X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    Meginka wrote:
    oooo Libra zawitała :) Herbatki?? :P
    No następna starucha się znalazła! Zaraz wam po dupsku nastrzelam i przestaniecie głupoty gadać! Łobuzy! :) Jak nie będziecie grzeczne, to ciocia Megi przestanie chuchać :P
    Ilonka ja ostatnio jakąś indyjską TYLOS wynalazłam i nawet mi smakuje :) Przez dłuższy czas piliśmy sagę, ale się znudziła. Potem Earl Greya, znowu się znudził, teraz ta mi wpadła w ręce :) a zieloną też czasem popijam- z grejfrutem :P

    oj, opatrznie mnie zrozumiałyście:) ja właśnie w mym poscie wryaziłam oburzenie;) niom, ja stara jeszcze nie jestem, bynajmniej tak mówi mój ginekolog: pani jest jeszcze młoda:) czy to prawda, czy usiłuje mnie pocieszyć, to ja nie wnikam;) trzymam się tej opcji, że mam jeszcze trochę czasu...:D

    trzymta się dziewczynki... do następnego razu:) powracam na mój urlopik;) buziam

    Dobrze mowi Ginekolog ;D
    Librus to odpoczywaj na "urlopie" i wracaj do nas prędko ;D ;D ;D ;D

    Meginka lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej no a gdzie jest reszta imprezowiczek???
    Same mamy z Ilonką rozkręcać :) ? Dawać mi tu ale już!!! ;)

    Ilona lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona wrote:
    Tak jest ogarnąć sie trzeba ;D
    Ja tez przed ciąża byłam niezły wariat, ze tak powiem żyło sie od weekend do weekendu, a sobota bez imprezy była sobota stracona. Teraz nie powiem, żebym siedziała tylko w domu, ale zdecydowanie mam mniej intensywne życie nocne ;D

    ja jak wyjechalam do uk to doslownie "zdziczalam" hehe dokladnie tak jak mowisz, zycie od weekendu do weekendu, a weekend bez imprezy byl stracony :)

    Meginka lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    a więc UWAGA UWAGA :)
    my name is Małgorzata :)

    nice to meet you Malgorzata :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ja to szpilek dzisiaj nie zaloze, sciagnelam moje ciezkie robocze buciory , dam moim stopkom odpoczac po calym dniu :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co robisz Gosiu? Jak mozna spytać, ze musisz takie ciężkie buciory nosić?

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Agula to od Agnieszki czy Agatki ???? no dobra możesz być w kapciach :)
    no ja zanim poznałam mojego m to w każdą sobotę balecik musiał być zaliczony, nawet jak pracowałam do 19. Szybki prysznic makijaż i na wszystko miałam siłę :)
    teraz tez nie powiem, w wakacje szalejemy trochę,ale nie tak jak dawniej. A w te wakacje to już w ogóle. No cóż będę spędzać czas ze starszymi siostrami (mam ich 4 :)) zamiast z balującymi koleżankami :)

    Ilona lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona wrote:
    A co robisz Gosiu? Jak mozna spytać, ze musisz takie ciężkie buciory nosić?

    to chyba do aguli było ;)

    agula, Ilona lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Ilona wrote:
    A co robisz Gosiu? Jak mozna spytać, ze musisz takie ciężkie buciory nosić?

    to chyba do aguli było ;)

    No tak Aga w rzeczy samej. Sorry za przejezyczenie ;D

    agula lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Ilona wrote:
    A co robisz Gosiu? Jak mozna spytać, ze musisz takie ciężkie buciory nosić?

    to chyba do aguli było ;)

    moze byc i Gosia :) pracuje w fabryce, wiec musze nosic obuwie ochronne z metalem w srodku ;)

    Megi Agula to od Agnieszki, ale juz malo kto na mnie wola pelnym imieniem, bo anglikom jakos nie wychodzi wymowa hehe takze w uk jestem poprostu Aga ;)

    a ja odkad jestem z moim D. to tez sie uspokoilam, on ma syna z poprzedniego zwiazku, ktory jest u nas na weekendy, takze nawet nie bardzo jest mozliwosc sie wyrwac na impreze, a juz napewno nie razem ;P

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja widze, ze my wszystkie ostre imprezowiczki bylysmy hihi ;)

    Ilona lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona wrote:
    Hejka :D
    No widzę, ze sie dzieje dzisiaj ;D pozwólcie ze wkrece sie i ja na ta imprezke :D
    Ja juz po szkole i dzisiaj dowiedziałam sie, ze dopiero we wtorek do szkoły z powrotem. Ale będę miała dluuuuuugi weekend :D U mnie dzisiaj pogoda paskudna, ciagle pada. A ja właśnie po obiadu. Zjadłem kurczaczka, a na deser wrombalam królika wielkanocnego z czekolady. Juz po Świętach, także ile będzie stał ;D ;D
    Gosia juz sama nie wiem co z ta owulka, bo poprostu przeważnie czułam bóle jajnikow, zazwyczaj bolal mnie lewy, ale ostatnio nic nie czuje. Chociaż teraz patrząc na tempke chyba była. Ach sama nie wiem. Zreszta obojętne mi to. Co będzie to będzie. Pełen luzik ;D ;D
    Naprawdę mam juz dosyć spinania sie. Mało tego od następnego cyklu planuje całkowicie rzucić wszelkie obserwacje i wyluzowac sie juz tak na maksa ;D ;D

    To czy była owu czy nie to ciężko wywnioskować z tych wszystkich naszych obserwacji. Zawsze 3 wyższe temp na to wskazują tylko pytanie czy pęcherzyk pękł czy nie. I najgorsze, że to czy pękł może nam potwierdzić tak naprawdę ciąża.:)
    aha i bóle tez o niczym nie świadczą, bo na"plemniczce.." dziewczyny pisały, że w cyklu szczęśliwym w ogóle nie miały żadnych objawów owulacyjnych.

    Ilona lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjjj no moge sie pod tym podpisać ;D
    A tych buciorow to współczuje, napewno do wygodnych nie należą ;D
    Ale dobrze, ze juz po pracy i stopki mogą odetchnąć ;D

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki ja ide cos wszamac, bo juz zglodnialam, wroce niedlugo, mam nadzieje, ze nie uciekniecie :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    bardzo dobrze Ilonka popieram ;)
    a ja właśnie wtrąbiłam kawał babki piaskowej z czekoladą :) Nie to żebym miała zachcianki, ale na to nałożyłam jeszcze 2 łychy lodów i sobie pożarłam :)

    robisz mi apetyt, ja póki co kanapkę z sałatką rybną i też mi smakuje, bo taka głodna jestem.:)

    co do wieku to już nie pamiętam kiedy to było te 24.:) a sama stara też nie jestem.

    coooo Ilona ty też z sierpnia? tylko masz inny rok urodzenia, bo mi stuknie 28.:)

    Ilona lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    Ilona wrote:
    Hejka :D
    No widzę, ze sie dzieje dzisiaj ;D pozwólcie ze wkrece sie i ja na ta imprezke :D
    Ja juz po szkole i dzisiaj dowiedziałam sie, ze dopiero we wtorek do szkoły z powrotem. Ale będę miała dluuuuuugi weekend :D U mnie dzisiaj pogoda paskudna, ciagle pada. A ja właśnie po obiadu. Zjadłem kurczaczka, a na deser wrombalam królika wielkanocnego z czekolady. Juz po Świętach, także ile będzie stał ;D ;D
    Gosia juz sama nie wiem co z ta owulka, bo poprostu przeważnie czułam bóle jajnikow, zazwyczaj bolal mnie lewy, ale ostatnio nic nie czuje. Chociaż teraz patrząc na tempke chyba była. Ach sama nie wiem. Zreszta obojętne mi to. Co będzie to będzie. Pełen luzik ;D ;D
    Naprawdę mam juz dosyć spinania sie. Mało tego od następnego cyklu planuje całkowicie rzucić wszelkie obserwacje i wyluzowac sie juz tak na maksa ;D ;D

    To czy była owu czy nie to ciężko wywnioskować z tych wszystkich naszych obserwacji. Zawsze 3 wyższe temp na to wskazują tylko pytanie czy pęcherzyk pękł czy nie. I najgorsze, że to czy pękł może nam potwierdzić tak naprawdę ciąża.:)
    aha i bóle tez o niczym nie świadczą, bo na"plemniczce.." dziewczyny pisały, że w cyklu szczęśliwym w ogóle nie miały żadnych objawów owulacyjnych.

    Gosiu także wiem to, ze nic nie wiem ;D
    Kiedyś gdzieś tu na Forum, któraś pisała, ze fajnie by było gdyby jak zajdzie sie w ciążę Np. wyskoczy pryszcz na nosie czy coś takiego. Wtedy nie było by problemu i wszystko było by jasne ;D Super by było prawda ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2013, 14:42

    gocha04 lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny mam pomysła :) czasem jak mi się nudzi to podczytuję trochę "plemniczkę..." i ostatnio tam dziewczyny robiły rewię mody :) tzn wklejały linki do swoich zdjęć :) I nie chodzi mi tu o ciuszki tylko ciekawa jestem, jak wyglądacie :). Ale oczywiście jeśli nie chcecie to nic na siłę. Piszcie szczerze co o tym sądzicie :)

    Miriam, Ilona lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem za juz raz sie prezentowalam to i zaprezentuje sie jeszcze raz i miło będzie mi rownież i was zobaczyć ;D tylko nie pamietam tej strony gdzie sie zdjęcia wkleja.

    Meginka lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    gocha04 wrote:
    uuuu coś spokojna ta imprezka.:) ja nie narzekam na brak apetytu, wczoraj robiłam gulasz z kopytkami i groszek z marchewką jako sałatka na ciepło i tak się najadłam, że leżałam brzuchem do góry.:) a później z M małe co nieco na deser.;)

    gocha zrob mi tez takie na obiad :) mniam!

    Agula wpadaj jeszcze zostało nam trochę tej padliny, ale była bardzo dobra. Drugi raz robiłam.:)

    Meginka lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba imageshack coś tam. też tego poszukam :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ