X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 27 lipca 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jak tam weekendzik mija?

    do mnie jeszcze @ nie przylazla, termin byl czwartek-piatek, a ja nadal nie czuje, zeby miala sie zblizac, moze nie przyjdzie w ogole? :D

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 27 lipca 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo agunia :) jeeeeejku jakby było fajnie jakby nie przyszła :) życzę Ci tego z całego serducha :)
    kiedy testujesz????

    weekendzik strasznie upalny, byliśmy w Biedrze na zakupach, teraz jakieś sprzątanko, na obiadek krokiety i sernik na zimno w lodówce się chłodzi :)
    A na jutro planuję sałatkę z serem feta :)
    o matko, a ja tylko o jedzeniu :P hehe

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 27 lipca 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze poczekam, bo to dopiero 1-2 dni spoznienia i wszystko sie jeszcze moze zdarzyc prawda? nie chce sie niepotrzebnie nakrecac, moze w poniedzialek zatestuje

    meginka ja widze, ze kuchareczka z Ciebie niezla jest ;)

    Meginka lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 27 lipca 2013, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Aga trzymam mocno kciuki :)
    Meginko, że Tobie się chce chociaż mi też się chciało jeszcze jakieś 2 - 3 tyg temu bo od 2 kupuję jedzenie w barze obiadowym bo nie mam siły i chęci na gotowanie jakaś niezdarna się zrobiłam i wszystko mi z rąk leciało pobiłam szklanki i talerze ah i się zdenerwowałam i powiedziałam, że gotować nie będę i na razie tak jest. Także podziwiam Twój zapał oby nie minął hehe
    oj męcząco tzn pogoda jest gorąco i o ile wcześniej mi nie przeszkadzało to teraz się męczę jestem śpiąca i jakaś rozdrażniona choć lubię taką pogodę i wolę to niż deszcz choć nie dziś wolę deszcz hehe
    A u mnie dziś grill organizowany przez mojego męża i brata jestem zaproszona jako gość honorowy i będzie kiszka ziemniaczana ale to wieczorem będzie moja długoletnia przyjaciółka na plotach więc zapowiada się miło :)
    Pozdrawiam :)

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 27 lipca 2013, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki Maju :) mam cicha nadzieje, ze jednak sie udalo, no ale poczekamy i zobaczymy :)

    milego grillowania :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 27 lipca 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wcale mi się nie chcę gotować, no ale mężuś coś musi jeść a poza tym ja do końca 3 miesiąca a nawet dłużej jadłam wafle ryżowe i sucharki, więc teraz muszę nadrobić te wszystkie dobre rzeczy :)
    a poza tym stwierdziłam, że jak będę karmić maleństwo to dłuuuuugo nie zjem nic dobrego i niezdrowego, więc teraz sobie jem na co mam ochotę :)
    Mam tylko nadzieję, że nie przytyję za dużo :) na razie ok 1 kg na plusie.
    A wasze brzuchatki jak tam się prezentują dziewczynki??? Pokazać :P

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 28 lipca 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry wszystkim :)

    nie wytrzymalam i zrobilam dzis rano test, wynik niestety negatywny :( choc przez chwile wydawalo mi sie, ze widze cien cienia cienia cienia hehe no ale @ ani widu ani slychu wiec dokupie jeszcze testy i zrobie jutro rano :)

    milej niedzieli kochane :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 28 lipca 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka :)
    masz rację, póki nie ma @, to wszystko jest możliwe, więc testuj rano :)
    dużo dziewczyn tu pisała, że wynik pozytywny im wychodził dopiero kilka dni po terminie @ więc nie chcę Cie nakręcać, ale bardzo mocno 3mam kciuki :) <3

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lipca 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze ktoras z Was bardziej doswiadocznych zerknac na moj wykres bo juz sama nie wiem co mam myslec i mam okropny metlik w glowie pomozcie kochane.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 28 lipca 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula trzymam kciukasy aby @ się nie pojawiła :)
    Ledwo co zipię w te upały... w domu mam 33 stopnie na zewnątrz 38... a jest szósta :/

    miłego popołudnia! :)

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 28 lipca 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za kciukasy dziewczynki :D <3 ta niepewnosc juz mnie dobija, bo chcialabym wiedziec czy jestem w ciazy czy nie :)

    madzianka, ja ekspertem nie jestem, ale tempki masz faktycznie dosc wysokie, moze powtorz test za kilka dni, przeciez krwawienia w ciazy sie zdarzaja, tym bardziej, ze mowisz, ze ten byl inny niz poprzednie, trzymam kciuki ;D

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 29 lipca 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kobitki :)

    kolejny negatywny test a @ brak...juz nie wiem co o tym myslec...

    samira lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laski witam ,ja od soboty w domku,poszaleliśmy teraz na efekty czekam z luteinką w tle,ale wykres owulki nie wyznaczył ehhh...

    bociany nam przelatywały prawie pod sam domek a jak byliśmy w Niepołomicach to przeleciał nam bocian centralnie nad głowami hehe

    upał ze w mordę jeża ,mam dość ...a dziś pierwsza wizyta u ENDO ;)
    dziewczynki z brzuszkami rośnijcie zdrowo :D

    madzianka i agula trzymam kciuki &&& <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2013, 10:30

    maja2024 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    witam kobitki :)

    kolejny negatywny test a @ brak...juz nie wiem co o tym myslec...
    może za wcześnie na testy bo owu była późno np. :* (buziak wspierak)

    a ja się słabo czuję ,kręgosłup ,barki i łopatki,mięśnie dokuczają...

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 29 lipca 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień doberek :)
    no właśnie też o tym pomyślałam, ze może miałaś później owulkę i za wcześnie na test...
    no, z tymi upałami to masakra... u mnie wiatrak chodzi a i tak gorąco jak nie wiem...

    ale mimo upału chodzę od wczoraj z bananem na ryjku bo mój dzidziuś zaczął wczoraj kopać :) już wcześniej czułam takie delikatne ruchy, smyranie, ale wczoraj to już tak zaczął szaleć że szok :) ale to fajne uczucie :) dzisiaj też mnie obudził kopniakami :) a jutro lecę na wizytę :P

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 29 lipca 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    może za wcześnie na testy bo owu była późno np. :* (buziak wspierak)

    a ja się słabo czuję ,kręgosłup ,barki i łopatki,mięśnie dokuczają...

    sama juz nie wiem, ja mam bardzo regularne cykle, zazwyczaj 28 dni, czasami sie przesunie 1 dzien w jedna lub druga.


    samirka te bociany to na szczescie :)

    samira lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Dżola Ekspertka
    Postów: 189 121

    Wysłany: 29 lipca 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Mogę się podpiąć? JA również staram się - bezskutecznie jak na razie od stycznia.

    Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

    samira lubi tę wiadomość

    16udyx8dlqyt9a9e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    sama juz nie wiem, ja mam bardzo regularne cykle, zazwyczaj 28 dni, czasami sie przesunie 1 dzien w jedna lub druga.


    samirka te bociany to na szczescie :)
    kochana mam nadzieje ze kle kle pomogą :D

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 29 lipca 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    kochana mam nadzieje ze kle kle pomogą :D

    trzymam mocno kciuki! :D

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 29 lipca 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżola wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Mogę się podpiąć? JA również staram się - bezskutecznie jak na razie od stycznia.

    Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

    jasne, ze mozesz :D zapraszamy!

    Dżola lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ