X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Maju ;D

    maja2024 lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Majeczko :) fajnie, że jesteś :P
    a Ty Ilonka nie przesadzaj z tą starością :) młoda dupeczka jesteś :)
    aha czyli codziennie wszystkie dostajemy te same porady :) a ja głupia myślałam, że oni biorą pod uwagę dzień cyklu, wiek, przebyte ciąże i takie tam :) No ale przecież to tylko program i nie będą każdej z nas ustalać codziennie indywidualnej porady :)
    Niepotrzebnie wykupiłam ten abonament, dobrze że tylko za 3 dyszki. Jak ten się skończy to już chyba nie wykupię.
    dziewczyny ogłaszam przerwę na kawkę :) Tzn ja herbatkę :) Dobrze, że nie piłam wcześniej dużo kawy bo pewnie bym miała ciężko się odzwyczaić.
    A ja tylko rozpuszczalską piłam i to bardzo rzadko :)
    To idę wstawić wodę :)

    Ilona, maja2024 lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja tez herbatki sie napije ;D jaka robisz? Ja zrobię sobie zielona z pomarancza i imbirem. Pycha ;D

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona wrote:
    Meginko u mnie dzisiaj taka sama porada. Czyli wysyłają to hurtem ;D
    Bo ja to juz za takowa moge sie uważać, wkoncu w sierpniu 30 mi stuknie, hehe ;D

    Ilona... nie przesadzaj...
    ja w październiku skończę 31 lat... i jeszcze ani jednej pociechy nie mam... ba - nawet w ciąży nie jestem...
    za to już powinno sie mnie ukrzyżować;)

    a tak wogóle heloł, zrobiłam sobie dzisiaj dzień odwiedzin na moim urlopiku;)

    Ilona lubi tę wiadomość

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja sie melduje :) juz po pracy, jak dobrze :) no jak tam imprezka idzie? :)

    z tymi blizniakami to ja moge miec szanse, podobno to idzie po linii zenskiej, co drugie pokolenie, a mojej mamy mama miala blizniaki :) wiec kto wie? Meginka a pochwal Ty sie nam jak masz na imie? :)

    Ilona, Kfjatus lubią tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    Ilona wrote:
    Meginko u mnie dzisiaj taka sama porada. Czyli wysyłają to hurtem ;D
    Bo ja to juz za takowa moge sie uważać, wkoncu w sierpniu 30 mi stuknie, hehe ;D

    Ilona... nie przesadzaj...
    ja w październiku skończę 31 lat... i jeszcze ani jednej pociechy nie mam... ba - nawet w ciąży nie jestem...
    za to już powinno sie mnie ukrzyżować;)

    a tak wogóle heloł, zrobiłam sobie dzisiaj dzień odwiedzin na moim urlopiku;)

    Librus ale ja zartowalam, w tym wieku czuje sie bardzo dobrze ;D ba nawet uważam, ze po 30 dopiero sie życie zaczyna ;D Chociaż jak miałam 20-scia to ten wiek tez był dla mnie przyjemny, poznałam wtedy swojego M i Wiki przyszła na świat ;D
    A co do wieku i zajścia w ciążę nie ma reguły, czy ma sie 20 czy 30 to co jest każdemu pisane to i tak będzie ;D

    gocha04 lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    uuuu coś spokojna ta imprezka.:) ja nie narzekam na brak apetytu, wczoraj robiłam gulasz z kopytkami i groszek z marchewką jako sałatka na ciepło i tak się najadłam, że leżałam brzuchem do góry.:) a później z M małe co nieco na deser.;)

    gocha zrob mi tez takie na obiad :) mniam!

    Ilona lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo Libra zawitała :) Herbatki?? :P
    No następna starucha się znalazła! Zaraz wam po dupsku nastrzelam i przestaniecie głupoty gadać! Łobuzy! :) Jak nie będziecie grzeczne, to ciocia Megi przestanie chuchać :P
    Ilonka ja ostatnio jakąś indyjską TYLOS wynalazłam i nawet mi smakuje :) Przez dłuższy czas piliśmy sagę, ale się znudziła. Potem Earl Greya, znowu się znudził, teraz ta mi wpadła w ręce :) a zieloną też czasem popijam- z grejfrutem :P

    Ilona lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga powiem Ci, ze ja tez bym sie nie obrazila gdybym miała bliźniaki ;D

    agula lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    oooo Libra zawitała :) Herbatki?? :P
    No następna starucha się znalazła! Zaraz wam po dupsku nastrzelam i przestaniecie głupoty gadać! Łobuzy! :) Jak nie będziecie grzeczne, to ciocia Megi przestanie chuchać :P
    Ilonka ja ostatnio jakąś indyjską TYLOS wynalazłam i nawet mi smakuje :) Przez dłuższy czas piliśmy sagę, ale się znudziła. Potem Earl Greya, znowu się znudził, teraz ta mi wpadła w ręce :) a zieloną też czasem popijam- z grejfrutem :P

    ja zielona tez pije :) z cytryna albo mango :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle co do wieku, to mam znajomych, którzy mają po 33 lub 34 lata, niedawno wzięli ślub i na razie nie myślą wcale o dzieciach bo "mają czas" i co Wy na to?? To dopiero jest podejście brrr
    To nie są moi bliscy znajomi i nie rozmawiałam z tą dziewczyną na ten temat dokładnie, ale ona chyba myśli że "zrobienie" dziecka jest bardzo proste i w każdej chwili się może na to zdecydować... No cóż ja też tak kiedyś myślałam. A wiek ma tu duże znaczenie, jak się zaczną starać przed 40-tką to mogą mieć dużo trudniej, no ale cóż to ich decyzja...

    Ilona lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;D no to impreza jak nic ;D
    Wszystkie z herbata w ręce :D ;D

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a więc UWAGA UWAGA :)
    my name is Małgorzata :)

    Ilona, Libra, maja2024 lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja przyjaciółka w wieku 33 lat zaczęła sie starać o dzidzie, zajęło jej to rok ale tylko dlatego, ze lekarz ja wziął szybko w obroty. Teraz ma 4 i 2 letnia corcie i znowu jest w ciazy ;D Także to jest optymistyczny akcent ;D

    gocha04 lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miło mi Cię poznać Malgorzato ;D ;D Gosie to fajne babki ;D

    Meginka, gocha04 lubią tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona wrote:
    ;D no to impreza jak nic ;D
    Wszystkie z herbata w ręce :D ;D

    no a Wy możecie herbatę z prądem :) Ja się muszę zadowolić zwykłą :P
    Te wakacje będą pewnie bardzo nudne, bo do tej pory prowadziłam hmmm bardzo "imprezowy " styl latem, z sąsiadkami, kumpelkami itd, wiecznie ogniska grile dyskoteki itd.
    No i się skończy :)
    Ale nie żałuję :) Warto z tego zrezygnować.
    W końcu trzeba się kiedyś ogarnąć :P :) :) hehehe :P

    Ilona lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    oooo Libra zawitała :) Herbatki?? :P
    No następna starucha się znalazła! Zaraz wam po dupsku nastrzelam i przestaniecie głupoty gadać! Łobuzy! :) Jak nie będziecie grzeczne, to ciocia Megi przestanie chuchać :P
    Ilonka ja ostatnio jakąś indyjską TYLOS wynalazłam i nawet mi smakuje :) Przez dłuższy czas piliśmy sagę, ale się znudziła. Potem Earl Greya, znowu się znudził, teraz ta mi wpadła w ręce :) a zieloną też czasem popijam- z grejfrutem :P

    oj, opatrznie mnie zrozumiałyście:) ja właśnie w mym poscie wryaziłam oburzenie;) niom, ja stara jeszcze nie jestem, bynajmniej tak mówi mój ginekolog: pani jest jeszcze młoda:) czy to prawda, czy usiłuje mnie pocieszyć, to ja nie wnikam;) trzymam się tej opcji, że mam jeszcze trochę czasu...:D

    trzymta się dziewczynki... do następnego razu:) powracam na mój urlopik;) buziam

    Ilona lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie również jest bardzo miło :)
    Ejjjjj dziewuszki a pamiętacie, że obowiązują szpilki??? Zróbcie sobie tą przyjemność i wyciągnijcie jakieś odjazdowe buciorki :)
    Ja kupiłam na wyprzedaży jesienią śliczne sandałki na koturnach za 29.90 a kosztowały 89.90 :)
    Idę ich poszukać i przymierzyć :) Bo przecież jeszcze ich nie używałam :) Jak impreza to impreza :P

    Ilona lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest ogarnąć sie trzeba ;D
    Ja tez przed ciąża byłam niezły wariat, ze tak powiem żyło sie od weekend do weekendu, a sobota bez imprezy była sobota stracona. Teraz nie powiem, żebym siedziała tylko w domu, ale zdecydowanie mam mniej intensywne życie nocne ;D

    Meginka lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    Meginka wrote:
    oooo Libra zawitała :) Herbatki?? :P
    No następna starucha się znalazła! Zaraz wam po dupsku nastrzelam i przestaniecie głupoty gadać! Łobuzy! :) Jak nie będziecie grzeczne, to ciocia Megi przestanie chuchać :P
    Ilonka ja ostatnio jakąś indyjską TYLOS wynalazłam i nawet mi smakuje :) Przez dłuższy czas piliśmy sagę, ale się znudziła. Potem Earl Greya, znowu się znudził, teraz ta mi wpadła w ręce :) a zieloną też czasem popijam- z grejfrutem :P

    oj, opatrznie mnie zrozumiałyście:) ja właśnie w mym poscie wryaziłam oburzenie;) niom, ja stara jeszcze nie jestem, bynajmniej tak mówi mój ginekolog: pani jest jeszcze młoda:) czy to prawda, czy usiłuje mnie pocieszyć, to ja nie wnikam;) trzymam się tej opcji, że mam jeszcze trochę czasu...:D

    trzymta się dziewczynki... do następnego razu:) powracam na mój urlopik;) buziam

    aaaa no to źle zrozumiałyśmy faktycznie :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ