rewolucje:| myślałam, że to może wirusówka ale nie.. Bo tyle dni? Niemożliwe.. Masakra jakaś.

    Natala1906 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Dziewczyny u mnie coś z organizmem w tym cyklu nie tak:/ co zjem to odrazu do toalety latam.. dodam, że mało jem i nie zmieniłam diety. Rok temu zaczęłam się odchudzać i straciłam te 20kg w 5msc. Takze nie obzeram się, jem tak jak zawsze przez ostatnie parę msc... A w tym cyklu mam codziennie jakieś rewolucje:| myślałam, że to może wirusówka ale nie.. Bo tyle dni? Niemożliwe.. Masakra jakaś.


    Kochana ja wczoraj byłam 5 razy w toalecie... Także nie jesteś sama... Do tego była krew z nosa i nudności :/

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie niestety biel vizira... Hajzer by się jie powstydził... tak, ze czekam na małpę ma być w sobotę i lipcowe testowanie przepada bo mamy wakacje a nie chcę przed samymi wakacjami się stresować :)

    Dori1811 lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Kochana ja wczoraj byłam 5 razy w toalecie... Także nie jesteś sama... Do tego była krew z nosa i nudności :/
    Może to nerwy? Może zaczęłam się podświadomie stresować w tym cyklu? Hmmm.. Bo właśnie jeden, dwa dni rozumiem, że może się zdarzyć ale nie caly czas..
    To u mnie aż takich atrakcji nie ma ;) może też się stresujesz czymś???

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    u mnie niestety biel vizira... Hajzer by się jie powstydził... tak, ze czekam na małpę ma być w sobotę i lipcowe testowanie przepada bo mamy wakacje a nie chcę przed samymi wakacjami się stresować :)

    Jak urlop to może faktycznie tak lepiej :)
    Ja nie testuje, bo się boję, że rano się obudzę w kałuży krwi... W nocy nie spałam i już planowałam co i jak jakby wyszły dwie kreski haha. Jakby powiedzieć narzeczonemu... Masakra ze mną :/ Jest strach i dziwne przeczucie, że będzie okej, a pewnie skończy się w kałuży krwi :)

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kal a kiedy dzień @ Tobie wypada??
    Ja jeśli w tym msc i następnym nie zajde to w sierpniu też niestety odpuszczam testowanie. Owulka będzie wypadła jakoś na początku sierpnia i niestety będziemy wtedy na wyjeździe.. Wynajmujemy jeden domek z jednym pokojem i kuchnia. I może by lipy nie było bo dzieci zasnął i do dzieła ale jedzie z nami teściowa jeszcze...

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, spokojnie, ja naprawdę nie mam aspiracji do bliźniaków ;)

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Dziewczyny, spokojnie, ja naprawdę nie mam aspiracji do bliźniaków ;)
    Tak ważne, że jest dobra beta i ciąża! :d
    Też trochę porozsiewaj tych wiruskow:d tyle nas tu jeszcze jest i czerwiec jeszcze taki dluuuugi:p

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka Kochana zaktualizuj trochę listę.
    Dziewczyny spójrzcie na początek listy i mówcie jak ktoś nie ma czegoś oznaczonego @ bądź ciazy:)

    Edit.
    O właśnie spojrzalam, ze wczoraj to robiłaś :) a co z tymi dziewczynami z początku listy? Halo dajcie znać co u Was wyszło?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2018, 08:45

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Może to nerwy? Może zaczęłam się podświadomie stresować w tym cyklu? Hmmm.. Bo właśnie jeden, dwa dni rozumiem, że może się zdarzyć ale nie caly czas..
    To u mnie aż takich atrakcji nie ma ;) może też się stresujesz czymś???


    Wydaje mi się, że się niczym nie stresuje. Chyba, że podświadomie... U Ciebie tak może być, że to stres. Zastanów się czy masz się czym stresować? :)
    Ja mam dziś tak nieprzyjemne uczucie mokra w środku, że się czuję jakbym pływała i zaraz miała dostać @ :/ Tylko jedna dziwna rzecz nie boli mnie podbrzusze :o Za to jajnik ciągnie tak, że najchętniej bym go wyrwała haha :)
    Masakra z nami kobietami :)♥️

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiruskuje oczywiście, bardzo nieśmiało, bo jeszcze mam mało wiary.

    iNso87 lubi tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Mordeczka Kochana zaktualizuj trochę listę.
    Dziewczyny spójrzcie na początek listy i mówcie jak ktoś nie ma czegoś oznaczonego @ bądź ciazy:)

    Edit.
    O właśnie spojrzalam, ze wczoraj to robiłaś :) a co z tymi dziewczynami z początku listy? Halo dajcie znać co u Was wyszło?
    Ja już kilka razy nieśmiało ;-) prosiłam o wpisanie na testowanie na 25. Ale w sumie dzisiaj idę na kontrolę czy była ovulka i jakoś mi się wydaje że te zapisy nie będą potrzebne.
    Testy wychodzą negatywne, a ból jajnika po stronie gdzie nie ma dominującego pęcherzyka. Ten cykl chyba przepadnie. Szkoda bo myślałam że unikne badania drożności :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2018, 08:51

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Ja już kilka razy nieśmiało ;-) prosiłam o wpisanie na testowanie na 25. Ale w sumie dzisiaj idę na kontrolę czy była ovulka i jakoś mi się wydaje że te zapisy nie będą potrzebne.
    Testy wychodzą negatywne, a ból jajnika po stronie gdzie nie ma dominującego pęcherzyka. Ten cykl chyba przepadnie. Szkoda bo myślałam że unikne badania drożności :-(

    A kiedy masz miec droznosc? Ja w polowie lipca I tez bardzo liczylam na to ze nie bedzie potrzeby :/

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Mordeczka Kochana zaktualizuj trochę listę.
    Dziewczyny spójrzcie na początek listy i mówcie jak ktoś nie ma czegoś oznaczonego @ bądź ciazy:)

    Edit.
    O właśnie spojrzalam, ze wczoraj to robiłaś :) a co z tymi dziewczynami z początku listy? Halo dajcie znać co u Was wyszło?
    Kochana już poprzednio pytałam co z dziewczynami z pierwszych dni czerwca, i echo nikt nie napisał :/

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dzisiaj wredna @ mnie nawiedziła :( pls o przepisanie na 9.07 testowanie :)

    Nie rozumiem dlaczego mając wszystkie wyniki ok, monitorując owu na usg, seksu aż nadmiar i zero efektów :(((
    25.06 umówiłam się z lekarzem z Ovum moze coś podpowie w tym temacie a moze rocznik robi swoje :(

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Ja już kilka razy nieśmiało ;-) prosiłam o wpisanie na testowanie na 25. Ale w sumie dzisiaj idę na kontrolę czy była ovulka i jakoś mi się wydaje że te zapisy nie będą potrzebne.
    Testy wychodzą negatywne, a ból jajnika po stronie gdzie nie ma dominującego pęcherzyka. Ten cykl chyba przepadnie. Szkoda bo myślałam że unikne badania drożności :-(
    Zapisałam Cię. <3

    Ps. Wy tak napieprzacie z postami że nie jestem w stanie wszystkich dat wyłapać :D
    Już nie wspomnę o tym że przy 2 letnim dziecku nie zawsze jest czas na wszystko :D

    Isaura81 lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzydziecha wrote:
    A kiedy masz miec droznosc? Ja w polowie lipca I tez bardzo liczylam na to ze nie bedzie potrzeby :/
    Dzisiaj się dowiem dopiero. Ale znając upór mojej dr to po najbliższej @.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • kasialora Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to możliwe ze 8dpo przy udanym cyklu zaczynaja bolec piersi? Chyba już sobie ta ciążę uroiłam :p

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasialora wrote:
    Dziewczyny czy to możliwe ze 8dpo przy udanym cyklu zaczynaja bolec piersi? Chyba już sobie ta ciążę uroiłam :p

    Nie Ty jedna świrujesz :)
    Może się potem okazać, że to jednak był objaw :)

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Kal a kiedy dzień @ Tobie wypada??
    Ja jeśli w tym msc i następnym nie zajde to w sierpniu też niestety odpuszczam testowanie. Owulka będzie wypadła jakoś na początku sierpnia i niestety będziemy wtedy na wyjeździe.. Wynajmujemy jeden domek z jednym pokojem i kuchnia. I może by lipy nie było bo dzieci zasnął i do dzieła ale jedzie z nami teściowa jeszcze...
    Na sobotę 16.06 dziś 11 dpo potwierdzone monitem tak że tego... Jak do niedzieli nie dotrze to zatestuje.

    Akceptacja!
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ