X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 30 lipca 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ma prywatny gabinet i rzeczywiście jakies stare podejście ma, bo ostatnie USG miałam robione w 13 tc i od tej pory nic...
    Już postanowiłam, że zapiszę się prywatnie na wizytę, niekoniecznie do niej.
    Dziewczyny ile Wy płacicie za wizytę?? I za każdym razem macie USG?? Bo nie ukrywam że nie jesteśmy w najlepszej sytuacji finansowej, no ale nie będę na dziecku oszczędzać, najwyżej sobie czegoś nie kupię

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 30 lipca 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę co 4 tygodnie z usg i płacę 150 zł za wizytę. Też nam się nie przelewa, ale postanowiliśmy, że akurat na tym nie będziemy oszczędzać.

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 30 lipca 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no widzisz kochana to już wszystko jasne moja kuzynka też chodziła na nfz a usg nie chciał robić bo twierdził że 3 wystarczą a płeć dowie się jak urodzi bo to nie jest najważniejsze i jeszcze bezczelny powiedział że w gabinecie nie ma na to czasu chyba że przyjdzie prywatnie to zrobi jej dodatkowe usg no i pewnie ta twoja menda taka sama tylko kasa się liczy wiecie co po prostu szlag mnie trafia, że trzeba płacić mimo że można to zrobić na nfz ja bym, się do niej nie zapisała bo widać że o kasę jej chodzi a skoro masz możliwość to idź do innego gina i niech zrobi porządne usg a jej wcale mówić nie musisz że byłaś
    U nas też się nie przelewa ale na dziecku nie będziemy oszczędzać synuś jest najważniejszy a to że możemy na niego popatrzeć co miesiąc bezcenne tak samo jak na porodzie tzn ja będę miała położną wynajętą, koszt ok 800 zł ale będę wiedziała, że w razie co będzie przy mnie i nie zostanę skazana na jakąś wredną małpę i otrzymam należną pomoc przy porodzie i później w domu ściągnie mi szwy tak samo lekarz gino chodzę prywatnie do niego bo on pracuje w szpitalu i jest dobrym specjalistą (a poza tym super szyje podobno :) mąż mówi, że pogada żeby ciasno zszył) w razie co wiem że jak zadzwonię to pomoże wiecie jak to jest jego pacjentka zna i reaguje. Za wizytę płacę 100 z usg ostatnio zapłaciłam 150 z 3d i 4d mam zdjęcia i film więc naprawdę nie zdziera a i wytłumaczy wszystko i pożartuje z nami i nie przeszkadza mu że np przychodzi na USG też moja mama śmieje się zawsze, że idzie po widownię hehe także ja jestem zadowolona bardzo a i jeszcze jedno ostatnio pisałam, że mnie nie przyjęli do diabetologa i kazali do gina na nfz się zapisać po skierowanie no i mój gino załatwił mi skierowanie od gina z nfz i nie musiałam iść jutro jadę odebrać i w czwartek zobaczymy co powiedzą w poradni mam nadzieję, że tym razem się dostanę :)
    Także Kochana zapisz się bo my tu czekamy z niecierpliwością :)

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 30 lipca 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapiszę się na pewno :)
    maja to u Was niedrogo biorą u nas zdziertusy jedne 100 zł sama wizyta, 60 USG 20 recepta, normalnie masakra.
    No ale właśnie gadaliśmy z mężulkiem, że jakoś to przeżyjemy, a zapiszę się prywatnie :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 30 lipca 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zdzierstwo z tymi receptami naprawdę! Mój wypisuje mi na nfz bo na receptach już bym zbankrutowała ;)

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 30 lipca 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja akurat tak mam że mnie nie skubie wiesz dba i naprawdę ma mnóstwo pacjentek. A koleżanka chodziła w ciąży do innego też prywatnie to nawet za zwolnienie musiała płacić 30 zł. Siostra chodzi też prywatnie do innej i płaci 120 bez usg ale jej pasuje bo idzie kiedy chce i ta zawsze ma miejsce a na usg kieruje ją do mojego bo ma lepszy sprzęt a u mojego się czeka ok 2 tyg na wizytę a czasami mi mówi żebym na następny dzień po wizycie dzwoniła na przyszły miesiąc się umawiać. Mój gino przyjmuje tylko prywatnie więc wszystko mam 100% płatne no ale coś za coś cieszę się ze to skierowanie mi załatwił bo może tym razem uda mi się dostać i zobaczymy co z tym moim cukierem hehe
    To daj znać kiedy będzie wizyta i trzymam kciuki aby maluszek się pięknie ustawił coby było widać czy coś majta czy nie :)

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 30 lipca 2013, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno dam znać, jutro będę dzwonić i się zapiszę. Mam numer od siostry do dobrego i fajnego lekarza, który nie patrzy tylko na kasę. Podobno ma mnóstwo pacjentek bo ma dobre podejście.
    Dobrej nocki dziewczynki :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej babeczki :) co się nic nie odzywacie???
    Byłam wczoraj po zwolnienie, dostałam i będę już do końca ciąży.
    Co do moich wizyt to 20 lipca mam ostatnią wizytę na NFZ, na której będę miała USG, więc jeszcze skorzystam z darmowego, a potem już będę chodzić prywatnie.
    We wtorek robię krzywą cukrową, mam nadzieję, że nie zwymiotuję :P
    No, to tyle u mnie, co tam u Was laski?? :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    hej babeczki :) co się nic nie odzywacie???
    Byłam wczoraj po zwolnienie, dostałam i będę już do końca ciąży.
    Co do moich wizyt to 20 lipca mam ostatnią wizytę na NFZ, na której będę miała USG, więc jeszcze skorzystam z darmowego, a potem już będę chodzić prywatnie.
    We wtorek robię krzywą cukrową, mam nadzieję, że nie zwymiotuję :P
    No, to tyle u mnie, co tam u Was laski?? :)

    hej babeczko ;). Jak tam lokator? Płeć już znana :)?

    No prowadzenie ciąży jest kosmicznie kosztowne. Ja na prowadzenie ciąży i leki przeznaczam miesiecznie 600zł , to sporo. Potem muszę się szczypać z wyprawką dla małego bo najnormalniej w świecie nie starcza kasy :/. Teraz odchodzi mi zakup duphastonu , bo on nieźle dawał po kieszeni - opakowanie 20 tabl. na tydzień to 33zł. Ostatnio mam dolegliwości bólowe i latam po lekarzach i robię badania , mam trochę podwyższone CRP. W związku z tym byłam u lekarki wczoraj , zapłaciłam 150zł, no i muszę iść z wynikami we wtorek i znowu...150zł .... :/.Masakra jednym słowem ......No trudno cóż zrobić :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2013, 11:51

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 5 sierpnia 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziołszki
    podbijam temat do góry, co by nam nie znikł :)

    cisza jak makiem zasiał. Nienormalna faktycznie prowadzenie ciąży nie jest tanie jak wychodzi tobie 600zł. No ale utrzymanie bąbla nie będzie wcale tańsze, także przyzwyczajajcie się. :)

    ja dziś byłam na kontroli kolana i dostałam L4 jeszcze na 3 tygodnie, kolano jak bania spuchnięte.

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 5 sierpnia 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo wreszcie się ktoś odezwał :)
    Nienormalna, nie znam jeszcze płci, myślę, że na USG za 2 tyg już poznam :)
    A jutro lecę wypić przepyszną glukozkę :) mniam :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny do którego tygodnia ciąży robi się usg połówkowe? Teraz mam 19 tydzień i wizytę będę miała 12 sierpnia, ale taką na szybko, przed wyjazdem na wakacje. Mój gin ma urlop do końca sierpnia i we wrześniu jakbym miała wizytę to będzie 23 tydzień- będzie ok?

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już po badaniu, pyszne było :) piłam około 20 minut a paniusie się jeszcze czepiały że za długo, ciekawe czy one by szybciej wypiły. Strasznie mnie muliło, ale dałam radę i nie zwymiotowałam :) No i dobrze, bo mam to ohydztwo już za sobą, a tak bym musiała powtarzać bleee

    Moni myślę, ze spokojnie, te kilka dni nie zrobi różnicy, no nie dajmy się zwariować, to tylko parę dni.. Z resztą ja połówkowe będę robić na koniec 23 tygodnia, bo tak mi ginka kazała przyjść, bo właśnie też ma urlop. Także nie stresuj się :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie to wpisy z wczoraj ;) czyli 6.07 :P

    witam dziewuszki :) u mnie znów był upał ,już nie wyrabiam a w czwartek ma być 37*C ufff...a ja schudłam prawie 4kg przez ok. 3tyg. nie odchudzając się
    tz. na urlopie do domku chodziliśmy z buta w górę i w dół i potem na wycieczkach trochę no i sport tz. gimnastyka sportowa :P
    a tutaj chyba inne powietrze bo mam większy apetyt boję się ze waga wróci ;) chyba ze z innego powodu :)

    zgłupiałam dziś zrobiłam test ovu i wyszedł mega pozytyw ,ewidentnie testowa mocniejsza od kontrolnej :O ja nie kumam :O nawet zdjęcie zrobiłam tego testu ,33dc i dziś myślałam o skończeniu lutki albo we czwartek a ..term. @ 4.07 (prawidłowo) jak robiłam wcześniej to były takie wątpliwe te testy ale i tak wygląda na to ze owu już była...spójrzcie na wykres i na zdjęcie ...

    http://img90.imageshack.us/img90/5700/fvt.jpg

    do tego zrobiłam ciążowy pepino 10ul i negatyw ok.17:30 :(

    a jak ja mam z ta lutką teraz zrobić ,nie mam siły na to wszystko :( brać czy nie dalej ,przestać bo może jak jest owu to zablokować albo i nie bo znów przeczytam na ulotce ze ułatwia owulację,już sama nie wiem jak to jest ...biorę ale że test owu pozytywny a jak widać na wykresie ciążowy negatyw popołudniu zrobiony ...to jak będzie owu czy może ją zablokować ?? jedni lekarze twierdza ze nie inni ze tak ,i bądź tu mądrym ;

    w ulotce jest ze pomaga szczególnie na:umożliwienie owulacji(i stad wniosek ze nie powinien jej hamować !? ) ,przemiana błony śluzowej macicy umożliwiająca zagnieżdżenie zapłodnionego jaja płodowego ...itp

    odpowiedz lekarza na fakt czy luteina może zablokować owu cyt: "Luteina nie hamuje owulacji ale na wzrost endometrium tez nie wpływa .. tutaj raczej trzeba zastanowić się nad owulacja i jesli już to ja stymulować a jesli nie to w ostateczności podawać estrogeny Z poważaniem JD"

    jestem w czarnej dupie Maryny" ehhh zdurnieje od tego ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2013, 00:22

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Dziewczyny do którego tygodnia ciąży robi się usg połówkowe? Teraz mam 19 tydzień i wizytę będę miała 12 sierpnia, ale taką na szybko, przed wyjazdem na wakacje. Mój gin ma urlop do końca sierpnia i we wrześniu jakbym miała wizytę to będzie 23 tydzień- będzie ok?

    najlepiej połówkowe wykonać pomiędzy 20-22 tc. Ale myślę, że nie będzie problemu jak zrobisz to w 23tc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2013, 07:53

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira chodzi ci o luteinę dopochwową?
    Jeżeli tak, to podobno to to samo co duphaston. Ja brałam duphaston w drugiej fazie cyklu. Bralam zawsze dopiero od 16dc , po owulacji. Jesli bierzesz go przez caly cykl to moze zablokowac owulacje.
    Nie jestem ekspertem ale moja lekarka zawsze mowiła ,zeby nie brac za szybko ,bo moze zadzialac jak zabezpiecznie przed ciaza.
    Robiłam test owulacyjny ok. 14 dc był pozytywny i w 16dc , 2 dni po owulacji zaczynałam brać duphaston na ułatwienie zagnieżdżenia i ewentualnie wydłużenie 2giej fazy cyklu. Potem test beta hcg - jak negatywny to odstawiałam duphaston i czekałam do @ jak pozytywny to miałam brać go dalej. Na duphastonie udało się dopiero w 4tym cyklu starań i duphaston brałam już dalej , odstwiłam go dopiero niedawno , bo 29.07. Jeśli uda ci się zajść w ciążę na tuteinie nie pozwól, żeby ci lekarz za szybko jej nie odstawił. Duphaston z reguły bierze się średnio do ok. 20 tc. Ja brałam dłużej bo miałam jeszcze dolegliwośći podbrzusza i ginka co wizytę mi go przedłużała.

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie same wiadomości jak Nienormalna. Tylko, że od 18 dc, by na pewno było po owulacji. Zresztą, gdy pierwszy raz wzięłam dupka to od razu zaskoczyłam, więc może rzeczywiście ułatwia zagnieżdżanie.

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm na ulotce lutki pod język jest napisane że "najważniejsze efekty jej oddziaływania to umożliwienie owulacji oraz umożliwienie implantacji"
    także z tego wynika że w żaden sposób nie hamuje owulki. Dokładnie się na tym nie znam, ale skoro tak piszą na ulotce, to chyba tak jest :)

    No, co tam u Was?? Pewnie upalnie, jak wszędzie...
    Zrobiłam pranko, a wczoraj nagotowaliśmy z M tyle kopytek, że na dzisiaj też starczy, więc obiadek mam z głowy :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam :) biorę dopochwowa i Maginka pisze to samo w ulotce ...
    Nienormalna wiem ze bardzo pozytywny test owu może wyjść w ciąży jak jeszcze ciążowe są negatywne ...tak jest podobno ok.10-11dpo...

    ja mam długie cykle ale wczoraj był 33dc...i wątpię w owulację teraz a przecież po piku lh owulka występuję w przeciągu 9-24 po nim...a jak już to musiał być pik bo testowa była wyraźnie ciemniejsza od C....czyli owu tego samego dnia w nocy lub dziś,a to już 34-35dc -nie wierze...

    jutro bądź w piątek betę zrobię i będzie wiadomo ... :)

    acha jeśli teraz nie wyjdzie tz. jeśli jednak cykl nie zakończy się zielona kropeczką zawieszam kategorycznie starania na co najmniej 3 miesiące ,muszę się podleczyć szczególnie jelita i stawy ,odsapnąć i może znaleźć nową pracę ,mam firmę ale nie idzie jak trzeba ... oczywiście was nie opuszczę bo nie dam rady

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2013, 10:58

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samirka no to trzymamy kciuki, żeby to jednak był ten cykl :)
    i czekamy z niecierpliwością na wieści :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ