X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 29 lipca 2013, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka to cudownie!
    Ja na razie czuję bulgotanko, na początku myślałam, że to nie Kubuś, ale podczas USG poczułam dokładnie to samo widząc jak wywija w monitorze :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2013, 12:21

    Meginka lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 29 lipca 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga puki nie ma @ wszystko jest możliwe trzymam kciuki:)
    Samirka również trzymam kciuki :)
    Meginko gratuluję i bardzo się cieszę, maluch będzie teraz szalał wiem co mówię, mój tak daje, że cały brzucho lata a on wygibasy takie robi i się wypina a wczoraj mi się jakoś położył na coś i taki dyskomfort miałam ale na szczęście jak się położyłam i poprosiłam to po chwili przeszło hhee
    Moni no to życzę aby Kubuś zaczął jak najszybciej porządnie dawać znać :)
    Dżola witam i życzę powodzenia :)

    A ja mam spuchnięte nogi mama mówi, że od gorąca mam takie dwa baloniki i buty musiałam założyć takie rozczłapane bo w inne nie wchodzę :)
    U nas padało z rana a teraz duchota taka mimo wcześniejszego uwielbienia do upałów teraz wolę jak jest troszkę chłodniej :)
    Chyba dziś zakupimy wiatrak bo w nocy myślałam że będę spała w wanie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2013, 12:48

    Dżola lubi tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 29 lipca 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No do tej pory to były takie słabiutkie ruchy, że czasami nie byłam pewna czy to dzidzia czy jedzenie mi się układa hehehehe :)
    a teraz to już są kopniaki :)
    strasznie się cieszę, pewnie dlatego że pierwsze i tak przeżywam :)

    dżola witaj w gronie staraczek :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 29 lipca 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziś pod wykresem śledzenia ciąży taka oto porada:
    Porada dnia
    Twoje stopy są spuchnięte i bolą po całym dniu? Zanurz je w misce z ciepłą wodą z dodatkiem olejku eterycznego. Zamknij oczy, zrelaksuj się i postaraj się o niczym nie myśleć.
    Ale trafili :)
    Wczoraj mąż mi zrobił ale z letnią wodą może ciepła działa lepiej

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 29 lipca 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo nie ciepła woda- masakra :) to może działa w trochę inną pogodę bo w taka jak dziś to efekt mógłby być odwrotny :P
    maja- pokazuj brzuchol :P

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 29 lipca 2013, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe też tak myślę :)
    Mój synek właśnie wystawia mi kolanko hehe i uderza w pęcherz spryciarz jak on to robi :)
    A proszę bardzo oto M1 mojego syneczka mamy 122 cm
    50qg04.jpg
    2rzvx1t.jpg

    agula, Selena lubią tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 29 lipca 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo kochana jak ładnie urosłaś :P Twój niunio ma gdzie poszaleć :) pewnie Ci już ciężko... ile przytyłaś?
    Mi teraz zaczął rosnąc w oczach, mam wrażenie że z dnia na dzień jest coraz większy :)
    a wybraliście już imię?? Może już pisałaś, ale ja mam lekką sklerozę :P

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 29 lipca 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nio urosłam synek ma miejsce na swoje wygibasy :) Coraz ciężej wstawać, schylać się masakra ale radzę sobie i wykorzystuję kogo popadnie a co :) W sumie to ostatnio schudłam kilogram bo musiałam ograniczyć jedzonko w sumie przytyłam ok 7 kg.
    Hehe no właśnie one tak rosną, że jak zacznie to rośnie w oczach normalnie ale super już coraz bliżej rozwiązania :)
    Imię mamy wybrane ale nie na 100% jeszcze ale innego póki co nie szukamy podoba nam się Tymoteusz zobaczymy czy tak zostanie :)
    A Wy macie już jakieś typy ???
    Ale masz fajnie już jutro wizyta oby już było wiadomo kto tam mieszka :)

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 29 lipca 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas Kacperek albo Lenka :) ale to też nie jest na 100 %, pewnie do grudnia jeszcze mi się z 10 innych imion spodoba :) Ale dla chłopca raczej już zostanie Kacperek :)
    no mam nadzieję, że jutro będę miała USG i że Maluszek się pokaże.
    a zaczęłaś już kompletować wyprawkę?

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 29 lipca 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja piekny brzusio :)

    maja2024 lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laski wróciłam od endo i...

    tarczyca nieco niejednorodna,hipoechogeniczna
    płat prawy 18*16*35 mm bez zmian ogniskowych
    płat lewy 18*13*32 mm ,obszar obszar bezechowy 6*7*4mm,niejednorodna hipoechogeniczna
    węzły chłonne szyjne ok
    chyba powiedziała ze jest powiększona ,nawet pytała czy czuję jak mi do tyka aparatem usg a ja czułam i to wyraźnie bo właśnie czuje gule taką i przeszkadza mi ona ,a teraz dość intensywnie :( i to jest głupie uczucie jakbym nie mogła przełykać jedzenia i tak przydusza ...choć nie zawsze to czuję ...

    Rozpoznanie : PODEJRZENIE CHOROBY HASHIMOTO !!!

    TABSY : EUTHYROKS N 25
    KOLEJNE BADANIA KRWI : TSH,a/TPO,a/TG (te mam zrobić przed wizytą która będzie za ok.3 miechy)

    oczywiście powiedziała ze wszystkie choroby jakie mam czyli jelit ,teraz tarczyca mogą rzutować na zajście w ciążę no i przy staraniach szczególnie TSH za wysokie !!!

  • Dżola Ekspertka
    Postów: 189 121

    Wysłany: 30 lipca 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Dzięki za przyjęcie mnie do swego grona :) Maju, śliczny brzusio, gratuluję!!! :)

    Dziś mi wykres wyznaczył prawdopodobną owulację (przerywana linia) no i w końcu w interpretacji mam BARDZO DOBRY CZAS a nie tylko DOBRY :) więc mam nadzieję, tym razem się uda :)
    Od owulki zawsze mam wrażliwe piersi i im bliżej @ tym bardziej dają się we znaki. Tym razem też tak mam i modlę się, żeby to nie był zwiastun małpiszona.

    maja2024 lubi tę wiadomość

    16udyx8dlqyt9a9e.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 30 lipca 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżola witaj :)
    Z tym zaznaczenim owulacji przez Ovu to nie dokońca jest prawda, przynajmniej w moim przypadku. Program mi zaznaczał między 12-13 dc a okazało się, że owulację miewam 15-16 dc a często 3 dni różnicy ma duże znaczenie...
    Powodzenia w staraniach i czekamy na wieści o II kreskach :D.


    Dżola lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 30 lipca 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,

    u mnie juz wszystko jasne... :( ta wredziocha @ mnie dopadla buuuu :(

    ide pobeczec gdzies sobie, tak mi sie przykro zrobilo... :( :(

    milego dzionka dziewczyny :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 30 lipca 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    Gosiu dobrze, że już lepiej z kolanem obyś szybko wróciła do sprawności a do kiedy na zwolnieniu ?

    Zwolnienie mam do 5.08, a później do 20 jestem na urlopie, także odpoczywam od pracy pełną parą. Szkoda tylko, że nigdzie nie pojedziemy w tym roku, a plan był taki, żeby zapoznać się z polskimi górami.

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Dżola Ekspertka
    Postów: 189 121

    Wysłany: 30 lipca 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula, wiem co czujesz. Popłacz sobie, to Ci ulży. Za 2 tygodnie to ja będę płakać ... znowu.

    16udyx8dlqyt9a9e.png
  • Dżola Ekspertka
    Postów: 189 121

    Wysłany: 30 lipca 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi, bo może wiecie jak to jest. Odkąd zaczęłam używać oufriend, to prawie za każdym razem owulke wyznaczał mi na 16 dc przy 18 dniowych syklach. Kiedy byłam u lekarza 2 razy (2 różnych lekarzy) we wcześniejszych miesiącach to mi oboje powiedzieli na podstawie badania USG, ze owulka u mnie przypada w okolicach 10-13 dc.
    Skoro ovufriend zaznacza mi 16 dc to stwierdziłam, ze moja faza lutealna jest na pograniczu (11dni) więc zaczęłam od tego cyklu brać witaminę B6 bo czytałam artykuł, że ona wydłuża ta fazę. I faktycznie w tym cyklu ovufriend wyznaczył mi ovulkę na 14 dc.
    I teraz nie wiem czy lekarze się mylili, czy jednak ten program jest niedokładny (wprowadzam czynniki takie jak: temp. śluz, testy owu, objawy, leki)

    16udyx8dlqyt9a9e.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 30 lipca 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczatka :)
    ja już po wizycie, ale znowu jestem niepocieszona... nie miałam dziś USG, tylko zwykłe badanie, szyjka bardzo ładna, serduszko bije i tyle się dowiedziałam...
    Dostałam skierowanie na krzywą cukrową i już było po wizycie. Bardzo szybko dzisiaj było, i trochę jestem zawiedziona :( no ale skoro ginka mówi, że jest ok to niech tak będzie.

    A co do zwolnienia to powiedziała, że oni na NFZ nie mogą wypisywać długotrwałych zwolnień, najwyżej na 2 tygodnie, co mnie wcale nie urządza... Ale gdybym poszła prywatnie to bez problemu mi wypisze.
    Ehhhh no i chyba pójdę, i tak mi się to lepiej opłaci.

    Idę się zdrzemnąć bo coś mnie głowa boli...

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 30 lipca 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka idź prywatnie to usg będziesz mieć i poznasz płeć dziecka :)

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 30 lipca 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny:)

    Agula ściskam i trzymam kciuki za kolejny cykl w końcu na pewno się uda ::

    Gosiu następnym razem się wybierzecie ważne żebyś sprawne kolanko miała :)

    Meginko cieszę się, że z dzidzią wszystko ok ale moim zdaniem tak jak Moni powinnaś pójść prywatnie dlatego, że moim zdaniem 3 USG w ciąży to za mało ja mam co miesiąc i przynajmniej wiem co i jak a samo badanie szyjki niech sobie w buty wsadzi ważne jest aby co jakiś czas sprawdzić dokładnie wzrost wagę serduszko brzuszek główkę itd A ta pani doktor jakieś stare metody stosuje i tyle a badanie połówkowe to niby kiedy Ci zrobi przecież to teraz trzeba a kiedy następna wizyta tylko nie mów, że za miesiąc. Ja absolutnie nie straszę czy coś bo z dzidzią na pewno wszystko dobrze no ale na litość przecież to nie te lata żeby matka nie mogła rozwijającego się dzidziusia co jakiś czas zobaczyć mieć zdjęcia na pamiątkę no dajcie spokój. A powiedz czy aby ta pani doktor nie ma prywatnego gabinetu ??
    Ja na Twoim miejscu bym poszła prywatnie i to do takiego lekarza który zrobi ci zdjęcie i ma aparat do 3d bo nie raz jest tak że jak fajny lekarz to sam przełączy na 3d i się nie płaci za to.
    Oczywiście zrobisz jak zechcesz, ja od siebie tylko dodam że co miesiąc mam zdjęcie dzidzi i mogę porównać jak się zmienia jak rośnie mam też 2 filmiki i co jakiś czas oglądam moim zdaniem to cudna pamiątka i kiedyś pokażę synkowi co wyprawiał w moim brzuszku :)

    gocha04 lubi tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ