X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)
    Wczoraj miałam wizytę i kolejne usg synek ma się super wszystko w jak najlepszym porządku lekarz oglądał z każdej strony. Synek tym razem protestował tylko przy pokazaniu buźki, którą pięknie zasłaniał rączkami za to klejnoty można było podziwiać nawet lekarz dla zabawy zmierzył dł siusiaka i ma 18mm hehe A nasz synek waży 1585 g troszkę byliśmy w szoku, że aż tyle ale lekarz powiedział, że jest ok po prostu korzysta z dobrodziejstw jakie mamusia mu serwuje :) A mnie pochwalił, bo przez ostatni miesiąc przytyłam 1kg. Jak pomierzył małego to wyszło, że ma 30t4d hehe dorodny ten nasz synek:)

    A to zdjęcie zasłaniającego się maluszka naszego :)
    24pxxed.jpg

    agula, gocha04 lubią tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja no to kawał chłopa z Twojego Syncia :) Fajnie, że wszystko w porządku :) jejciu, to Ty już tylko 10 tygodni ciąży masz przed sobą i dzidziuś będzie na świecie :) super :)

    Ja właśnie upiekłam pyszne i bardzo proste ciasto z jabłkami i kokosem, mężusiowi bardzo smakuje a nie chciałam żadnego kremowego, bo przecież by się rozpłynęło :)

    Moja dzidzia dziś spokojna, mało kopie, no ale jeszcze się dzień nie skończył :)

    Lecę sprzątać bo u nas jutro święto- Odpust :) Ale jadę w gości do Teściów, więc tylko ciasto upiekłam i jadę na gotowe :) hehe

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie da się ukryć rośnie ten nasz synek ciekawe ile bedzie ważył za miesiąc :)
    Hehe a tak zleciało, że jeszcze 10 tygodni ale wczoraj się śmiałam u gina, że chcę w 38 tc urodzić a on się mnie pyta czy już mi się znudziło chodzenie w ciąży a ja, że nie ale już bym chciałam synka zobaczyć :) Może synek zdecyduje się na 2 tygodniowe wcześniejsze wyjście ale absolutnie nie wcześniej. A w ciąży lubię chodzić jestem dumna z brzuszka na który tyle czekałam hehe :)

    Meginko gorąco to maluszek woli spać w nocy pokaże na co go stać :) Ale Ty kucharka jesteś a mi się tak nie chce :) Może mi podeślesz kawałeczek tego ciacha :)
    A teście niech się cieszą, że ciacho upiekłaś bo ja jak jadę to jeszcze zabieram od nich hehe

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe masz rację niech się cieszą :) a już tak dawno nie piekłam ciasta, że dzisiaj już się dałam namówić :)
    a gotować to mi się wcale nie chce, jeść też nie, prawie nic ciepłego nie jemy tylko cały czas pijemy :) muzę pochwalić mojego mężulka, bo wczoraj ugotował pyszny kompocik z jabłek i dodał mięty :) Przez noc się schłodził i cały dzień pijemy taki zimniutki :)

    To przyjeżdżaj na ciasto :)

    a ja sobie u Teściowej zamówiłam pierogi ruskie i placki po węgiersku, a ona bardzo chętnie spełnia moje zachcianki więc nic nie będę robić w weekend tylko jeść :) hehe
    W ogóle mam teściową daleko i bardzo rzadko się widujemy (bo ona jeździ do pracy za granicę) i pewnie dlatego mamy w miarę dobre relacje. Gdybyśmy się widywały częściej albo (!!!!) mieszkały ze sobą, to pewnie byłoby gorzej :) :) ;)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja też dawno nie piekłam ale mamę namówię, żeby upiekła mi pleśniaka bo mam straszną ochotę:)

    O widzisz ja też muszę taki kompocik zrobić o ile nabiorę chęci :) Bo mój mąż do późna pracuje i nie będę biedaka męczyć :)
    Ja na brak apetytu nie narzekam hehe wczoraj w ramach nagrody byliśmy nawet w macu bo raz w miesiącu jeździmy :)

    Ja moją mamusię też namówiłam na ruskie i ma zrobić jak się ochłodzi a placek po węgiersku jest dziś bo jedziemy do niej na noc :)

    A teściowa ma na przyszły długi weekend zrobić mi sałatkę jarzynową :)
    Ja teraz też mam dobre relacje z teściową odkąd się wyprowadziliśmy jest ok ale to też zasługa mojego męża bo nie da nic powiedzieć na mnie i teściowa często mi mówi o tym :)

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no, to bardzo dobrze, że Twój M się za Tobą wstawia :) Moja teściówka na razie nawet nie próbuje nic na mnie mówić, niech tylko spróbuje hehe :)

    To widzę że mamy podobne smaki- placki, pierogi :)
    Ja placki po węgiersku uwielbiam i mogę jeść codziennie :)
    My z niezdrowych rzeczy to najczęściej pizzę wybieramy, chyba najbardziej lubimy z fast foodów :)

    A teraz latem to cały czas jemy pomidory, normalnie codziennie :) Cały czas ktoś nam podrzuca takie swojskie i mamy zapas :)

    ej to może jak się ochłodzi to się spotkamy kiedyś?? O ile Ci nie będzie już za ciężko podróżować :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja jak mieszkaliśmy u niej to wiesz chciała rządzić no i walka o syna bo jedynak wiec wiesz przyszła jakaś baba i jej syna zabiera no więc moja mama mi doradziła, że to mój mąż musi z nią rozmawiać bo ja to zawsze będę ta zła no i tak zaczęliśmy robić. A teraz to jadę raz w tygodniu albo i rzadziej to pełna radość :)
    A no widzisz podobnie nam się smaki ułożyły może też będzie synek u Ciebie:)
    My też pizzę zamawiamy co jakiś czas ja jem jeden góra dwa kawałki reszta dla męża :)
    A co do spotkania to chętnie tylko właśnie z tą podróżą to nie wiadomo bo to trochę daleka droga ja jestem z Koszalina hehe kawałek do Ciebie jest :)
    Ale ciacho nęci :)

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiem, kawał drogi, zwłaszcza, że takie upały... Ale może się ochłodzi niedługo to się spotkamy w połowie drogi :) A jak nie wypali to wiosną z maluchami :)
    dobra spadam, Idę z mężulkiem na spacerek :) ostatnio wprowadziłam taki plan wieczoru że po kolacji idziemy na spacer albo na rowery, lepiej mi się śpi :) bo kilka razy zrobiłam tak, że zjadłam i zaraz się kładłam spać to koszmarnie się czułam...
    Jak znam życie to M jeszcze ze 3 razy przed snem będzie jadł, bo On bez przerwy coś młóci a chudy jak patyk :)

    A więc życzę wszystkim miłego weekendu, bo już raczej się nie pojawię :) Buziaki :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ja wlasnie jutro koncze urlopik i wracam do Irlandii strasznie mi sie nie chce ale co zrobic zycie wyslalam mojego m na badania i pomimo ze pali wyniki ma super 270ml zolnierzykow wiekszosc zywa i prawidlowej budowy wiec jest sie z czego cieszyc tylko kurcze czemu zaden nie moze doplynac hehe moze trzeba im poustawiac znaki do tych moich jajeczek lekarz powiedzial ze nawetvzadnych witamin nie musi brac moja prl 45 wiec tragedii nie ma dostalam bromocorn zamiast dostinexu bo jest bezpieczniejszy jezeli zajde w ciaze tsh mam 2.09 i moj nowy endo powiedzial pani aniu bedzie tsh 1 bedzie ciaza moja znajoma tez tak miala wiec wierze ze u mnie tez tak zaskoczy przy wyniku 1 pozatym mam brac wiesiolek i na 4 dni przed owu pic flegamine syrop na kaszel podobno dobrze wplywa na sluz plodny wiec laski nowy miesiac nowe leki nowe nadzieje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2013, 00:11

    agula lubi tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to do boju aniczka! :) powodzenia :D

    aniczka lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloł :)
    Jak leci laseczki??
    Ja właśnie wróciłam z zakupów, ale niewiele kupiłam, trochę spożywki i majciochy :)
    Nasza dzidzia dostała dziś pierwszy prezent od babci :) Bodziaki i koszulkę z napisem "Kocham moją babcię i mojego dziadka" :) W przyszłym tyg ruszam na podbój sklepów dziecięcych, może wanienkę i trochę ciuszków zakupię.
    W weekend się objadłam pyszności, leniłam się, w końcu byłam w gościach hehe :)
    A dzisiaj pranie po weekendzie....

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Miałam dziś wizytę przed wyjazdem na wakacje i myślałam, że będzie szybko i tylko na fotelu bo na NFZ mnie zapisał a tu niespodzianka pełne badanie z usg:)Chłopak rośnie : 361 gram już ma :)
    Nagrał mi też filmik i cały czas siedzę i oglądam :D

    Aniczka powodzenia!

    Pozdrówka :)

    agula, Meginka, aniczka lubią tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, za godzine mam wizyte u gina i strasznie sie denerwuje :/ jak wroce to wam powiem co mi powiedzieli :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jestem :)
    wqurzylam sie tylko czekajac ponad godzine na wizyte i to jeszcze nie z tym lekarzem, z ktorym bylam umowiona, eh tak angielska sluzba zdrowia!

    w sumie nie dowiedzialam sie niczego nowego, lekarz mnie zbadal, zadal pare pytan, niechetnie obejrzal usg z polski i powiedzial, ze musimy powtorzyc usg i ca-125, chca wykluczyc sprawy rakowe na poczatek, ze wzgledu na wysoki wynik ca-125, ktory robilam w polsce, potem zobaczymy co dalej, prawdopodobnie laparoskopia, jutro ide zapisac sie na badanie krwi.

    frustruje mnie to, bo czuje jak czas ucieka, a nie wiem ile to wszystko potrwa :( no ale przynajmniej cos sie juz ruszylo

    mam nadzieje, ze u was dziewczynki wszystko ok :) pozdrawiam

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ;)
    agula to już jakiś krok w stronę leczenia, porobisz wszystkie badania i będziesz wiedziała, na czym stoisz :) będzie dobrze :)
    tylko mogliby lekarze szybciej się ogarnąć, ale im przecież nie zależy, konowały jedne...

    w moim brzuchu, tak jak w suwaczku- sala gimnastyczna :)

    ciekawe gdzie się podziewa reszta Styczniowych staraczek??
    Zostało nas tu chyba tylko ze cztery a reszta gdzie????
    Meldować mi się tu ale już :)

    agula lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny kochane jestescie i tak jak radzicie do boju wierze ze nam sie uda wszystkim

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam po paru dniach
    a więc byłam dziś u gastrologa z moimi wrzodami na jelitach i

    mam czopki i tabletki asamax 2*2 szt dziennie (chyba taka nazwa) czopki nie pamiętam ale wiem że mam je na ryczałt bo tak op. tych czop. 100zł a na ryczałt ok. 7zł no i na refluks tabletki i teraz wykupić i leczyć ,proszę trzymać kciuki żebym je dobrze tolerowała i żeby pomogły !!!
    a i powiedział że ta choroba nie ma wpływu na zachodzenie w ciążę i rodzą się zdrowe i ładne dzieci :D

    stawy mnie bolą ,pieką i sztywnieją szczególnie szyja ,barki ,kolana aż mi słabo a gastro powiedział ze stawy mogą bolec przy tej chorobie jelit i mam nadzieje ze tak jest i nie jest to nic osobnego (osobna choroba)ehhh...


    dla przypomnienia ;)
    @ nie miałam za to lekkie plamienia od piątku w nocy do niedzieli ,jeszcze w poniedziałek były ale tylko pyci na papierze toalet (dosłownie mgła)... :O jutro idę do ginki ,ciekawam co na to powie (dziś 40dc a @ miała być planowo 4-5.08)test ostatnio robiony wczoraj negatyw ...lutke odstawiłam we środę zeszłą ,brałam od 23dc-34dc ale ostatnie dwa dni tylko jedna tabl...(brałam lutkę Dowcipnie)

    pozdrawiam <3

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to trzymamy kciuki samirka :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Was regularnie podczytuję i kibicuję cieżarówkom oraz tym nadal się starającym :)

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i co, znowu cisza, nie ma z kim pogadać... :(
    zamówiłam sobie na allegro w miarę niedrogie spodnie, jak Wam się podobają??

    http://allegro.pl/show_item.php?item=3440908125

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ