X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe testowanie :)
Odpowiedz

Czerwcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • dysiak Ekspertka
    Postów: 271 77

    Wysłany: 17 maja 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona a tak w ogóle to kojarzę Cię z Lipcówek 2015 w sensie Twój avatar :D

    Nona lubi tę wiadomość

  • dysiak Ekspertka
    Postów: 271 77

    Wysłany: 17 maja 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Gosia, ja też mam 4 latke, moja z lipca 2015. Dziecko urodzone latem suuuper, polecam! Maluszka nie trzeba tak ubierać. Mega fajnie.


    Ja rodziłam na praktycznie sam koniec lipca, i od czerwca były najgorsze upały, także, dla mnie to było straszne, nogi spuchnięte, pot się lał. Lubię jak jest ciepło ale to były dosłownie upały, że wytrzymać się nie dało. Jeszcze na sierpień się załapała, że był w miarę ładny ale potem zaraz wrzesień, październik i już zimno się robiło. ja do czerwca mogę rodzić :D chyba, że nie było by później upałów ;)

  • Miinii Przyjaciółka
    Postów: 113 96

    Wysłany: 17 maja 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichosza wrote:
    Ja też myślę że u mnie nic z tego, termin na 23 maja ale dziś brązowe plamienia 2 dzień test z głupia zrobiłam ale oczywiście negatywny ani cienia...

    Poproszę o wpisanie mnie na 23 czerwca:)

    Cichosza !!! Za wcześnie na test !!! Wiem, ze ciężko jest czekać ale musisz jeszcze z tydzień się wstrzymać no może z 5 dni :) wiem co czujesz, bo jesteśmy na tym samym etapie i tez już bym chciała testować ale nie ma sensu, zdecydowanie za wcześnie ! Wytrzymaj Kochana 😊

    Cichosza lubi tę wiadomość

    Aniołek ❤️ - 23.03.2019 - 9 tydzień - poronienie zatrzymane
    11.06.2019 - puste jajo płodowe..

    MTHFR C677T HETERO i PAI-1 HETERO

    Leki : duphaston , euthyrox 50mg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 18:43

  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 17 maja 2019, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja, prosiłabym o wpisanie mnie na 04.06, co prawda nadziei sobie nie robię zbytnio, jakoś maj nie jest mi łaskawy, ale zatestuje a co mi tam

    Nona, Agafiga lubią tę wiadomość

  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 17 maja 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Ja kocham cieplo. Najgorzej jesień /zima urodzić moim zdaniem. Dookoła smog, syf, leje, ciężko na spacer wyjść. Najlepiej wczesna wiosna/lato moim zdaniem

    O Nona, super gdzie byłaś jak cie nie było :-), ja tam mogę i urodzić zimą byle dzidziuś był zdrowy no i obym zaszła w końcu :-)

    Nona, Ignissa lubią tę wiadomość

  • Miinii Przyjaciółka
    Postów: 113 96

    Wysłany: 17 maja 2019, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Ja kocham cieplo. Najgorzej jesień /zima urodzić moim zdaniem. Dookoła smog, syf, leje, ciężko na spacer wyjść. Najlepiej wczesna wiosna/lato moim zdaniem
    Tez jestem tego zdania :)
    Ja zawsze chciałam urodzić w marcu/kwietniu :)

    Nona lubi tę wiadomość

    Aniołek ❤️ - 23.03.2019 - 9 tydzień - poronienie zatrzymane
    11.06.2019 - puste jajo płodowe..

    MTHFR C677T HETERO i PAI-1 HETERO

    Leki : duphaston , euthyrox 50mg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2019, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 18:43

    gusiaa, becia1982 lubią tę wiadomość

  • Blanche Przyjaciółka
    Postów: 68 46

    Wysłany: 18 maja 2019, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam w domu czterolatka! Jest już gotowy na rodzeństwo 🙂

    Proszę o wpisanie na 10.06, oby ten cykl był szczęśliwy 🙂

    Nona lubi tę wiadomość

    28 lat, UK
    Listopadowa mama 2014
    Urodzę w 2020!🙂 - 5cs <3
  • Scintilla Autorytet
    Postów: 1073 2207

    Wysłany: 18 maja 2019, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nas przybyło w ciągu 24h 🙆‍♀️ Dzień Dobry wszystkim 😊 nasza 4latka właśnie przyniosła jakiegoś wirusa mutanta i siedzimy zakatarzone 😔- modlę się aby do owulacji infekcja mnie odpuściła. Dla testujacych na początku czerwca zaczynają się pewnie powoli dni płodne - życzę więc "owocnej pracy" 😉

    Nona lubi tę wiadomość

    mhsvi09kzjtuku9r.png
    18.02.2020 Narodziny Bartusia 👨‍👩‍👧‍👦
    10.06.2015 Narodziny Emilki 💝
    05.05.2014 [*] pamiętamy...
  • Shas91 Ekspertka
    Postów: 158 158

    Wysłany: 18 maja 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! A ja właśnie zaczynam dziś nowy cykl, więc poproszę o wpisanie na 18.06 :)

    f2w3vfxmy8valaii.png

    Adaś 💙 22.04.18, 38tc, 52cm, 3140g, 14 miesięcy kp 🤗
  • Martys92 Przyjaciółka
    Postów: 84 34

    Wysłany: 18 maja 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miinii wrote:
    Ja zaszłam w ciąże jak miałam tsh 2,16 w ciąży podskoczyło mi do 3. Teraz jak badałam to miałam powyżej 3 i biorę euthyrox. Wiec da się zajść w ciąże jak ma się więcej niż 1 tsh ale w ciąży trzeba zbić wiec podobno lepiej przed ciąża obniżyć - tak słyszałam i tak mi endokrynolog powiedziała :)
    A jak TSH wychodzi 0.010?

    c55fyx8djqdgl5at.png
  • dysiak Ekspertka
    Postów: 271 77

    Wysłany: 18 maja 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczaki widzę, że dużo 4 latków czeka na rodzeństwo :D

    swoją drogą co myślcie o takiej różnicy wieku?
    Ja mam znajomych z dziećmi z małą różnicą i dużą i wszyscy sobie oczywiście swoje wybory chwalą acz kolwiek Ci pierwsi mówią, że jest ciężko jak dwójka dzieci jest taka mała, że starsze dziecko więcej rozumie i można mu więcej wytłumaczyć. Ja na początku chciałam różnice 2 lata, ale córka tak dała nam popalić, że wtedy nie myślałam już o drugim :D

    Co do dni płodnych u mnie dopiero za tydzień wypadają, ale już coś można działać :D na pewno nie zaszkodzi hehe a i mąż ucieszony będzie ;)

    Nona lubi tę wiadomość

  • Dzastina Przyjaciółka
    Postów: 110 47

    Wysłany: 18 maja 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tez ma 4-letnią córcie 👧💜

    dysiak, Scintilla, Nona lubią tę wiadomość

    j36rxqpk8h26dyg9.png
  • dysiak Ekspertka
    Postów: 271 77

    Wysłany: 18 maja 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo I kolejna :D no mówię, 4 lata jakaś magiczna liczba tutaj :) Hej Dzastina.

    ja się trochę obawiam, że moja córka będzie zazdrosna, w rodzinie niedawno pojawiła się nowa dzidzia i jest strasznie zazdrosna, potem nie chce się ode mnie odkleić. No ale na to chyba się nie ma wpływu, czy mniejsze dziecko, czy większe zawsze w jakiś sposób będzie zazdrosne. Jak będzie drugi bobas to chciałabym ją w jakiś sposób też zaangażować w opiekę, żeby czuła się potrzebna. Córcia ciągle mówi, że chciałaby braciszka :D.

    Ja powiem, że mi to w sumie obojętne, chociaż pod względem wyprawkowym, zabawkowym itd. druga dziewczyna była by idealna, no i wspólny pokój, siostra z siostrą też wtedy wchodzi w grę :) chociaż jak dzieci małe to i brat z siostrą pokój mogą mieć wspólny, co innego już jak nastolatki.

    Nona lubi tę wiadomość

  • Miinii Przyjaciółka
    Postów: 113 96

    Wysłany: 18 maja 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martys92 wrote:
    A jak TSH wychodzi 0.010?

    Nie mam pojęcia :( ja dopiero w ciąży jak byłam dowiedziałam się, ze najlepiej jak ma się tsh ok 1-1,5. Ze jak za wysoko to niby może być problem z zajściem albo z utrzymaniem ciąży. Ale nie mam pojęcia jak jest jak ktoś ma tam mało. Wiec nie pomogę niestety :( najlepiej idź do endokrynologa :)

    Aniołek ❤️ - 23.03.2019 - 9 tydzień - poronienie zatrzymane
    11.06.2019 - puste jajo płodowe..

    MTHFR C677T HETERO i PAI-1 HETERO

    Leki : duphaston , euthyrox 50mg
  • kasiakasia11 Autorytet
    Postów: 1313 431

    Wysłany: 18 maja 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, to ja was zaskoczę. Też mam w domu .............czterolatkę. Haha.

    Tylko potem mam jeszcze dwulatka.

    Ja rodziłam i latem i zimą. Dla mnie nie ma różnicy. Mimo wielkiego brzucha do końca byłam mega aktywna i nie puchlam. Dla mnie 9 m-cy to za mało. Z chęcią chodziłabym jak słonica, przynajmniej 12 m-cy.

    dysiak, Nona lubią tę wiadomość

    syn (HLHS) 24.07.14 - 03.09.14
    córka 10.12.15
    syn 28.08.17


  • dysiak Ekspertka
    Postów: 271 77

    Wysłany: 18 maja 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiakasia11 wrote:
    Hej, to ja was zaskoczę. Też mam w domu .............czterolatkę. Haha.

    Tylko potem mam jeszcze dwulatka.

    Ja rodziłam i latem i zimą. Dla mnie nie ma różnicy. Mimo wielkiego brzucha do końca byłam mega aktywna i nie puchlam. Dla mnie 9 m-cy to za mało. Z chęcią chodziłabym jak słonica, przynajmniej 12 m-cy.

    Hahah :D no to coraz nas więcej :)

    Dla mnie zdecydowanie te 9 miesiecy to wystarczający czas :p a najlepiej wspominam 2 trymestr :).

    Dziewczyny co już jedno mają nie boie sie porodu? Ja się boję straszniee bo już wiem co mnie czeka. :D no boję się jak cholera, i jak ktoś mowi, że nie pamięta bólu, to ja pamiętam aż za dobrze :D

  • Shas91 Ekspertka
    Postów: 158 158

    Wysłany: 19 maja 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dysiak wrote:
    Hahah :D no to coraz nas więcej :)

    Dla mnie zdecydowanie te 9 miesiecy to wystarczający czas :p a najlepiej wspominam 2 trymestr :).

    Dziewczyny co już jedno mają nie boie sie porodu? Ja się boję straszniee bo już wiem co mnie czeka. :D no boję się jak cholera, i jak ktoś mowi, że nie pamięta bólu, to ja pamiętam aż za dobrze :D

    Mi również te 9 miesięcy wystarczy :) I zdecydowanie 2 trymestr najlepszy :) jak przypomnę sobie tę energię wtedy... A co do porodu, to ból pamiętam, ale przynajmniej teraz już wiem na co się nastawić :)

    dysiak lubi tę wiadomość

    f2w3vfxmy8valaii.png

    Adaś 💙 22.04.18, 38tc, 52cm, 3140g, 14 miesięcy kp 🤗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 18:44

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ