X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po monitoringu. Pęcherzyk rośnie i ma dzisiaj 20 mm. Śluz piekny ale trochę mało. Estriadol z rana 245, LH 9.97. jedziemy po winko i wieczorem dalej działamy.
    Testy ovu negatywne. Pomimo że ovulka na godzinach. ;-)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Lepiej sie zgiagnozowac i wiedzieć co jest przyczyna niz czekac i czkeac bez skutku na 2 kreski.
    Ile sie staracie?

    Ja zaluje ze my dopiero po 12 miesiącach zglosilismy sie do lekarzy. Wszedzie pisze ze nie powinno sie leczyc wczesniej bo jesli jestes plodna normalnie a zsczniesz robic stresujace badania i brac leki to mozesz sobie zaszkodzic a nie pomoc.
    Ale u nas wyszedl konkretny problem. Jakbysmy wiedzieli wczesniej to wczesniej bysmy starali sie to poprawic :/

    Intensywnie działamy dopiero od kwietnia, wiem że wszystko wymaga czasu i natura sama reguluje wszystko ale bardzobym chciała juz bo we wrześniu mój partner wyjeżdża na dluuugo :(
    Miał robione badania nasienia i morf 4% wiec moze tu jest problem.

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Natala mi to jajnik wyrywalo tylko przy owulce. Mam wrażenie, że gorzej mnie wszystko boli przy owulacji niz przed @:|

    Ja mam na jutro termin @... A jajnik to boli tak, że dramat... Chyba jakaś @ stulecia będzie :/

  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ac62b83faf38.jpg

    Dziewczyny potrzebuje pomocy doświadczonych. Test owulacyjny pierwszy w życiu... robiłam go dosłownie 6 minut temu czy on cos mowi??? Domowe laboratorium z rossmanna
    Przedwczoraj wstawiłam swój test owulacyjny wtedy była prawdopodobnie owulacja i moja kreska była wyraźniejsza od kreski kontrolnej, wczoraj jak robiłam test to moja kreska była słabsza wiec odczyt negatywny( po owulacji) Generalnie jak Twoja kreska jest mocniejsza lub ma identyczny kolor jak kontrolna to należy to należy to odczytywać jako owulację. Myślę, że jesteś albo przed, albo po owulacji. Należałoby podeprzeć się jeszcze pomiarem temperatury i obserwacją swojego ciała. Pozdrawiam

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedzona złymi przeczuciami zrobiłam test (tak, wiem, nie powinnam, ale nie umiem się powstrzymać). Bladzioch. I przerażenie. Wygonilam męża do apteki. Przyszedł. I kamień z serca. Różnica między nimi to 30 minut. Oba czułe na 10.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/aa95f01a6e44.jpg

    agniecha2101, pumka1990 lubią tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Wiedzona złymi przeczuciami zrobiłam test (tak, wiem, nie powinnam, ale nie umiem się powstrzymać). Bladzioch. I przerażenie. Wygonilam męża do apteki. Przyszedł. I kamień z serca. Różnica między nimi to 30 minut. Oba czułe na 10.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/aa95f01a6e44.jpg
    O kurde Grzechotka to co to za test ten z lewej??? :| sama by mnie zmrozilo:o

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    O kurde Grzechotka to co to za test ten z lewej??? :| sama by mnie zmrozilo:o

    Taki z tesco za 3.99. Ale pisze na nim, że czułość 10...

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insoi87 tak o ciebie ;P

    Grzechotka nie rob juz testów, wszytsko bedzie dobrze nie potrzebnie stresujesz sie bo właśnie z tymi testami to tak jest ze o zawał mogą przyprawić! Moja przyjaciółka jest w 17 tyg i miała zaległy test siknela bo chciała zobaczyć jak szybko kreska wyjdzie zero nic nie pokazało biel... i to ten quixx czy jakoś tak ja sama nie znoszę tych testów!

    Anet jestem przed owulacja bo mam tez monitoring i gin mówił ze ovu powinnna być na weekendzie jutro mam monitoring przed weekendem i w poniedziałek po weekendzie wiec zobaczymy czy bedzie cos z tej owulacji w tym miesiącu czy nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2018, 18:33

    iNso87, Grzechotka2 lubią tę wiadomość

  • Madalena89 Koleżanka
    Postów: 58 20

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Ja mam na jutro termin @... A jajnik to boli tak, że dramat... Chyba jakaś @ stulecia będzie :/

    Mnie też tak jajnik bolał przed ostatnią @, że myślałam, że wyrwę go sobie i niestety skończyło się @ nawet nie stulecia a tysiąclecia. Masakra. Ale trzymam kciuki, żeby u Ciebie było inaczej :)

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale się uśmiałam! Oglądałam mecz z narzeczonym na rozpoczęcie Mistrzostw. Jak było już 3 do 0 dla Rosji to mówię do niego jak będzie 5 do 0 to okresu nie dostanę i będzie dzidzi :) No i skończyło się 5 do 0 hahaha :)
    Ale się uśmiałam i jakie było moje zdziwienie :D

    Pati88, Straciatellaa, iNso87, MałaMi90, agniecha2101, pumka1990 lubią tę wiadomość

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczy spisalam notatki z apki owu z 10cykli. Na 10cykli aż 7 razy ból owulacyjny miałam z prawego jajnika (prawdopodobna niedroznośc ktoŕą będe sprawdzac). Tylko 3 cykle z lewego byly czyli tego zdrowego potencjalnie. Natomiast monitoringu jeszcze nie miałam ani raz i teraz pytanko. Czy jak napierdziela jajnik po danej stronie to napewno pecherzyk jest na tym jajniku co bol? Pytam osob ktore mają to potwierdzone usg;) bo sie zastanawiam. Jesli tak to by hipotetycznie tlumaczyło niepowodzenia:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNY!!!!!!

    3 dpo maleńkie różowe plamienie jednorazowe ( zabarwiony na różowo śluz).
    Co to może być? Zdarzają mi się plamienia przed @, ale 4 dpo to jeszcze nigdy nie miałam. Czy to może być jakaś torbiel? albo jakiś stan zapalny?
    Nie miałam w tym cyklu monitoringu, i nie wiem co tam we mnie siedzi ;P

    Do @ jeszcze 10-11 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2018, 20:12

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Zrobilam teraz drugi test i jest wyrazniejsza kreska :D boszzzz, zaczynam wierzyc ze nam sie udalo!

    Kochana dawaj no zdjęcie! Bo, aż się podekscytowałam ♥️

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też chcę focie!

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa jeju aż sama już znalazłam objawy ciąży jak Ciebie czytam hahaha aż mdłości już dostałam:p pokazuj fotkę.

    Marilen plamienie hmmm implantacja tak wcześnie?

    Karmelllka była pewna ;d hehehe mój wykres przecież super extra jest i juz ciąże widać od poczatku:d hehhee

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2018, 20:16

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    grzechotka test, testowi nierówny. Dlatego ja kupiłam 5 testów tych samych co mi dziś bladziocha pokazały ;)

    Ja w tym cyklu miałam 2 rzeczy przez które z tyłu głowy może coś mi mówiło - może sie uda/udało?.
    1. zupełnie inny śluz po owu, cały czas lepiący i dużo
    2. zamiast jak zawsze wieczorami nadrabiać seriale/filmy o 21 już jestem zombie i idę spać, śpię jak dzidzia ;)
    Mam nadzieje, że beta podrośnie. Wszędzie czytam, że wynik 5 to już ciąża. Ehhhhhhhh ;)
    codziennie teraz z rana sikacz będzie.
    No to u mnie spanie od 2-3dni..z kurami:p idę dzieci klasc i do lozka prosto a rano wstać nie dam rady:d możesz mi przewidzieć też ciaze:p

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro dzień sądu haha :) Zobaczymy co to będzie, ale szczerze to boję się powodzi z rana :/

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    https://zapodaj.net/096b0a2fbb87f.jpg.html


    edit: nie wiem czy coś widać bo jakość zdjęcia masakra, ale na żywo jest piękna kreska. Nawet mrużyć oczu nie trzeba. Ale się cieszę! ;)


    PEWNIE, ŻE WIDAĆ! ❤️
    Po cichu gratuluję, cudowna kreska :) ślij wirusy! :)

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Dziewczy spisalam notatki z apki owu z 10cykli. Na 10cykli aż 7 razy ból owulacyjny miałam z prawego jajnika (prawdopodobna niedroznośc ktoŕą będe sprawdzac). Tylko 3 cykle z lewego byly czyli tego zdrowego potencjalnie. Natomiast monitoringu jeszcze nie miałam ani raz i teraz pytanko. Czy jak napierdziela jajnik po danej stronie to napewno pecherzyk jest na tym jajniku co bol? Pytam osob ktore mają to potwierdzone usg;) bo sie zastanawiam. Jesli tak to by hipotetycznie tlumaczyło niepowodzenia:)
    Na 100% mam potwierdzone monitoringiem ovulacje. Zawsze boli mnie lewy. Zaczynam go czuć 3-4 dni przed ovulką a nawet potem kilka dni pobolewanie, czasami się odzywa do okresu.
    Dzisiaj mam mieć ovulke z prawego ma już 20 mm, lewy 12 mm. A boli tak że czasami mam ochotę po ścianach chodzić.
    Też mam mieć kontrolę drożności i boje się że ten wiecznie bolący wyjdzie jako niedrożny.

    Pati88 lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:

    Anet jestem przed owulacja bo mam tez monitoring i gin mówił ze ovu powinnna być na weekendzie jutro mam monitoring przed weekendem i w poniedziałek po weekendzie wiec zobaczymy czy bedzie cos z tej owulacji w tym miesiącu czy nie.
    Więc test owulacyjny jest dość miarodajny, pewnie na weekend będą 2 piękne kreski - powodzenia ;-)

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ