X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 7 września 2013, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja u mnie to jeszcze troche potrwa, bo narazie musze pozbyc sie tych wstretnych guzow na jajnikach no i mam tez endometrioze :( mam usg za dwa tygodnie i zobacze co powiedza lekarze, ale pewnie bede miala laparo, bo ginka w pl mowila ze sa duze i trzeba jak najszybciej wyciac

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 8 września 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masakra z tym wszystkim kurde ile trzeba sie nameczyc nad upragniona ciaza nigdy nie myslalam ze to takie trudne czy kiedys tez tak bylo jakies problemy z hormonami endometrioza tsh i innymi badziewiami nasze matki tego nie mialy czemu nam sie przytrafiaja takie historie gdzie popelniamy blad ze zycie nas tak kopie w 4 litery

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 8 września 2013, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe nam też się bardzo podoba będziemy mieli synusia Tymusia :)

    Agula rozumiem, że najpierw musisz się zająć swoim zdrowiem bo bez tego ani rusz więc kochana do dzieła im szybciej zaczniesz tym szybciej skończysz i będzie można zacząć starania. Pewnie sporym kłopotem jest to, że nie mieszkasz w PL :( Ja w sumie też miałam wyznaczony termin laparo na 19 marca ale na szczęście udało się miesiąc wcześniej zajść w upragnioną ciążę śmiałam się, że to ze strachu przed operacją :)

    Tak niesprawiedliwe jest to że ci którzy tak bardzo pragną maluszka mają takie problemy a tym którzy nie chcą wpadki się zdarzają. Kiedyś myślę, że nikt się nie zastanawiał nad problemami zajścia w ciążę i po prostu albo się udawało albo nie a ponieważ ludzie nie mieli świadomości że na coś chorują to też się nie stresowali a ponoć pomaga w zajściu niemyślenie właśnie o zachodzeniu :)
    Mój mąż wczoraj właśnie przy składaniu łóżeczka wspomniał, że nie myślał że będziemy mieli problemy z zajściem w ciąże i że tyle to potrwa na szczęście to już tylko przeszłość a nasz synek kopniaczkami przypomina nam że już jest :)

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 10 września 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobitki :)
    Maju śliczny syneczek! Jeszcze troszkę i będziesz go tulić :D

    Ja wczoraj po wizycie, Kuba rośnie ( z wymiarów 24t5d) i nawet pokazał twarzyczkę :D Cały tatuś :) Dostałam filmik 4D za darmo (o dziwo lekarz nie kazał mi płacić :D).

    http://images62.fotosik.pl/157/7ecdde009ff4fe75med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2013, 18:09

    maja2024, aniczka lubią tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 11 września 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Moni no i widziałam Twojego przystojniaka dobrze że się pokazał:) Super, że masz filmik no i że za darmo (jestem w szoku hehe chyba doktorek Cię lubi) to super pamiątka :)
    Ja już nie mogę się doczekać spotkania z synciem może już za 4 tygodnie go przytulę hehe jak się troszkę pośpieszy :)
    U mnie już łóżeczko stoi i wózek też czekają na właściciela hehe no a poza tym to piorę ciuszki i w przyszłym tygodniu zamierzam zacząć wielkie prasowanie no i pakowanie torb do szpitala :)
    Wczoraj byłam u fryzjera trzeba się przygotować do wielkiego wydarzenia siedziałam ponad 3 godziny hehe mama się śmieje, że wykorzystuję ostatnie chwile bo później już tak długo nie posiedzę :)
    Pozdrawiam dziewczynki :)

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 11 września 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni c jaki sliczny maluszek i ten nosek sama slodycz sliczniutki buzka do zacalowania

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) wiem że to bardzo mało prawdopodobne ale jest tu jeszcze któraś z was dziewczyny? Ciekawa jestem co u was ;) razem starałyśmy się 4 lata temu, ja teraz staram się o drugie ;) jeśli chociaż jedna z was się odezwie to będzie mi bardzo miło :)

    maja2024 lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 14 maja 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z sentymentu tu zaglądam, powspominać :) Może znowu ktoś tu zajrzy :) Pozdrawiam :)

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
‹‹ 82 83 84 85 86
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ