X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy możliwa jest ciąża?
Odpowiedz

Czy możliwa jest ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Postanowiłam założyć tu konto bo już sama nie wiem, zaczynam wariować.
    Czy któraś z Was miała tak, ze test ciążowy wychodził negatywnie a ciąża jednak była? Ostatnia miesiączkę miałam 10 marca, 25 marca kochałam się z moim facetem bez zabezpieczenia i finał był w środku. Od jakiś dwóch tygodni czuje się tak jak na okres ale ten jednak nie przychodzi. Boli mnie okropnie kręgosłup w odcinku lędźwiowym, ostatnio coraz mocniej jak za długo siedzę bądź leże to nawet wyprostować sie jest mi ciężko. Dodatkowo często mam mdłości zwłaszcza rano lub wieczorem ale w ciągu dnia tez się zdarzają, czuje się taka zmęczona a raczej może nic mi się nie chce tylko bym leżała, bolą mnie piersi również ale to tez nie cały czas najczęściej przy dotyku, no i dodatkowo jeżeli chodzi o wydzielinę to leciało ze mnie dużo białego śluzu, teraz jakby przestało i jestem bardziej sucha, chociaż nie zawsze. Robiłam 2 testy ciążowe - jeden w dniu spodziewanej miesiączki - negatywny, drugi 5 dni później - również negatywny ale okresu dalej nie ma. Dzisiaj robiłam betę wynik <0,1, wiem, ze wskazuje to na brak ciąży, ale zastanawiaja mnie moje objawy + dodatkowo te okropne bóle pleców. 2 lata temu stwierdzono u mnie tylozgiecie macicy - może to ma związek? Czy to może być ciąża - oboje byśmy się bardzo cieszyli. Stresu żadnego raczej nie mam, nie miałam tez ostatnio żadnych podróży ani nic co mogłoby spowodować ewentualne opóźnienie. Czy któraś miała podobnie. Wiem, ze pisze chaotycznie ale mam nadzieje, ze mi wybaczycie.

    Limosa lubi tę wiadomość

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Meg. Raczej wątpię żeby to była ciąża ( masz dowód w badaniu krwi bhcg ). No chyba, że by Ci się owulacja bardzo przesunęła ale na tym etapie beta powinna już wyjść. A nie masz możliwości iść po prostu do ginekologa ? Przepisze Ci luteinę na wywołanie miesiączki.

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak najbardziej pójdę do ginekologa prywatnie, żeby zrobił tez USG od razu. Łudzę się jednak, ze może to fasolka. Bardzo bym tego chciała, narzeczony zreszta tez.

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowa do góry 🙂 na pewno Wam sie uda. Powodzenia !

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • MałaMonia Koleżanka
    Postów: 60 15

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze mam te same objawy od kilku dni 😁

    Starania od 2019
    Ona: lat 28
    📌 hiperinsulinemia
    📌hiperprolaktynemia
    📌Hiperandrogenizm
    📌mthfr hetero
    📌V Leiden hetero

    Tsh 0.655
    FT4 12.72
    Fsh 3.1
    LH 7.01
    Anty TPO 0.25
    Anty TG 0.69
    Estradiol 248
    Testosteron 0.61 mg/ml
    DHEA SO4 14.08
    SHBG 149
    Androstention 2.26

    ☑️AMH 3.38
    ☑️drożność sono hsg
    ☑️Homocysteina

    💊diostinex
    💊3x500mg glucophage
    💊Metylowany kwas foliowy i B12
    💊Acard 75mg

    On lat 29
    📌Morfologia 2%
    ☑️ Koncentracja 33,45 mln
    ☑️ Liczba całkowita 180,63M
    ☑️Ruchliwość 71.26%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala - witam Cię również. Dziękuje za słowa otuchy. Zastanawia mnie jednak cały czas ta wydzielina, która raczej u mnie nie zapowiada @ oraz dziwi mnie ten ból lędźwi cały czas. Może jednak owu się przesunęła i beta jednak nie pokazuje ciąży lub w laboratorium jakiś błąd się wkradł.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMonia wrote:
    Kurcze mam te same objawy od kilku dni 😁
    A długo Ci się @ spóźnia? Robiłaś już jakiś test może?

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam takie bóle kręgosłupa, były nie do zniesienia właśnie jak spóźniał mi się okres. Wiem, że chciałabyś żeby to była ciąża ale lepiej się nie nastawiać niż się rozczarować. Na kiedy masz do lekarza ?

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się okres spóźnia 8 dni i nigdy wcześniej takich bóli kręgosłupa nie miałam, do tego pobolewa mnie jajnik prawy, czasami ale bardzo rzadko tez lewy. Nie nastawiam się jakoś mega na ta ciąże, ale łudzę się, ze może to jednak to. Dzisiaj obudziłam się z mega mdlosciami i jakiś taki dziwny skurcz żołądka miałam. Jeżeli chodzi o lekarza to na piątek jestem umówiona zobaczymy co powie, No chyba, ze wcześniej jednak przyjdzie @, chociaż zawsze tydzień przed miałam takie jakby „burczenie brzucha” a teraz tego nie mam i tez mi to daje trochę do myślenia.

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg26 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Postanowiłam założyć tu konto bo już sama nie wiem, zaczynam wariować.
    Czy któraś z Was miała tak, ze test ciążowy wychodził negatywnie a ciąża jednak była? Ostatnia miesiączkę miałam 10 marca, 25 marca kochałam się z moim facetem bez zabezpieczenia i finał był w środku. Od jakiś dwóch tygodni czuje się tak jak na okres ale ten jednak nie przychodzi. Boli mnie okropnie kręgosłup w odcinku lędźwiowym, ostatnio coraz mocniej jak za długo siedzę bądź leże to nawet wyprostować sie jest mi ciężko. Dodatkowo często mam mdłości zwłaszcza rano lub wieczorem ale w ciągu dnia tez się zdarzają, czuje się taka zmęczona a raczej może nic mi się nie chce tylko bym leżała, bolą mnie piersi również ale to tez nie cały czas najczęściej przy dotyku, no i dodatkowo jeżeli chodzi o wydzielinę to leciało ze mnie dużo białego śluzu, teraz jakby przestało i jestem bardziej sucha, chociaż nie zawsze. Robiłam 2 testy ciążowe - jeden w dniu spodziewanej miesiączki - negatywny, drugi 5 dni później - również negatywny ale okresu dalej nie ma. Dzisiaj robiłam betę wynik <0,1, wiem, ze wskazuje to na brak ciąży, ale zastanawiaja mnie moje objawy + dodatkowo te okropne bóle pleców. 2 lata temu stwierdzono u mnie tylozgiecie macicy - może to ma związek? Czy to może być ciąża - oboje byśmy się bardzo cieszyli. Stresu żadnego raczej nie mam, nie miałam tez ostatnio żadnych podróży ani nic co mogłoby spowodować ewentualne opóźnienie. Czy któraś miała podobnie. Wiem, ze pisze chaotycznie ale mam nadzieje, ze mi wybaczycie.

    Może to cykl bezowulacyjny. Czasami się zdarzają. Ja miałam wszystkie możliwe objawy ciążowe w cyklu bezowulacyjnym (dokładnie takie jak Ty) a miesiączka przyszła dopiero po 56 dniach. Leć do lekarza i wszystko będziesz wiedziała😊

    Ulka86 lubi tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny udało mi się przełożyć termin wizyty na jutro. @ dalej nie ma i prawy jajnik zwłaszcza nadal boli. Jutro po badaniu wszystko się okaże.

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To daj znać jak będziesz po wizycie. Mimo wszystko trzymam kciuki ✊🏻

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala jutro na pewno dam znać. Powiem szczerze nie nastawiam się za bardzo na fasolkę, żeby się nie rozczarować, najwyżej będę miło zaskoczona.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po wizycie i teraz sama już nie wiem co myśleć. Pani ginekolog dokładnie mnie przebadała i widać było jakby ciemna plamkę, dowiedziałam się, ze może to być wczesna ciąża, mam w piątek zrobić ponownie betę, zobaczyć jaki będzie wynik a następna wizytę mam za tydzień. Dziewczyny poradzicie coś bo ja już nie wiem co myśleć, zaczynam wariować.

    Isiozwierz, KaJa lubią tę wiadomość

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg26 wrote:
    Dziewczyny jestem po wizycie i teraz sama już nie wiem co myśleć. Pani ginekolog dokładnie mnie przebadała i widać było jakby ciemna plamkę, dowiedziałam się, ze może to być wczesna ciąża, mam w piątek zrobić ponownie betę, zobaczyć jaki będzie wynik a następna wizytę mam za tydzień. Dziewczyny poradzicie coś bo ja już nie wiem co myśleć, zaczynam wariować.

    Masz sie nie denerwować, skoro nie zauważyła nic niepokojącego to dobrze. Poczekaj spokojnie ten tydzień a jeśli masz jakieś wątpliwości to idź jeszcze do innego ginekologa. No i zrób bete może nawet jutro bo skoro jest jakaś plamka to na pewno beta już wyjdzie jeśli to ciąża 😊 Trzymam kciuki😊

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg czyli bardzo prawdopodobne, że przesunęła Ci się owulacja dlatego ta beta co robiłaś wcześniej jeszcze nie wyszła. Zrób tak jak mówiła p. Dr.
    Idź na betę, jeśli wyjdzie pozytywna to znaczy że ta kropeczka to ciąża 🙂
    No i jak masz jeszcze jakiś test w domu to możesz sobie zrobić ale najbardziej prawdopodobna i tak będzie bhcg 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2021, 09:55

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale czy to możliwe, ze beta która robiłam w poniedziałek wyszła ujemna a wczoraj tj. w środę na USG by już coś wyszło? Podobno na USG ciąże widać przy becie powyżej 1000 i teraz to ja już sama nie wiem zaczynam głupiec już.

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie to dziwne... A może w laboratorium zrobili Ci total HCG ? Wtedy podobno te wartości są mniejsze. Albo po prostu pomylili próbki w labo. Ciężko powiedzieć. Powtórz bete albo idź jeszcze do innego lekarza, zobaczysz co on powie.

    Meg26 lubi tę wiadomość

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mam zamiar powtórzyć betę ale tym razem w innym laboratorium m. W dzień kiedy byłam na becie straszny kocioł tam mieli wiec łudzę się, ze właśnie coś pomyli, mam jeszcze jeden test w domu wiec zrobię go jutro zobaczymy co powie. Następna wizytę u gina mam za tydzień - nie wiem jak ja wytrzymam do tego czasu, ale to jest najlepsza Pani ginekolog w moim mieście i ma najnowocześniejszy sprzęt wiec mam nadzieje, ze wtedy się wszystko już wyjaśni na 100%. Już tak bardzo chciałabym wiedzieć a tu dalej niepewność.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze, czy ewentualnie jeżeli byłabym jednak w ciąży to od tego 25 marca zamiast picia normalnego piwa zastąpiłam je bezalkoholowym oczywiście nie codziennie tylko przy piątku na przykład wieczorkiem i popalam e papierosa, czy to mogłoby zaszkodzić w jakiś sposób maleństwu bo teraz się trochę obawiam.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ