Forum Staraj膮c si臋 - og贸lne Czerwcowy seks w plenerze 馃悋 w marcu na porod贸wk臋 mnie zabierze 馃け馃徎
Odpowiedz

Czerwcowy seks w plenerze 馃悋 w marcu na porod贸wk臋 mnie zabierze 馃け馃徎

Oce艅 ten w膮tek:
  • Ivanka93 Autorytet
    Post贸w: 1095 913

Wys艂any: 21 czerwca, 10:29

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Izi wrote:
    Gratulacje dziewczyny! :)

Ja mia艂am ci臋偶ki weekend, wesele kuzynki - szkoda gada膰... troch臋 przesadzili艣my z % ale wyszli艣my z klas膮 w sumie ka偶dy tam nie podo艂a艂... Poza tym ci膮gle pytali o dzieci i nas dobi艂o ju偶 to, ja oczywi艣cie dobra mina do z艂ej gry... Okaza艂o si臋 te偶, 偶e mam troch臋 takich rodzinnych problem贸w... A kuzynka si臋 zachowa艂a bardzo niefajnie wobec nas... Tylko mi smutno i przykro jest... Zawsze staram si臋 by膰 fair i mi艂a dla ka偶dego i zawsze ceni艂am sobie wi臋zi rodzinne i nie uwa偶am, 偶ebym co艣 z艂ego zrobi艂a, owszem jestem imprezowa, rozgadana, weso艂a, mam ci臋te 偶arty ale nigdy nikogo nimi nie ura偶am.
    No c贸偶 chyba musz臋 skupi膰 si臋 na ludziach, kt贸rzy mnie lubi膮 i na kt贸rych da si臋 liczy膰, a nie na tych drugich. W ka偶dym razie mam ci臋偶ki czas.

Wsp贸艂czuj臋 te偶 mnie dobijaj膮 ci膮g艂e pytania o dzieci do tego stopnia, 偶e czasami a偶 nie mam ochoty isc na imprez臋 rodzinna, niestety niekt贸rzy ludzie nie maj膮 za grosz taktu i wydaje im si臋 ze maja prawo zadawa膰 tak osobiste pytania... Mam nadziej臋, 偶e wszystko si臋 u Ciebie u艂o偶y.

Izi lubi t臋 wiadomo艣膰

Starania o pierwsze 馃懚 od 06.2020
    馃檵鈥嶁檧锔
    28 lat
    06.2020 鈴
    07.2020 poronienie zatrzymane 馃挃
    07.2021 cb 馃挃
    08.2021 HSG 鉁
    09.2021 pierwszy cykl z Clo 馃
    MTHFR C677T hetero鉂
    PAI1 4G hetero 鉂
    Hormony 鉁
    Plamienia przed 馃惖鉂
    馃拪acard 150, ovarin, euthyrox 25, luteina, olej z wiesio艂ka

馃檵鈥嶁檪锔
    30 lat
    Badania nasienia 06.2021
    Ilo艣膰 139 mln 鉁
    Ruch post臋powy 58%鉁
    呕ywotno艣膰 82%鉁
    Morfologia 5% 鉁

馃拪Supramen
  • Blondyna.B Autorytet
    Post贸w: 1206 1208

Wys艂any: 21 czerwca, 10:33

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Izi niestety jak to si臋 m贸wi "z rodzin膮 wychodzi si臋 dobrze tylko na zdj臋ciach".
    Ja od rodzic贸w nauczy艂am si臋 rozgranicza膰 tych "dobrych i z艂ych" w rodzinie i mimo 偶e z garstk膮 mam kontakt to chocia偶 s膮 to same pozytywne kontakty.

Po mojej terminacji za to w艣r贸d znajomych zrobi艂 si臋 przesiew. Zostali Ci najlepsi kt贸rzy nawet mimo 偶e s膮 temu przeciwni to zostali przy nas. Inni uwa偶aj膮 nas za jaki艣 przest臋pc贸w albo boj膮 si臋 z nami rozmawia膰

Izi lubi t臋 wiadomo艣膰

馃懇馃徏25 lat
    MTHFR (C677T) homozygota

馃懄馃徎25 lat

[*] 09.01.2021 - terminacja w 23 tygodniu, rozleg艂y rozszczep kr臋gos艂upa z wodog艂owiem

Starania u偶ywaj膮c kubeczka Ferti-Lily
    04.2021 - starania od nowa
    05.2021 - ci膮偶a biochemiczna 馃挃
    09.2021 - poronienie zatrzymane ci膮偶a bli藕niacza 馃挃
  • maciejka Autorytet
    Post贸w: 531 387

Wys艂any: 21 czerwca, 10:37

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Blondyna.B wrote:
    Izi niestety jak to si臋 m贸wi "z rodzin膮 wychodzi si臋 dobrze tylko na zdj臋ciach".
    Ja od rodzic贸w nauczy艂am si臋 rozgranicza膰 tych "dobrych i z艂ych" w rodzinie i mimo 偶e z garstk膮 mam kontakt to chocia偶 s膮 to same pozytywne kontakty.

Po mojej terminacji za to w艣r贸d znajomych zrobi艂 si臋 przesiew. Zostali Ci najlepsi kt贸rzy nawet mimo 偶e s膮 temu przeciwni to zostali przy nas. Inni uwa偶aj膮 nas za jaki艣 przest臋pc贸w albo boj膮 si臋 z nami rozmawia膰
    馃槺 jak tak mogli si臋 zachowa膰? Nie do pomy艣lenia. Najwa偶niejsze ze zostali tylko Ci na kt贸rych mo偶na liczy膰 馃槉

Blondyna.B, Izi lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

• maciejka Autorytet
    Post贸w: 531 387

Wys艂any: 21 czerwca, 10:37

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ivanka93 wrote:
    Alis gratulacje 馃コ Blondyna.B trzymam kciuki 鉁娾湂 maciejka chwal si臋 nam p贸藕niej bet膮 鉂
    Wynik dopiero w 艣rod臋 馃槖

• Blondyna.B Autorytet

Wys艂any: 21 czerwca, 10:39

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    maciejka wrote:
    Wynik dopiero w 艣rod臋 馃槖
    O kurcz臋 a co tak d艂ugo?? 馃様
    Rozumiem na drugi dzie艅 ale na trzeci?

馃懇馃徏25 lat
    MTHFR (C677T) homozygota

馃懄馃徎25 lat

[*] 09.01.2021 - terminacja w 23 tygodniu, rozleg艂y rozszczep kr臋gos艂upa z wodog艂owiem

• milam Autorytet
    Post贸w: 450 218

Wys艂any: 21 czerwca, 11:17

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    maciejka wrote:
    Wynik dopiero w 艣rod臋 馃槖

Ojejku jak d艂ugo 馃槼

馃 2013
    馃 2016
    Starania o trzecie od 10.2020 (z przerw膮 w lutym i maju-szczepienie)

11.2020 cb
    06.2021 cb

mutacja pai1 homo
    acard 75
  • Pani Mi艣ka Autorytet
    Post贸w: 514 374

Wys艂any: 21 czerwca, 11:20

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Alis gratuluj臋! To ju偶 konkretna kreseczka! Niech ro艣nie fasolka 馃榿

U mnie okresu jednak brak dalej, ale test -, mam nadziej臋, 偶e @ szybko przyjdzie bo w lipcu oboje mamy delegacj臋 i ci臋偶ko b臋dzie wcelowac ze staraniami 偶eby艣my w ogole byli w tym samym mie艣cie 馃槕

Alis96 lubi t臋 wiadomo艣膰

• Izi Autorytet
    Post贸w: 1101 1464

Wys艂any: 21 czerwca, 11:22

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Macie racj臋.. Zmieniam troch臋 "taktyk臋 rodzinn膮" widuj臋 ich na tyle rzadko, 偶e b臋d臋 tylko zacie艣nia艂a wi臋zi z tymi, kt贸rzy s膮 偶yczliwi, a inni niech sobie gadaj膮 co chc膮. Trzeba docenia膰 tych, kt贸rzy s膮 przy nas mimo wszystko.
    Wiecie ja ju偶 powoli boj臋 si臋 bawi膰 z dzie膰mi z rodziny bo od razu si臋 zaczyna gadanie, 偶ebym si臋 zapatrzy艂a... A co mam zrobi膰, 偶e ja te dzieci uwielbiam. Na szcz臋艣cie od strony m臋偶a s膮 totalnie taktowni i potrafi膮 zachowa膰 si臋 z klas膮 bo chyba bym ju偶 tego nie ud藕wign臋艂a.

Blondyna.B, Alis96 lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

鈾 starania od 2021

鈾 ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub d艂u偶sze, na razie polecenie wyluzowania, z kole偶ank膮 prolaktyn膮 r贸偶nie si臋 dogadujemy
    鈾 m膮偶 29 lat, leczenie zapalenia, suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

鈾11.08 beta 137,70
    鈾13.08 beta 446,20

f2w3qqmze17gc41q.png
  • _Hania Autorytet
    Post贸w: 1539 591

Wys艂any: 21 czerwca, 12:07

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Izi nas te偶 pytali o dziecko, jeszcze zanim si臋 o nie starali艣my :-) Co to za zwyczaj, nie rozumiem. Na szcz臋艣cie najbli偶sze nasze otoczenie zupe艂nie inne, tak naprawd臋 mimo d艂ugi stara艅, jedni z pierwszych mamy dziecko :)

A o co kuzynka w og贸le ma pretensje? Bo nie rozumiem, 偶e si臋 dobrze bawi艂a艣? :D

Omija膰 toksycznych ludzi, naprawd臋.

Ja zam贸wi艂am sobie sporo test贸w przez Interenet :p pierwszy raz bede mia艂a zapas!

Izi lubi t臋 wiadomo艣膰

syn 2019
    ____

03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
  • Izi Autorytet
    Post贸w: 1101 1464

Wys艂any: 21 czerwca, 12:21

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    G艂upi bardzo, rozumiem, 偶e najbli偶szy przyjaciel spyta ale wszyscy dooko艂a...
    Nie ma pretensji tylko zachowa艂a si臋 nie艂adnie bo troch臋 nas i jeszcze jednego kuzyna odci臋艂a od reszty rodziny, wol臋 nie opisywa膰 chyba sytuacji bo to jest specyficzna historia i wla艂abym 偶eby nikt si臋 na ni膮 nie daj Bo偶e nie natkn膮艂.. Ale ka偶dy uwa偶a, 偶e du偶y nietakt zrobi艂a i nikt nie rozumie co si臋 tam odwali艂o :D

Chyba zam贸wi臋 te偶, wychodzi lepiej? Jakie zamawiacie :)

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 21 czerwca, 12:22

鈾 starania od 2021

鈾 ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub d艂u偶sze, na razie polecenie wyluzowania, z kole偶ank膮 prolaktyn膮 r贸偶nie si臋 dogadujemy
    鈾 m膮偶 29 lat, leczenie zapalenia, suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

鈾11.08 beta 137,70
    鈾13.08 beta 446,20

f2w3qqmze17gc41q.png
  • Morgana Autorytet
    Post贸w: 413 269

Wys艂any: 21 czerwca, 12:30

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    To ja melduj臋 po monitoringu, 偶e jedno jajko p臋k艂o 馃憤 z drugiego niestety torbiel, ale na razie si臋 ni膮 nie martwi臋. :) Teraz pozostaje mi tylko czeka膰. I w 艣rod臋 skocz臋 jeszcze na progesteron :)

coma, Blondyna.B, Iskra444, Kasiekkk, Vivian, Ivanka93, Nayax, Selena, Axon, Ola_45, maciejka, Nunakala, Marcelq, MartiMarti lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

Starania od 08.2018r.

31l. 鈾
    鉃COS
    鉃rak owulacji

Euthyrox 50 + Metformax 850
  • _Hania Autorytet

Wys艂any: 21 czerwca, 12:34

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Izi wrote:
    G艂upi bardzo, rozumiem, 偶e najbli偶szy przyjaciel spyta ale wszyscy dooko艂a...
    Nie ma pretensji tylko zachowa艂a si臋 nie艂adnie bo troch臋 nas i jeszcze jednego kuzyna odci臋艂a od reszty rodziny, wol臋 nie opisywa膰 chyba sytuacji bo to jest specyficzna historia i wla艂abym 偶eby nikt si臋 na ni膮 nie daj Bo偶e nie natkn膮艂.. Ale ka偶dy uwa偶a, 偶e du偶y nietakt zrobi艂a i nikt nie rozumie co si臋 tam odwali艂o :D

Chyba zam贸wi臋 te偶, wychodzi lepiej? Jakie zamawiacie :)

Ja zam贸wi艂am jakie艣 za 2,90 i pinki za 5,9 chyba :-) Wydaje mi si臋, 偶e wychodzi taniej. Najtaniej chyba zestaw na allegro, dziewczyny wiem, 偶e testuj膮, ale nie mam tam konta i zamawia艂am z apteki online.

A co do rodziny to rozumiem, trzeba bra膰 poprawk臋, 偶e panna m艂oda to mo偶e du偶o stresu mia艂a tym 艣lubem i weselem i tak odwali艂a :D

syn 2019
    ____

03.2021 wpadka - biochem
    07.2021 - biochem
  • _Hania Autorytet

Wys艂any: 21 czerwca, 12:35

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Morgana wrote:
    To ja melduj臋 po monitoringu, 偶e jedno jajko p臋k艂o 馃憤 z drugiego niestety torbiel, ale na razie si臋 ni膮 nie martwi臋. :) Teraz pozostaje mi tylko czeka膰. I w 艣rod臋 skocz臋 jeszcze na progesteron :)

Trzymam kciuki za to jajko, niech b臋dzie z tego pi臋kna fasola :-)
    Tak, torbiel膮 nie masz co si臋 przejmowa膰

Morgana lubi t臋 wiadomo艣膰

syn 2019
    ____

03.2021 wpadka - biochem
    07.2021 - biochem
  • Iskra444 Autorytet
    Post贸w: 1334 1957

Wys艂any: 21 czerwca, 12:54

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Blondyna, wsp贸艂czuje strasznie, ale w sumie dobrze ze masz ju偶 ten wst臋pny przesiew za sob膮鈥 bo to si臋 dzieje zawsze jak si臋 ju偶 jest w ci膮偶y albo urodzi. Potem zawsze s膮 tacy znajomi kt贸rym co艣 nie pasuje i szczerze to szkoda traci膰 czas i energi臋 na takie znajomosci鈥

Izi, mam tez w rodzinie takich 鈥瀏eniuszy鈥濃 pytania o drugie dziecko s膮 na porz膮dku dziennym bo skoro jedno zrobili艣my to co za problem machn膮膰 drugie鈥 mam teraz w rodzinie dwie ci臋偶arne to tym bardziej w k贸艂ko jest ten temat, szkoda gada膰 naprawd臋

Iskierka - 2018馃懅馃徏

f2w3skjodu7e6olv.png
  • Gosiak123 Autorytet
    Post贸w: 301 165

Wys艂any: 21 czerwca, 13:08

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej, ja by艂am dzisiaj na wizycie, niestety by艂 to lekarz na NFZ... I co si臋 dowiedzia艂am? NIC poza tym co ju偶 wiedzia艂am czyli 偶e jestem w ci膮偶y i jest to oko艂o 6-7 tydzie艅 馃ぃ

Powiedzcie mi czy po pobraniu cytologii nie mo偶na robi膰 USG dopochwowego? W艂a艣nie dlatego lekarz mi nie zrobi艂 USG bo pobra艂 cytologi臋 o stwierdzi艂 偶e szyjka jest podra偶niona teraz. Tylko z tego co pami臋tam to w pierwszej ci膮偶y mia艂am te偶 pobrana cytologi臋 a po tym normalne USG

Nunakala lubi t臋 wiadomo艣膰

馃懇鈥嶐煢 25 l.
    馃懆鈥嶐煢 29 l.
    馃懚 2018

Starania o rodze艅stwo od stycze艅 2021

[*] luty 2021 - ci膮偶a biochemiczna 馃挃

Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zio艂a ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

M贸j cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Kr贸tka faza lutealna (11dni)
  • Ivanka93 Autorytet
    Post贸w: 1095 913

Wys艂any: 21 czerwca, 13:24

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Gosiak123 wrote:
    Hej, ja by艂am dzisiaj na wizycie, niestety by艂 to lekarz na NFZ... I co si臋 dowiedzia艂am? NIC poza tym co ju偶 wiedzia艂am czyli 偶e jestem w ci膮偶y i jest to oko艂o 6-7 tydzie艅 馃ぃ

Powiedzcie mi czy po pobraniu cytologii nie mo偶na robi膰 USG dopochwowego? W艂a艣nie dlatego lekarz mi nie zrobi艂 USG bo pobra艂 cytologi臋 o stwierdzi艂 偶e szyjka jest podra偶niona teraz. Tylko z tego co pami臋tam to w pierwszej ci膮偶y mia艂am te偶 pobrana cytologi臋 a po tym normalne USG

Co za bzdura 馃う鈥嶁檧锔 nie mo偶na pobra膰 cytologii po usg bo zel zaburza wymaz ale na odwr贸t? W 偶yciu czego艣 takiego nie s艂ysza艂am wiele razy mialam cytologie a potem usg dopochwowe I nic mi nie by艂o. Przykro mi ze trafi艂a艣 na takiego lekarza.

Starania o pierwsze 馃懚 od 06.2020
    馃檵鈥嶁檧锔
    28 lat
    06.2020 鈴
    07.2020 poronienie zatrzymane 馃挃
    07.2021 cb 馃挃
    08.2021 HSG 鉁
    09.2021 pierwszy cykl z Clo 馃
    MTHFR C677T hetero鉂
    PAI1 4G hetero 鉂
    Hormony 鉁
    Plamienia przed 馃惖鉂
    馃拪acard 150, ovarin, euthyrox 25, luteina, olej z wiesio艂ka

馃檵鈥嶁檪锔
    30 lat
    Badania nasienia 06.2021
    Ilo艣膰 139 mln 鉁
    Ruch post臋powy 58%鉁
    呕ywotno艣膰 82%鉁
    Morfologia 5% 鉁

馃拪Supramen
  • Gosiak123 Autorytet

Wys艂any: 21 czerwca, 13:31

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ivanka93 wrote:
    Co za bzdura 馃う鈥嶁檧锔 nie mo偶na pobra膰 cytologii po usg bo zel zaburza wymaz ale na odwr贸t? W 偶yciu czego艣 takiego nie s艂ysza艂am wiele razy mialam cytologie a potem usg dopochwowe I nic mi nie by艂o. Przykro mi ze trafi艂a艣 na takiego lekarza.
    Dok艂adnie, ja te偶 mia艂am ju偶 kilka razy robiona cytologi臋 i zawsze p贸藕niej USG. Na odwr贸t to logiczne 偶e wynik by艂by zaburzony. Niestety tacy s膮 lekarze na NFZ, mia艂am wra偶enie 偶e mu si臋 zwyczajnie nie chce tego USG robi膰... No ale trudno b臋d臋 si臋 umawia膰 jeszcze na ten tydzie艅 gdzie艣 prywatnie

馃懇鈥嶐煢 25 l.
    馃懆鈥嶐煢 29 l.
    馃懚 2018

Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zio艂a ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

M贸j cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
  • Blondyna.B Autorytet

Wys艂any: 21 czerwca, 13:38

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Gosiak123 wrote:

Oczywi艣cie 偶e mo偶na 馃槄
    Chyba 藕le trafi艂a艣 na NFZ. Ja tylko prywatnie chodzi艂am w ci膮偶y wi臋c nie mam osobi艣cie por贸wnania ale wiadomo 偶e jak na NFZ to trzeba dobrze trafi膰 馃槈

馃懇馃徏25 lat
    MTHFR (C677T) homozygota

馃懄馃徎25 lat

• milam Autorytet
    Post贸w: 450 218

Wys艂any: 21 czerwca, 13:38

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Gosiak123 wrote:

Wida膰 偶e chyba mu si臋 nie chcia艂o, ja zawsze tak mam, no chyba 偶e w ci膮偶y to jako艣 inaczej si臋 to t艂umaczy, ale w膮tpi臋

馃 2013
    馃 2016
    Starania o trzecie od 10.2020 (z przerw膮 w lutym i maju-szczepienie)

11.2020 cb
    06.2021 cb

mutacja pai1 homo
    acard 75
  • Gosiak123 Autorytet

Wys艂any: 21 czerwca, 13:39

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Blondyna.B wrote:
    Oczywi艣cie 偶e mo偶na 馃槄
    Chyba 藕le trafi艂a艣 na NFZ. Ja tylko prywatnie chodzi艂am w ci膮偶y wi臋c nie mam osobi艣cie por贸wnania ale wiadomo 偶e jak na NFZ to trzeba dobrze trafi膰 馃槈
    To jedyny lekarz, kt贸ry u mnie na NFZ przyjmuje, reszta pozamykana ze wzgl臋du na covid a prywatnie wszyscy przyjmuj膮 馃し馃徎鈥嶁檧锔 a chcia艂am tylko ci膮偶臋 potwierdzi膰 馃ぃ

馃懇鈥嶐煢 25 l.
    馃懆鈥嶐煢 29 l.
    馃懚 2018

Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zio艂a ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

M贸j cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
鈥光 86 87 88 89 90 鈥衡
Zg艂o艣 post
Od:
Wiadomo艣膰:
Zg艂o艣 Anuluj

Zainteresuj膮 Ci臋 r贸wnie偶:

4 sk艂adniki diety wspieraj膮ce owulacj臋!

Problemy z owulacj膮 s膮 bardzo cz臋st膮 przyczyn膮 trudno艣ci z zaj艣ciem w ci膮偶臋. Dowiedz si臋, jak za pomoc膮 diety mo偶esz wesprze膰 jajeczkowanie! Poznaj, które sk艂adniki diety mog膮 pozytywnie wp艂ywa膰 na owulacj臋, a które mog膮 przyczynia膰 si臋 do niep艂odno艣ci owulacyjnej. Poznaj propozycje prop艂odno艣ciowych posi艂ków od Ani i Zosi z Akademii P艂odno艣ci! 

CZYTAJ WI臉CEJ

Znaczenie jako艣ci m臋skiego nasienia

Jest wiele czynników, które wp艂ywaj膮 na szanse na zaj艣cie w ci膮偶臋 u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niew膮tpliwie w艣ród najwa偶niejszych jest odpowiednia jako艣膰 komórki jajowej i plemników. Wyja艣niamy, dlaczego jako艣ciowe komórki jajowe czasami nie gwarantuj膮 sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jako艣膰 m臋skiego nasienia? Jak wygl膮da diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WI臉CEJ

Krew miesi膮czkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, 偶e krew miesi膮czkowa zmienia swój kolor i konsystencj臋? Czy br膮zowy kolor krwi podczas okres powinien Ci臋 niepokoi膰, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesi膮czkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WI臉CEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozw贸j Narodowe Centrum Bada艅 i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego